Home
Informatie
Spelers
Kalender
Uitslagen
Jeugd
Links

SPONSORS

KBC



Copyfax

Detiege

EVTC

Positos

Vaneyck

Webalaive

Paribas

Smets
PING

AFSLUITINGSAVOND SEIZOEN 2005-2006...
Op zaterdag 20 mei 2006 werd het seizoen 2005-2006 op een mooie wijze afgesloten.
In de voormiddag werd er nog gestreden om de medaille op het jeugdtornooi
waaraan 18 jeugdspelers aan deelnamen.
Voor sommigen de eerste keer en een leuke kennismaking, voor anderen
dan weer het grote moment om zich nog eens te tonen.
Na de lottrekking en de samenstelling van de 4 reeksen kon het tornooi van start gaan.
Door het toepassen van de handicapregel (voorgift) vielen er ook dit jaar
weer enkele verassingen te noteren zoals in de einduitslag zal blijken.
Ook de kleintjes verweerden zich dapper en speelden voor de best mogelijke plaats.
Door het forfait van Didier was de strijd open en zagen enkelen natuurlijk
nog hun kans op winst toenemen.
Van het kransje kanshebbers sneuvelde Gregory in de 1⁄2 finale tegen Jonathan
en had Ruben een kwade klant aan Ewoud.
Het werd dus een finale tussen Ruben en Jonathan,
die door deze laatste werd gewonnen 3-0.
En zoals steeds hadden de afwezigen weer eens ongelijk.
Van harte proficiaat aan de winnaar en alle deelnemers
die zonder enige uitzondering tot hun laatste wedstrijd bleven.

De finalisten in actie

RUBEN & JONATHAN
De einduitslag
1. Jonathan Stabenow
2. Ruben Dezeure • 3. Gregory Detiege
4. Ewoud Vlasselaer / 5. Thibault Baquet / 6. Bart Verhoeven / 7. Philippe Gerin
8. Karel De Schepper / 9. Yanick Vlasselaer / 10. Jeroen Van Hal / 11. Tim Fauconnier
12. Joeri Put / 13. Pierre Gerard / 14. Yanick Goorts / 15. Maxim De Schepper
16. Joris Taes / 17. Dieter Put / 18. Sander Mergan

Om 19u30 was het verzamelen geblazen voor de afsluitingsavond.
De avond starte op de tonen van "it’s a beautiful day" van U2
om na de onvermijdelijke thema’s zoals lidgeld en financiele balans even halt te houden bij het onderwerp "training".
Een eerste proficiaat en applaus ging naar onze nieuwkomer Dieter die dit jaar het meest aanwezig was op de training
en die net Yanick Vlasselaer vooraf ging.
Na enkele woordjes van dank aan de ouders voor hun steun en het vervoer tijdens dit seizoen
was een overzicht van de prestaties per ploeg en per speler tijdens de competitie een nieuw item.
We hopen dat iedereen iets positief gehaald heeft uit het meegegeven advies, ook al klonk op de achtergrond "you’ll never walk alone".
Een "kippevelmoment" was ongetwijfeld een overzicht van de geleverde prestaties op de voorbije tornooien, criteriums en kampioenschappen.
De muziek en de foto’s illustreerden de knappe prestaties van Didier, Jonathan, Alexis, Eddy, Ewoud en Stefanie.
In één adem gingen we door naar de uitreiking van de medailles.
Gregory werd dan dan ook even sprakeloos bij de uitreiking van zijn gewonnen medaille voor het "open clubtornooi".
Geen kippevelmoment, maar een "schrikmoment" voor velen (alleen de aanwezigen kunnen hierover meespreken, natuurlijk).
Een momentje later mocht Jonathan zijn medaille in ontvangst nemen voor het winnen van het jeugdtornooi.
Proficiaat aan deze tafeltennisartiesten.

