St.-Kristoffel Londerzeel |
2012Zaterdag 29 december Feest
van de Heilige Familie 18.00
u. Eucharistieviering Wij
gedenken de overlijdensdag van: Marc Nuytkens, Jef Van den Brande, Marieke De Maeyer, Guido Van den Brande en Annick Beuckelaers Arthur Clerbaut Wij
gedenken: Broeder Jozef De Preter Manuel
Lamberts, Alice Brusselmans, Jan Bulinckx
Dinsdag 25 december 10.00
u.
Gebedsdienst KERSTMIS Wij
gedenken de overlijdensdag van: Rene
Verspecht en familie Familie
De Keersmaecker-Robberechts Maandag 24 december 18.00
u. Eucharistieviering Wij
gedenken: Rene
Huysmans, zoon Guy en Bea Booghmans Zaterdag 22 december 18.00
u.
Eucharistieviering Wij
gedenken de gelovigen die de voorbije weken overleden zijn: Marcel
Verlinden, Lucie Schampaert, Jeanne Van der Veken, Yvonne Van Riet, Jan Vrijdag,
Fons De Coster, Francine Falckenbach, Jef Van Cauwenbergh Wij
gedenken de overlijdensdag van: Danny
De Borger Marcel
Bogemans en familie Hendrik
Van Buggenhout Louis
Maetens en echtgenote Maria Haverals Jozef
Beknel Wij
gedenken: Alfons
Van Cauwenbergh en Anna Keymolen Emiel
De Boeck
Donderdag 20 december Dinsdag 18 december Zondag 16 december Dinsdag 11 december 09.00 u. Gebedsdienst Wij gedenken de overlijdensdag van: Frans Van den Troost, Frans Peeters, Francine Buggenhout
Zaterdag 8 december 2de zondag van de Advent 12.30 u. Viering Neos Wij gedenken de in 2011 en 2012 overleden leden: Julia De Boeck, Hector Van Assche, Marie-Thérèse Meeus-Erpels 18.00 u. Eucharistieviering Wij gedenken de overlijdensdag van: Leopold Verbruggen en Julia De Decker, Karel Vanroy, Ernest Verstrepen Jozef De Maeyer en Joanna De Bondt Frans De Bauw en echtgenote Maria Talboom en familie Denis Van Nieuwenhove en Maria Van Eeckhout Wij bidden uit dankbaarheid en voor een spoedig herstel
Dinsdag 4 december 09.00 u. Gebedsdienst Wij gedenken de overlijdensdag van: Frans Verbesselt, Louisa Van Cauter en overleden kinderen Raymond, Pierre en Mariette Wij gedenken: Familie Lommez-De Troyer
Zondag 2 december 1ste zondag van de Advent 10.00 u. Gebedsdienst Gezinsviering Wij gedenken de overlijdensdag van: Clement Hoebeek Jef Baeyens, ouders en schoonouders Jozef Roelants en Clemans Heyvaerts Lector: Christine De Smedt
Dinsdag 27 november 09.00
u.
Gebedsdienst Wij
gedenken de overlijdensdag van: Luc Van Zaelen en Elza Van Campenhout Wij
gedenken: August D’Hertefelt Anna ’t Servranckx Jozef De Bondt, Adolf De Bondt en Roza Maes
Zondag 25 november 10.00 u. Viering Christus Koning van de Chiro Zaterdag 24 november 18.00
u.
Eucharistieviering Wij
gedenken de overlijdensdag van: Maria-Coleta De Wachter Jan-Frans De Decker, echtgenote Jeanne Van Doorslaer en zoon Leo Anna Verberckt en Jules Verhulst François De Buyser, Jan De Buyser, Jeanne De Buyser en Albert Broothaers Wij
gedenken: Jan Bulinckx, Rosa Brusselmans, Alice Brusselmans Lector:
Rudy Spruyt Dinsdag 20 november 09.00
u.
Gebedsdienst Wij
gedenken: De
overledenen van de familie ‘t Servranckx-De Prins Elisabeth Rasquin, Frans Broothaers en Jan Rasquin
10.00
u.
