|
CRAZY
SATURDAY
*** TORNOOI
VOOR RECREANTEN EN JEUGD VAN 23 MEI 2003
JEUGDTORNOOI– ENKELSPEL
VAN 16 MEI 2003
TORNOOI
DUBBELSPEL JEUGD +
RECREANTEN VAN 9 MEI 2003
*** PHOTOS
(archief)
Stralende
gezichten op de afsluitingsavond
Verdienstelijkste
speler van het seizoen
2002–2003 (jeugd)
1 |
Didier
Woussen |
2 |
Laurent
Woussen |
3 |
Aarnout
Ecker |
4 |
Gregory
Couvreur |
5 |
Stephan
Beck |
6 |
Dries
Van Marsenille |
7 |
Ruben
Dezeure |
8 |
Dieter
De Troy |
9 |
Vincent
Hollebecq |
10 |
Kevin
Lenoir |
Verkiezing
door de clubleden op basis van prestaties, inzet,
discipline….
Er werden 14 stemmen uitgebracht en de winnaar behaalde 79 % (111/140)
Ewoud,
zichtbaar tevreden met het geschenkje.
(meest aanwezig op training)
|
Didier,
gebukt onder al het goud.
(winnaar enkelspel jeugd
+ dubbelspel–clubtornooi)
|
Didier,
verkozen als verdienstelijkste speler van
het seizoen 2002-2003 neemt met
fierheid zijn trofee in ontvangst.
(Kampioen bij de miniemen Vlaams-Brabant)
|
De "boys"
van het eerste uur tijdens
hun toespraak.
|
Paul
kijkt met bewondering toe.
|
Danny
en Paul, tevreden kijkend
naar de leuke T-shirts en beker.
|
Enkele impressies van onze bowlingavond op 17 mei.
Dankwoord
van de jeugd aan de “trainers”
Beste
Danny en Paul,
Wij jeugdspelers van Smash Overijse, willen je danken voor je inzet en motivatie
en alles wat je doet voor ons.
In het begin waren we kruimels maar nu zijn we al brood,
later zullen we misschien door jouw inspiratie nog goud worden.
Als ik begon waren we met 5 spelers en dan ben jij gekomen.
Nu zijn we al met twintig kinderen, die jouw allemaal bewonderen.
Jij speelt het ook, klaar om onze papa’s en zelfs mama’s sport
te laten beoefenen.
Eerst Danny wouden we even je echtgenote bedanken omdat ze lekkere koffie maakt
en omdat wij beseffen dat ze vaak inspingt om je te helpen.
Paul, wij weten ook dat jij veel doet voor de club en daarom willen jouw ook
feliciteren.
Danny en Paul wij alle kinderen en ook ouders zijn je dankbaar
en
wouden je iets aanbieden ter herinnering vandit
Ping-pong jaar.
Danny, jij hebt een sleutrol als motivator en coach.
Jouw wouden wij dan nog iets heel speciaals als teken van erkenning aanbieden,
die je als gedenkteken kan houden.
Bedankt en tot volgend seizoen.
Een
impressie van een "Crazy Saturday"
Het begin van een "Crazy" ochtend...
(wie heeft de minste balletjes)
|
Spurtend naar een
zitje...
|
En maar draaien...
|
Aandachtig luisterend
naar het fluitsignaal...
|
Oei, verlies ik
nu toch wel juist mijn balletje...
|
Loop ik wel in
de goede richting ?
|
Sta ik nu wel echt
aan de goede kant ?
|
Eén misser,
twee, drie... bye, bye en tot volgend
seizoen !
|
It
was really crazy !
Danny & Paul - 24-05-2003
Tornooi
voor recreanten en jeugd van 23 mei 2003.
Op 23 mei was het lang verwachte moment dan aangebroken.
Recreanten, jong en oud + enkele competitiespelers (C) wilden deze
afspraak niet missen en lieten hun eerste slagen al bewonderen omstreeks 19u20.
