St.-Kristoffel Londerzeel |
Misintenties 2013
Dinsdag
31 december 09.00 u. Gebedsdienst Wij bidden voor een bijzondere intentie
Zaterdag
28 december Feest van de Heilige Familie 18.00 u. Eucharistieviering Wij
gedenken de overlijdensdag van: Marc Nuytkens, Jef Van den Brande, Marieke De Maeyer, Guido Van den Brande en Annick Beuckelaers Arthur Clerbaut Mis voor zeer dierbare familie Woensdag
25 december KERSTMIS 10.00 u. Gebedsdienst Wij
gedenken de overlijdensdag van: Rene Verspecht en familie Familie De Keersmaecker-Robberechts Wij
gedenken: Rene Huysmans, zoon Guy en Bea Booghmans
Dinsdag
24 december 09.00 u. Gebedsdienst Wij bidden voor een bijzondere intentie 18.00 u. Eucharistieviering KERSTVIERING Wij bidden voor een bijzondere intentie Zondag
22 december 10.00 u. Gebedsdienst Wij
gedenken de overlijdensdag van: Danny De Borger Frans Van Aken Maria Haverals en echtgenoot Louis Maetens Jean en Maria Leemans-De Preter, Josephine Van Riet en Broeder Lodewijk De Preter Donderdag
19 december 09.00 u. Gebedsdienst verzorgd door de lagere school Virgo Sapiens Dinsdag
10 december 09.00 u. Gebedsdienst Wij bidden voor een bijzondere intentie Dinsdag
17 december 09.00 u. Gebedsdienst Wij bidden voor een bijzondere intentie
Zaterdag
14 december 3de
zondag van de Advent - Welzijnszorg 18.00 u. Eucharistieviering Wij
gedenken de gelovigen die de voorbije weken overleden zijn: Jef
d’Hertefelt, Maurice Carlier, Julie Cools, Joren Kerremans, Victor Van Mooter,
Remond Peeters, Celina Gijsels Wij
gedenken de overlijdensdag van: Jozef Beknel en Ine Wij
gedenken: Leon Siccard-Van Campenhout Mis ter ere van de Heilige Clara en Sint Kristoffel
Zondag
8 december 2de zondag van de Advent 10.00 u. Gebedsdienst - gezinsviering Wij
gedenken de overlijdensdag van: Jules en Jeanne De Buyser-Cleemput Maria De Bock, Frans Verspecht, Rene Verspecht en Marcel Tornee Wij
gedenken: Dirk Vrijdag
Dinsdag
3 december 09.00 u. Gebedsdienst Wij
gedenken: Familie Lommez-De Troyer Zaterdag
30 november Eerste zondag van de advent 18.00 u. Eucharistieviering Wij
gedenken de overlijdensdag van: Jan Frans De Decker en echtgenote Jeanne Van Doorslaer en zoon Leo Marcel Bogemans en familie Jan Bulinckx, Roza Brusselmans en Alice Brusselmans Jef Van Cauwenbergh Clement Hoebeek Cois De Buyser, Jan De Buyser, Marie-Jeanne De Buyser en echtgenoot Albert Broothaers Jozef De Maeyer en Joanna De Bondt Ward Schelfhout Jef Baeyens Leonie van Nieuwenhove en Maria Van Eeckhout Wij
gedenken: Paul Van Buggenhout en Maria De Wachter
Dinsdag
26 november 09.00 u. Gebedsdienst Wij
gedenken de overlijdensdag van: Luc Van Zaelen en Elza Van Campenhout Wij
gedenken: Anna ’t Servranckx Zondag
24 november 10.00 u. Gebedsdienst Viering Christus Koning van de Chiro Wij
gedenken de overlijdensdag van: Jozef Roelants en Clemans Heyvaerts Wij
gedenken: Marcel Tornee en familie Dinsdag
19 november 09.00 u. Gebedsdienst Wij
gedenken: De
overledenen van de familie ‘t Servranckx-De Prins Jozef De Bondt, Adolf De Bondt en Roza Maes
Zaterdag
16 november 18.00 u. Eucharistieviering Naamopgave
zendelingen Wij
gedenken de overlijdensdag van: Gaby De Keyser en familie F. De Pauw Dinsdag
12 november 09.00 u. Gebedsdienst Wij bidden voor een bijzondere intentie
