OPZOEK per PATRONIEMEN
Mise à jour / geupdatet : 05/2017
è ( A - BERQUIN - BERKEIN et variantes /
BERQUIN - BERKEIN en varianten
B - Autres que BERQUIN - BERKEIN et variantes /
Anderen dan BERQUIN - BERKEIN en varianten
(ca 3750 individus)
è
:
MENU
Accueil/Onthaal
Introduction
Inleiding
Branches/Takken
Notices/Noticies
3B 3B1 3B2 3B3 3B5 3B6 3B8 3C 3D 3E
3E1
3E5
3E5+12
3E6
3E10
3E10-4
3E10-7
3E10-11
3E12
|
èA B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
Les
listes ci-dessous reprennent les personnages classés par ordre
alphabétique, suivies de : le n° de leur fiche, leur date
et lieu de naissance (si connus), et le n° de la branche où
ils sont classés.
Il
suffi alors de cliquer ci-dessus sur ce n° de branche, pour
rejoindre le détail de celle-ci.
De
hieronder opgenomen lijsten bevatten de personen per alfabetisch
orde, met : het Nr van hun steekkaart, de datum en plaats van hun
geboorte (indien gekend), en het Nr van de tak waarin zij geklasseerd
werden.
Door
het klikken op de hierboven taknummer, gaat men naar het detail van
deze tak .
ACOU Anne Marie(473) 1975/09/03 Oostende(B) 3B3
ACOU Annelies(476) 1982/07/08 Veurne(B) 3B3
ACOU Brecht(7485) 1998/01/07 3B3
ACOU José(470) 1947/11/30 DePanne(B) 3B3
ACOU Katrien(472) 1974/02/11 Oostende(B) 3B3
ACOU Pieter Jan(7487) 2003/08/12 3B3
ACOU Sofie(477) 1984/03/10 Veurne(B) 3B3
ACOU Stefaan(474) 1977/10/27 Oostende(B) 3B3
ACOU Veroniek(475) 1979/07/02 Oostende(B) 3B3
ACOU Vincent(471) 1972/07/17 Nieuwpoort(B) 3B3
ACOU Wout(7486) 1999/10/26 3B3
AERNOUT Joseph(3595) 1938/09/18 Roesbr.-Haringe(B) 3E10-7
AERNOUT Josèphe Pétronille(3286) 1741-1742 Hondschoote(59) 4B1-11
AERNOUT Martine(3597) 1968/01/16 St-Amandsberg(B) 3E10-7
AERNOUT Véronique(3596) 1964/06/17 St-Amandsberg(B) 3E10-7
AERTSSENS Leonardus(6194) 1812/10/15 Antwerpen(B) 4B1>3L
AGACHE Marie Claude(836) 1946 4B1-4b
AGULLO Justin(7142) ~1880 Paris(75)? 4D2-1d
AIGU Alexandre(5713) 1989/03/14 Tourcoing(59) 3B2
AIGU Gilles(5712) 1962/05/28 Bapaume(80) 3B2
ALAERTS Pauline(1894) ~1480 1B
ALEWIJN Descendance...(5048) >1829 3D
ALEWIJN Petrus Jacobus(5047) 28/04/1804 Stavele(B) 3D
ALLAIRE Marie(2923) ~1640 (37)? 4i0
ALLARD Colette Laure(1782) 1937/05/19 Paris 12e(75) 4C1-0
ALLARD Fernand(1783) ~1900
ALLARD Monique(1800) ~1930
ALLEIN Carolina Herminia(1205) 1876/12/20 Langemark(B) 3E10-3
ALLIOU Julienne Gabrielle(5902) 1816/05/03 Rennes(35) 4C2-1
ALLOY Pierre Joseph(5600) ~1740 Merck-St-Liévin(62) 4D2
ALQUIER Marie Louise Noémie(14097) ² ~1880 4i1
ALSTEENS Johanna(5466) ~1630 Neerijse(B)? 3A1
AMAND René Henri Jean(14068 ~1900 Paris(75)? 4i0
AMBAOTE Cathy(7824) 1972/10/03 Kinshasa(C) 3A6
AMEEL Henri(1397) 1860 Dadizele(B) 3K2-1a5
AMELTON Descendance...(7320) >1682 Beveren/Ijzer(B) 3V0
AMELTON Jacobus(3292) 1685/09/13 Beveren/Ijzer(B) 3V0
AMELTON Joannes(3291) ~1650 Beveren/Ijzer(B)? 3V0
AMELTON Maria Catharina(3985) 1688/07/21 Beveren/Ijzer(B) 3V0
AMELTON Petrus Jacobus(3984) 1683/07/18 Beveren/Ijzer(B) 3V0
ANDRÉ Marguerite(14290) 1803/09/24 LaChâtre(36)
ANDRIES Isabelle Thérèse(8370) 1764/10/09 Rexpoëde(59) 4A0