Twintig deelnemers woonden aandachtig de lottrekking bij; zijnde
Martin & Stephan Beck - Daniel & Gregory (C) Couvreur - Paul Derom
Filip & Dieter (C) De Troy - Luc Janssens - Wolter & Xander Kymmell
Eric, Wietse, Thomas & Siska Van Belle - Cindy Vanderlinden (C) - Jeroen
Van Hal
Dries Van Marsenille - Bart Verhoeven - Eddy & Ewoud Vlasselaer.
Er werd een handicapregel opgesteld om de spanning nog te verhogen.
De jeugd kreeg een voorgift van 3 punten tegen de volwassenen.
Cindy (C) moest er 4 prijsgeven (en ééntje aan de volwassenen),
Gregory (C) kreeg dezelfde quotering als de volwassenen.
De lottrekking gaf volgende reeksindelingen als resultaat :
REEKS
A |
REEKS
B |
REEKS
C |
REEKS
D |
Wolter
(4) |
Luc
(3) |
Xander
(1) |
Filip
(3) |
Siska
(0) |
Bart
(0) |
Stephan
(2) |
Dieter
(1) |
Paul
(2) |
Eddy
(4) |
Martin
(1) |
Daniel
(4) |
Ewoud
(1) |
Dries
(2) |
Gregory
(4) |
Wietse
(0) |
Cindy
(3) |
Thomas
(1) |
Eric
(2) |
Jeroen
(1) |
En zoals steeds zijn er gelukkigen en pechvogels bij een lottrekking...
Tussen haakjes ( ) de gewonnen wedstrijden.
In reeks C verloor Stephan met 2-1 van Eric
en in reeks D verloor Dieter met 2-0 van Jeroen.
De twee besten van iedere reeks gingen door naar de kwartfinale. (hierover later
meer)
We geven hierbij een overzicht van de uitslagen van plaats 9 tot 20
en verwijzen verder naar de eindrangschikking.
Voor plaats 17 tot en met 20 : Xander (3/3) Bart (2/3) Wietse (1/3) Siska (0/3)
Voor plaats 13 tot en met 17 : Martin (2/3) Thomas (0/3) Ewoud (1/3) Dieter(3/3)
Voor plaats 9 tot en met 12 : Jeroen (0/3) Stephan (3/3) Dries (2/3) Paul (1/3)
Hier werd gespeeld naar twee winnende sets.
In de kwartfinale, die gespeeld werd naar drie winnende sets stonden er natuurlijk
een aantal boeiende partijen op het programma.
Wolter haalde het van Cindy met 3-0 en Gregory zette gezwind Luc opzij (3-0)
Daniel ondervond felle tegenstand van Eric maar won toch met 3-1.
Filip en Eddy gaven elkaar geen duimbreed toe, maar Eddy haalde het met 3-2.
De halve finalisten waren gekend,
maar er werd ook "gestreden" voor de andere plaatsen (plaats 5 tot
9)
Hierbij de uitslagen : Cindy tegen Luc (3-1)
Eric tegen Filip (2-3 / 10-12 in de "belle")
Cindy tegen Filip (2-3 / nog eens 10-12 in de "belle")
Eric tegen Luc (3-0)
Wolter en onze jeugdspeler Gregory gingen dan de strijd aan voor een finaleplaats.
Een wedstrijd op niveau en die slechts beslist werd in de ,,belle’’.
Gregory toonde zijn kunde, was op voorsprong maar maakte de "foutjes" waarop
Wolter rekende waardoor deze nog in extremis met een 12-10 score de wedstrijd
won.
Voor de andere finaleplaats ging de strijd tussen Daniel en Eddy.
De mokerslagen van Daniel waren net iets te krachtig die de partij dan ook won
met 3-0.
De strijd tussen onze verliesende halve finalisten was als volgt :
De partij voor de derde plaats werd gewonnen met 3-1 door Gregory tegen Eddy.
De partij voor de vijfde plaats werd gewonnen met 3-2 door Filip tegen Cindy.