Zondag
10 november 10.00 u. Gebedsdienst - Gezinsviering Wij
gedenken de overlijdensdag van: Jules Breuckelaers, Julienne Van Assche en zoon Louis Breuckelaers
Dinsdag
5 november 09.00 u. Gebedsdienst Wij gedenken: Familie Lommez-De Troyer
Zaterdag
2 november 18.00 u. Eucharistieviering Wij
gedenken de gelovigen die de voorbije weken overleden zijn: Jos
Heyvaert, Dirk Teirlinck, Micheline Van der Elst, Josephine Cloots, Mathilde
Rapaille, Pater Jaak Van Assche Wij gedenken de overlijdensdag van: Jan
Vrijdag Familie
Gerard De Ridder-De Cock Sigurd
Verdickt Bea
Booghmans en echtgenoot Guy Huysmans August
Metdenanckxt en Marie-Elise Slachmuylders Mis ter ere van O-L-Vrouw van Lourdes
Vrijdag 1 november ALLERHEILIGEN 10.00
u. Gebedsdienst met afhaling van de kruisjes Wij gedenken de
overlijdensdag van: Pieter
Tourné, Margareta Verspecht, Irma Verspecht, Leopold D’Haene en Eugeen Van
der Perre Victor
Verhoeven, Maria De Mol, Albert Van Ingelgom en Lisa Verhoeven Jean
Baptiste Mertens en Annette De Smedt, Florimond De Dobbeleer en Vitaline
Mertens, Greet Van Assche en Leon
Zaterdag
26 oktober 18.00 u. Eucharistieviering Wij
gedenken de overlijdensdag van: Gerda Reper Wij
gedenken: Familie Kersebeeck-Brosens
Dinsdag
29 oktober 09.00 u. Gebedsdienst Wij bidden voor een bijzondere intentie
Donderdag
24 oktober 09.00 u. viering van Virgo Sapiens lagere school Dinsdag
22 oktober 09.00 u. Gebedsdienst Wij bidden voor een bijzondere intentie
Zondag
20 oktober 10.00 u. Gebedsdienst Wij
gedenken: Jaak Cornelis, Maria Mertens en familie Dinsdag
15 oktober 09.00 u. Gebedsdienst Wij bidden voor een bijzondere intentie
Zondag
13 oktober 10.00 u. Gebedsdienst – Sint Hubertusviering Wij gedenken: Marcel
Tornee en familie Louis
Van Buggenhout en Francine Dierickx Dankmis
voor 60 jaar huwelijk Zaterdag
12 oktober 18.00 u. Eucharistieviering Wij gedenken de
overlijdensdag van: Marcel
Cools Jozef
De Lathouwers, Maria Verdickt en echtgenoot Albert De Lathouwers Louis
De Cat en familie Pelagie
De Laet, Jan Eeckelaers, José Eeckelaers, Lode Eeckelaers, Herman Santi, Tom De
Pourck Wij gedenken: Marcel
Van Caesbroeck, dochter Christel en familie
Dinsdag
8 oktober 09.00 u. Gebedsdienst Wij gedenken de overlijdensdag van: August De Ridder Maandag
7 oktober 13.30 u. Eucharistieviering OKRA in het Gildenhuis Wij gedenken de overleden leden van het voorbije werkjaar Zondag
6 oktober 10.00 u. Gebedsdienst – Gezinsviering Wij
gedenken de overlijdensdag van: Louis April en echtgenote Monique Binst Denis De Potter en Anna Van de Voorde
Dinsdag
1 oktober 09.00 u. Gebedsdienst Wij
gedenken: Familie Lommez-De Troyer
Zaterdag
28 september 18.00 u. Eucharistieviering ZIEKENZALVING Wij
gedenken de gelovigen die de voorbije weken overleden zijn: Jos De Schutter, Madeleine Wildeman, Maria Joanna Vos, Henriette De Boeck, Lieve Meskens, Jeanne Gillis, Ingrid Verschaeren, Louis De Pauw, Jean-Baptiste Storme, Maria Hermans, Frans De Potter, Wilfried Van Ranst Wij
gedenken de overlijdensdag van: Willy Cauwenbergh en familie, Benedikt De Preter en Anna Van Campenhout en familie Ernest Verstrepen en familie Dinsdag
24 september 09.00 u. Gebedsdienst Wij bidden voor een bijzondere intentie
Zondag
22 september 10.00 u. Gebedsdienst Wij
