Home
Informatie
Spelers
Kalender
Uitslagen
Jeugd
Links

SPONSORS

KBC



Copyfax

Detiege

EVTC

Positos

Vaneyck

Webalaive

Paribas

Smets
PING

AFSLUITINGSAVOND VAN 27 MEI 2005
Een talrijk opgekomen publiek kon getuige zijn van het jaaroverzicht.
Leuke items kwamen aan bod en aan de hand van enkele fragmenten (DVD) konden de lachspieren nog eens geoefend worden.
Uiteraard werd de nodige aandacht besteed aan de sportieve prestaties van "de kids" en ging er een dankwoordje naar de ouders.
We laten je nog even genieten van enkele momenten tijdens deze avond.


Jeroen, genietend van het applaus voor de meeste aanwezigheden op training.


Jonathan, verkozen als de meest verdienstelijkste speler.
2° Gregory & 3° Didier


Didier, winnaar van het tornooi (open) en het jeugdtornooi


Didier en Alexis (voor zijn broer Chris) als winnaar van het tornooi in dubbelspel.

CRAZY SATURDAY VAN 28 MEI 2005
De laatste uurtjes van een lang seizoen werden nog door gebracht op een leuke wijze.
Naast de "klassiekers"
was er nu ook gelegenheid om even badminton te spelen of petanque.
Op onze DVD staan nog een heleboel leuke foto’s.
We geven aan de hand van volgende foto’s alvast een voorproefje.


Sommigen wisten echt niet meer wat ze zagen en waren de weg kwijt...


en op het eind bij het groepsspel kwam dan de "goodbye".


JEUGDTORNOOI VAN 21 MEI 2005
Twintig deelnemers die hun kunstjes voor de laatste maal dit seizoen nog even kwamen demonstreren.
De cheer ladies zorgden voor de danspasjes en de knotsgekke muziek op de achtergrond zorgde voor de adrenaline (en asperine).
Het bracht sommigen in verwarring en concentratieverlies.
Er werd waarschijnlijk teveel in de verkeerde richting gekeken...
Na de loting en de samenstelling van de reeksen konden we dan starten voor een strijd van ca. 2 uur.
Mede door het toepassen van de handicapregel was spanning weer gewaarborgd en vielen er enkele verassingen te noteren.
Een woordje over iedereen schrijven zou te lang duren.
Iedere speler kan "zijn" score en eindresultaat gemakkelijk terugvinden .
Opmerkelijk was allezins de prestatie van Ewoud die temidden de competitiespelers eindigde,
Karel en Philippe die een plaats haalden in de middenmoot en Thibault die na enkele weken 6 spelers achter zich hield.
In de A-Reeks
Didier (*) - Ewoud ( *) - Yanick (2+2) - Philippe (1+2) - Bart (0+2)
In de B-Reeks
Daniel (2+0) - Gregory (*) - Joeri (2+0) - Arnaud (1+1) - Maxim (0+1)
In de C-Reeks
Ruben (*) - Alexis (*) - Karel (2+1) - Sander (1+0) - Pierre (0+1)
In de D-Reeks
Dries (*) - Tim (*) - Jeroen (2+1) - Thibault (1+1) - Lander (0+0)
Tussen haakjes (x) staan de behaalde overwinningen vermeld in de reeks
en dan in een latere fase.
De spelers met (*) markering gingen door naar de 1/4 finale.
De resultaten worden later vermeld.



1/4 Finales
Didier haalde het van Alexis (3+1), Ewoud won van Daniel (4+0),
Ruben bleef de baas over Tim (3+1) en Gregory zorgde voor winst tegen Dries (4+0)
1/2 Finale
Didier won van Ewoud (3+1+-), Gregory van Ruben (4+1+-)
Ondertussen was dat knotsgekke muziek gestopt, waren de danspasjes ten einde
en hadden de meisjes de revue gepasseerd
en met vertederende blik naar onze jongens gekeken (en wellicht omgekeerd).
De finale ging zoals in 2004 tussen Didier en Gregory en kon,
onder het oog van een nog talrijk aanwezig publiek beginnen.
Didier nam de beste start en kwam meteen voor
maar Gregory gaf zich niet zomaar gewonnen en stelde gelijk.
Een foutje te veel aan de ene zijde, een geluksballetje aan de andere kant...
Het verschil zit hem soms in de details.
Didier benutte zijn ervaring en haalde het in de belle.
Didier (7) werd dus verdiend winnaar van het jeugdtornooi,
Gregory (5) een mooie 2de paats.

