Home
Informatie
Spelers
Kalender
Uitslagen
Jeugd
Links

SPONSORS

KBC



Copyfax

Detiege

EVTC

Positos

Vaneyck

Webalaive

Paribas

Smets
PING


Afsluitingsavond van 12 mei 2007
Op 12 mei was het dan zo ver.
De afsluitingsavond met jaaroverzicht, leuke momenten en de hoogtepunten van het seizoen 2006-2007
met de nieuwe klassementen en de verkiezing van verdienstelijkste speler.
De A-ploeg werd gehuldigd voor hun promotie naar 3de provinciale, de tornooiwinnaars mochten hun medaille in ontvangst nemen.
Voor de nieuwe klassementen verwijzen we naar de rubriek "spelers".
Jonathan Stabenow werd verkozen door de clubleden als verdienstelijkste speler.
De uitslag was als volgt :
1. Jonathan Stabenow
2. Ruben Dezeure • 3. Thibault Baquet
4. Bart Verhoeven • 5. Karel De Schepper • 6. Didier Woussen
7. Yannick Convens • 8. Gregory Detiege • 9. Ewoud Vlasselaer • 10. Sander Mergan
Jonathan, winnaar van de jeugdtornooi
Karel, de beste recreant
Jonathan, verdienstelijkste speler
seizoen 2006-2007
Danny, 21 mei 2007

Tornooi ,,open’’ van 11 mei 2007
Met 24 deelnemers was dit een uitermate boeiend en spannend tornooi.
De eindrangschikking was als volgt :

1. Ruben Dezeure
2. Jonathan Stabenow
3. Gregory Detiège
4. Eddy Vlasselaer
5. Krzystof Safin
6. Yannick Convens
7. Thibault Baquet
8. Ewoud Vlasselaer
9. Alexis Phanopoulos
10. Bart Verhoeven
11. Karel De Schepper
12. Paul Derom
13. Filip De Troy
14. Dirk Mergan
15. Philippe Gerin
16. Sander Mergan
17. Maxim De Schepper
18. Jan De Troy
19. Koen Soontjens
20. Dieter De Troy
21. Dieter De Troy
22. Ann Debbaut
23. Dieter Put
24. Gustav Dow
Sander & Bart in actie

De finalisten van het opentornooi
met links

Ruben en rechts Jonathan
Proficiat aan de winnaar !

Danny, 21 mei 2007


Jeugdtornooi van 28 april 2007
Voor sommigen de allereerste keer en dus het onbekende, voor de geroutineerden het begin van enkele uurtjes stress.
Dé gelegenheid om ééns in het jaar tegen de beteren in de club te spelen en nadien een mooie plaats in de wacht te slepen.
Dat hadden velen toch begrepen, want met 21 deelnemers gingen we van start.

Geen toverhoed, maar een onschuldige hand zorgde voor de lottrekking en een evenwichtige samenstelling van de reeksen.
Al vielen er in de kwalificatieronde nog geen verassingen te noteren dan waren er die des te meer nadien.
Het toepassen van de handicap- regel zorgde nog maar eens voor spannende partijtjes.
Iedereen individueel beoordelen is niet mijn taak, maar toch vielen de mooie prestaties op van Sander (10de), Bart (4de),en Ewoud (3de).
Karel geraakte net niet bij de laatste 8 maar kon zich de beste recreant noemen na de gewonnen wedstrijd tegen Arnaud en zijn 9de plaats.
De finale vond plaats tussen Ruben en Jonathan en tegen de klok van 13u00 was de winnaar gekend. Jonathan won met 3- 1.
Dat deelnemen belangrijk en leuk kan zijn, werd nog maar eens onderstreept.
Sébastien eindigde wel laatste maar ging dank zij de lottrekking toch met een mooie prijs naar huis.
Een compliment aan de 21 deelnemers en een proficiat aan de de winnaars !

Eindrangschikking
Karel
1. Jonathan Stabenow

2. Ruben Dezeure

3. Ewoud Vlasselaer

4. Bart Verhoeven
5. Gregory Detiège
6. Thibault Baquet
7. Yannick Convens
8. Stefanie Fauconnier
9. Karel De Schepper
10. Arnaud Vlassembroeck
11. Sander Mergan
12. Philippe Gerin
13. Jan De Troy
14. Koen Soontjens
15. Joris Taes
16. Maxim De Schepper
17. Pierre Gerard
18. Joris Arnalsteen
19. Vincent Schelfhout
20. Dieter Put
21. Sébastien Peeters
Finalist
Karel, de beste recreant
De finalisten van het jeugdtornooi met links Jonathan en rechts Ruben
Danny, 5 mei 2007

Overzicht van de heenronde… en onze wensen voor 2007 !
 
Vier maanden zijn ondertussen al voorbij en uiteraard viel er weer wat te beleven in "smash-land". Iedereen begon met de beste bedoelingen maar helaas moesten wij geregeld toch wat "bijsturen".



Als nieuwkomers mochten we dit jaar volgende spelers verwelkomen :
van links naar rechts : Jan De Troy, Arnaud Vlassembrouck, Sander Mergan, Koen Soontjens en Sebastien Peeters.