De ,,match onder de spotlights’’ werd uiteindelijk Wolter tegen Daniel.
Gespannen keken we toe maar Wolter was in zijn dagje
en ook Daniel moest het hoofd buigen. Het werd 3-0 (11-8, 11-9 & 11-6).
Van harte proficiaat aan alle deelnemers en uiteraard onze gelukwensen aan de
winnaar.
Groot
en klein….
Men was blij om er bij te zijn.
|
Einduitslag
1. Wolter Kymmell
2. Daniel Couvreur
3. Gregory Couvreur
4. Eddy Vlasselaer
5. Filip De Troy
6. Cindy Vanderlinden
7. Eric Van Belle
8. Luc Janssens
9. Stephan Beck
10. Dries Van Marsenille
11. Paul Derom
12. Jeroen Van Hal
13. Dieter De Troy
14. Martin Beck
15. Ewoud Vlasselaer
16. Thomas Van Belle
17. Xander Kymmell
18. Bart Vehoeven
19. Wietse Van Belle
20. Siska Van Belle
|
Daniel
(links) en Wolter (rechts)
In
volle inspanning tijdens
de finale.
|
Danny & Paul
Jeugdtornooi – enkelspel
van 16 mei 2003.
Om
19u15 kwamen de eersten het lokaal binnengestapt.
De nieuwelingen wat onwennig en onwetend wat hen te wachten stond.
De anderen bloednerveus en al dromend van de finale en de belangstelling.
Wat ze toen nog niet wisten was dat we een "handicapregel" (voorgift)
hadden opgesteld.
Deze werd als volgt opgesteld :
Didier – Gregory – Laurent (+1)
Stephan – Dries – Dieter - Xander (+2)
Jeroen – Ewoud – Bart (+3)
Ook dit jaar vonden we wel wat onschuldige handjes om volgende reeksen
en wedstrijden samen te stellen :
Reeks
A |
Reeks
B |
Gregory |
Didier |
Bart |
Dieter |
Ewoud |
Stephan |
Xander |
Laurent |
Dries |
Jeroen |
Van links naar rechts : Ewoud
Vlasselaer – Bart Verhoeven – Dieter
De troy - Dries Van Marsenille
Jeroen Van Hal – Laurent Woussen - Didier Woussen - Xander Kymmell (achteraan)
Stephan Beck - Gregory Couvreur.
En toen gingen we van start voor een boeiende avond waarin de "nieuwkomers"
lieten zien dat ze het spelletje beginnen te snappen
en de kandidaat winnaars zich geen misstap konden veroorloven.
De eerste twee van iedere reeks en de beste derde gingen door
naar de reeks voor plaats 1 tot 5.
In deze schiftingsronde werd er gespeeld naar twee winnende sets.
In reeks A waren er alvast enkele opmerkelijke partijtjes.
Bart (0/4) snoepte Xander een setje af,
Ewoud (1/4) deed hem dit na en won tegen Bart.
Dries (2/4) bleef de baas over Bart en Ewoud en ging onderuit
met 11-9 in de "belle" tegen Xander en met 2-0 tegen Gregory.
Gregory misrekende zich in de partij tegen Xander,
maar een 3 op 4 was ruim voldoende voor de tweede plaats.
Xander met een 4 op 4 kon dus wel eens voor de verassing zorgen.
Reeks B, konden we zoals in het voetbal "de poule des doods" noemen.
De spelers waren sterk aan elkaar gewaagd.
Dieter (0/4) verloor met 11-7 in de "belle"
en bezorgde Jeroen (1/4) hiermee zijn overwinning.
Laurent (2/4) won van de twee voorgaande maar moest zijn meerdere erkennen
in Stephan die met een 3 op 4 zich verzekerde van de tweede plaats.
Didier (met koorts) hield het hoofd "koel" en behaalde een 4 op 4.
Daarmee waren er al vier kandidaat winnaars gekend
maar wie zou de beste derde worden.
Laurent en Dries vochten voor deze begeerde plaats
en deze laatste haalde het met 11-7 in de "belle".