Gebedsdienst Wij
gedenken de overlijdensdag van: Jozef Van Assche en Maria De Hondt Wij
gedenken: De gebroeders Van Assche
Dinsdag 13 november 09.00
u. Gebedsdienst Wij
gedenken: Pieter De Preter van de Sint Kristoffelstraat
Zondag
11 november
Zaterdag 10 november 18.00 u. Eucharistieviering Wij
gedenken de overledenen die de voorbije weken overleden zijn: Philemon Van Borm, Albert De Wachter, Marcel Cools, Patrick Moons Wij
gedenken de overlijdensdag van: Jules Breuckelaers, Julienne Van Assche en zoon Louis Breuckelaers Gaby De Keyser en familie Wij
gedenken: Familie Cauwenbergh-Goossens Frans De Pauw Jan Van Den Bossche, ouders en schoonouders
Dinsdag 6 november 09.00
u. Gebedsdienst Wij gedenken: Familie
Lommez-De Troyer Albert
Verbesselt Zondag 4 november 10.00
u.
Gebedsdienst Wij gedenken de overlijdensdag van: Sigurd
Verdickt Wij gedenken: Jan-Baptist
Mertens, Annette De Smedt, Florimond De Dobbeleer en Vitaline Mertens, Greet Van
Assche en Leon Donderdag 1 november 14.30
u. Gebedswake
voor de overledenen van het voorbije jaar.
De
kruisjes van de overledenen van oktober
2011 tot en met september 2012
kunnen dan afgehaald worden. Nadien gaan we samen naar de beide
kerkhoven.
Woensdag 31 oktober 18.00
u. Eucharistieviering
Allerheiligen Wij gedenken de overlijdensdag van: Maria
Van den Heuvel, schoonzoons en schoondochter Gerard
De Ridder en Ann De Cock en kinderen Aline
Van Bamis, Jan Van Ruysevelt en Leo Pas Wij gedenken: Bea
Booghmans en echtgenoot Guy Huysmans Pieter
Tourné, Margareta Verspecht, Irma Verspecht, Leopold D’Haene en Eugeen Van
der Perre Victor
Verhoeven en Maria De Mol, Albert Van Ingelgem en Liza Verhoeven Maria
Robberechts, Frans Van der Perre en dochter Hilde, Emmerance De Smedt, Jan De
Smedt, Wim en Kris
Dinsdag 30 oktober 09.00
u. Gebedsdienst Viering
uit dankbaarheid voor 50 jaar huwelijk van Hilda Van den Broeck en Maurice
Verbruggen
Zondag 28 oktober 10.00
u.
Gebedsdienst Viering
KVLV Wij gedenken: De
overleden leden van KVLV en in het bijzonder Lea D’Hondt, Christiane Vanhove
en Victorine De Smedt die ons dit werkjaar ontvallen zijn. Antoine
De Moor en familie Donderdag 25 oktober 09.00
u. Gebedsdienst verzorgd door Virgo Sapiens lagere school Dinsdag 23 oktober 09.00
u. Gebedsdienst Wij
bidden voor een bijzondere intentie
Zondag 21 oktober 10.00
u.
Gebedsdienst Wij
bidden voor een bijzondere intentie Zaterdag 20 oktober 18.00
u.
Eucharistieviering Ziekenzalving Wij gedenken de
overlijdensdag van: Jozef
De Lathouwers, Maria Verdickt en echtgenoot Albert De Lathouwers Lea
Vergaelen, ouders en schoonouders, broer, schoonzussen en schoonbroers Gerard
Van Mol en Binet Weyerman en zoon Gustaaf Van Mol Wij gedenken: Familie
Van Laer-Symons Louis
Kersebeeck en Liza De Smedt, August Brosens en Pauline De Donder Leon
Siccard-Van Campenhout Dinsdag 16 oktober 09.00 u.
Gebedsdienst Wij gedenken: Robert
en Jozefine De Vroede-De Bondt en familie
Zondag 14 oktober 10.00
u.