GREGORY

JONATHAN
De spanning steeg als de uitslag bekend werd gemaakt van onze wedstrijd
"de meest verdienstelijke speler"
(verkiezing voor en door de spelers)
Ook hier weerklonk spontaan applaus voor de top 10 en uiteraard de winnaar.
De einduitslag.
1. Jonathan Stabenow
2. Didier Woussen • 3. Gregory Detiege
4. Ruben Dezeure / 5. Yannick Convens / 6. Stefanie Fauconnier
7. Alexis Phanopoulos / 8. Thibault Baquet / 9. Bart Verhoeven / 10. Ewoud Vlasselaer

JONATHAN

FOTO van iedereen
Op de achtergrond hoorden we door de luidsprekers "dat de dromen voor iedereen mogen uitkomen"
even voor de nieuwe voorlopige klassementen zouden worden bekend gemaakt.
Hiervoor verwijzen we naar de rubriek op onze website.
De definitieve klassementen kunnen op deze rubriek geraadpleegd worden vanaf 2 juni.
Oprechte dank aan Paul Vandenschrik voor het samenstellen van de foto’s en de assistentie bij deze avond.
We begonnen op de tonen van "it’s a beautiful day" maar mogen stellen dat het een "beautiful evening" werd.
Danny Gillis
23.05.2006


Clubtornooi "open reeks" van paasmaandag 17 april 2006.
Er zal uiteraard ondertussen wel genoeg over gepraat zijn.
Enkelen teleurgesteld over hun resultaat, anderen om de ongelukkige loting.
Sommigen dan weer blij met hun prijs en velen toch gelukkig om er bij geweest te zijn
en te hebben deelgenomen.
Maar uiteindelijk moeten we (en mogen we, denk ik)
ook even stil staan aan de doelstelling van het tornooi en dat is :
- wedstrijden in clubverband kunnen spelen in een goede sfeer.
- één maal in het jaar de kans te krijgen om wedstrijden te spelen
tegen andere en betere spelers.
- wedstrijden te kunnen spelen met toch wat spanning (dankzij de handicapregel)
- de gelegenheid bieden aan de ouders en vrienden om beter kennis te maken
met het tafeltennis.
Na de uitleg van de spelregels en de reeksverdeling konden de 25 spelers
dan aan hun wedstrijden beginnen.
In volgend kort overzicht willen we toch wat vermelden over enkele partijtjes
en enkele verassende ontwikkelingen.
A-Reeks :
Yannick C sneuvelde op 2 puntjes van Andreas om bij de beste 8 te zijn
maar eindigde op een mooie plaats. Eddy geplaatst.
B-Reeks :
Mathias wint van Cindy en enkel Gregory gaat door in deze reeks.
C-Reeks :
Jeroen wint van Alexis en plaatst zich tezamen met Jonathan voor de tweede ronde.
D & E-Reeks :
Ruben, Didier en Chris die weliswaar van Geert verloor
plaatsten zich voor de volgende ronde.
Eens te meer bleek dat ondanks het verschil in spelniveau met voorgift te geven
de wedstrijd nog altijd eerst moet gespeeld worden vooraleer men kan juichen.
Iedereen vond na de voorronde toch nog de nodige kracht
om voor de volgende wedstrijden nog eens lekker tegen te bal te smashen
en zodoende nog op een mooie plaats te eindigen.
We kunnen onmogelijk alle wedstrijden in detail beschrijven
en verwijzen naar de eindrangschikking.
Tegen de klok van 21u30 werd de finale gespeeld tussen Didier en Gregory.
Gregory begon sterk maar Didier maakte al snel 1-1.
De beslissing viel uiteindelijk in de "belle" die door Gregory werd gewonnen.
Van harte proficiat voor de winnaar van de "open reeks" en alle andere deelnemers
voor hun behaalde plaats.
We hopen dat iedereen (de meesten dan toch)
met een tevreden gevoel huiswaarts keerden.

Eindrangschikking :
1. Gregory
2. Didier • 3. Ruben
4. Eddy • 5. Chris • 6. Jonathan • 7. Andreas • 8. Jeroen
9. Yannick Convens. • 10. Stefanie • 11. Bart • 12. Mathias
13. Paul • 14. Alexis • 15. Yannick • 16. Cindy •17. Philippe
18. Joeri • 19. Geert • 20. Ann • 21. Filip • 22. Gustav
23. Raphaelle • 24. Joris • 25. Dieter


LAATSTE TAFELTENNISNIEUWS...
Op de provinciale kampioenschappen te Diest op 15 januari 2006
behaalde Ewoud Vlasselaer de 1/8ste finale in de reeks N.G.
Eddy Vlasselaer deed het nog beter en bereikte de 1/4 finale.
Didier Woussen hield het uit tot in de finale in de E-reeks.
Na een mooi parcours werd de finale verloren in de belle
maar kon zich toch tevreden stellen met een zilveren medaille.
Proficiaat aan de spelers.