gedenken de overlijdensdag van: Theophiel Verbesselt en Lisa Pinnock uit de Kerkhofstraat Hendrik Verheyden en Augusta Van der Perre en Henriette Verheyden Maria Cooremans en Jos Slachmuylders Wij
gedenken: Suzanne De Valck, ouders, schoonouders en familie
Dinsdag
17 september 09.00 u. Gebedsdienst Wij bidden voor een bijzondere intentie Zaterdag
14 september 18.00 u. Eucharistieviering Startviering Wij
gedenken de overlijdensdag van: Karel Vanroy en familie Leonie De Boeck en Alfons Potloot Miel en Clotilde De Boeck-Dietens Guy Huysmans, echtgenote Bea Booghmans en vader Rene Gust Van Buggenhout Raymond Verbesselt Martha Carlier en Maurice April Wij
gedenken: Familie Van Laer-Symons Familie Cauwenbergh-Goossens Dinsdag
10 september 09.00 u. Gebedsdienst Wij
gedenken: Frans Peeters, Margareta De Smedt en familie Zondag
8 september 10.00 u. Gebedsdienst – Gezinsviering Wij bidden voor een bijzondere intentie Dinsdag
3 september 09.00 u. Gebedsdienst Wij
gedenken: Familie Lommez-De Troyer Zaterdag
31 augustus 18.00 u. Eucharistieviering Wij
gedenken de overlijdensdag van: Leontine
Van Cauwenbergh en echtgenoot Jozef Goossens Jan
Roosemont Maria
Van den Heuvel, schoonzoons - schoondochter en familieleden Jan
De Cat Wij gedenken: Louis Meeus en Ferdinand Vereerstraeten Mis ter ere van O-L-Vrouw uit dankbaarheid
Dinsdag
27 augustus 09.00 u. Gebedsdienst Wij bidden voor een bijzondere intentie Zondag
25 augustus 10.00 u. Gebedsdienst Wij
gedenken de overlijdensdag van: Albert Slachmuylders en echtgenote Louisa de Saeger Wij
gedenken: Frans Van Aken
Dinsdag
20 augustus 09.00 u. Gebedsdienst Wij bidden voor een bijzondere intentie
Zaterdag
17 augustus 13.30 u. Huwelijk Isabelle Van Den Brande en Mario Bosmans 18.00 u. Gebedsdienst Wij
gedenken de overlijdensdag van: Monique Binst en Louis April Familie De Smedt-Robbyns-Willocx
Donderdag
15 augustus Tenhemelopneming
van Maria 10.00 u. Gebedsdienst Wij
gedenken de overlijdensdag van: Dirk Clerbaut Alice Van Aken en Theo Schellemans
Dinsdag
13 augustus 09.00 u. Gebedsdienst Wij bidden voor een bijzondere intentie
Zaterdag
10 augustus 18.00 u. Eucharistieviering Wij
gedenken de gelovigen die de voorbije weken overleden zijn: Wieske Moens, Pierre De Maeyer, Serafien Robyn, Wiske Willems, Clementine De Visscher Wij
gedenken de overlijdensdag van: Ine
Van Uytvanghe Wij
gedenken: Albert Verbesselt Leon Siccard-Van Campenhout Anna Keymolen en Alfons Van Cauwenbergh Jan Vrijdag Dinsdag 06 augustus 09.00
u. Gebedsdienst Wij
gedenken: Familie Lommez-De Troyer Zondag 04 augustus 10.00
u. Gebedsdienst Wij
gedenken: De overleden leden van het Broederschap Sint Kristoffel Dinsdag 30 juli 09.00
u. Gebedsdienst Wij bidden voor een bijzondere intentie Zaterdag 27 juli 18.00
u. Gebedsdienst Wij gedenken: Bea Booghmans, echtgenoot Guy en schoonvader Dinsdag 23 juli 09.00
u. Gebedsdienst Wij bidden voor een bijzondere intentie Zondag 21
juli 10.00
u. Gebedsdienst Wij
gedenken de overlijdensdag van: Louis Peeters en echtgenote Yvonne Booghmans
Dinsdag 16 juli 09.00
u. Gebedsdienst Wij bidden voor een bijzondere intentie
Zaterdag 13 juli 18.00
u. Eucharistieviering Wij
gedenken de gelovigen die de voorbije weken overleden zijn: Anita Cleymans, Camiel Moortgat, Armand Van Assche, Jeannine De Bondt, Pater Kamiel Marivoet Wij