Even verpozen na deze 8 sets want het zwaarste moest nog komen.
De vermoeidheid zou wel zijn werk doen en wie kon het beste omgaan met de stress.
Voor plaats 6 tot 10 ging het naar twee winnende sets.
Bart (0/4) speelde alsmaar beter en verloor nipt met 11-9 in de "belle" tegen
Dieter.
Bij Ewoud (1/4) ging het spelniveau ook de hoogte in
(verlies in de belle tegen Jeroen en Dieter)
Dieter (2/4) met winst tegen Bart en Ewoud. Jeroen (3/4) verlies tegen Laurent.
Laurent liet zich dus niet ontmoedigen door zijn vorig verlies
en was ondanks de handicapregel duidelijk de betere in deze reeks.
Voor plaats 1 tot 5 ging het naar drie winnende sets.
Dat het er spannend aan toe zou gaan hadden wij (Danny & Paul) wel verwacht
en dat het spelniveau nog beter werd verhoogde ons natuurlijk des te meer.
Xander opende met winst tegen Gregory en deze zag de bui al hangen…
Met de overige wedstrijden te winnen behield hij echter nog alle kansen.
Xander haalde het nog verder met 12-10 (3-2) in de "belle" tegen Dries
(0).
Dries die in zijn laatste match tegen Stephan de situatie (de 3-de plaats)
nog kon redden verloor echter met 3-0.
Stephan verloor dus slechts 2 wedstrijden en behaalde hiermee een mooie derde
plaats.
Didier die tot dan toe ongeslagen bleef kon zich opmaken voor de beslissende
wedstrijd
tegen Gregory.
Ondertussen hadden deze jongens er al minimum 17 sets opzitten en dit onder stress
(soms 3 punten voorgift)
De aanwezigen (waarvoor hartelijk dank) konden genieten van een mooie finale.
De "topspins" werden uit de palet getoverd en zochten al de hoeken
van de tafel op,
"de blocs" waren oogstrelend en de "tactiek" was zoals uit
het boekje.
De beste in al deze balwisselingen was Didier die won met overtuigende 3-0 cijfers
(11-6, 11-5 en 11-7)
Didier won al zijn wedstrijden (8 op 8) en verloor ook geen enkele set (20 op
20)
Hij is daarmee dan ook verdiend winnaar van het jeugdtornooi – seizoen
2002-2003.
Van harte proficiat !
De eindrangschikking
1.
Didier Woussen |
Dries
en Laurent in strijd voor de plaats
van ,,beste derde’’.
|
2.
Gregory Couvreur |
3.
Stephan Beck |
4.
Xander Kymmell |
5.
Dries Van Marsenille |
6.
Laurent Woussen |
7.
Jeroen Van Hal |
8.
Dieter De Troy |
9.
Ewoud Vlasselaer |
10.
Bart Verhoeven |
|
Na
een vermoeiende avond,
eindelijk de prijzentafel
en aandachtig luisterend
naar de einduitslag. |
Aan
alle deelnemers proficiat voor hun inzet,
aan Paul mijn woord van dank voor de hulp bij het organiseren van dit tornooi.
Danny
Tornooi
dubbelspel jeugd + recreanten van 9 mei 2003
Met veertien man (7 ploegen) gingen we van start voor deze eerste editie.
Enkele onschuldige handjes zorgden via lottrekking voor de volgende reeksindelingen
:
Reeks
A |
Reeks
B |
1.
Daniel & Gregory Couvreur (3/3) |
1.
Paul & Didier Woussen (2/2) |
2.
Roel & Jeroen Van Hal (0/3) |
2.
Marc & Aarnout Ecker (0/2) |
3.
Wolter & Xander Kymmell (2/3) |
3.
Laurent Woussen & Dries Van Marsenille
(1/2) |
4.