De einduitslag :
1) Didier Woussen
2) Gregory Detiege 3) Ewoud Vlasselaer
4) Ruben Dezeure 5) Alexis Phanopoulos 6) Daniel Kozlen
7) Tim Fauconnier 8) Dries Van Marsenille 9) Yanick Vlasselaer
10) Jeroen Van Hal 11) Karel De Schepper 12) Joeri Put
13) Philippe Gerin 14) Thibault Baquet 15) Arnaud Maisin
16) Sander Decoster 17) Bart Verhoeven 18) Maxim DeSchepper
19) Pierre Gerard 20) Lander Craps
Het tornooi werd besloten met het uitdelen van prijzen.
In plaats van de voorziene 4 prijzen werden er uiteindelijk 20 uit de toverhoed gehaald.
Niemand had dus echt reden om ongelukkig huiswaarts te keren.
Een bravo aan iedere deelnemer voor zijn discipline, inzet en goede sfeer
ondanks de "boemboem" geluiden. Een dikke proficiaat voor de winnaar.
Voor iedereen was het weer eens een leuke ervaring om er bij geweest te zijn.
Paul & Danny



VRIENDENWEDSTRIJD VAN 22 MEI 2005
Ongelooflijk wat deze knapen (na een middagje bowling op zaterdag)
op zondagochtend nog lieten zien.
Prima teamspirit, correct gedrag en met de nodige inzet.
Het is een korte samenvatting van hoe het moet en de resultaten mochten er dus zijn.
Ieder resultaat dient natuurlijk gerelativeerd te worden,
tenslotte weet je op voorhand niet de sterkte van de tegenpartij.
Met uitzondering van Tim (noodgedwongen) speelden we zonder competitiespelers
en bij onze B-ploeg met jongens die maar sinds korte tijd in onze club zijn.
Onze A-ploeg speelde met
Tim Fauconnier (6 op 6), Ewoud Vlasselaer (6) en Jeroen Van Hal (5)

Zij "smashten" zich naar volgende scores
Smash Overijse - Blauwput : 9-0 *** Smash Overijse - Den Hoek : 8-1
Veel tekst is overbodig, een voortzetting van "goe bezig zijn"
Voor ons B-team speelden
Karel De Schepper (5), Philippe Gerin (4) en Thibault Baquet (5)

Ze geloofden het zelf niet, maar het resultaat,
zowel individueel als per ploeg staat er wel.
Een coaching gedurende 6 wedstrijden, dat was wel even schrikken...
Alle drie speelden ze met veel enthousiasme.
En die kleine Thibault…, die toonde even zijn mogelijkheden die hij bezit.
De resultaten :
Smash Overijse – Blauwput : 7-2 *** Smash Overijse - Den Hoek : 7- 2

Tornooi voor recreanten en jeugdspelers
22 april 2005

was de dag waar sommigen al een tijdje naar uitkeken,
waar sommigen misschien wel de avond voordien zichzelf zagen winnen
in hun dromen, waar sommigen wellicht voor een verassing wilden zorgen.
Het tornooi, waarvoor 20 deelnemers zich inschreven stond open
voor alle leeftijdscategorieën en alle klassementen.
Door het toepassen van de handicapregel (voorgift) en enkele nieuwe gezichten
werd het een ongelooflijk spannende en sfeervolle avond.
Tijdens de loting vielen er bij sommigen kreetjes van opluchting te horen,
bij anderen gevloek en de vrees voor een vroege uitschakeling.
Na het samenstellen van de reeksen moesten sommigen al direct
hun beste kunstjes boven halen.
De nieuwkomers (3) waarvoor dit al waarschijnlijk een hele belevenis was
speelden voor wat ze waard waren.
Maxim, onze jongste, behaalde één overwinning
en Philippe was al even blij met zijn overwinning.
Karel mepte in totaal 2 zeges bij elkaar.