ANDRIES Isabelle(6174) ~1670 Dunkerque(59)? 4B1
ANDRIES Jacques(8369) ~1765 Dunkerque(59) 4A0
ANDRIES Jooanna Jacoba(4614) ~1720 Lo(B)? 4A1-1
ANDRIES Luc(7993) 1964/09/20 Nieuwpoort(B) 3B2
ANGUIER Marie(2756) ~1640 Paris(75)? 2
ANNECOER Jan(4648) ~1670 Hondschoote(59) 3ABCD
ANSEEUW Josephus(5546) 1818/10/13 Zwevezele(B) 3K2-1b4
ANTHONE Antoine(6706) 1845/03/15 Brugge(B) 3K2-1b4
ARCELIN Michèle(1816) 1949/08/11 Arras(62) 4D2-1d
ARMENT Elisabeth Florentine(5903) 1828/12/25 Brissy(02) 4C2-1
ARNOUT Henriette Joséphine(7307) 1878/12/09 Saint-Omer(62) 4A1-1a
ARPE Estienne(8147) ~1650 (58)? 4H
ARPE Suzanne(8148) ~1680 Lamenay(58) 4H
ASSEMAN Pierre(5142) ~1690 Hardifort(59)? 4A1-1
ASSET Virginie(13559) ~1852 (62)? 4D4
ASSINA Analine(7710) 2003/09/23 Likasi(C) 3A6
ATOSHA Colette(982) 1964/07/07 Lubumbashi(C)? 3A6
AUBERT Marie Thérèse Louise(5579) 1755-1756 St-Amand(59) 4C3-1
AUDEBERT Clément(8323) 1754/07/04 Châteauroux(36) 4i2
AUDEBERT Jean Baptiste(8320) ~1756 (36)? 4i0
AUDEBERT Madelaine(8313) 1759/04/15 Châteauroux(36) 4i2
AUGER Frédérique(2211) 1961/02/03 Ligugé(86) 4i1
AUGER Jean André(2209) 1930/02/28 Ligugé(86) 4i1
AUGER Patricia Mireille(2210) 1959/03/04 Poitiers(86) 4i1
AUGRAS Catherine 1(14043) 1822/04/16 Saint Maur(36)~ 4i2
AUGRAS Catherine 2(14280) 1839/09/13 Villers(36) 4i2
AUGUSTYN Diane(2187) ~1930 (B) 3E5
AUMAITRE Enola(7399) 2004/01/31 4i1
AUMAITRE Johann(7398) ~1970 4i1
AURIERES Maria Rosa Julia(8224) 1873/12/15 Saint-Santin(12) 4F
AVIJN Amelia Rosalia(4676) 1811/04/23 Moorsele(B) 3K2-1a1
AVISSE Descendance...(8179) >1777 Port-le-Grand(80) 4E
AVISSE Jacques(8178) ~1750 (80)? 4D
B
BABIN Suzanne(1563)
~1930 (86)? 4i1
BACLE Catherine(7176) ~1620 Cuinchy(62)? 4D3
BADIBANGA Babile Paul(3880) 1981/04/05 Likasi(C) 3A6
BADIBANGA Babile Sophie(3881) 1982 Likasi(C) 3A6
BADIBANGA Babile Thierry(3882) 1986 Likasi(C) 3A6
BADIBANGA Babile(3878) ~1950 (C) 3A6
BADIBANGA Dilambo Emile(916) 1978 Likasi(C) 3A6
BADIBANGA Kanjinga Nana(3879) 1979 Likasi(C) 3A6
BADIBANGA Pio Achille(3883) 1990 Likasi(C) 3A6
BAECKE Marie Véronique(4530) 1767 Noordpeene(59) 4A1-2
BAEKELANDT Félix Winoc Jacques Henri(6473) 1804/06/09 Wylder(59) 4A1-3a
BAELDE Petrus(3974) ~1640 Beveren/Ijzer(B)? 4B0
BAERT Marie Elisabeth Eugénie(6097) 1869/01/31 Hardifort(59) 3K2-1a1
BAERT Pieternelle(4095) ~1700 Torhout(B)? 3K2b
BAERT Sophie Marie(678) 1884/05/11 Lys-lezLannoy(59) 3K2-1a1
BAES Marie(784) ~1670 Terdeghem(59)? 4A0
BAEYENS Diana(3541) ~1930 Bikschote(B)? 3E10-4
BAGARD Claude[M](5590) ~1710 Hammeville(54)? 4H
BAGUÉ Carole(2192) 1960/02/29 Roeselare(B)? 3K2-1a5
BAILLET Anne Marie(13602) ~1790 GivenchyEnGohelle(62)? 4D4
BAILLET Marie Catherine(8351) ~1690 GivenchyEnGohelle(62)? 4D4
BAILLIEULE Henriette Charlotte Jph(7099) 1835/12/30 St-Pol/Ternoise(62) 4D2-1d
BAILLY Descendance...(3496) ~1720 Lille(59)? 4C1-0
BAILLY Philippe(3495) ~1695 Erquinghem-Lys(59) 4C1-0
BAJOLET Anne(5267) ~1690 (54)? 4H
BALDE VASQUE Jean(3114) ~1540 1B
BALDENBACK Alice Julia Léonie (6445) 1874/04/19 Dunkerque(59) 4B1-4b
BALDUCK Bieke(243) 1974/12/08 Veurne(B) 3A1
BALDUCK Briek(7227) 2005/04/10 Veurne(B)?