Dieter en Joris begonnen aan hun tweede seizoen en Karel, Maxim, Joeri, Gustav, Pierre en Philippe die zagen het wel zitten om er nog een jaartje bij te doen.
Paul en ikzelf probeerden gedurende de voorbije 13 weken om iedereen zijn "wens/doelstelling" een beetje waar te maken.
Amusement ? - Ping-pong ? - Tafeltennis ? - Tafeltennis op competitieniveau ?
De keuze, tja… die moet ieder voor zichzelf maken.
Voor het "betere" tafeltennis is doorzettingsvermogen toch wel een vereiste.
De laatste weken hielden we ons intensief bezig met de nieuwkomers en enkelen konden zich toch in positieve zin laten opmerken.
Bij de theoretische kennis was Sander de beste gevolgd door Jan.
Bij de praktische proef op de robot was Pierre de beste gevolgd door Sander (zonder Karel en Maxim).
Bij het behendigheidsspel (palet+bal) was Dieter de beste gevolgd door Joris (na Karel).
Bij het tornooitje op 2/12 was Pierre de winnaar gevolgd door Sander en Koen.
Bij het laatste keizerspel van 9/12 was wederom Pierre de beste gevolgd door Koen en Arnaud (zonder Karel en Maxim).
Na al deze proeven is de meeste vooruitgang bij de nieuwkomers te noteren bij Sander, Koen en Arnaud. En de afwezigen, tja die hadden weer ongelijk.
Onze wens voor iedereen in 2007 : Diegenen die "goe bezig" zijn :
zo verder doen en aan anderen om "beter te doen".

Een nu een woordje over de competitie met een overzicht van de ploegen en de spelers.
Ik geef even de plaats mee in de Top 12 (50) en het percentage.
Het geeft ENKEL een idee - er zijn nu éénmaal verschillende reeksen en er zijn gemakkelijke wedstrijden… en er zijn… moeilijke.
 De A-Ploeg die promoveerde en nu in 4-de provinciale B speelt
(seniorcompetitie) staat op een mooie 3-de plaats.
Didier: 4de - 93,20 %
Jonathan: 15de - 59,10 % / Ruben:16de - 57,10% / Paul: 18de - 54,50 %
De B-Ploeg, spelend in 5-de provinciale B (seniors) staat 7-de gerangschikt.
Gregory: 6de - 85,70 %
Eddy: 18de - 63,60 % / Alexis : 32ste - 41,70 % / Ewoud: 38ste - 28,10 %
De C-Ploeg, spelend in de jeugdcompetitie in 5-de provinciale D
staat op een mooie 2-de plaats
en zal dus in de terugronde kunnen deelnemen
aan de play-offs wat betekent dat het nog enkel goede ploegen zullen zijn en het niveau nog naar omhoog zal moeten.
Thibault : 4de - 86,70 %
Stefanie: 6de - 80 % / Yannick C: 10de - 70 % / Tim: 12de - 66,70 %
De D-Ploeg,spelend in 5-de provinciale C staat op een 6-de plaats
en dat was in de gegeven omstandigheden hoopvol.
Chris : 5de - 83,30 %
Bart : 21ste -41,70 % /Mathias : 27ste - 33,30 % / Paul D :31ste - 25 %
Ik hoop dat door dit "cijferspelletje" je niet alleen aandacht hebt voor je eigen prestaties maar ook de prestaties van anderen weet te waarderen.
Onze wens voor onze competitiespelers in 2007 : de "ambitie" levendig houden en natuurlijk voor iedereen… een goede gezondheid, veel geluk en veel tafeltennisplezier in 2007 !
Paul & Danny, 20.12.2006
 


 
Tafeltennisberichtjes van de voorbije 2 maanden...

Na de voorbereiding op het nieuwe seizoen eind augustus werd hoopvol uitgekeken hoe onze 4 competitieploegen zich zouden manifesteren.
Het seizoen is ondertussen 6 competitiewedstrijden ver en de A-ploeg, die promoveerde naar 4de provinciale staat op een onverwachte 2de plaats.
Didier, Paul, Jonathan, Ruben & Gregory bewijzen dit niveau zonder problemen aan te kunnen.
De B-ploeg in 5de provinciale spelend met Ruben, Gregory, Alexis, Eddy & Ewoud
staan momenteel op een 7de plaats. Alles is daar echter nog mogelijk
De C-ploeg in 5de provinciale spelend blijft "op koers" om de play-offs te halen
maar Yanick, Stefanie, Tim & Yannick zullen toch alert moeten blijven want de "bye" toestanden geven dikwijls een vertekend beeld.
Voor de D-ploeg ook spelend in 5de provinciale hadden we play-offs vooropgesteld.
Door toestanden als "forfait geven" zullen Bart, Thibault, Mathias, Chris & Paul Derom bang moeten afwachten of dit doel wel bereikt kan worden.
Naast de mooie individuele prestaties in competitie van meerdere spelers (Top 12) kon Didier (D6) nog even zijn kunnen tonen op het jeugdcriterium te Diest op 22 oktober. Didier kon zich plaatsen als 2de in zijn poule van de reeks junioren en versloeg Vandendriesche (D2) van Meerdaal in de 1/8 ste finale. Daarna verloor hij wel van Gielen (D4) van Meerdaal die trouwens 2de werd. Hierdoor kwam Didier uit op een mooie 6de plaats.
Jonathan & Ruben vonden het ook de moeite waard om deel te nemen.
Ze speelden verdienstelijk maar geraakten niet in de 2de ronde.
Op de volgende tafeltennisbabbel komen onze nieuwelingen en andere spelers aan bod.
Tot dan !
Danny, 28.10.2006

Terug naar beginpagina

webmaster
Paul Vandenschrik
©2005-2020

webdesigner

Wim Hermans * 2001-2002