St.-Kristoffel Londerzeel

Voorbije misintenties

2014

 

Dinsdag 29 juli

09.00 u. Gebedsdienst

Wij bidden voor een bijzondere intentie

 

Zaterdag 26 juli

18.00 u. Eucharistieviering

Wij gedenken de overlijdensdag van:

André Gilbau en Pelagie Moens en familie

Mis ter ere van Sint Kristoffel

 

Dinsdag 22 juli

09.00 u. Gebedsdienst

Wij bidden voor een bijzondere intentie

 

Zondag 20 juli

10.00 u. Gebedsdienst

Wij gedenken de overlijdensdag van:

Marie-Jeanne Bisschops

Wij gedenken:

Bea Booghmans, Guy en Rene Huysmans

 

Dinsdag 15 juli

09.00 u. Gebedsdienst

Wij gedenken:

Frans Peeters en Margaretha De Smedt uit dankbaarheid

 

Zaterdag 12 juli

18.00 u. Eucharistieviering

Wij gedenken de overlijdensdag van:

Jean en Maria Leemans-De Preter en Josephine Van Riet

Jean Van de Voorde en Lucienne Neybergh

Julia Segers

Wij gedenken:

Luciaan Meuldermans en Rosa De Buyser

Alfons Van Cauwenbergh, Anna Keymolen en familie

 

Dinsdag 8 juli

09.00 u. Gebedsdienst

Wij bidden voor een bijzondere intentie

 

Maandag 7 juli

13.30 u. Eucharistieviering in het Gildenhuis

Wij gedenken:

De overleden leden van OKRA

 

Zaterdag 5 juli

18.00 u. Gebedsdienst

Guldensporenviering

Wij gedenken de overlijdensdag van:

Maurice April en Martha Carlier

Armand Van Assche en Josephine Schellemans

Wij gedenken:

De overleden leden van het Davidsfonds

 

Dinsdag 1 juli

09.00 u. Gebedsdienst

Wij gedenken de overlijdensdag van:

Lode De Ridder

Wij gedenken:

Familie Lommez-De Troyer

 

Zaterdag 28 juni

18.00 u. Eucharistieviering

Wij gedenken de overlijdensdag van:

Marie-Christine Meersschaut

Leo Pas, Jan Van Ruysevelt, Aline Van Bamis

Jean Janssens

Louis Parijs

Wij gedenken:

Jean-Baptist Storme

Familie Janssens-De Mesmacker

Lisa Siccard

Mis ter ere van de Heilige Theresia van het kindje Jezus

 

Donderdag 26 juni

18.30 u. Gebedsdienst

Wij gedenken:

De overleden bedevaarders van Scherpenheuvel

 

Dinsdag 24 juni

09.00 u. Gebedsdienst

Wij bidden voor een bijzondere intentie

 

Zondag 22 juni

10.00 u. Gebedsdienst

Wij gedenken de overlijdensdag van:

Leon Verbelen en Maria Hesselmans

Frans De Pauw

Denis De Potter en Anna Van de Voorde

 

Donderdag 19 juni

SACRAMENTSDAG

 

Dinsdag 17 juni

09.00 u. Gebedsdienst

Wij bidden voor een bijzondere intentie

 

Zaterdag 14 juni

18.00 u. Eucharistieviering

Wij gedenken de gelovigen die de voorbije weken overleden zijn:

Jos Van Assche, Maurice Van Praet, Margriet Peeters, Frans Hiel

Wij gedenken de overlijdensdag van:

Benoit Van Aken

Maria Van Muylder en Leonard Verbruggen

Frans Van Esbroeck en echtgenote Anna Van De Voorde

Pierre De Maeyer

Leon Fertinel en Maria Van Den Broeck

Wij gedenken:

Leopold Verbruggen en Julia De Decker en schoonzoons Karel Vanroy en Ernest Verstrepen

Mis ter ere van O-L-Vrouw van Lourdes

Dinsdag 10 juni

09.00 u. Gebedsdienst

Wij bidden voor een bijzondere intentie

 

Zondag 8 juni

PINKSTEREN

10.00 u. Gebedsdienst – gezinsviering

Wij gedenken de overlijdensdag van:

Frans Verspecht, Maria De Boeck, Rene Verspecht en Marcel Tornee

Wij gedenken:

Maria Robberechts, Frans Van der Perre en dochter Hilde, Emmerence De Smedt, Jan De Smedt en zonen Wim en Kris, Marc Sas

 