Smashers doen onverstoord verder...
...met het behalen van enkele opmerkelijke prestaties.

De laatste weken speelden onze jonge smashers
zich in de kijker op tornooien en andere organisaties.
Op het tornooi van Eveil te Oudergem
kwalificeerden zich Gregory en Tim voor de 2de ronde in de reeks NG/E6/E4
na enkele winstpartijen.
In de reeks N.G. werd dit nog eens herhaald door beiden maar ook hun maatjes
Yanick, Alexis en Jonathan wisten zich te kwalificeren.
Alexis geraakte tot in de 1/8ste finale, Tim bereikte de 1/2 finale
en Jonathan haalde de finale die hij weliswaar verloor.
Op de Vlaamse Kampioenschappen te Merksem
kwalificeerde Didier, in de E, zich na winst in zijn reeks voor de 2de ronde
maar moest dan het onderspit delven.
Op de Belgische kampioenschappen te Louvain-La-Neuve
geraakte Didier, in de E reeks, na 3 winstmatchen tot in de 1/4ste finale.
Deze prestatie werd beloond met een mooie 8ste plaats op 64 deelnemers.
Proficiaat aan alle spelers.



Het nieuwe jaar werd ingezet met enkele mooie prestaties van onze jeugdspelers.
Het werd een 14-daagse waar we als kleine club
met onze 7 jeugdspelers bijdroegen tot spektakel en spanning.
Op de kampioenschappen voor de jeugd (per leeftijdscategorie)
van 8 januari te Wemmel was een medaille halen nog ver weg,
maar was het dan ook voor velen hun allereerste kampioenschap.
Voor Gregory Detiege, Daniel Kozlen, Alexis Phanopoulos, Yanick Vlasselaer,
Jonathan Stabenow en Tim Fauconnier was het een begin
voor een verdere evolutie en dus een onderdeel van het leerproces.
Dries Van Marsenille (2-de deelname) kon zich niet doorzetten.

De verassing van de dag
kwam van Yanick
die 3 partijen won,
en in de volgende ronde
Alexis uitschakelde.
Nadien werd verloren
van een E6 speler.
Hoopvol voor de toekomst.



Didier Woussen
moest dus proberen "de meubelen"
(en het goud) binnen te halen.
Hij won ook al zijn wedstrijden
in zijn poule en de 1/8 ste finale,
maar ging onderuit in de 1/4 finale.

Het dubbelspel was voor velen
nog een zoektocht en hun eerste
partijtje die ze samen speelden.
De "tandem" Didier en Gregory
deden het goed
en
na vlotjes 2 maal winst
haalden zij de finale.
Ondanks puik spel werd verloren
tegen de uiteindelijke winnaars.
Proficiat voor Didier en Gregory
met hun 2de plaats en zilver medaille !




