Home
Informatie
Spelers
Kalender
Uitslagen
Jeugd
Links

SPONSORS

KBC



Copyfax

Detiege

EVTC

Positos

Vaneyck

Webalaive

Paribas

Smets
 
PING

VRIENDENWEDSTRID TEGEN DEN HOEK VAN 16 MEI 2004
JEUGD TORNOOI ENKELSPEL - 8 MEI 2004
DUBBELSPEL TORNOOI - 26 APRIL 2004
OPEN TORNOOI (recreanten / jeugd / competitiespelers) 14 MEI 2004
BLOOPERS *** FLASH INFO... PROVINCIAAL KAMPIOENSCHAP
WAT LEUKE MOMENTEN IN EEN TAFELTENNISSEIZOEN
WIE ZORGT VOOR DE VERRASSING BIJ DE JEUGDSPELERS VAN OVERIJSE ?
PHOTOS (archief)


AFSLUITINGSAVOND


Joeri die geen enkele training miste, na ontvangst van het applaus en...
dit onder het goedkeurend oog van Justus Lipsius.


Yanick, die geen enkele training miste en aan de belangstelling
weer duidelijk dolle pret beleefde.


Jonathan, winnaar van het dubbelspel met Wolter (afwezig)
en winnaar van het enkelspel bij de jeugd ging nog niet gebukt onder het goud.


Didier, winnaar van het clubtornooi ''open'' (enkelspel)
en met reden fier met zijn medaille.


Gregory, die als 2de de begeerde trofee in ontvangst mocht nemen
(het reglement respecterende) in de verkiezing verdienstelijkste
speler van het seizoen.


Didier, na ontvangst van een hartelijk applaus van het publiek zeer blij
met zijn herverkiezing als verdienstelijkste speler van het seizoen 2003-2004.

22/5/2004 - CRAZY SATURDAY

Speel ik de bal of de man ?


Na een seizoen ping-pong... de goocheltrucs met de balletjes


Wie koos de juiste weg ?


De jury ziet het wel "zitten"


Begeeft de stoel het of niet ?


Tafeltennis bekeken vanuit een andere hoek, this is crazy !


Tornooi - Enkelspel voor de jeugd - 8 mei 2004
11 deelnemers voor het tornooi enkelspel bij de jeugd.
Van links naar rechts :
Dries Van Marsenille, Laurent Woussen, Ruben Dezeure, Dieter De Troij,
Jonathan Stabenow, Gregory Detiege, Didier Woussen, Orfeas Antoniou,
Aarnout Ecker, Yanick Vlasselaer en Jeroen Van Hal
waren de jongens die er uiteindelijk toch nog zin in hadden om zich nog eens te tonen

Voor de nieuwkomers nog maar eens een test om te zien hoe ver men stond; voor
de "anciens" het moment om voor zichzelf een evaluatie te maken van hun progressie.
Met grote spanning werd dan ook uitgekeken naar de lottrekking en de reeksindeling.
Met het toepassen van de handicapregel (voorgift) had iedereen kans
om de fel begeerde titel in de wacht te slepen.
Zoals steeds op een tornooi moet men "super" zijn, stressbestendig, fysieke paraatheid
hebben en een tikkeltje geluk... in het spel en met de lottrekking.
De "onschuldige" handjes zorgden voor min of meer evenwichtige reeksen
al was reeks A toch wel de meest spannende.
Reeks A : Didier / Laurent / Yanick & Orfeas.
Didier (3/3) plaatste zich vlot voor de halve finale,
maar voor het 2de "ticket" werd hevig strijd geleverd
en kwamen er een aantal belles bij te pas.
Orfeas (2/4) haalde het voor Laurent (1/3) en Yanick (0/3)
en haalde als 2de beste de halve finale.
Reeks B : Ruben / Jeroen / Dieter & Gregory.
Nog maar pas gestart en al meteen een verassing.
Gregory (3/3) won van Ruben (2/3) en plaatste zich voor de halve finale.
Dieter (1/3) eindigde als derde voor Jeroen (0/3).
Reeks C : Aarnout / Dries & Jonathan.
Jonathan (2/2) haalde het vrij vlot voor Aarnout (1/2) en Dries (0/2)
die het ook niet als beste 2de konden redden.
van plaats 9 tot 11 : Dries (2), Yanick (1) & Jeroen (0)
van plaats 5 tot 9 : Ruben (3), Aarnout (2), Laurent (1) & Dieter (0)
In de halve finale sneuvelde Didier tegen Jonathan
en ging Orfeas met 3-0 de boot in tegen Gregory.
In de finale was Jonathan de sterkere
van de nochtans verdienstelijk spelende Gregory
en won met overtuigende 3-0 cijfers.
Eindrangschikking
1. Jonathan Stabenow
2. Gregory Detiege ----------------------- 3. Didier Woussen

4. Orfeas Antoniou
5. Ruben Dezeure
6. Aarnout Ecker
7. Laurent Woussen
8. Dieter De Troij
9. Dries Van Marsenille
10. Yanick Vlasselaer
11. Jeroen Van Hal
Proficiaat aan de winnaar !
+ een schouderklopje voor iedereen die deelnam aan het tornooi.