De recreanten, met uitzondering van Andreas allen volwassenen (5)
lieten nog maar eens zien dat "beter worden met de jaren" nog altijd van toepassing is.
Eddy, vorig jaar finalist speelde sterk en ging er slechts uit in de 1/2 finales.
Paul noteerde "zijn" 2 overwinningen met plezier.
Chris en Steve de "onbekende" recreanten legden enkele competitiespelers in de luren.
Steve tekende voor 2 zeges.
Chris behaalde 4 overwinningen en maakte Jonathan het leven zuur in de 1/4 finale.
Andreas (1) moest zich tevreden stellen met de 17de plaats.
Bij de niet-competitiespelers (3) deed Jeroen het vrij aardig
en bevestigde Ewoud zijn progressie met 3 zeges. Bart kon zich niet doorzetten.
De competitiespelers (8) die droomden natuurlijk stilletjes van… de eer en glorie.
Tim en Dries hadden enkele "zwarte beestjes" in hun reeks
en haalden de volgende ronde niet. Dries haalde nog de top 10 (3 x winst),
Alexis (4) en Daniel (3) speelden op hun niveau en haalden beiden de 1/4 finales.
Yanick (3) deed dit eveneens en werd beloond met een 6de plaats.
Gregory, zichtbaar in goede doen omzeilde enkele gevaarlijke "beestjes"
en zag zijn parcours beëindigd in de 1/2 finale tegen Didier met 10-12 in de belle.
Een 3de plaats en 6 gewonnen wedstrijden is zonder meer een verdienstelijke prestatie.

Didier en Jonathan (6 overw.)
bezorgden het aanwezige publiek
een spannende finale.
Jonathan won de eerste set met 11-1
maar Didier bleek toch niet k.o.
te zijn en bracht de stand op 1-1.
Toch ging het naar 1-2 en zelfs matchpunt.
In een muisstille zaal werd het 2-2
en spannend werd het echt bij 9-9
in de beslissende set.
Didier won uiteindelijk met 11-9
en werd verdiend winnaar
van het clubtornooi.
Geen enkele wedstrijd (7)
verloren en dit met grootste handicap.


De finalisten
met Didier rechts,
Jonathan links


De einduitslag :
1) Didier Woussen
2) Jonathan Stabenow • 3) Gregory Detiège
4) Eddy Vlasselaer • 5) Alexis Phanopoulos • 6) Yanick Vlasselaer
7) Chris Phanopoulos • 8) Daniel Kozlen • 9) Dries Van Marsenille • 10) Steve Kozlen
11) Ewoud Vlasselaer • 12) Paul Derom • 13) Karel De Schepper • 14) Jeroen Van Hal
15) Tim Fauconnier • 16) Philippe Gerin • 17) Andreas Phanopoulos
18) Xander Kymell • 19) Maxim De Schepper • 20) Bart Verhoeven.


Na het afsluiten van de eerste ronde en een korte pauze
was de tijd aangebroken om de ploegen samen te stellen voor het dubbelspel.


De winnaars
van het dubbelspel,
Didier en Andreas.

Via loting werd (op enkele uitzonderingen na)
iedere competitiespeler gekoppeld
aan een recreant of nieuwkomer.
Mede door het toepassen van de handicapregel
was een winnaar voorspellen
een onmogelijke opdracht.
Volgende teams
werden in de eerste ronde uitgeschakeld.
(in onwillekeurige volgorde)
Eddy + Alexis • Dries + Ewoud
Yanick + Philippe • Tim + Maxim
Gregory + Karel • Jonathan + Bart.
Paul en Jeroen behaalden de derde plaats.
De finale werd uiteindelijk gewonnen door
Didier en Andreas
die het internationale duo
Steve en Chris de baas bleven in de finale.