Eddy & Ewoud Vlasselaer (1/3) |
|
De teams die deelnamen
aan het tornooi. Van links naar rechts
:
Ewoud & Eddy Vlasselaer – Jeroen & Roel Van Hal – Dries
Van Marsenille (*)
Aarnout & Marc Ecker – Gregory & Daniel Couvreur – Laurent
Woussen (*)
Xander & Wolter Kymmell – Didier & Paul Woussen. (*) Speelden
tesamen.
Wie zorgt voor een verassing
en hoe sterk is de tegenstand.
Deze vraag moet door vele hoofden heen zijn gegaan.
Dat de groepen evenwichtig waren samengesteld was van bij aanvang al snel duidelijk.
Door het toepassen van de handicapregel was een uitslag op voorhand
moeilijk te voorspellen en dit verhoogde nog de spanning.
Setstanden als11-9 kwamen dan ook geregeld voor en dus weten intussen velen
hoe pijnlijk het kan zijn om met 11-9 te verliezen.
In de reeks A werd er lustig tegenaan gesmasht en vocht men
om de eerste overwinning binnen te halen.
Het duo Wolter & Xander waren taaie klanten voor Daniel & Gregory
maar toch eindigden deze laatsten op de eerste plaats, gevolgd door dit duo.
Eddy & Ewoud wonnen van Roel & Jeroen.
In de reeks B wonnen Didier & Paul vrij vlot hun wedstrijden
en eindigden als eerste van hun reeks.
De "jonge tandem" (-12 jaar) Laurent & Dries haalde de bovenhand
van Marc & Aarnout
en konden dus nog even dromen om naar de eindronde door te stoten.
Laurent & Dries weerden zich als duiveltjes maar het gestalte en de harde
slagen
van Wolter waren te efficiënt (toch 10 op 10 voor jullie inzet en discipline,
jongens).
Na deze eerste ronde werd voor plaats 4 tot 7 gespeeld en dit gaf volgend resultaat
:
4.
Eddy & Ewoud Vlasselaer
(3/4)
5. Roel & Jeroen
(2/4)
6. Laurent Woussen & Dries Van Marsenille
(1/4)
7. Marc & Aarnout Ecker
(0/4)
|
Op
zoek naar de bal...
|
De spanning hing in de lucht en drie sterke teams die gingen strijden voor de
titel
en de daaraan verbonden eer (en beloning)
De wedstrijd Daniel & Gregory tegen Wolter & Xander zorgde al meteen
voor een enorme spanning en vele zweetdruppels werden van het voorhoofd geveegd.
Wolter en Xander haalden het met 3-0 (11-6, 11-9 & 11-4)
en gingen daarmee resoluut voor de titel.
Dan was het de beurt aan Didier & Paul om proberen dit team te verslaan.
Een goede coaching van zoon Didier aan de papa en deze "gevaarlijke" klip
werd ook omzeild door met 3-1 te winnen (11-4, 11-9, 5-11, 11-6)
De laatste wedstrijd was hoe dan ook beslissend voor de titel
"winnaar dubbelspel - 9.5.2003"
Didier & Paul hadden nog één setje nodig
maar lieten er geen twijfel over bestaan wie de sterkste was.
Ook deze partij werd gewonnen met 3-1 (11-4, 11-4, 9-11 & 11-6)
De winnaars van dit tornooi werden dus Paul & Didier WOUSSEN
2. Wolter & Xander
3. Daniel & Gregory
Het tafeltennis dat werd gespeeld mocht er best wezen en ook de sportiviteit
viel mee.
Hartelijk dank aan alle deelnemers voor deze geslaagde avond.
Artikel
"DE ZONDAG" 26.1.2003
TAFELTENNISCLUB SMASH OVERIJSE
Hoe het allemaal begon…..
Onze tafeltennisclub
werd opgericht op 14.09.1976 in het landelijke
Ottenburg.
Het begon met een partijtje tafeltennis op
recreatieve wijze, gevolgd door een leuke babbel
en een fris pintje….
Met de groei van het aantal leden kwam ook
de vraag om in te schrijven voor de echte competitie.