Gebedsdienst Gezinsviering Wij gedenken de overlijdensdag van: Gerda
Reper Wij gedenken: Frans
Verspecht, Maria De Boeck, Rene Verspecht, Marcel Tourne
Dinsdag 9 oktober 09.00
u. Eucharistieviering Wij gedenken de
overlijdensdag van: August
De Ridder Viering
uit dankbaarheid Dankmis
voor 50 jaar huwelijk van Simonne Donies en Gust Meskens en mis voor de familie
Donies-De Bondt en kinderen
Zaterdag 6 oktober 15.00
u. Huwelijk Liesbeth Gosselin en Randy Verhoeven 18.00
u. Eucharistieviering Wij gedenken de gelovigen
die de voorbije weken overleden zijn: Walter
Van Doren, Marie-Thérèse Erpels, Jeanne Meert Wij gedenken de
overlijdensdag van: Ernest
Verstrepen en familie Pelagie
De Laet, Jan Eeckelaers, Jose Eeckelaers, Lode Eeckelaers, Herman Santi en Tom
De Pourck Louis
April en Monique Binst Louis
De Cat en familie Wij gedenken: Luc
Hendrickx en familie Mis
ter ere van Sint Kristoffel
Dinsdag
2 oktober 09.00 u. Eucharistieviering Wij
gedenken: Familie Lommez-De Troyer
Maandag
1 oktober 13.30 u. Eucharistieviering voor OKRA in het Gildenhuis Wij
gedenken: de overleden leden van OKRA en in het bijzonder Frans-Edouard De Borger Walter Van Doren
Zondag 30 september 10.00 u. Gebedsdienst Wij
gedenken de overlijdensdag van: Benedikt De Preter en Anna Van Campenhout Willy Cauwenbergh, Mathilde Petitjean en Suzanne Cauwenbergh Wij
gedenken: Melanie Lamberts Hendrik Verheyden en Augusta Van der Perre en Henriette Verheyden
Dinsdag
25 september 09.00 u. Eucharistieviering Wij
gedenken: Raymond Verbesselt Jan en Louisa Van Nieuwenhoven-De Bondt, kinderen en kleinkinderen en Gust Van Buggenhout Zaterdag 22 september 18.00
u.
Eucharistieviering Wij
gedenken de overlijdensdag van: Simonne Van Verren Karel Vanroy en familieleden Miel en Clotilde De Boeck-Dietens Guy Huysmans, echtgenote Bea Booghmans en vader Wij
gedenken: Andre Gilbau, ouders en schoonouders en uit dankbaarheid Louis Meeus en Ferdinand Vereerstraeten Theophiel Verbesselt en Lisa Pinnock Families
Van Bever, Maus, Vergaelen en Van Cauwenbergh
Dinsdag
18 september 09.00 u. Eucharistieviering Wij bidden voor een bijzondere intentie
Zondag 16 september Gezinsviering 10.00
u.
Gebedsdienst Wij
gedenken de overlijdensdag van: Maria Cooremans en Jos Slachmuylders
Zaterdag 8 september 18.00 u. Gebedsdienst Wij
gedenken de overlijdensdag van: Jan De Cat Kamiel Potloot en Lina Langbeen Wij
gedenken: Arthur
Clerbaut Achiel Van Winghe Dinsdag
11 september 09.00 u. Eucharistieviering Wij bidden voor een bijzondere intentie
Dinsdag
4 september 09.00 u. Eucharistieviering Wij
gedenken: Familie Lommez-De Troyer
Zondag
2 september 10.00 u. Gebedsdienst Wij
gedenken de overlijdensdag van: Marcel Van Caesbroeck en dochter Christel en familie Wij
gedenken: Leontine
Van Cauwenbergh en echtgenoot Jozef Goossens Dinsdag
28 augustus 09.00 u. Eucharistieviering Wij
bidden voor een bijzondere intentie Zaterdag
25 augustus Gedachtenisviering 18.00 u. Eucharistieviering Wij