gedenken de overlijdensdag van: Louis De Ost en familie Jeanne Van Doorslaer en echtgenoot Jan Frans De Decker en zoon Leo Lector: Lieve De Meester
Dinsdag 9 juli 09.00
u. Gebedsdienst Wij bidden voor een bijzondere intentie
13.30 u. Huwelijk Ellen Caluwe en Tim Van Campenhout 18.00
u. Gebedsdienst Guldensporenviering Wij
gedenken: De overleden leden van het Davidsfonds Cesar
Spruyt en Anna Baetens, Hendrik Fonteyn en Jorina Nanbru, Leo Vandemoere,
Anne-Marie Jocqué Dinsdag 2 juli 09.00
u. Gebedsdienst Wij
gedenken de overlijdensdag van: Lode
De Ridder Wij
gedenken: Familie Lommez-De Troyer
Maandag
1 juli 13.30 u. Eucharistieviering in het Gildenhuis voor OKRA Wij
gedenken de overleden leden van OKRA
Zaterdag 29 juni 18.00
u. Eucharistieviering Wij
gedenken de overlijdensdag van: Jean
Janssens Albert
Cleymans Louis
Parys Mis
ter ere van O-L-Vrouw van Lourdes
Vrijdag
28 juni 09.00 u. Viering einde schooljaar Virgo Sapiens Lagere School
Donderdag
27 juni 18.30 u. Gebedsdienst Wij gedenken: de overleden bedevaarders van Scherpenheuvel
Dinsdag 25 juni 09.00
u. Gebedsdienst Wij
bidden voor een bijzondere intentie Zondag 23 juni 10.00
u.
Gebedsdienst Wij
gedenken de overlijdensdag van: Leo
Pas, Jan Van Ruysevelt en Aline Van Bamis Lector: Hilde De Bondt Dinsdag 18 juni 09.00
u. Gebedsdienst Wij
bidden voor een bijzondere intentie
Zaterdag 15 juni 18.00
u.
Eucharistieviering Wij
gedenken de overlijdensdag van: Benoit
Van Aken Emiel
Van Assche Maria
Van Muylder en Leonard Verbruggen Henri
Schurmann Leon
Van de Voorde en Lucienne Neybergh Maurice
April en Martha Carlier Willy
Peleman Frans
Verspecht, Maria De Boeck, Rene Verspecht, Marcel Tornee Wij
gedenken: Albert
Cleymans Mis
ter ere van Sint Kristoffel Dinsdag 11 juni 09.00
u. Gebedsdienst Wij bidden voor een bijzondere intentie
Zondag 09 juni 10.00
u.
Gebedsdienst Gezinsviering Wij
gedenken de overlijdensdag van: Annette De Smedt, Jan-Baptist Mertens, Florimond De Dobbeleer, Vitaline Mertens, Greet Van Assche en Leon Maria
Robberechts, Frans Van der Perre en dochter Hilde, Emmerence De Smedt, Wij
gedenken: Arthur Clerbaut Mis ter ere van O-L-Vrouw van Lourdes Dinsdag 04 juni 09.00
u. Gebedsdienst Wij
gedenken: De familie Lommez-De Troyer Zaterdag 01 juni 18.00
u.
Eucharistieviering Wij
gedenken de gelovigen die de voorbije weken overleden zijn: Louis Van Riet, Erna Van de Voorde, Toine Van Cauwenbergh, Jos De Borger, Lea De Bondt, Stafke Scheers, Emerentia Claes Wij
gedenken de overlijdensdag van: Frans Van Esbroeck en echtgenote Anna Van de Voorde Leon Fertinel en Maria Van den Broeck Wij gedenken: Leopold Verbruggen en Julia De Decker en schoonzonen Karel Vanroy en Ernest Verstrepen Familie De Beck-Cosyns en kinderen Lisa Siccard Dinsdag 28 mei 09.00
u. Gebedsdienst Wij
gedenken de overlijdensdag van: Frans ‘t Servranckx Zaterdag 25 mei 18.00
u. Gebedsdienst
verzorgd door de Voetbedevaarders naar Scherpenheuvel Wij
gedenken de overlijdensdag van: Maria Janssens en echtgenoot Frans Saeys van de Linde Frans De Pauw
Vrijdag
24 mei 15.00 u. Huwelijk Inge Bettens en Mario Roelandt Dinsdag 21 mei 09.00
u. Gebedsdienst Wij bidden voor een bijzondere intentie Zaterdag 18 mei PINKSTEREN 18.00
u.