BALDUCK Fien(2703) 1999/12 Veurne(B)? 3A1
BALDUCK Flor(3840) 2001/03/13 Veurne(B) 3A1
BALDUCK Gudrun(239) 1967/08/28 Veurne(B) 3A1
BALDUCK Joost(240) 1968/06/09 Veurne(B) 3A1
BALDUCK Klaas(242) 1971/12/12 Veurne(B) 3A1
BALDUCK Lore(247) 1996/06 Veurne(B)? 3A1
BALDUCK Trui(241) 1969/11/08 Veurne(B) 3A1
BALDUCK Warre(5399) 2002/10/31 Veurne(B)? 3A1
BALDUCK Willem(6167) 2003/11/28 Veurne(B) 3A1
BALDUCK Wim(237) 1938/01/07 Izegem(B) 3A1
BALESDENT Françoise Désirée(8617) 1816/06/07 Cambron(80) 4E
BALESDENT Jeanne(8680) ~1740 Port-le-Grand(80)? 4E
BALESDENT Marie Jeanne(5998) ~1680 Boffles(62)? 4D2
BALLIN Marie Anne(13671) 1803/03/19 Licques(62) 4D5
BALLOEY Danny(248) 1964/02/24 Veurne(B)? 3A1
BALLOEY Dries(251) 1996/06/28 Veurne(B) 3A1
BALLOEY Elias(249) 1992/03/12 Veurne(B)? 3A1
BALLOEY Thijs(250) 1993/11 Veurne(B)? 3A1
BANDLE Véronique(14134) 1958/05/17 47A02
BANZA Jordy(3853) 1999/10/08 Likasi(C) 3A6
BARBIER Cornélie(6092) ~1770 Ledringhem(59)? 4A0
BARBIER Edmond(8169) 1860 (80)? 4D
BARBIER Henriette Clémence Paule(8170) 1894/02/07 Abbeville(80)? 4E
BARBIER Marie(6625) ~1780 Paris(75)? 4F
BARBIER Marie Thérèse Nicole(13869) 1773/07/29 Fontaine-Française(21) 4E
BARBIN Patrick(6495) ~1970 (80)? 4E
BARBAULT Nicolas(14339) ~1620 (41)? 4i0
BARBRY Caroline Philippine(3198) 1725/04/05 Armentières(59) 4C3-1
BARON Frédérique(3623) 1970/11/01 Poperinge(B) 3E10
BARON Milan(6156) 2003/11/14 Poperinge(B) 3E1
BARON Thibo(4420) 2001/06/30 Poperinge(B) 3E1
BARRA Frédéric Franço!s(6524) ~1856 Dunkerque(59) 4B1-10
BARRA Isabelle(6525) 1894-1895 Dunkerque(59) 4B1-10
BARRABE Elise(7019) ~1880 LeTampon(974)? 4M4
BARRABE Rose Geneviève(7018) ~1880 LeTampon(974)? 4M4
BARRAUD Claude[F](6551) ~1660 Yzeure(03)? 4i0
BARRET Monique Suzanne(4055) 1922 Riom(63) 4J3a
BARTHOLOMEUS Léon Paul(8201) 1873/01/25 Halluin(59) 3K2-1a1
BASTEYNE Marie Jeanne(4431) ~1720 Poperinge(B)? 4A1-1
BASTIEN Cécile Joseph(7187) ~1730 La Bassée(59) 4D3
BASTIEN Marie Martine(1963) ~1680 1B
BATALIE Adrienne(3245) 1677/03/29 Dunkerque(59) 4B0
BATALIE Descendance...(6467) >1673 Dunkerque(59) 4B0
BATALIE François(3244) 1649/10/08 Dunkerque(59) 4B0
BATALIE Pierre(3721) 1673/10/30 Dunkerque(59) 4B0
BATBY [M](3143) ~1740 Bordeaux(33)? 4J3
BATBY Claude Germain(3056) ~1768 Bordeaux(33) 4J3
BATBY Parfait Louis Eugène(3135) ~1802 Bordeaux(33) 4J3a
BATBY-BERQUIN [F](3206) ~1850 Petit-Canal(971-G) 4J3a
BATBY-BERQUIN [Marthe] Marie(3136) 1840/02/11 Petit-Canal(971-G) 4J3a
BATBY-BERQUIN Alice(4047) 1912 Clermont-Ferrand(63) 4J3a
BATBY-BERQUIN Charles Emmanuel(6776) 1876/10/26 Morne-à-l'Eau(971-G) 4J3a
BATBY-BERQUIN Charles Théodore(3207) 1835/04/20 Petit-Canal(971-G) 4J3a
BATBY-BERQUIN Clémence(6775) ~1870 (971-G)? 4J2a
BATBY-BERQUIN Eugène Etienne Vincent Marie(4044) 1875/07/05 Vannes(56) 4J3a
BATBY-BERQUIN Eugène(7304) ~1870 Petit-Canal(971-G)? 4J3a
BATBY-BERQUIN GilbertYvesMarieBertrand(4050) 1922/10/22 Corbeilles(45) 4J3a
BATBY-BERQUIN Jacques(4052) 1934 Riom(63)? 4J3a
BATBY-BERQUIN Louis Eugène(7303) 1833/12/29 Petit-Canal(971-G) 4J3a