gedenken de gelovigen die de voorbije weken overleden zijn: Mark Bogers, Jean Janssens, Albert Cleymans, Eric Meert, Maria De Valck, Frans De Borger Wij
gedenken: Familie De Smedt-Robbijns-Willockx Leon Siccard-Van Campenhout Zuster Cécile (Augusta Janssens) Dankmis voor 50 jaar huwelijk Vrijdag
24 augustus 13.30 u. Huwelijk Sary Van Moer en Jurgen Van Bedts
Dinsdag
21 augustus 09.00 u. Eucharistieviering Wij
gedenken: Maria D’Hondt en Jan Van Aken Zondag
19 augustus 10.00 u. Gebedsdienst Wij
gedenken de overlijdensdag van: Monique
Binst en Louis April Wij
gedenken: Frans Van Aken Dinsdag
14 augustus 09.00 u. Eucharistieviering Wij bidden voor een bijzondere intentie
18.00 u. Eucharistieviering: Tenhemelopneming
van Maria Wij
gedenken de overlijdensdag van: Dirk Clerbaut Mis ter ere van O-L-Vrouw van Lourdes
Zondag
12 augustus 10.00 u. Gebedsdienst Wij
gedenken de overlijdensdag van: Alice Van Aken en Theo Schellemans Wij
gedenken: Ine
Van Uytvanghe Dinsdag
7 augustus 09.00 u. Eucharistieviering Wij
gedenken: Familie Lommez-De Troyer Jan Roosemont Albert Verbesselt
Zaterdag
4 augustus Autowijding 18.00 u. Eucharistieviering Wij
gedenken de overlijdensdag van: Martha
Carlier en Maurits April Lector:
Christine De Smedt Zondag
5 augustus Autowijding 10.00 u. Eucharistieviering Wij
gedenken: Rosa Verbeeck De overleden leden van het Broederschap Sint Kristoffel Dinsdag
31 juli 09.00 u. Eucharistieviering Wij
gedenken: Louis
Nuytens uit dankbaarheid Zondag
29 juli 10.00 u. Gebedsdienst Wij
gedenken: Suzanne De Valck, ouders, schoonouders en familie Dinsdag
24 juli 09.00 u. Eucharistieviering Wij
gedenken: Alfons Van Cauwenbergh, Anna Keymolen en overleden familieleden
Zaterdag
21 juli 18.00 u. Eucharistieviering Wij
gedenken de gelovigen die de voorbije weken overleden zijn: Lode Eeckelaers, Gustaaf Van Riet, Frans De Pauw, Emilienne Carleer, Rosette De Ridder, Marcel Van Aken Wij
gedenken de overlijdensdag van: Louis Peeters en echtgenote Yvonne Booghmans Louisa Huysmans, echtgenoot Amandus Scheers en kinderen Wij
gedenken: Luciaan Meuldermans en Rosa De Buyser Dinsdag
17 juli 09.00 u. Eucharistieviering Wij bidden voor een bijzondere intentie Zondag
15 juli 10.00 u. Gebedsdienst Wij
gedenken de overlijdensdag van: Bea Booghmans, echtgenoot Guy en schoonvader
Dinsdag
10 juli 09.00 u. Eucharistieviering Wij
gedenken de overlijdensdag van: Lode De Ridder
Zaterdag
7 juli 18.00 u. Eucharistieviering Guldensporenviering Wij
gedenken de overlijdensdag van: Louis De Ost en familie Alfonsine Raes Julia Segers Wij
gedenken: De overleden leden van het Davidsfonds Cesar Spruyt en Anna Baetens, Hendrik Fonteyn en Jorina Nanbru, Leo Vandemoere, Anne-Marie Joqué Jeanne Van Doorslaer en echtgenoot Jan-Frans De Decker en zoon Leo Dinsdag
3 juli 09.00 u. Eucharistieviering Wij
gedenken: Familie
Lommez-De Troyer
Maandag
2 juli 13.30 u. Eucharistieviering in het Gildenhuis OKRA Wij gedenken de overleden leden en in het bijzonder Frans Reyniers