Eucharistieviering Wij
gedenken de overlijdensdag van: Maria en Albert Van de Voorde en familie Albert De Lathouwers en echtgenote Maria Verdickt Lode Eeckelaers Gerard Van Mol en Binet Weyerman en zoon Gustaaf Van Mol Mis ter ere van O-L-Vrouw van de Bloedkapel voor de zieken Dinsdag 14 mei 09.00
u. Gebedsdienst Mis ter ere van O.L.Vrouw van de Bloedkapel voor de weldoeners
Zondag 12 mei 10.00
u.
Gebedsdienst Gezinsviering Moederdag Wij
gedenken: Rosa Verbeeck Denis De Potter en Anna Van de Voorde Jan Van Aken en Maria D’hondt Lector: Karel Van Den Broeck
Vrijdag 10 mei 13.30 u. Huwelijk Sylvie De Klippel en Bart Sentis
Donderdag 9 mei 10.30 u. Eucharistieviering Wij bidden voor een bijzondere intentie
Woensdag 8 mei Hemelvaart 18.00
u.
Eucharistieviering Wij bidden voor een bijzondere intentie
Dinsdag 7 mei 09.00
u. Gebedsdienst Wij
gedenken: Familie Lommez-De Troyer
Zondag 5 mei 10.00
u.
Eucharistieviering Wij bidden voor een bijzondere intentie
Dinsdag 30 april 09.00
u. Gebedsdienst Wij bidden voor een bijzondere intentie
Zaterdag 27 april 18.00
u. Eucharistieviering Wij
gedenken de overlijdensdag van: Pieter Buelens en Jeanne Parys Celestine en André De Vroede-Van Aken Rene Huysmans, zoon Guy en Bea Booghmans Emiel De Prijcker en Jean Vander Eeckt, ouders, schoonouders, zussen, schoonbroers, broer en schoonzus Wij
gedenken: Martin Schurgers en Nelly Simonis Mis ter ere van O.L.Vrouw uit dankbaarheid
Dinsdag 23 april 09.00
u.
Gebedsdienst Wij bidden voor een bijzondere intentie
Zondag 21 april 10.00
u.
Gebedsdienst Wij
gedenken de overlijdensdag van: Familie Lommez-De Troyer August Marnef, Jan De Vlieger en echtgenote Maria Van Doorslaer en familie Albert Aerts en Philomene De Smedt Het is tevens een dankmis
Dinsdag 16 april 09.00
u.
Gebedsdienst Wij bidden voor een bijzondere intentie Zaterdag 13 april 18.00
u. Eucharistieviering
Wij gedenken de gelovigen die de voorbije weken overleden zijn: Maria Pas, Jef Beuckelaers, Jeanne Buelens, Jeannine Colpin, Gustaaf Willems, Adèle Van de Voorde, Julia Van Praet, Jeanne Adriaensens, Eric Puttemans, Jan Hoebeek, Maria Huyge, Mathilde Cluts
Wij gedenken de overlijdensdag van: Melanie
Lamberts, ouders en schoonouders, en de overleden broers, zussen, schoonbroers
en schoonzussen, Louise Lamberts (Zuster Deodata), Jan Lamberts en echtgenote
Jeanne De Hertogh, Paul Lamberts, Yvonne Verlinden, Jozef Verlinden, Frans De
Wit, Gaston Van Roy Josephina
Vos, echtgenoot en kinderen Alfons
Geeroms, Louisa Van Delm en zoon Wim Frans Van der Perre en dochter Hilde, Emmerence De Smedt, Jan De Smedt en zonen Wim en Kris, Maria Robberechts, Marc Sas en Cedrik Deelstra Alfons De Ridder Wij gedenken: Ceriel De Visscher en familie Leopold
Verbruggen en Julia De Decker en schoonzoons Karel Vanroy en Ernest Verstrepen
Dinsdag 09 april 09.00
u.