Een tornooi waar iedereen een kans maakte om een prijs te winnen...
Paul & Danny

Tornooi – Dubbelspel - 26 APRIL 2004
Het organiseren van een dubbeltornooi blijft een zware opgave...
Ondanks een beperkte opkomst,
maar met het toepassen van de handicapregel toch nog een aardig potje pingpong.
De eindrangschikking zag er uit als volgt :
1. Wolter Kymmell + Jonathan Stabenow (4/4)
2. Eddy Vlasselaer + Paul Keyaerts (3/4)
3. Paul Vandenschrik & Danny Gillis + Patrick Verellen (2/4)
4. Cindy Vanderlinden + Paul Derom (1/4)
5. Luc Janssens + Mia Coeckelberghs (0/4)
Paul & Danny

Tornooi "OPEN"
(recreanten / jeugd / competitiespelers) 14 mei 2004

Met de deelname van 22 spelers en dit van alle leeftijden
kunnen we spreken van een zeer geslaagde organisatie.
Met het toepassen van de handicapregel (voorgift) werd er hevig strijd geleverd
en mede door de vele wedstrijden was het voorspellen van de winnaar al zo straf als "madame soleil" spelen.
Na de lottrekking kwamen volgende reeksen tot stand.
Reeks A : Didier (4) – Orfeas (1) – Filip (1) – Dries (1) – Wolter (3)
Reeks B : Eddy (4) – Matti (0) - Paul Derom (1) – Yanick (3) – Xander (2)
Reeks C : Ruben (3) – Mathias (1) – Ewoud (0) – Laurent (2)
Reeks D : Aarnout (1) – Dieter (1) – Patrick (1) – Jonathan (3)
Reeks E : Paul Keyaerts (2) – Joeri (0) – Jeroen (1) – Gregory (3)
De eerste (onderlijnd) van iedere reeks ging door naar de volgende ronde
met rechtstreekse uitschakeling (5)
Bijgevolg moest er nog serieus geteld worden om de overige 3 plaatsen in te vullen via de beste 2de.
Wolter, Yanick en Paul Keyaerts konden zich langs deze weg eveneens plaatsen voor de volgende ronde.
Voor de statistieken geven we nog even de gewonnen wedstrijden mee van de spelers
van plaats 20 tot 22 : Dries (1) ** Matti (0) ** Orfeas (W.O)
van plaats 16 tot 20 : Dieter (3) ** Xander (2) ** Ewoud (1) ** Joeri (0)
van plaats 11 tot 16 : Patrick (3) ** Paul Derom (3) ** Mathias (2) ** Filip (2) & Jeroen (0)
van plaats 9 tot 10 : Laurent - Aarnout : 2-1
In de 1/8ste finale "sneuvelden" Gregory met nadien nog 1 x winst,
Yanick, Jonathan met nadien nog 2 x winst en Paul K (1 x winst)
In de halve finale moest Wolter zijn meerdere erkennen in Didier, en Ruben in Eddy.
In een spannende finale tussen Didier en Eddy
en dit voor heel wat aandachtige toeschouwers waren er enkele knappe punten te bewonderen.
Eddy dwong Didier tot het uiterste maar moest toch het onderspit delven
met 3 – 1 (setstanden 15-11 / 15-14 / 10-15 & 11-5 )
Didier met 7 gewonnen wedstrijden en bovendien nog de hele avond met achterstand (voorgift)
aan de wedstrijden beginnen was zonder discussie een verdiende winnaar.
Van harte proficiaat !
Eindrangschikking
1. Didier Woussen
2. Eddy Vlasselaer ----------------- 3. Ruben Dezeure

4. Wolter Kymmell
5. Jonathan Stabenow
6. Paul Keyaerts
7. Gregory Detiege
8. Yanick Vlasselaer
9. Laurent Woussen
10. Aarnout Ecker
11. Patrick Verellen ** 12. Paul Derom ** 13. Mathias Vanwinsen
14. Filip De Troy ** 15. Jeroen Van Hal **16. Dieter De Troij
17. Xander Kymmell ** 18. Ewoud Vlasselaer **19. Joeri Put
20. Dries Van Marsenille ** 21. Matti Keyaerts ** 22. Orfeas Antoniou