Zondag
1 juli 10.00 u. Gebedsdienst Wij
gedenken: Jaak Cornelis, Maria Mertens en familie Vrijdag
29 juni 09.00 u. Viering einde schooljaar Virgo Sapiens Lagere School Dinsdag
26 juni 09.00 u. Eucharistieviering Wij
gedenken de overlijdensdag van: Karel
Vereerstraeten en Frans Vereerstraeten Vrijdag
22 juni 19.00 u. Vertrek voetbedevaarders naar Scherpenheuvel
Zaterdag
23 juni 13.30 u. Huwelijksviering Lina Che en Eric De Clipper 18.00 u. Eucharistieviering Wij
gedenken de overlijdensdag van: Maria
Van Muylder en Leonard Verbruggen Virginie
De Buyser en Frans Bijl en Gilbert Bijl Pieter
Buelens en Jeanne Parijs Henri
Schürmann Leo
Pas, Jan Van Ruysevelt en Aline Van Bamis Jean
en Maria Leemans-De Preter Louis
Parys Willy
Pelemans Wij
gedenken: Martin
Schürgers en Nelly Simonis Frans
De Pauw vanwege de geburen Lisa
Siccard Josephine
Van Riet
Donderdag
21 juni 18.30 u. Gebedsdienst Wij
gedenken: De overleden bedevaarders van de voetbedevaarders naar O-L-Vrouw van Scherpenheuvel
Dinsdag
19 juni 09.00 u. Eucharistieviering Wij bidden voor een bijzondere intentie Zondag
17 juni 10.00 u. Gebedsdienst Wij
gedenken de overlijdensdag van: Benoit
Van Aken Wij
gedenken: Anna
Van de Voorde en Denis De Potter
Dinsdag
12 juni 09.00 u. Eucharistieviering Wij bidden voor een bijzondere intentie
Zaterdag
9 juni 18.00 u. Eucharistieviering Wij
gedenken de gelovigen die de voorbije weken overleden zijn: Marie-Thérèse De Tremmerie, Maria De Keersmaecker, Emiel Van Assche, Jaak Cuypers, Paul Lauwaert, Pauline Robberechts, Maria Bollé, Hector Quintyn, Julia Huyck, Maria Meeus, Lucienne Neybergh Wij
gedenken de overlijdensdag van: Frans Van Esbroeck en echtgenote Anna Van de Voorde Leon Fertinel en Maria Van den Broeck Wij
gedenken: Leopold en Julia Verbruggen-De Decker en schoonzoons Karel Vanroy en Ernest Verstrepen Arthur Clerbaut en Dirk Clerbaut Dinsdag
5 juni 09.00
u. Eucharistieviering Wij
gedenken: de familie Lommez-De Troyer Zondag
3 juni 10.00 u. Gebedsdienst Wij bidden voor een bijzondere intentie
Zaterdag
2 juni 15.00 u. Huwelijksviering Kathy De Wyngaert en Filip Adriaenssens Dinsdag
29 mei 09.00
u. Eucharistieviering Wij bidden voor een bijzondere intentie
Zondag
27 mei PINKSTEREN 10.00 u. Eucharistieviering Mis ter ere van O-L-Vrouw van de Bloedkapel voor de weldoeners
Zaterdag
26 mei 18.00 u. Gebedsdienst verzorgd door de Voetbedevaarders naar Scherpenheuvel Wij
gedenken de overlijdensdag van: Maria Janssens en echtgenoot Frans Saeys van de Linde Gerard Van Mol, Binet Weyerman en zoon Gustaaf Van Mol Eerste overlijdensverjaardag van Karine Caluwaerts Mis uit dankbaarheid aan O-L-Vrouw van Scherpenheuvel Dinsdag
22 mei 09.00
u. Eucharistieviering Wij
gedenken de overlijdensdag van: Frans ’t Servranckx
Zondag
20 mei 10.00 u. Gebedsdienst Wij
gedenken de overlijdensdag van: Jules Van de Velde
Donderdag 17 mei O.H.HEMELVAART 11.30
u.