Gebedsdienst Wij bidden voor een bijzondere intentie
Maandag
8 april 13.30 u. Eucharistieviering in het Gildenhuis Wij gedenken: De overleden leden van OKRA
Zondag 07 april 10.00
u. Gebedsdienst Wij
gedenken de overlijdensdag van: Jaak D’Hondt en Leonie Leys
Dinsdag 2 april 09.00 u.
Gebedsdienst Wij gedenken: Familie
Lommez-De Troyer
Zondag 31 maart Pasen 10.00
u. Gebedsdienst Gezinsviering
– paasviering, verzorgd door de Landelijke Gilde Wij gedenken de overlijdensdag van: Pieter
Tourné, Margareta Verspecht, Irma Verspecht, Leopold D’Haene en Eugeen Van
der Perre Gary
Van Nieuwenhove en familie Marcel
Vandenbroucke, ouders, schoonouders en broer Wij gedenken: Familie
De Keersmaecker-Robberechts
Zaterdag
30 maart Stille zaterdag 18.00 u. Paaswake Eucharistieviering Wij gedenken de overlijdensdag van: Luc
Hendrickx en familie Lea
De Decker en Irene De Bisschop Wij gedenken: Bea
Booghmans en echtgenoot Guy Huysmans
Vrijdag
29 maart Goede Vrijdag 18.00 u. Kruisweg aan de Bergkapel verzorgd door het Davidsfonds 20.00 u. Gebedsdienst Gedachtenisviering van het lijden en sterven van Jezus Donderdag
28 maart Witte Donderdag 18.00 u. Gebedsdienst Gedachtenisviering van het Laatste Avondmaal Dinsdag 26 maart 09.00
u.
Gebedsdienst 18.00
u.
Biechtviering Zondag 24 maart 10.00 u. Gebedsdienst Naamopgave
eerste communiekanten
Zaterdag 23 maart Palmzondag 18.00
u. Eucharistieviering Wij
gedenken de overlijdensdag van: Joanna
De Bondt en Jozef De Maeyer Christel
Van Caesbroeck en familie Maria
Erpels en Jan Cleymans Danny
Bogemans Vrijdag
22 maart 18.30 u. Gebedsdienst 19.00 u. Kruisweg verzorgd door OKRA
Dinsdag 19 maart 09.00
u.
Gebedsdienst Wij
bidden voor een bijzondere intentie Zondag 17 maart Kruisoplegging
Plechtige Communie 10.00
u. Gebedsdienst Wij
gedenken de overlijdensdag van: Arsene Van Assche Vrijdag
15 maart 18.30 u. Gebedsdienst gevolgd door kruisweg, verzorgd door Femma Dinsdag 12 maart 09.00
u.
Gebedsdienst Wij
bidden voor een bijzondere intentie
Zaterdag 9 maart 18.00
u. Eucharistieviering Wij
gedenken de overlijdensdag van: Achiel Van Winghe Jan Van den Bosch, ouders en schoonouders Luc Oosterlinck Leonard Zeegers, Maria De Beck en familie Jules Verhulst en Anna Verberckt Joannes Van de Voorde, echtgenote en kinderen
Vrijdag
8 maart 18.30 u. Gebedsdienst en Kruisweg verzorgd door Markant Wij gedenken de overleden leden en familieleden van Markant Dinsdag 5 maart 09.00
u. Gebedsdienst Wij
gedenken: Familie Lommez-De Troyer Michel Donies en Coletta De Bondt en kinderen Zondag 3 maart Gezinsviering 10.00
u.
Gebedsdienst Wij
gedenken de overlijdensdag van: Germaine Caluwe Clemans Heyvaerts en Jozef Roelants
Vrijdag 1 maart 18.30 u.
Gebedsdienst en kruisweg verzorgd door de parochie Dinsdag 26 februari 09.00
u.
Gebedsdienst Wij gedenken de overlijdensdag van: Anna
‘t Servranckx Zaterdag 23 februari 18.00
u. Eucharistieviering
Wij gedenken de overlijdensdag van: Gerarda
Clerbaut Wij gedenken: Melanie
Lamberts
Dinsdag 19 februari 09.00
u.