BATBY-BERQUIN Louis(6774) ~1870 Petit-Canal(971-G)? 4J3a
BATBY-BERQUIN Marie [Mary](3205) 1840/11/11 Petit-Canal(971-G) 4J3a
BATBY-BERQUIN Marie Joseph(4048) 1920 Clermont-Ferrand(63)? 4J3a
BATBY-BERQUIN MarieLouiseClém.(3201) 1838/01/02 Petit-Canal(971-G) 4J3a
BATBY-BERQUIN Paul Eugène Marie(4046) 1910/02/19 Tonnerre(89) 4J3a
BATBY-BERQUIN Théodore(6777) >1876 (971-G)? 4J3a
BATICLE Dalanise Joséphine!(8862) 1824/09/17 Lahoussoye(80) 4D0
BAU Annie(4419) 1952/08/11 Poperinge(B) 3E10-7
BAUDOUIN Marie Elisabeth(2287) ~1700 Léogâne(H) 4J3
BAUDOUIN Marie Louise(2274) ~1710 FondDesNègres(H)? 4J3
BAUX Pierre(14558) 1821/09/24 La Châtre(36) 4i0
BAVELARE Nicolas(4061) ~1690 Houtkerque(59)? 3ABCD
BAZILE Louis Hubert Achille!(8613) 1776/12/16 Amiens(80) 4E
BAZILLE Marie Louise Constance(8577) ~1760 4E2
BEAN Catherine(6556) ~1640 Cormicy(51)? 4H
BEAUCOURT Anne Marie Angeline(795) 1737-1738 Bavinchove(59) 4A1-1
BEAUCOURT Pieter Jacobus(796) 170. Bavinchove(59)? 4A0
BEAUGRAND Monique(5718) 1942/03/05 Berck-sur-Mer(62) 3B2
BEAUMONT Descendance...(8453) >1859 4i0
BEAUMONT Philippe(8452) ~1830 (36)? 4i0
BEAUPERE Anne Cécile(4315) 1739-1740 Oxelaere(59) 4A1-1
BEAUSART Arnould(5663) ~1650 Saint-Gérard(B)? 3W
BEAUSSART Guislain(14331) 1679 (62)?
BEAUSSART Nicolas(14330) ~1650 (62) ? 4D3
BEBYSER Descendance...(8254) >1840 4A0
BEBYSER Theodore Ferdinand(8253) 1812/04/16 Rexpoëde(59) 4A0
BECHET Nicolas Joseph(5673) ~1720 Saint-Gérard(B)? 3W
BECQUE Charles Augustin Joseph(6888) 1825/09/27 4D2-1e
BECQUET Magloire(13567) ~1858 (62)? 4D4
BECUE Thierry Adolphe Raymond(6334) 1965/01/28 Hazebrouck(59) 4A1-1a
BEELE Marc(1124) ~1950 Warneton(B)? 3E5+12
BEELE Philippe(1126) ~1982 Warneton(B)? 3E5+12
BEELE Vincent(1125) ~1980 Warneton(B)? 3E5+12
BEEN Antonius(3298) ~1640 Beveren/Ijzer(B)? 3V0
BEEN Descendance...(7319) >1673 Beveren/Ijzer(B) 3V0
BEEN Jacobus(3977) 1676/04/29 Beveren/Ijzer(B) 3V0
BEEN Jacobus(4288) ~1610 Beveren/Ijzer(B)? 3V0
BEEN Jacobus(6282) 1670/12/07 Beveren/Ijzer(B) 3V0
BEEN Pieternelle(5539) ~1678 Beveren/Ijzer(B)? 3N
BEENS Descendance...(5293) >1846 Antwerpen(B)? 3L
BEENS Joannes Josephus(5290) 1817/12/27 Oostende(B) 4B1>3L
BEERNAERT Deborah(7223) 1974/07/26 Genk(B) 3B2
BEERNAERT Ida(3533) ~1920 Bikschote(B)? 3E10-4
BEERNAERT Lies(7662) 1981 Vlamertinge(B) 3E5+12
BEGHIN Descendance...(7158) >1731 Cuinchy(62)? 4D3
BEGHIN Frederick(489) ~1960 3B6
BEGHIN Miet(492) 1996/06/03 3B6
BEGHIN Pierre Antoine(6688) ~1730 Sainghin-en-Weppes(62)? 4D3
BEGHIN Siel(491) 1992/06/09 3B6
BEGHIN Wiesje(490) 1990/07/19 3B6
BEGUIN Joannes Franciscus(5225) 1776/12/13 Ledegem(B) 3K2-1a4
BEHAGES Anna(5783) 1605/06/19 Armentières(59) 4C2-0
BEHIN Marie Thérèse(2382) ~1690 St-Amand(59) 4C3-0
BELEBEAU Marie Geneviève(1538) 1832/03/05 Poitiers(86) 4i1
BENOIT Marguerite(3522) ~1800 CANADA 8
BERGER Florence(7542) 1969/05/22 4D2-1a
BERGERAS Jean(5279) ~1821 Saliès du Béarn(64) 4J
BERGUET Pierre(6720) ~1640 Sceaux(92)? 4F
BERGUET Pierre(6721) 1662/09/19 Sceaux(92) 4F
BERNAERT Anne Marie(3071) 1774-1775 Rexpoëde(59)? 4A2