Eucharistieviering Wij
bidden voor een bijzondere intentie
Woensdag 16 mei O.H.HEMELVAART 18.00 u. Eucharistieviering Wij bidden voor een bijzondere intentie Dinsdag
15 mei 09.00
u. Eucharistieviering Wij
bidden voor een bijzondere intentie
Zondag
13 mei 09.30 u. Eucharistieviering Wij
gedenken de overlijdensdag van: Maria Robberechts Wij
gedenken: Rosa Verbeeck Dinsdag
8 mei 09.00
u. Eucharistieviering Wij
gedenken: Familie De Wachter-Van Lint
Zaterdag
5 mei 18.00 u. Eucharistieviering Wij
gedenken de overlijdensdag van: Maria en Albert Van de Voorde en familie Roza Carleer Albert Lathouwers en echtgenote Maria Verdickt Mis ter ere van O-L-Vrouw van Lourdes Dinsdag
1 mei 09.00
u. Eucharistieviering Wij
gedenken de overlijdensdag van: Frans Maes Wij
gedenken: Familie
Lommez-De Troyer Mis
ter ere van O-L-Vrouw van de bloedkapel uit dankbaarheid Zondag
29 april 10.00 u. Gebedsdienst Wij
gedenken de overlijdensdag van: Albert Aerts en Filomene De Smedt Rene Huysmans, zoon Guy en Bea Booghmans August Marnef, Jan De Vlieger en echtgenote Maria Van Doorslaer en familie Staf Hellemans en Maria De Groen Wij
gedenken: Rene Verspecht en overleden familie
Dinsdag
24 april 09.00
u. Eucharistieviering Wij
gedenken: Familie Van Dyck-Verbist
Zaterdag
21 april 18.00 u. Eucharistieviering Wij
gedenken de gelovigen die de voorbije weken overleden zijn: Victorine De Smet, Burggraaf Adolphe de Spoelberch, Victoire Van Bever, Isabelle Divoy, Ingrid Willems, Paul Van Den Bossche, Maria De Wachter, Christel Van Caesbroeck, Juliette Dietens, Melanie Lamberts Wij
gedenken de overlijdensdag van: Leo Lommez, Martha De Troyer en Luc Lommez Louis Van Crombruggen Celestine en André De Vroede-Van Aken Louisa Van Delm, Alfons Geeroms en zoon Wim Ben Van Hove Antoinette Van Bever en familie Wij bidden voor een bijzondere intentie Mis ter ere van Sint Kristoffel Dinsdag
17 april 09.00
u. Eucharistieviering Wij bidden voor een bijzondere intentie
Zondag
15 april 10.00 u. Gebedsdienst Wij
gedenken de overlijdensdag van: Emiel De Prijcker, ouders en schoonouders, zussen, schoonbroers en schoonzus Dinsdag
10 april 09.00
u. Eucharistieviering Wij bidden voor een bijzondere intentie Zondag
8 april 10.00 u. Eucharistieviering verzorgd door de Landelijke Gilde Gezinsviering Wij
gedenken de overlijdensdag van: Pieter Tourné, Margareta Verspecht, Irma Verspecht, Leopold D’Haene en Eugeen Van der Perre Garry Van Nieuwenhove en familie Marcel Van den Broucke, ouders, schoonouders en broer Frans Van der Perre en dochter Hilde, Emmerence De Smedt, Jan De Smedt en zonen Wim en Kris, Maria Robberechts, Mark Sas Wij
gedenken: Leonard Robberechts en echtgenote Jeanne Thomas en dochter Maria Maria Van de Velde, Jan Van den Brande, alle zieken en overledenen van de Linde, Danny Bogemans, Remy Baekelandt Bea Boogmans en Guy Huysmans
Zaterdag 7 april STILLE
ZATERDAG 21.00 u.
Paaswake Wij
gedenken de overlijdensdag van: Luc Hendrickx en overleden familieleden
Vrijdag 6 april Goede
Vrijdag 14.30 u.
Kruisweg in de kerk 18.30 u.