Voor iedereen was het weer eens een leuke ervaring om er bij geweest te zijn…
en natuurlijk een dikke proficiat aan de winnaar(s)
Paul & Danny

Op de kampioenschappen per klassement van 16 januari te Vilvoorde
was onze bende weer voltallig aanwezig.
In de E-reeks was Didier (E2) als eerste aan de beurt en plaatste zich
voorde volgende ronde.
In de halve finale werd verloren van de uiteindelijke winnaar.
Didier behaalde zodoende een 3-de plaats
en kon een bronzen medaille meer in de kast leggen.
Paul Vandenschrik (E0) ging ook naar de volgende ronde en sneuvelde dan...
tegen de uiteindelijke winnaar. Een mooie 5-de plaats dus.
Proficiat voor de mooie prestaties !


Het podium van de cadettten met Didier als 2de van links.
(in blauwe T-shirt).

Dat het dubbelspel totaal anders is dan het enkelspel konden beiden ondervinden.
Met een rechtstreekse uitschakeling was het vrij snel over !
De reeks van de Niet Geklasseerden (N.G) was vrij goed bezet met 28 deelnemers.
Al onze spelers behaalden de tweede ronde en presteerden als cadet (+1 junior)
dus meer dan behoorlijk en behaalden 2 (en sommigen 3) overwinningen.
7 spelers bij de laatste 14, daar moest nog iets van komen...
Inderdaad, enkele smashers van Overijse stuurden hun maatje naar huis
in de daaropvolgende ronde.
Yanick won van Dries, Tim won van Alexis.
Gregoy verloor van... de latere finalist,
Jonathan van, juist... de uiteindelijke winnaar.
Daniel won zijn partij tegen iemand van Galmaarden.
Yanick en Daniel
streden in de halve finale
voor hun finaleplaats.

Een halve finale die de kwaliteit
van de finale oversteeg.
Variatie, topspin, blok, snelheid,
een lust voor het oog en bewondering
van het aanwezige publiek.
Deze "thriller" werd gewonnen
door Yanick met 3-2.

Moegestreden was de finale nog winnen de spreekwoordelijke "match te veel"
Van harte proficiaat aan Yanick met zijn 2de plaats en de zilveren medaille
en aan Daniel met zijn 4de plaats en bronzen medaille.


Het podium van de niet geklasseerden
met Yanick (blauwe T-shirt) en Daniel (grijze T-shirt)

In het dubbelspel kwam van onze 3 teams die deelnamen
de verassing van ons "internationaal" duo.
Alexis en Daniel wonnen 2 partijen om dan eervol de halve finale te verliezen.
Als nieuwkomers kan het tellen...
Van harte proficiaat voor 4-de plaats en de bronzen medaille.


Het podium bij de niet geklasseerden in het dubbelspel met Alexis en Daniel.
Uiterst rechts.

Aan iedereen de boodschap "doe zo verder" en een woord
van dank voor de inzet, het onberispelijke gedrag en de fair play.


Onze medaillewinnaars "voor eeuwig" verenigd.
Danny Gillis
Jeugdverantwoordelijke/Trainer
Met dank aan Paul Vandenschrik voor het schikken en inpassen van de foto's.
20.01.2005

