Stichter Fran├žois Demesmaeker

Geb.dat. : 17 / 09 / 1950
Geb. pl. : Ninove (België)
 
Vorige club : MIKADO KWAI (1973)
Club : DAI NIPPON (1975)
Titels :  
9 DAN (Kudan)
WORLD REFEREE (WKF)

 

LESGEVER DAI NIPPON 01/02/1975
TRAINER B 01/01/1978
NATIONAAL SCHEIDSRECHTER KUMITE 18/06/1978
ABO 19/02/1980
NATIONAAL SCHEIDSRECHTER KATA 05/04/1980
HOOFDSCHEIDSRECHTER BELGIE 01/01/1982
EKU JUDGE KUMITE 16/04/1983
EKU REFEREE KUMITE 06/04/1985
LID SPORTRAAD HAALTERT 03/04/1989
SPORTLAUREAAT 89 09/12/1989
HOOFDSCHEIDSRECHTER VKA 01/01/1990
BLOSO DOCENT 01/01/1990
WUKO JUDGE 11/11/1990
EKU KATA JUDGE 03/02/1991
WUKO REFEREE KUMITE 22/11/1992
LID SPORTRAAD DENDERLEEUW 01/09/1993
LID SPORTRAAD LENNIK 01/09/1993
WEDSTRIJDDIRECTEUR VKF/BKF 01/02/1994
BKF CHIEF REFEREE 01/03/1996
TRAINER A 29/06/1996
LID SPORTCOMMISSIE 01/01/2003
HOOFD EXAMENCOMMISSIE 01/05/2005
VOORZITTER SPORTRAAD DENDERLEEUW 01/04/2009
VOORZITTER WEDSTRIJDCOMMISSIE 01/01/2003
SECRETARIS GENERAAL BKF 22/03/2014
VOORZITTER VKF/VKM 15/03/2014
VOORZITTER MULTISTIJL  
PRESIDENT BKF 26/04/2015

 

Stijl : SHOTOKAN
Stijlgroep : VKA (Vlaamse Karate Associatie)
Fed. : KARATE VLAANDEREN
BKF (Belgische Karate Federatie)
Erkend door :    BOIC (Belgium Olympic International Commite)
EKF (European Karate Federation)
WKF (World Karate Federation)
Karateka

Ex-scheidsrechter