Gedachtenisviering van het lijden en sterven van Jezus, verzorgd door het
Davidsfonds Donderdag 5 april Witte
Donderdag 18.30
u. Eucharistieviering Gedachtenisviering
van het Laatste Avondmaal Dinsdag
3 april 09.00
u. Eucharistieviering Wij gedenken de overlijdensdag van: Leonard
Zeegers, Maria De Beck en familie Wij
gedenken: De
familie Lommez-De Troyer Pieter
De Preter van de Sint Kristoffelstraat Mis
ter ere van Sint Antonius
Maandag 2 april 13.30 u.
eucharistieviering van OKRA in het Gildenhuis Wij
gedenken de overleden leden en in het bijzonder Lea D’Hondt
PALMZONDAG 18.00 u. Eucharistieviering Wij
gedenken de overlijdensdag van: Jaak
D’Hondt en Leonie Leys Cyriel
De Visscher Danny
Bogemans Liza
Van den Broeck Wij
gedenken: Leopold
en Julia Verbruggen-De Decker en schoonzoons Karel Vanroy en Ernest Verstrepen Alfons
De Ridder Frans
en Ursula De Smet-Vergaelen, Hugo De Smet, Frans en Eric Verhasselt en Michel
Vergaelen Vrijdag
30 maart 18.30 u. Eucharistieviering gevolgd door Kruisweg, verzorgd door OKRA
Dinsdag
27 maart 09.00
u. Eucharistieviering Wij
gedenken: Familie De Wachter-Van Lint
Vrijdag
23 maart 18.30 u. Gebedsdienst gevolgd door Kruisweg, verzorgd door KAV Zondag
25 maart 10.00 u. Gebedsdienst Wij
gedenken de overlijdensdag van: Lea
De Decker en Irène De Bisschop
Dinsdag
20 maart 09.00
u. Eucharistieviering Wij
gedenken: Familie Van Dijck-Verbist
Zaterdag
17 maart Kruisoplegging plechtige communie 18.00 u. Eucharistieviering Wij
gedenken de overlijdensdag van: Joanna De Bondt en Jozef De Maeyer Jan Cleymans en Maria Erpels Vrijdag
16 maart 18.30 u. Gebedsdienst, gevolgd door kruisweg, verzorgd door KVLV Dinsdag
13 maart 09.00
u. Eucharistieviering Wij bidden voor een bijzondere intentie Dinsdag
6 maart 09.00
u. Eucharistieviering Wij
gedenken: Familie Lommez-De Troyer Albert Verbesselt
Zondag
11 maart 10.00 u. Eucharistieviering Wij
gedenken de overlijdensdag van: Clemans Heyvaerts en Jozef Roelants Vrijdag
9 maart 18.30 u. Gebedsdienst en Kruisweg verzorgd door Markant Wij gedenken de overleden leden en familieleden van Markant
Zaterdag
3 maart 18.00 u. Eucharistieviering Wij
gedenken de gelovigen die de voorbije weken overleden zijn: Marc Nuytkens, Emile De Boeck, Lea D’Hondt, Frans Van Praet, Simone Boogmans, Theo Schellemans, Jozef Wyns, Jaak Publie, Germaine Peeters Wij
gedenken de overlijdensdag van: Achiel Van Winghe Luc Oosterlinck Joannes Van de Voorde, echtgenote en kinderen Wij
gedenken: Rosa De Buyser en Luciaan Meuldermans Mis ter ere van O-L-Vrouw van Lourdes
Vrijdag
2 maart 18.30 u. Eucharistieviering gevolgd door kruisweg Dinsdag
28 februari 09.00
u. Eucharistieviering Wij
gedenken de overlijdensdag van: Anna ‘t Servranckx Wij
gedenken: Familie
De Decker-Van den Broeck Familie
Donies-De Bondt en kinderen
Zondag
26 februari 10.00 u. Gebedsdienst Wij
gedenken de overlijdensdag van: Germaine
Caluwé Gerarda
Clerbaut Jan
Van den Bosch, ouders en schoonouders Wij
gedenken: Jules
Verhulst en Anna Verberckt Vrijdag 24 februari 18.30 u.
Eucharistieviering met kruisweg
Woensdag 22 februari Aswoensdag 18.30 u.