HOT NEWS Jeugdcriterium van 3 oktober 2004
Met 7 ingeschreven spelers op het jeugdcriterium van 3 oktober te Wemmel
toonden we ons als club en als groep en was het voor iedereen
in de gegeven omstandigheden hopelijk toch een leuke namiddag tafeltennissen.
Enkele van onze smashers speelden zich in de kijker en verdienen dan ook alle respect.
Didier (E2) eindigde 1ste in zijn reeeks na winst tegen 2x E6 – 1 x NG.
Dries (NG) eindigde 2de in zijn reeks na winst tegen 1 x E6 – 1 x NG (verlies tegen E2)
Gregory (NG) miste zijn "tornooidebuut" niet en eindigde 2de in zijn reeks
na winst tegen 1 x E6 – 1 x NG (verlies tegen NG – E4)
Alle drie bij de laatste 8 en dus op weg naar de kwartfinales !
Een kwartfinale tussen ploegmaats want Dries en Gregory
moesten het tegen elkaar opnemen.
Gregory won de partij en dus op weg naar... de 1/2 finale.
Didier zette in zijn kwartfinale een E6 vlotjes opzij in afwachting van
(niet te geloven, maar toch waar) zijn halve finale tegen Gregory.
Didier die toch al wat ervaring heeft op tafeltennisgebied
haalde het dan ook logischerwijze en moest dus in de finale
en op weg naar "het goud" nog één zware klip omzeilen.
Deze klip was echter een zeer sterk spelende E2 speler.
Na 5 wedstrijden en een aantal belles was winnen een iets te zware opgave
en met 0-3 verlies moest Didier zijn meerdere erkennen in Kint Quentin van Blauwput.
Van harte proficiaat voor Dries – 6de plaats,
Gregory – 4de plaats & Didier met zijn 2de plaats.
Dat deze prestaties de aanzet en het voorbeeld mogen zijn tot.....

Van links naar rechts : Alex Destijcker,
Didier Woussen, Kint Quentin, Jeroen Mangelschots en Gregory Detiège.
(Foto genomen door Reine Jacquemijn)
Danny
Met dank aan Paul voor de steun

Een namiddagje tafeltennissen om te leren...
 
Op zaterdag 5 maart werd een vriendschappelijke ontmoeting georganiseerd voor beginners en al meer gevorderden.
Naast de thuisploeg, Smash Overijse waren ook T.V.V Blauwput en T.T.C Den Hoek
van de partij.
Met 2 deelnemende ploegen van iedere club werd het een drukke namiddag
en konden 18 spelers hun pingpong kunstjes tonen.
Voor sommigen was het de eerste keer, anderen hadden duidelijk al wat meer ervaring achter de rug.
In een zeer gemoedelijke en vriendschappelijke sfeer werd er om winst gejuicht en werd verlies geaccepteerd.
Bij de beginners die omschreven werden als B-ploeg was het wedstrijdverloop nog enigzins spannend te noemen.
Setstanden met 2 punten verschil kwamen meermaals voor en ook de "belle" besliste al eens over winst of verlies.
De uitslagen van deze teams :
Den Hoek - Blauwput : 8 - 2
Smash Overijse - Blauwput : 7 - 3
Den Hoek - Smash Overijse : 9 - 1
 
Van links naar rechts : Het trio van Blauwput, Den Hoek en Smash Overijse
met Maxim De Schepper, Philippe Gerin en Karel De Schepper.
 
Een eindje verder stonden de jongens met al wat meer ervaring hun partijtjes af te werken. Dat het hier al om wat meer gaat dan enkel een balletje terug slagen werd aan den lijve ondervonden.
Het tempo lag iets hoger, veel tijd om rond te kijken of na te denken was er niet, de "bijna topspin" werd bovengehaald en de opslagen waren al iets nauwkeuriger.
Den Hoek beschikte wederom over de sterkste ploeg zoals volgende uitslagen beklemtonen.
De uitslagen van deze teams :
Den Hoek – Blauwput : 8 - 2
Blauwput - Smash Overijse : 5 - 5
Den Hoek - Smash Overijse : 9 - 1
 
Van links naar rechts : Het trio van Smash Overijse
met Jeroen Van Hal, Ewoud Vlasselaer en Mathias Vanwinsen,
de spelers van Blauwput en Den Hoek.
 
  Een woord van dank aan de deelnemende ploegen, spelers en begeleiders, aan  Paul en Eddy voor de assistentie. 
 


 Een mooi jaareinde dat is wat wij iedereen toewensen...

Dat iedereen in 2005 veel tafeltennisplezier mag beleven en het succes mag behalen hetwelke hij nastreeft.
De laatste weken konden we nog enkele jongens verwelkomen in onze club.