Gebedsdienst Wij
gedenken de overlijdensdag van: Anna t’Servranckx –De Prins Zondag 17 februari 10.00
u. Gebedsdienst Wij
gedenken de overlijdensdag van: Victor Verhoeven en Maria De Mol Leon Goossens en Hubertine De Boeck Albertine en Frans De Donder-Daelemans
Vrijdag
15 februari 18.30 u. Gebedsdienst met kruisweg, verzorgd door KVLV Woensdag
13
februari 10 u. Gebedsdienst Aswoensdag Dinsdag 12 februari 09.00
u.
Gebedsdienst Wij bidden voor een bijzondere intentie
Zaterdag 9 februari 18.00
u. Eucharistieviering Wij
gedenken de gelovigen die de voorbije weken overleden zijn: Jos Schampaert, Maria Raes, Maria Sanders, Justine Wyns, Marcel Janssens Wij
gedenken de overlijdensdag van: Jos Verdickt en familie Jozef De Bondt Lisa Pinnock en Theophile Verbesselt Gaby Biesemans en Kamiel Meert Anny Baaten en Frans Geeroms Amandus Scheers en echtgenote Louiza Huysmans en kinderen Wij
gedenken: Albert Cleymans Mis ter ere van Sint Antonius van Padua
Dinsdag 5 februari 09.00
u.
Gebedsdienst Wij
gedenken de overlijdensdag van: Frans en Katrien De Decker-Van den Broeck Wij
gedenken: Families Lommez-De Troyer Zaterdag 2 februari Kinderzegen/gezinsviering 18.00
u. Gebedsdienst Wij
gedenken de overlijdensdag van: Leonard Verbruggen en Maria Van Muylder
Dinsdag 29 januari 09.00
u.
Gebedsdienst Wij
bidden voor een bijzondere intentie
Zaterdag 26 januari 18.00
u. Eucharistieviering Wij
gedenken de overlijdensdag van: Alfons Potloot en Leonie De Boeck Suzanne De Valck Johan De Smedt Frans Mertens en Griet Van Ransbeeck Frans Geeroms van het Damveld en familie Yvonne Van Vaek en echtgenoot Pieter Pas en zoon Jaak Paul De Smedt, ouders en schoonouders Theo Schellemans en Alice Van Aken Mis uit dankbaarheid Dinsdag 22 januari 09.00
u.
Gebedsdienst Wij bidden voor een bijzondere intentie
Zaterdag 19 januari Viering Landelijke Gilde 18.00
u. Gebedsdienst Wij
gedenken de overlijdensdag van: Jan Eeckelaers, Pelagie De Laet, José Eeckelaers, Lode Eeckelaers, Herman Santi, Tom De Pourck Leonie Leys en Jaak D’Hondt Wij
gedenken: De overleden leden van de Landelijke Gilde van 2012. We herdenken hen voor de aanvang van ons gildefeest. We denken speciaal aan Lea D’Hondt, Emiel Van Assche, Hendrik Van Praet, Louis Eeckelaers en Gustaaf Van Riet
Dinsdag 15 januari 09.00
u.
Gebedsdienst Wij bidden voor een bijzondere intentie Zaterdag 12 januari 18.00
u. Eucharistieviering Wij
gedenken de overlijdensdag van: Theophile Verbruggen en Paula Teck Emiel De Boeck van de Burchtlaan, ouders en schoonouders Wij
gedenken: Frans en Ursula De Smedt-Vergaelen, Hugo De Smedt, Frans en Eric Verhasselt, Michel Vergaelen
Dinsdag
8 januari 09.00 u. Gebedsdienst Wij
gedenken: Familie Lommez-De Troyer
Maandag
7 januari 11.30 u. Eucharistieviering OKRA in het Gildenhuis
Zondag
6 januari 10.00 u. Gebedsdienst Wij
gedenken de overlijdensdag van: Frans Van Ransbeeck en familie Lisette Culot
Dinsdag 1 januari 09.00
u.
Gebedsdienst Wij bidden voor een bijzondere intentie |
U kunt vragen of opmerkingen over deze website
verzenden via deze knop: kristoffellonderzeel@gmail.com www.londerzeel.tk
|