De club schreef zich in bij de Koninklijke
Belgische Tafeltennisbond
onder de naam
T.T.K.Smash Ottenburg en kreeg het stamnummer
B 256.
Na enkele jaren van succes met tal van titels
had T.T.K. Smash Ottenburg
zijn plaats verdiend in het tafeltenniswereldje.
Na deze succesperiode haakten enkele belangrijke mensen af,
moest een andere locatie gevonden worden en
was de club aan vernieuwing toe.
Men vond in Overijse een geschikte locatie en dat was het begin van een nieuwe
periode.
Hoe het nu is…..
Op 22.04.1988 werd een nieuwe start genomen en werd de clubnaam gewijzigd
naar T.T.C. Smash Overijse.
Om onze toekomst veilig te stellen hebben we ook een jeugdwerking op punt
gesteld.
De jeugd kan een geleide training volgen op zaterdag van 10u00 tot 12u00
en langzaam maar zeker worden nieuwe elementen
op competitieniveau gebracht.
We hebben natuurlijk ook aandacht voor recreanten.
Zij kunnen in onze club terecht op maandagavond van 20u30 tot 22u00.
TAFELTENNISCLUB SMASH OVERIJSE
De club treedt met enkele ploegen aan in de competitie van
Vlaams-Brabant
en hoopt binnen enkele jaren weer een titel
in de wacht te slepen.
Onze thuiswedstrijden vinden plaats op vrijdagavond (informeer naar de data’s)
Naast het sporten organiseert de club op het eind van het seizoen ook andere
activiteiten.
We heten je dus van harte welkom in onze club voor een heleboel tafeltennispret
!
Voor verdere informatie kan U terecht bij Danny
Gillis
(02/687.27.87 & 0478/41.51.98) of Ben Mees ( 016/47.14.78 )
Ook op onze leuke website http://surf.to/ttcsmash vind
je de nodige informatie.
Dit arikel verscheen met een aangepaste versie in de weekkrant ,,DE
ZONDAG''
van 26/01 tot en met 2/2 - Editie Oost-Brabant - Brussel.
Artikel "DE
SERRIST" 10.11.2002
Tafeltennisclub
Smash Overijse hoopvol gestemd voor de toekomst.
Nadat de A-ploeg
in 2-de provinciale verstek moest laten gaan
omdat enkele
spelers andere prioriteiten voorrang gaven
staken
de bestuursleden
de koppen bij mekaar en trokken voluit de kaart
van de jeugd.
De B-ploeg, spelend in 5-de provinciale doet
het nog met de "routiniers"
Paul Vandenschrik, William Rosseeuw, Cindy Vanderlinden
en Patrick Verellen.
Een seizoen zonder hoogtepunten (geen promotie
noch degratatie)
waarbij de club geregeld de kans geeft aan een
jongere om
onder de beste begeleiding zijn zijn wedstrijden
te spelen.
Paul Vandenschrik met een score van 80% staat op de 7-de plaats
in de alom gekende Top 12 lijst.
Voor de terugronde wordt gerekend op onze aanwinst,
David Wong die mee voor enkele overwinningen
zal zorgen.
De C-ploeg, spelend in 5-de provinciale met Didier Woussen, Gregory Couvreur,
Ruben Dezeure, Aarnout Ecker, Laurent Woussen,
Kevin Lenoir
en in de verdere toekomst Dieter De Troij trekken
zich behoorlijk uit de slag.
Promotie noch degratatie zijn hier de grote bekommernis.
Iedere week een pak ervaring opdoen gekoppeld aan training met inzet zal
voor deze jongens ongetwijfeld lijden naar mooie
resultaten.
Didier Woussen met 8 gewonnen wedstrijden toont voorlopig aan zijn teamgenoten
hoe het moet.
Hou je van tafeltennis en zoek je een club waar recreanten,
competitiespelers en jeugdspelers van harte welkom
zijn
bel dan voor verdere informatie op het telefoon-nr.
02 / 687.27.87
Terug naar beginpagina
|