Het podium bij de cadetten in het dubbelspel met de smashers in blauweT-shirt

Smashers van tafeltennisclub Smash Overijse
missen seizoensstart niet.
De tafeltennissers van T.T.C Smash Overijse lieten de voorbije weken al enkele opmerkelijke prestaties optekenen.
Op de voorbije tornooien te Waver, Louvain-La-Neuve en Waterloo werden mooie prestaties bij elkaar gesmasht.
Alexis Phanopoulos behaalde op de 3 tornooien de finale bij de niet geklasseerden (NG) die weliswaar verloren werden. Ook in de hogere reeks (NG/E4) werd Alexis 3de.
Van regelmaat gesproken !
Ewoud Vlasselaer als debuterende competitiespeler behaalde op het tornooi in Waterloo
2x de halve finale en behaalde daarmee een 3de plaats in de reeks NG/E4 en een 4de plaats in de reeks N.G
Bart Verhoeven nam ook deel aan zijn eerste tornooi en kon toch ook hier een overwinning noteren (tornooi Waver).
Eddy Vlasselaer liet eveneens enkele overwinningen optekenen (L.L.N).
Ruben Dezeure, Gregory Detiege, Yannick Vlasselaer en Tim Fauconnier
die nu in de E-reeks moeten spelen, moesten zich nog wat aanpassen aan dit niveau maar konden niettemin toch al enkele overwinningen noteren.
Ook in de hogere reeks werden meerdere wedstrijden gewonnen.
Jonathan Stabenow (E4) probeerde het op het tornooi van L.L.N en keerde met een 8ste plaats huiswaarts.
Stefanie Fauconnier (onze lady) wou het ook wel eens proberen op het tornooi van Waterloo.
Na een partijtje bij de NG’s ging de trofee als winnares snel in de sportzak.
In de D-reeks won zij 2 partijen (waarvan 1 D0) maar geraakte ondanks twee winstpartijen niet door de poules door een gewonnen set minder dan de andere speelsters.
Didier Woussen (E0) ging de uitdaging aan in de E-reeks speciaal en de hogere E2/D4 reeks.
Op het tornooi van Waver werd een 3de plaats behaald in de reeks E-speciaal.
25 September, de dag van het tornooi te Waterloo was Didier in een begenadigde conditie.
Hij verloor geen enkele wedstrijd gedurende de ganse dag.(+/-12 wedstrijden), won de E-speciaal en legde een verbluffend parcours af in de E2/D4 reeks met winst tegen meerdere D4 spelers.
Moe, maar met 2 reeksoverwinningen en de bijhorende trofees was het voor Didier even genieten.
Paul die mij op enkele tornooien bijstond en ik, wensen aan alle deelnemers een proficiaat voor de inzet
en een dikke proficiaat aan de winnaar, halve en kwartfinalisten !
Ook in de competitie werd een puike start genomen met nog geen verliespunten.
De A ploeg (Didier, Paul, Jonathan en Ruben)
en de B-ploeg (Gregory,Yannick, Tim en Alexis) houden de ambities hoog.
De C-ploeg, debuterend in de competitie met als basis Eddy, Ewoud en Jeroen doen het vrij aardig. Andere jongens, zoals Bart en Karel proefden al even van het gebeuren.
Nog andere jongens zullen de gelegenheid krijgen om hun kunnen te tonen in de competitie.
e
Van links naar rechts :
Ewoud Vlasslaer, Jeroen Van Hal, Ruben Dezeure, Tim Fauconnier, Yanick Vlasselaer, Alexis Phanopoulos, Gregory Detiège, Stefanie Fauconnier, Jonathan Stabenow en Didier Woussen.

Danny Gillis
03.10.2005

Wie speelt er zich in de kijker dit seizoen ?
Naast onze competitiespelers die al enkele jaartjes tafeltenniservaring achter de rug hebben, konden we naast enkele trouwe leden ook enkele nieuwkomers begroeten.
De jongste telg in onze tafeltennisfamilie is 9 jaar.
Nu de proefperiode en een 4-tal trainingen achter de rug zijn kunnen we met tevredenheid vaststellen dat de integratie vlot verliep en de progressie bij enkelen al merkbaar is.
Een toffe bende, waarvan we hopen dat er sommigen zich in de kijker weten te spelen.
Voor al onze jongens en meisjes wensen we trouwens veel tafeltennisplezier en enigzins toch ook sportieve ambities.


Van links naar rechts :
Gustav
Dow, Raphaëlle Auvray, Yannick Convens, Bart Verhoeven, Pierre Gerard, Yannick
Goorts, Dieter Put, Joeri Put, Thibault Baquet, Karel De Schepper, Joris Taes, Wouter Van Hoof en Maxim De Schepper.
Mathias Vanwinsen en Philippe Gerin "genoten" nog van hun break en kan je terug vinden op devolledige groepsfoto.


Paul Vandenschrik(links op de foto)
spelend voor de A-ploeg, bestuurslid
en assisent bij de jeugdtrainigen.
Danny Gillis ( rechts op de foto),
bestuurslid,
jeugdverantwoordelijke en trainer.


Terug naar beginpagina

webmaster
Paul Vandenschrik
©2005-2020

webdesigner

Wim Hermans * 2001-2002