Week 27 t/m 29 : Afwerk en keuring elektriciteit.
Eindelijk is de chapper geweest. 3 maal is scheepsrecht. Na 2 dagen kon ik al op de chape lopen, zware spullen stockeren is nog te vroeg.
Eindelijk kan ik beginnen met de afwerk van de elektrische installatie. Dit houdt in het aansluiten, plaatsen en controleren van de verlichtingsschakelaars, stopcontacten, TV- en telefoonaansluitingen. Een heel werkje nog als je weet dat er een 90 stopcontacten, 41 schakelaars 11 telefoon aansluitingen, 5 TV aansluitingen zijn.
Al bij al verliep het werk voorspoedig al was het met momenten een beetje koud. De gaskachel die ik had straalde maar een beetje warmte af en was behaaglijk als ik er dicht bij stond. Je kon wel merken dat de ruimte waar de kachel instond een paar graadjes warmer was dan de andere kamers.
Na de eerste week had ik er vertrouwen in dat ik het werk het volgende weekend klaar zou hebben. Om niet te veel tijd te verliezen met wachten heb ik begin week28 de keuring en installatie van gas en elektriciteit al aangevraagd. Deze konden snel komen. De installatie werd begin week 29 goedgekeurd, de aansluiting van het water zou in dezelfde week donderdag gebeuren, al was dat kantje boordje (zie week30 voor verhaal).
Maar goed, ik had water en de volgende week kon ook de CV installatie zoals gepland in bedrijf gesteld worden.
---