Van links naar rechts :
Maxim De Schepper, Bas Van Der Meer, Sander Decoster, Philippe Gerin, Karel De Schepper en Stefan Martinez.
Wij wensen ook hen het allerbeste toe en hopen dat zij ons nog veel leuke dingen laten zien.
We willen ook even stil staan bij wat de heenronde tot nog toe bracht op competitieniveau.
De A-ploeg die in 5-de provinciale C
speelt doet het uitstekend en staat aan de leiding.
Paul en Didier bekleden de kopposities in de alom gekende top 12 rangschikking en speelden dus sterk.
Ruben vertoont meer regelmaat in zijn spel en Jonathan (onze eerstejaars) overtreft de verwachtingen.
Dat de mooie heenronde de nodige inspiratie mag geven om ook in de terugronde voor mooie prestaties te zorgen.
De B-ploeg die in 5-de provinciale B
speelt met uitsluitend jongeren (en met 2 debutanten) laten zich ondanks het beperkt aantal overwinningen toch in positieve zin opmerken. Gregory die voor de betere prestaties zorgde kon zijn maats Dries, Aarnout, Tim en Yanick op zekere momenten toch naar een hoger spelniveau tillen. Ook zij presteren beter ten opzichte van verleden jaar en moeten hieruit de moed halen
om een tandje bij te steken in de terugronde.
Benny, Paul & Danny
17.12.2004

Een beloftevolle start...
Het seizoen 2004-2005 is nu al enkele weken ver en we kunnen spreken
van een beloftevolle start.

Een foto genomen door Paul
tijdens het begin van onze
"dag van de teamspirit" op 23.10.2004.
Zo herkent men de jongens
die er niet waren voor de groepsfoto
van links naar rechts :
Alexis Phanopoulos, Danny Gillis (trainer)
en Ewoud Vlasselaer.

We zagen een aantal jongeren van het verleden seizoen niet meer weerkeren,
maar een 9-tal nieuwelingen (*) vonden interesse voor het tafeltennis.
Wouter Van Hoof, Daniel Kozlen, Pieter Verhaegen, Lander Craps, Sergei Andreev,
Arnaud Maisin, (J.V.H), Guillaume Auvray,
-> en Alexis Phanopoulos (ontbreekt op de foto) vonden de weg naar onze club.
We wensen hen veel tafeltennisplezier en hopen dat enkele zich weten door te zetten.
Datzelfde wensen we uiteraard ook aan diegenen die wederom van de partij zijn.
Jeroen Van Hal (J.V.H) -> Joeri Put (rode T-shirt), Matti Keyaerts, Bart Verhoeven,
Ewoud Vlasselaer en Mathias Vanwinsen zijn de jongens die de nieuwelingen
de
nodige steun zullen geven en proberen om zichzelf naar een hoger niveau te brengen.
Men herkent de spelers zoals met naam vermeld van links naar rechts op de foto.


We staan uiteraard ook even stil bij wat we "onze groep der gevorderden" noemen.
Gregory Detiège, Tim Fauconnier (*), Yanick Vlasselaer, Ruben Dezeure,
Dries Van Marsenille, Jonathan Stabenow, Aarnout Ecker en Didier Woussen
zijn ingeschreven als competitiespeler en spelen in 5-de provinciale.
Zij bouwen rustig verder aan hun progressie
en we wensen hen veel succes toe en de nodige volharding.
Men herkent de spelers zoals met naam vermeld van links naar rechts op de foto.

Sommigen behaalden

ondertussen al mooie overwinningen

(zie het artikel hot news)

en Gregory Detiège (links)

en Didier Woussen (rechts)

wisten zich reeds in de kijker

te spelen op het jeugdcriterium

met een 4de en...

2de plaats.


De competitiespelers met Paul Vandenschrik als 2de van rechts.
William Rosseeuw en Patrick Verellen ontbreken op de foto.
Ook KBC is van de partij.
Overijse, 18.10.2004
Paul & Danny

Terug naar beginpagina
webmaster
Paul Vandenschrik
©2005-2019

webdesigner

Wim Hermans * 2001-2002