BERNAST Amélie Sophie(2857) 1814/10/24 Morbecque(59) 4A1-3c
BERNONVILLE Claude(6725) ~1650 Saint-Omer(62)? 4D1
BERNONVILLE Nicaise Claude(6726) 1682 Saint-Omer(62) 4D1
BERRY Pétronille(4791) ~1670 Dunkerque(59)? 4B0
BERRY Yvonne Albertine(1554) 1904/05/12 Iteuil(86) 4i1
BERTE Marie Joseph(8422) ~1752 Houplines(59)? 4D2-0
BERTEIN Marie Caroline [Charlotte](2032) 1724/07/02 Rexpoëde(59) 4A2
BERTELET Albane(5743) 1998/04/19 Villeneuve-d'Ascq(59) 3B2
BERTELET Eric(5741) 1973/06/01 Croix(59) 3B2
BERTELET Frédérique(5740) 1965/07/01 Roubaix(59) 3B2
BERTELET Gwenaëlle(5742) 1996/03/13 Villeneuve-d'Ascq(59) 3B2
BERTELET Isabelle(5739) 1964/01/16 Roubaix(59) 3B2
BERTELET Jean Christophe(5738) 1968/07/07 Croix(59) 3B2
BERTELET Jean Pierre(5737) 1937/12/09 Maubeuge(59) 3B2
BERTELET Kilian(5744) 2002/08/20 Brest(29) 3B2
BERTELS Isabelle Rose(4527) 1757 Eringhem(59) 4A1-2
BERTHE Julie Louise(7385) ~1870 Lens(62)? 4D2-1d
BERTHELOOT Descendance...(4794) <1720 Dunkerque(59)? 4B1
BERTHELOOT Jacques(4793) 1683-1684 Meteren(59) 4B1
BERTON Théotime(8648) 1851/09/18 Abbeville(80) 4E
BESNARD Jacques(4193) ~1710 St-Ouen-lesVignes(37) 4i0
BESSEMS Grâce(613) 1997/09/26 Bruxelles(B) 3A6
BESSEMS Hubert(581) 1962/05/09 Lubumbashi(C) 3A6
BETHLEEM Isabelle Barbe(3070) 177. Rexpoëde(59)? 4A2
BETREMIEUX Anne(3769) ~1630 4D4
BEUN Philippe Jacques(4531) 1775/02/11 Winnezeele(59) 4A1-3a
BEUNE Marie Jeanne(5803) 1674/08/19 Armentières(59) 4C2-1
BEUTSTRAETEN Régine Cornélie(2614) ~1730 Westvleteren(B) 4A2
BEUZE Charles(2843) 159. 2
BEVERNAGE Emma(5031) 1861/04/23 Lauwe(B) 3K2-1a1
BEVERNAGE Frédérik(5038) 1966/07/25 Oostende(B) 3K2-1a1
BEVERNAGE Jules Antoine Emile(5035) 1905/04/22 Lauwe(B) 3K2-1a1
BEVERNAGE Willem(5036) 1937/06/28 Wevelgem(B) 3K2-1a1
BEYAERT Jacoba(6429) ~1630 Dikkebus(B)? 3K0
BEYAERT Marie Reine!(4336) 1796 Bavinchove(59) 4A1-1a
BEYLS Descendance...(5650) >1879 Halluin(59) 3K2-1a1
BEYLS Victor(5649) 1853/10/03 Harelbeke(B) 3K2-1a1
BEYS Descendance...(6305) 1667-1683 4B0
BEYS Elisabeth(4767) >1668 Dunkerque(59)? 4B0
BEYS Frédéric(4765) ~1630 Dunkerque(59)? 4B0
BEYS Jossine(4766) >1667 Dunkerque(59)? 4B0
BEYS Willem(4768) >1669 Dunkerque(59)? 4B0
BIDLEU David(14319) o ~1660 London(GB)? 4X2
BIDLEU David(14319) o ~1660 London(GB)? 4X2
BIENCOURT Jean(8428) 1682/12/15 Labourse(62) 4D3
BIENVENU Marie Victor(14560) 1856/08/01 Neuvy St Sepulchre(36) 4i0
BIJTTEBIER Cécile Helène(1436) 1934/09/07 Beveren/Leie(B) 3K2-1a5
BIJTTEBIER Cyrille(1437) 190. 3K2a-5
BILHAUT Marie Catherine Thérèse(6490) 1765/06/21 Abbeville(80) 4E
BILLIET Adrien(2610) 1767/11/18 Rexpoëde(59) 4A2
BILLIET Bartholomé(2612) 1771/02/02 Rexpoëde(59) 4A2
BILLIET Descendance...(6311) 1767-1771 Rexpoëde(59) 4A2
BILLIET François Jacques(3183) 1706/01/29 Rexpoëde(59) 4A1-1
BILLIET Jacques François(2611) 1769/07/24 Rexpoëde(59) 4A2
BILLIET Louis François(2020) 1733/10/01 Rexpoëde(59) 4A2
BILLIET Marie Thérèse(6739) 1761/05/29 Rexpoëde(59) 4A2
BINET Céline Alphonsine Joseph(6930) 1851/08/24 (62)? 4D2-1e
BISSON Catherine(8334) 4i0
BITONNEAU Marie(8476) ~1680 (17)? 4J2