Gebedsdienst met uitdeling van askruisje Dinsdag
14 februari 09.00
u. Eucharistieviering Wij bidden voor een bijzondere intentie
Dinsdag
21 februari 09.00
u. Eucharistieviering Wij
gedenken de overlijdensdag van: Anna t’Servranckx–De Prins Zaterdag
18 februari 18.00 u. Eucharistieviering Wij
gedenken de overlijdensdag van: Annie
Baaten en Frans Geeroms Gaby
Bieseman en Kamiel Meert Jaak
De Boeck van de Bergstraat Victor
Verhoeven en Maria De Mol Alfons
De Keersmaecker en Francine D’hondt Leon
Goossens en Hubertine De Boeck Mis
ter ere van de Heilige Rita Zondag
12 februari 10.00 u. Gebedsdienst Wij
gedenken de overlijdensdag van: Rosa Verbeeck Lisette Culot Theophiel Verbesselt en Lisa Pinnock Dinsdag
7 februari 09.00
u. Eucharistieviering Wij
gedenken: Familie
Lommez-De Troyer Jan Roosemont
Zaterdag
4 februari 18.00 u. Eucharistieviering Wij
gedenken de overlijdensdag van: Jozef
De Bondt Leonard
Verbruggen en Maria Van Muylder Amandus
Scheers en echtgenote Louisa Huysmans en kinderen Dinsdag
31 januari 09.00
u. Eucharistieviering Wij
bidden voor een bijzondere intentie
Zondag
29 januari 10.00 u. Gebedsdienst Wij
gedenken de overlijdensdag van: Frans Geeroms van het Damveld en familie Alfons Potloot en Leonie De Boeck Wij
gedenken: Maria Clerbout, Gerard Van Humbeeck en Toni Van den Bossche Dinsdag
24 januari 09.00
u. Eucharistieviering Wij gedenken de
overlijdensdag van: Paul De Smedt, ouders en schoonouders Wij
gedenken: Louisa Vereerstraeten en zoon Dirk en Danny Vleminckx
Zaterdag
21 januari 18.00 u. Gebedsdienst Viering verzorgd door de Landelijke Gilde Wij
gedenken de overlijdensdag van: Leonie Leys en Jaak D’Hondt Frank Bruggeman Yvonne Van Vaek, echtgen. Pieter Pas en zoon Jaak Wij
gedenken: Jan Eeckelaers, Pelagie De Laet, José Eeckelaers, Herman Santi, Tom De Pourck Frans Moens en Martha Teirlincks Catharina Dovenburgh en echtgenoot Leonard Slachmuylders en zoon Pater Frans Slachmuylders
Dinsdag
17 januari 09.00
u. Eucharistieviering Wij bidden voor een bijzondere intentie Zondag
15 januari 10.00 u. Gebedsdienst Wij
gedenken de overlijdensdag van: Jan Van Aken en Maria D’Hondt Suzanne De Valck Griet Van Ransbeeck en schoonvader Frans Mertens Dinsdag
10 januari 09.00
u. Eucharistieviering Wij
gedenken: De familie Lommez-De Troyer
Zaterdag
7 januari 18.00 u. Eucharistieviering Wij
gedenken de gelovigen die de voorbije weken overleden zijn: Mieke
De Wachter, Cois Piessens, Jos De Buyser, Jan Van Cauwenbergh Wij
gedenken de overlijdensdag van: Jozef Beknel en Ine Johan De Smedt Emiel De Boeck Theophiel Verbruggen en echtgenote Paula Teck Elisabeth D’Hulster en Denis Van Crombruggen Mis ter ere van Sint Kristoffel en de Heilige Rita
Dinsdag
3 januari 09.00
u. Eucharistieviering Wij bidden voor een bijzondere intentie
Maandag
2 januari 11.30 u. Eucharistieviering voor OKRA in het Gildenhuis Wij gedenken de overleden leden van 2011 Zondag
1 januari 10.00 u. Gebedsdienst Wij
gedenken de overlijdensdag van: Arthur Clerbaut |
U kunt vragen of opmerkingen over deze website
verzenden via deze knop: kristoffellonderzeel@gmail.com www.londerzeel.tk
|