Dinsdag 03 juni

09.00 u. Gebedsdienst

Wij gedenken:

De familie Lommez-De Troyer

   

Zaterdag 31 mei

18.00 u. Gebedsdienst

Viering verzorgd door de voetbedevaarders naar Scherpenheuvel

Wij gedenken de overlijdensdag van:

Gerard Van Mol, Binet Weyerman en zoon Gustaaf Van Mol

Wij gedenken:

De zieken en overledenen van Klein Holland

Donderdag 29 mei

10.30 u. Eucharistieviering

EERSTE COMMUNIE

Wij bidden voor een bijzondere intentie

 

Woensdag 28 mei

O-H-HEMELVAART

18.00 u. Eucharistieviering

Wij bidden voor een bijzondere intentie

 

Dinsdag 27 mei

09.00 u. Gebedsdienst

Wij gedenken de overlijdensdag van:

Frans ‘t Servranckx  

 

Zaterdag 24 mei

17.00 u. Eucharistieviering

ZENDINGSVIERING

Wij bidden voor een bijzondere intentie

 

Dinsdag 20 mei

09.00 u. Gebedsdienst

Wij bidden voor een bijzondere intentie

   

Zaterdag 17 mei

18.00 u. Eucharistieviering

Wij gedenken de gelovigen die de voorbije weken overleden zijn:

Georges Broothaers, Yvonne Moens, Robert Huyghe, Albert Verbeeck

Wij gedenken de overlijdensdag van:

Albert De Lathouwers en echtgenote Maria Verdickt

Lode Eeckelaers en familie

Familie Frans Saeys en echtgenote Maria Janssens van de Linde

Dinsdag 13 mei

09.00 u. Gebedsdienst

Wij bidden voor een bijzondere intentie

 

Zondag 11 mei

10.00 u. Gebedsdienst

Gezinsviering - moederdag

Wij gedenken:

Rosa Verbeeck

Jan Van Aken en Maria D’hondt

 

Dinsdag 06 mei

09.00 u. Gebedsdienst

Wij gedenken:

Familie Lommez-De Troyer

 

Zaterdag 03 mei

18.00 u. Eucharistieviering

Wij gedenken de overlijdensdag van:

Maria en Albert Van de Voorde en familie

Emiel De Prijcker en Jean Vanderberckt en familie

 

Dinsdag 29 april

09.00 u. Gebedsdienst

Mis uit dankbaarheid voor een genezing

 

Zondag 27 april

10.00 u. Gebedsdienst

Wij gedenken de overlijdensdag van:

Pieter Buelens en Jeanne Parijs

Albert Aerts en Philemon De Smedt

Wij gedenken:

Martin Schurgers en Nelly Simonis

Rene Huysmans, zoon Guy en Bea Booghmans

Mis ter ere van O.L.Vrouw uit dankbaarheid

 

Dinsdag 22 april

09.00 u. Gebedsdienst

Wij bidden voor een bijzondere intentie  

 

Zondag 20 april

Pasen

10.00 u. Gebedsdienst, verzorgd door de Landelijke Gilde

Gezinsviering Landelijke Gilde

Wij gedenken de overlijdensdag van:

Pieter Tourné, Margareta Verspecht, Irma Verspecht, Leopold d’Haene en Eugène Van der Perre

Celestine en André De Vroede-Van Aken

Frans Van der Perre en dochter Hilde

Wij gedenken:

Bea Booghmans en Guy Huysmans

Marcel Van den Brouck, ouders, schoonouders en broer

Familie De Keersmaecker-Robberechts

 

Zaterdag 19 april

Paaszaterdag

18.00 u. Paaswake - Eucharistieviering

Wij gedenken de overlijdensdag van:

August Marnef, Jan De Vlieger en echtgenote Maria Van Doorslaer en familie

Mis ter ere van O-L-Vrouw van Lourdes

 

Vrijdag 18 april

Goede Vrijdag

18.00 u. Kruisweg aan de Bergkapel, verzorgd door het Davidsfonds

19.00 u. Gebedsdienst

Gedachtenisviering van het lijden en sterven van Jezus

 

Donderdag 17 april

Witte Donderdag

18.00 u. Gebedsdienst

Gedachtenisviering van het Laatste Avondmaal

 

Dinsdag 15 april

09.00 u. Gebedsdienst

Wij bidden voor een bijzondere intentie

18.00 u. Biechtviering

 

Zondag 13 april

Palmzondag

10.00 u. Gebedsdienst

Wij gedenken de overlijdensdag van:

Melanie Lamberts, ouders en schoonouders, en de overleden broers, zussen, schoonbroers en schoonzussen (Louise Lamberts, Jan Lamberts en echtgenote Jeanne De Hertogh, Paul Lamberts, René Lamberts, Yvonne Verlinden, Jef Verlinden, Frans De Wit en Gaston Van Roy)

Louis Mertens en Sophie Haverals en zoon Cyriel

Wij gedenken:

Marcel Tornee en familie

 

Vrijdag 11 april

18.30 u. Gebedsdienst en kruisweg, verzorgd door OKRA

 

Dinsdag 08 april

09.00 u. Gebedsdienst

Wij bidden voor een bijzondere intentie

Maandag 7 april

13.30 u. Eucharistieviering in het Gildenhuis

Wij gedenken:

De overleden leden van OKRA

Zaterdag 05 april

18.00 u. Eucharistieviering

Wij gedenken de gelovigen die de voorbije weken overleden zijn:

Maria Stoels, Jozef Van Evelghem, Fons Hellinckx, Wivine De Caestecker, Marie-Louise De Smedt, Marcel De Borger, Edgard Goossens

Wij gedenken de overlijdensdag van:

Josephine Vos, echtgenoot en kinderen

Luc Hendrickx en familie

Joanna De Bondt en Jozef De Maeyer

Alfons Geeroms, Louisa Van Delm en zoon Wim

Maria Erpels en Jan Cleymans

Frans en Ursula De Smedt-Vergaelen, Marie-Louise en Hugo De Smedt, Frans en Erik Verhasselt, Michel Vergaelen

Wij gedenken:

Familie Bulinckx-Brusselmans-Verhoeven-Van den Dries

Mis uit dankbaarheid

 

Vrijdag 4 april

18.30 u. Gebedsdienst en kruisweg, verzorgd door FEMMA

Wij gedenken:

Jeannine De Bondt, Clemy De Visscher, Maria Huyghe, Madeleine Wildeman

 

Dinsdag 01 april

09.00 u. Gebedsdienst

Wij gedenken:

Familie Lommez-De Troyer

 

Zondag 30 maart

10.00 u. Gebedsdienst

Wij gedenken de overlijdensdag van:

Jaak D’Hondt en Leonie Leys

Familie Lommez-De Troyer

Christel Van Caesbroeck en familie

 

Zaterdag 29 maart

18.00 u. Gebedsdienst

Kruisoplegging zendelingen

Wij gedenken de overlijdensdag van:

Arseen Van Assche

Wij gedenken:

Jozef Van Assche en familie

   

Vrijdag 28 maart

18.30 u. Gebedsdienst met kruisweg, verzorgd door de Parochie

 

Dinsdag 25 maart

09.00 u. Gebedsdienst

Wij gedenken de overlijdensdag van:

een dierbare overledene

 

Zaterdag 22 maart

18.00 u. Eucharistieviering

Wij gedenken de overlijdensdag van:

Henri Roelands

Ciryl De Visscher en familie

 

Vrijdag 21 maart

18.30 u. Gebedsdienst met kruisweg, verzorgd door MARKANT

Wij gedenken:

De overleden leden en familieleden van Markant

 

Dinsdag 18 maart

09.00 u. Gebedsdienst

Wij gedenken:

Familie De Decker-Van den Broeck

 

Zondag 16 maart

10.00 u. Gebedsdienst - gezinsviering

Wij bidden voor een bijzondere intentie

 

Zaterdag 15 maart

18.00 u. Gebedsdienst

Naamopgave eerste communie

   

Vrijdag 14 maart

18.30 u. Gebedsdienst gevolgd door kruisweg, verzorgd door de Parochie

   

Dinsdag 11 maart

09.00 u. Gebedsdienst

Wij bidden voor een bijzondere intentie

 

Zaterdag 08 maart

18.00 u. Eucharistieviering

Wij gedenken de overlijdensdag van:

Danny Bogemans

 

Vrijdag 07 maart

18.00 u. Gebedsdienst en Kruisweg verzorgd door KVLV

Wij gedenken de overleden leden en familieleden van KVLV in het bijzonder Jeannine De Bondt en Henriette De Boeck

 

Woensdag 05 maart

ASWOENSDAG

18.00 u. Gebedsdienst met uitreiking van askruisjes

 

Dinsdag 04 maart

09.00 u. Gebedsdienst

Wij gedenken de overlijdensdag van:

Anna ‘t Servranckx

Wij gedenken:

Familie Lommez-De Troyer

 

Zondag 02 maart

10.00 u. Gebedsdienst

Wij gedenken de overlijdensdag van:

Luc Oosterlinck

Clemans Heyvaerts en Jozef Roelants

 

Dinsdag 25 februari

09.00 u. Gebedsdienst

Wij gedenken de overlijdensdag van:

Anna ’t Servranckx-De Prins

Zaterdag 22 februari

18.00 u. Eucharistieviering

Wij gedenken de overlijdensdag van:

Gerarda Clerbaut

Achiel Van Winghe

Jan Van den Bosch, ouders en schoonouders

Joannes Van de Voorde, echtgenote en kinderen

Alfons De Keersmaecker en Francine D’hondt

 

Dinsdag 18 februari

09.00 u. Gebedsdienst

Wij bidden voor een bijzondere intentie

 

Zondag 16 februari

10.00 u. Gebedsdienst

Wij gedenken de overlijdensdag van:

Victor Verhoeven en Maria De Mol

Leon Goossens en Hubertine De Boeck

Albertine en Frans De Donder-Daelemans

Marcel Tornee en familie

 

Dinsdag 11 februari

09.00 u. Gebedsdienst

Wij bidden voor een bijzondere intentie

 

Zaterdag 08 februari

18.00 u. Eucharistieviering

Wij gedenken de gelovigen die de voorbije weken overleden zijn:

Luc Teugels, José De Roeck, Myriam Permentier, Wiske Moens, Louis De Bont, Louis Robberechts, Jaak Meeus

Wij gedenken de overlijdensdag van:

Rosa Verbeeck

Leonard Verbruggen en Maria Van Muylder

Theofiel Verbesselt en Liza Pinnock

Annie Baaten en Frans Geeroms

Gaby Biesemans en Kamiel Meert

Paul De Smedt, ouders en schoonouders

Jules Verhulst en Anna Verberckt

 

Dinsdag 04 februari

09.00 u. Gebedsdienst

Wij gedenken:

Familie Lommez-De Troyer

 

Zondag 02 februari

10.00 u. Gebedsdienst - gezinsviering

Wij gedenken de overlijdensdag van:

Jozef Van Aken

 

Dinsdag 28 januari

09.00 u. Gebedsdienst

Wij bidden voor een bijzondere intentie

 

Zaterdag 25 januari

18.00 u. Eucharistieviering

Wij gedenken de overlijdensdag van:

Jos Verdickt

Alfons Potloot en Leonie De Boeck

Johan De Smedt en familie

Frans Geeroms van het Damveld en familie

Yvonne Van Vaek en echtgenoot Pieter Pas

Theo Schellemans en Alice Van Aken

Mis ter ere van de Heilige Rita en de Heilige Antonius  

Dinsdag 21 januari

09.00 u. Gebedsdienst

Wij bidden voor een bijzondere intentie

 

Zaterdag 18 januari

18.00 u. Gebedsdienst

Viering Landelijke Gilde

Wij gedenken de overlijdensdag van:

Pelagie De Laet, Jan Eeckelaers, José Eeckelaers, Lode Eeckelaers, Herman Santi, Tom De Pourck

Leonie Leys en Jaak D’Hondt

Lisette Culot

Louis Neutiens en uit dankbaarheid

Wij gedenken:

De overleden leden van de Landelijke Gilde van 2013

 

Dinsdag 14 januari

09.00 u. Gebedsdienst

Wij bidden voor een bijzondere intentie

 

Zaterdag 11 januari

18.00 u. Eucharistieviering

Wij gedenken de overlijdensdag van:

Hendrik Van Buggenhout

Wij gedenken:

Emiel De Boeck van de Burchtlaan, ouders en schoonouders

 

Dinsdag 07 januari

09.00 u. Gebedsdienst

Wij gedenken:

Familie Lommez-De Troyer

 

Maandag 6 januari

11.30 u. Eucharistieviering OKRA in het Gildenhuis

Wij gedenken de overleden leden van 2013

 

Zondag 05 januari

10.00 u. Gebedsdienst - gezinsviering

Wij gedenken:

Suzanne De Valck

 

 

2013

 

2012

 

2011

 

2010

 

                                       

U kunt vragen of opmerkingen over deze website verzenden via deze knop:  kristoffellonderzeel@gmail.com
Laatst bijgewerkt:
31/07/2014

www.londerzeel.tk