BLAEVOET Justine Juliette Henriette Angèle!(5949) ~1860 Oudezeele 4A1-1b
BLANCHARD Catherine(8330) ~1733 Châteauroux(36)? 4i2
BLANCHARD Marie(8317) ~1729 Châteauroux(36)? 4i2
BLANCHON Aldegonde Eulalie(7170) ~1765 Béthune(62)? 4D3
BLANCKAERT Gilbert(1076) ~1930 3C
BLARET Jean(7317) ~1620 Saint-Omer(62)? 4D1
BLAVOET Eugénie Rosalie(1755) 1832/06/06 Coudekerque-Br.(59) 4B1-10
BLECKIN Maria Catharina(5425) 1666/06/17 Roeselare(B) 3K0
BLEQUEYN Petrus(5424) 1664/08/17 Roeselare(B) 3K0
BLEQUIN Gabrielle(6549) ~1630 (03)? 4i0
BLEQUIN Josse(4734) 158. Saint-Omer(62)? 4D1
BLEQUYN Judoca(5439) ~1620 Roeselare(B)? 3K0
BLEQUYN Maria(5441) ~1620 Roeselare(B)? 3K0
BLEQUYN Petronella(5426) 1667/12/02 Roeselare(B) 3K0
BLEQUYN Petronilla(6415) 1637-1638 3K0
BLEYS Sandra(3561) 1969/08/17 Mortsel(B) 3E10-4
BLIEZ Constance Elisa Joseph(7334) 1841/11/20 Noyelles-les-Vermelles(62) 4D4
BLIN Marie Joseph(3482) 1755/12/18 Saint-Léger_Ht(B) 3W
BLOMAERT Maria(2684) ~1580 Hondschoote(59)? 4A0
BLONDE Marie Jeanne(2259) 17.. Zegerscappel(59) 4A1-1
BLONDEAU Elisabeth(3711) 166. Brugge(B)? 3ABCD
BLONDEL Carolus Alexandre(6170) 1703 Dunkerque(59)? 4B1
BLONDEL Pieter(6169) ~1680 Dunkerque(59)? 4B1
BLOTTEAU Arthur(8181) 1858/11/09 Denain(59) 4C1-0
BLOTTEAU Florine(8182) 1891/09/09 Denain(59) 4C1-0
BOCKET Nelly(1240) 1943/06/03 Poperinge(B) 3E10-11
BOCQUET Adrienne(7178) ~1620 Cuinchy(62)? 4D3
BOCQUET Clara Léonie(6326) 1855/12/11 Saint-Omer(62) 4A1-1a
BOCQUET Elisabeth(13585) ~1670 Port-le-Grand(80)? 4E
BODART Marie Barbe(6562) ~1750 Rodange(L)? 4H1
BODDAERT Descendance...(6644) 1769-1783 4A1-3
BODDAERT Pierre Jacques(4568) 1737/01/25 Borre(59) 4A1-3
BOET Cecilia(94) ~1640 3ABCD
BOET Pierre(1977) ~1610 3ABCD
BOGAERT Bruno François(2860) 175. Oudezeele(59)? 4A0
BOGAERT Catherine Reine!(2859) 1785/11/06 Oudezeele(59) 4A1-3c
BOIDIN André Kamiel(4271) 1920/07/11 Watou(B) 3D
BOIDIN Dimitri André(4275) 1968/07/02 Ixelles(B) 3D
BOIDIN Emile Camille(4270) 1883/11/26 Watou(B) 3D
BOIDIN Jean Emile(4273) 1945/10/17 Poperinge(B) 3D
BOILEAU Jean(14003) 1725 (54)? 4H0
BOITEL Aimable Joseph(6005) 1745 Vacquerie-le-Boucq(62) 4D2
BOITEL Descendance...(6006) >1778 4D2
BOITEL Marie Madeleine(7514) 1779 Noyelles-sur-Mer(80)? 4E
BOITEL Pierre Charles(7518) ~1825 Noyelles-sur-Mer(80)? 4E
BOLDRON Descendance...(8468) >1846 Dunkerque(59) 4B1-10
BOLDRON Pierre Joseph(4914) 1817/05/06 Dunkerque(59) 4B1-10
BOLLE Petrus Albertus(5214) 1744-1745 Dadizele(B) 3K2-1a1
BOLLENGIER Anne Marie Jeanne(5922) ~1740 West-Cappel(59) 4A1-2
BOLLENGIER Katleen(7640) ~1970 3B8
BOMMARE Pierre(8539) 1604/06/08 Ieper(B) 1C
BOMMELAER Antoine Julien (4954) 1877/05/25 Dunkerque(59) 4B1-10
BOMMELAER Raymond Julien(6441) 1898/06/04 Dunkerque(59) 4B1-10
BOMMIJ Marie Jeanne Victoire(4835) ~1770 Cappellebrouck(59) 4B0
BONDEWEEL Désirée Rose(1719) 1808/12/23 Dunkerque(59) 4B1-11
BONDUEL Egidius(4107) 173. Ledegem(B) 3K2
BONDUEL Marie Fidèle(1256) ~1760 Ledegem(B) 3K2-2
BONIVER Alice Cathelyne Andrès(5285) 2002/08/31 3B8
BONIVER Eric(5284) ~1970 3B8
BONIVER Victoria(7220) 2004/08 3B8
