Donderdag

Vrijdag

Zaterdag

Zondag

00-01 AM.

 

Funmusic/NS

Weekendmix/Anders Lundgren

Funmusic/NS

01-02 AM.

 

Funmusic/NS

Funmusic/NS

Funmusic/NS

02-03 AM.

 

Funmusic/NS

Funmusic/NS

Funmusic/NS

03-04 AM.

 

Funmusic/NS

Funmusic/NS

Funmusic/NS

04-05 AM.

 

Funmusic/NS

Funmusic/NS

Funmusic/NS

05-06AM.

 

Funmusic/NS

Funmusic/NS

Funmusic/NS

06-07 AM.

 

Ochtendglorie/Dirk Van Moorhem

Funmusic/NS

Funmusic/NS

07-08 AM.

 

Funmusic/NS

Muziekpaleis op zaterdag/John Westland

Muziekpaleis op zondag/John Westland

08-09 AM.

 

Funmusic/NS

De bouwval/Eric Verbouw(uur1)

De connectie op zondag/De Ruiter

09-10 AM.

 

Funmusic/NS

De bouwval/Eric Verbouw(uur2)

The 70’s show/Tom Vandyck

10-11 AM.

 

Funmusic/NS

De muziekfabriek/Ron Van De Steen

Musicbox op zondag/Jaak De Wagenaar

11-12 AM.

 

Funmusic/NS

De Vlaamse Xtra top 15/Wim Mees

Platen van op zolder/Ron De Volder

12–13 PM

 

Nederlandstalige Funmusic/NS

Het radiospektakel/Pierre Van Der Stappen & Ad koppendrayer(uur1)

19 toenshow/Ad Koppendrayer (uur 1)

13–14 PM

 

Funmusic/NS

Het radiospektakel/Pierre Van Der Stappen & Ad koppendrayer(uur2)

19 toenshow/Ad Koppendrayer (uur 2)

14– 15 PM

 

Funmusic/NS

De helden van de pomuziek/Rob Van Daele

De bouwval (1) /  Eric Verbouw

15– 16 PM

 

Musicbox op vrijdag/Jaak De Wagenaar

Musicbox op zaterdag/Jaak De Wagenaar

De bouwval (2) / Eric Verbouw

16– 17 PM

 

De Connectie op vrijdag/De Ruiter

2 uur zin en onzin/Willem Van Rijn(uur1)

Oldie’s project/Roel Van Antwerpen

17– 18 PM

 

Middle of the road op vrijdag/Hans De Knegt

2 uur zin en onzin/Willem Van Rijn(uur2)

De winkelwagenshow/Peter Van vlokhoven (uur 1)

18– 19 PM

 

De Groot FM/Peter De Groot(uur1)

Platenprak/Rene Van Els(uur1)

De winkelwagenshow/Peter Van vlokhoven (uur 2)

19– 20 PM

Funmusic/NS

De Groot FM/Peter De Groot(uur2)

Platenprak/Rene Van Els(uur2)

Small wonder/Robert Wijnen

20– 21 PM

Power donderdag/Erik Beks  (uur 1)  LIVE!!!

Muziekplezier/Reinier Witbols Feugen(uur1)

Crossroads/Kees De Haan(uur1)

Middle of the road op zondag/Hans De Kneght

21– 22 PM

Power donderdag/Erik Beks (uur 2)   LIVE!!!

Muziekplezier/Reinier Witbols Feugen(uur2)

Crossroads/Kees De Haan(uur2)

Hit—Revival/Eric De Meyer

22– 23 PM

Muziekplezier/Reinier Witbols Feugen (uur 1)

Simply Paul/Paul Van Dam

Dancity top 15/Bart Soenen

Paul in the 90’s/Paul VanDam

23– 00 PM

Muziekplezier/Reinier Witbols Feugen (uur 2)

History of dancity/Bart Soenen

Weekendmix/Anders Lundgren(herh.)

Guido’s lounge café/Guido