Een hele grote leuke bende... super !
Joeri Put, Eddy Vlasselaer, Ewoud Vlasselaer, Matti Keyaerts, Paul Keyaerts
Paul Derom, Filip De Troy, Jonathan Stabenow, Gregory Detiege
Orfeas Antoniou, Ruben Dezeure, Aarnout Ecker, Laurent Woussen
Dieter De Troij, Dries Van Marsenille, Yanick Vlasselaer, Jeroen Van Hal
Mathias Vanwinsen, Patrick Verellen.
Paul & Danny

Vriendenwedstrijd tegen DEN HOEK
van 16 mei 2004.
Ondanks de vele communiefeestjes, het einde van het seizoen en het
songfestival (jawadde) waren de jongens van Den Hoek en die van Smash
toch op de afspraak voor het "tafeltennis" festival.
Na de heenwedstrijd van 7 maart was het met belangstelling uitkijken
naar wat ons "young army" er van terecht zou brengen.
Voor Smash A speelden
Jonathan Stabenow, Yanick Vlasselaer, Gregory Detiege en Dries Van Marsenille
(allemaal N.G.).
Voor Den Hoek A speelden
Kjell Pletinckx (4), Mathias Martin (3), Kristy Tielemans (3) en Dimitri Tielemans (1)
Tot een 4-6 stand hielden onze jongens goed stand
tegen een sterk spelende tegenstrever maar Kjell (Den Hoek / E4)
met lange noppen spelend liet geen "nopje" (steekje) vallen.
Er werden vijf belles van de zes verloren, waarvan de laatste drie.
Dries verloor er 2, de anderen elk één.
Jonahan en Gregory met elk 2 op 4 bevestigden met hun prestatie hun voorruitgang.
Zoals gezegd was het spelniveau meer dan behoorlijk en hadden Dries (1) en Yanick (0)
het wat moeilijk en moest er nog (veel) leergeld betaald worden.
Smash A - Den Hoek A 5 - 11

De smasherkes voorraan (met blauwe T-shirt & grijze) en van links naar rechts :
Dries, Gregory en Yanick. Jonathan (lichtgrijze T-shirt)
Voor Smash B speelden
Mathias Vanwinsen, Matti Keyaerts, Dieter De Troij en Jeroen Van Hal.
Voor Den Hoek B speelden
Lionel (1), Wibrecht (0), Pepijn (2) en Elias (3)
Vergeleken met de heenwedstrijd was er bij Smash nu meer "jeudige" ervaring,
en stond de ploeg van bij aanvang op voorsprong.
Matti vierde zijn debuut met een 2 op 4,
Mathias bevestigde eveneens met 2 gewonnen wedstrijden.
Dieter en Jeroen die al iets langer spelen (elk 3) klaarden de klus voor een mooie zege.
Smash B - Den Hoek B 10 - 6


Van links naar rechts : Jeroen, Dieter, Matti & Mathias.
Een fijne ontmoeting waarin de jongens van beide ploegen onder belangstelling
van wat supporters zich nog eens in de kijker konden spelen.
Paul & Danny


BLOOPERS


Uitleggen, Laurent op zijn best

Zijn die balletjes wel echt
groter dan vroeger ?

Jo, de mannen !
Wij zijn goe bezig.

Ga opzij, ik wil op die foto


Een klein overzicht van de medaillewinnaars


FLASH INFO... PROVINCIAAL KAMPIOENSCHAP
Met fierheid maar toch met een gezond relativeringsvermogen willen we
iedereen in onze club informeren over de mooie prestaties die onze jongens behaalden
op het KAMPIOENSCHAP van Vlaams Brabant op 4 januari 2004 te Diest.
In de reeks miniemen enkelspel behaalde Laurent Woussen de 4de plaats en aldus
de bronzen medaille (men spreekt van een "gedeelde" derde plaats)

Het podium bij de miniemen enkelspel met Laurent (bronzen medaille) uiterst rechts.

In de reeks miniemen dubbelspel behaalden Laurent Woussen + Dries Vanmarsenille
de 2de plaats en aldus de zilveren medaille.

Laurent en Dries, nog wat onwennig maar tevreden met de zilveren medaille
in het dubbelspel bij de miniemen
.

In de reeks cadetten enkelspel haalde Didier Woussen na 2 gewonnen wedstrijden
(E6 en D6) de halve finale maar verloor in de belle nipt met 8-11.
Hij behaalde aldus de bronzen medaille (4de plaats - gedeelde derde plaats)

Het podium bij de cadetten enkelspel met Didier (bronzen medaille) uiterst rechts.