BONNEAU Auguste(4937) ~1860 Dunkerque(59)? 4B1-10
BONNEL Emile Hippolyte Gabriel(7136) 1864/02/23 St-Pol/Ternoise(62) 4D2-1d
BONNEL Gabriel Jean Baptiste Léonce(7137) 1886/04/14 St-Pol/Ternoise(62) 4D2-1d
BONNEL Jean Baptiste Florentin Jph(7097) 1855/04/16 St-Pol/Ternoise(62) 4D2-1d
BONNEL Jules Louis Joseph(7124) 1834/02/14 St-Pol/Ternoise(62) 4D2-1d
BONNEL Louis Joseph Pierre(7098) 1832/04/26 St-Pol/Ternoise(62) 4D2-1d
BONNET Christian 1(3343) 1877 Pointe-à-Pitre(971-G) 4J3a
BONNET Christian 2(3346) ~1900 USA? 4J3a
BONNET Daniel(3364) 1938 Saint-Claude(971-G)? 4J3a
BONNET Descendance...(3212) ~1920 (971-G)? 4J3a
BONNET Descendance...(3350) ~1920 Pointe-à-Pitre(971-G)? 4J3a
BONNET Descendance...(3357) ~1930 Pointe-à-Pitre(971-G)? 4J3a
BONNET Descendance...(3360) ~1930 Pointe-à-Pitre(971-G)? 4J3a
BONNET Descendance...(3365) ~1950 (971-G)? 4J3a
BONNET Descendance...(3366) ~1960 (971-G)? 4J3a
BONNET Descendance...(7364) 1900-1911 GUADELOUPE(971-G) 4J3a
BONNET Eugène 2(3211) 1900/06/27 Pointe-à-Pitre(971-G) 4J3a
BONNET Georges 1(3342) 1870/09/22 Pointe-à-Pitre(971-G) 4J3a
BONNET Georges 2(3354) 1904/09/07 Pointe-à-Pitre(971-G) 4J3a
BONNET Henri(3358) 1907/08/03 Petit-Bourg(971-G) 4J3a
BONNET Jean(3363) 1937/01/07 Saint-Claude(971-G) 4J3a
BONNET Joseph Lionel!(3137) 1837/08/10 GdBourgMarieGalante(971-G) 4J3a
BONNET Lionel 2(3341) 1868/09/14 Pointe-à-Pitre(971-G) 4J3a
BONNET Marc(3348) 1901/11/20 Pointe-à-Pitre(971-G) 4J3a
BONNET Marcel(3355) 1906/02/16 Pointe-à-Pitre(971-G) 4J3a
BONNET Marguerite(3351) 1903/04/13 Pointe-à-Pitre(971-G) 4J3a
BONNET Marie Joseph Eugène!(3210) 1866/08/31 Pointe-à-Pitre(971-G) 4J3a
BONNET Marie(3344) ~1880 Pointe-à-Pitre(971-G)? 4J3a
BONNET Maurice Thomas(3195) 1853/07/17 GdBourgMarieGalante(971-G) 4J3
BONNET Nicéphore(3138) 181. (971-G)? 4J3
BONNET Yves(3361) 1911/09/10 Pointe-à-Pitre(971-G) 4J3a
BONTE Louis(4716) 1812/07/20 Aartrijke(B) 3K2-1b4
BONTE Catherine(14117) 1641/06/09 Villeneuve-d'Ascq(59) 4A0
BOONE Descendance...(6532) >1876 Dunkerque(59) 4B1-10
BOONE Jacobus(3708) ~1690 3ABCD
BOONE Jean Jules(6531) ~1835 Dunkerque(59) 4B1-10
BOONE Joannes(4080) <1725 Veurne(B)? 3ABCD
BOONE Rosalie Xavière Florentine(4689) 1785-1786 Cassel(59) 4A1-1a
BORCHGRAEVE Brigitte(306) 1962/03/31 Anderlecht(B) 3A1
BORCHGRAEVE Claire(300) 1934/12/12 Watermael-Bf.(B) 3A1
BORCHGRAEVE Emile Auguste(296) 1900/07/12 Saint-Gilles(B) 3A1
BORCHGRAEVE Françoise(304) 1958/07/26 Anderlecht(B) 3A1
BORCHGRAEVE Gilles(314) 1992/04/04 Ottignies(B) 3A1
BORCHGRAEVE Henriette(302) 1939/06/13 Watermael-Bf.(B) 3A1
BORCHGRAEVE Irène(301) 1936/12/14 Watermael-Bf.(B) 3A1
BORCHGRAEVE Jonas(313) 1988/03/29 Ottignies(B) 3A1
BORCHGRAEVE Louise(315) 1997/02/24 Ottignies(B) 3A1
BORCHGRAEVE Madeleine(122) 1902/07/12 Anderlecht(B) 3A1
BORCHGRAEVE Paul(299) 1931/12/09 Watermael-Bf.(B) 3A1
BORCHGRAEVE Philippe(305) 1960/12/03 Anderlecht(B) 3A1
BORCHGRAEVE Sophie(312) 1986/06/20 Ottignies(B) 3A1
BORDREZ Descendance...(8281) >1833 Noyelles-sur-Mer(80) 4E
BORDREZ Jean Baptiste Joseph(8280) 1796/09/30 Forest-Montiers(80) 4E