In de reeks cadetten dubbelspel haalden Didier Woussen + Gregory Couvreur
na één gewonnen partij de finale die nipt verloren ging in de belle
tegen spelers met D6 en C4 als klassement
(... en ze hadden het matchpunt in zicht ...)
Een knap resultaat en de zilveren medaille als beloning (2de plaats)

Didier en Gregory (uiterst links) na hun "gouden" prestatie met de zilveren medaille
(2de plaats) in het dubbelspel cadetten.

En tot slot besluiten we met het dubbelspel gemengd bij de miniemen
(jongens/meisjes) omdat... goud nog ontbrak.
In deze reeks behaalden Laurent Woussen + Sigrid Bortels (van T.T.C Den Hoek)
na 2 gewonnen wedstrijden de gouden medaille en mogen zich dit jaar
Kampioen van Vlaams Brabant noemen in deze categorie.

De kampioenen in het dubbel gemengd bij de miniemen
Laurent Woussen en Sigrid Bortels (Den Hoek)

Tevreden coaches en gelukkige winnaars na het behalen van de kampioenstitel
in het gemengd dubbel bij de miniemen.
Van links naar recht : Danny Gillis, Laurent Woussen (Smash Overijse)
en Sigrid Bortels, Stéphane Bracaval (Den Hoek).

Iedereen is door het behalen van een medaille (minstens halve finale – eerste 4)
toegelaten voor deelneming aan het Belgisch Kampioenschap (vermoedelijk in maart)
1…2…3…4…5…6…7 Medailles

Een toffe groep "smashers" waarbij iedereen deelt in het succes.
De deelnemers aan het kampioenschap.


Aan iedereen van harte proficiat voor het mooie resultaat en een compensatie
voor de geleverde inspanningen op de trainingen die wij als groep in alle stilte leverden.
Inderdaad, trainingen... laat dit resultaat geen eindstation zijn maar eerder
het begin om nog meer inspanningen te leveren tijdens iedere training
en met nog meer motivatie (uit eigen wil) het tafeltennissen aan te leren.
Dat dit een stimulans mag zijn voor iedere jeugdspeler
om ook in de toekomst voor mooie resultaten te zorgen.
Met dank aan Paul voor de fotos.
Benny, Paul & Danny


Wat leuke momenten
in een
tafeltennisseizoen




Wie zorgt voor de verrassing
bij de jeugdspelers van Smash Overijse ?

Nu de trainingen al enkele weken aan de gang zijn
kunnen we stilaan een eerste evaluatie maken.
We zijn zeer verheugd te mogen vaststellen dat vele jongens het tafeltennis ontdekten
en we verwelkomen dus van harte volgende nieuwkomers :
Detiege Gregory, De Ryck Sam, Goossens Dieter, Keyaerts Matti, Put Joeri,
Stabenow Jonathan, Vlasselaer Yanick en Vanwinsen Mathias
(8).
Voor een bijkomend seizoentje tekenden :
Antoniou Orfeas (*), De Broyer Wouter, De Troij Dieter (*), Van Belle Wietse,
Van Belkum Bram, Van Belkum Siard, Van Hal Jeroen,
Vlasselaer Ewoud en Verhoeven Bart.
(*) Competitiespelers.


Foto genomen door Paul Vandenschrik op 20/09/2003 na een training
Van links naar rechts :
Ewoud, Bart, Jeroen, Orfeas, Bram, Wouter, Siard, Mathias, Joeri,
Wietse, Sam, Matti, Yanick, Dieter en Jonathan
Goossens Dieter vinden we terug op de groepsfoto als 8ste van links (bovenaan)
en Detiege Gregory als 4de van links (onderaan).

Bij de gevorderden hebben we (van links naar rechts op de foto) :
Beck Stephan, Woussen Didier, Ecker Aarnout, Couvreur Gregory, Danny Gillis (trainer),
Woussen Laurent, Dezeure Ruben en Van Marsenille Dries.


Foto genomen door Paul Vandenschrik op 20/09/2003 na een training

Trainer Danny Gillis omringt door de jongens die intussen het pingpong inruilden voor tafeltennis.
We hopen natuurlijk dat het seizoen 2003-2004 voor enkele aangename verassingen mag zorgen.
Onze kampioen miniemen (Didier) en vice kampioen (Gregory)
toonden alvast verleden seizoen dat mits ernstige training veel mogelijk is.
We rekenen dus op de inzet van iedereen (van nieuwkomer tot gevorderde)
zodat we ook op het eind van dit seizoen weer een feestje kunnen houden.


Foto genomen door Danny Gillis op 13/09/2003.


We wensen aan iedereen veel tafeltennispret….en veel succes !

Danny & Paul.


Terug naar beginpagina
webmaster
Paul Vandenschrik
©2005-2020

webdesigner

Wim Hermans * 2001-2002
Free counter and web stats