BORN [F](5626) 2001/09/15 3K2-1a5
BORN Marc(1473) 1966/11/18 3K2-1a5
BORN Thibaut(2194) 1995/07/11 Leuven(B) 3K2-1a5
BORN Yves(2193) 1992/10/17 Leuven(B) 3K2-1a5
BORNET [M](831) ~1940 4B1
BORREMANS Anna(5464) 1665/01/10 Neerijse(B) 3A1
BORREMANS Petrus(5465) 163. Neerijse(B)? 3A1
BORRY Michaelis Macharius(5401) 169. Moorslede(B)? 3K2
BOSTYN Guilhelmus [Maerten?](1310) 1639/01/23 Moorslede(B) 3K2a-1
BOSTYN Judocus(2961) 1673/10/22 Moorslede(B) 3K2a-1
BOSTYN Maria Elisabeth(2960) 1661/02/06 Moorslede(B) 3K2-1b2
BOSTYN Marie Catharina(1320) ~1710 Ledegem(B) 3K2-1a1
BOSTYN Petronella Maria(1309) 1676/12/31 Moorslede(B) 3K2-1a1
BOTIOEN Joanna(4154) ~1670 3K2-1b2
BOTTIN Barbara Coleta(4653) 1765-1766 Boezinge(B) 3K2-1a4
BOUBILLION Pascale(3226) ~1610 Dunkerque(59)? 4B0
BOUCHER Paule Marcelle(1633) 1926/02/05 Amiens(80) 4E
BOUCHEREAU Marthe(8068) ~1680 Rochefort(17)? 4J2
BOUCHEZ Alice Eugénie(6691) 1880 St-Pol/Ternoise(62)? 4D2-1d
BOUCHEZ Louis Joseph(6690) 1854/05/14 St-Pol/Ternoise(62) 4D2-1
BOUCHEZ Marie Emilie Charlotte(6972) 1870/05/01 Frévent(62) 4D2-1a
BOUCKAERT Anne(2851) ~1500 1C
BOUCKAERT Jean(28) ~1420 1C
BOUCKAERT Jean(2850) ~1500 1C
BOUCKAERT Jossine(2325) ~1500 1C
BOUCKAERT Ludovicus Alexander(1390) = 1790 3K2a-5
BOUCKAERT Marie(444) ~1500 1C
BOUCKAERT Maximilienne(2852) ~1500 1C
BOUCKAERT Pierre(27) ~1450 1C
BOUCKENAERE Caroline(252) 1976 3A1
BOUCKENHOVE Victoria Sophia(8116) 1812/03/02 Vlamertinge(B) 3D
BOUCKENOOGE Pierre Ignace Louis(5616) 1777/10/07 3K2-1a1
BOUCLAIN Jeanne(6615) ~1720 Mont-le-Franois(70)? 4H
BOUDELLE Fernande(14127) 1930/01/11 Hazebrouck(59) 1A0
BOUDEWIJN Isabella(4106) ~1720 Menen(B) 3K2
BOUET Marie Louise(2285) ~1710 4J3
BOUET Paul Joseph(14282) 1857 :04/20 Déols(36)
BOULANGER Aloïs?(6968) ~1890 Saleux(80)? 4D2-1b
BOULANS(13823) ~ ~1790 (45à? 4i0
BOULENGIER Catherine(1968) ~1530 1B
BOULINGUEZ 3 enfants + Desc...(6286) 1772-1777 Hardifort(59) 4A1-2
BOULINGUEZ Arnold(4556) 1777/10/23 Hardifort(59) 4A1-2
BOULINGUEZ Isabelle Victoire(4554) 1772/01/27 Hardifort(59) 4A1-2
BOULINGUEZ Jacques Philippe(4553) ~1734 Lambres(62) 4A1-2
BOULINGUEZ Marie Jeanne Thérèse(4555) 1776/04/25 Hardifort(59) 4A1-2
BOULOGNE Ncolas(8632) ~1764 Port-le-Grand(80)? 4E
BOURCEAUX Nicolas(5591) ~1710 Hammeville(54)? 4H
BOURDIER Marie Louise(14071) ~1900 Paris(75)? 4i1
BOURGEOIS Pierre François(6666) 1808/11/23 Noyelles-sur-Mer(80) 4E
BOURGEOIS René Toussaint(6665) 1766/03/23 Noyelles-sur-Mer(80) 4E
BOURJONEAU Marie(8475) ~1650 (17)? 4J2
BOUROT Florentine(5583) 1679 4H
BOUTIN Joanna Clara(4108) ~1730 Dadizele(B) 3K2
BOUTON Yvonne(8381) ~1930 (59)? 4A0
BOUTTEN Ignatius Bartholomeus(4170) 1752/02/23 Dadizele(B) 3K2-2
BOUTTEN Ignatius(4015) 1712/10/30 Dadizele(B) 3K2-2
BOUVERET Descendance;;;(13880) >1889 Fontaine-Française(21) 4E
BOUVERET Louis(13880) ~1811 Fontaine-Française(21) 4E
BOUVIER François M.(5671) ~1710 Cerfontaine(B)? 3W
BOUVURLET César Auguste Joseph(6915) ~1830 Frévent(62)? 4D2-1c
BRAEM Kaatje(7587) ~1970 3B6
BRAET Antonia(6417) ~1670 Slijpe(B)? 3V0
BRAHY Mathias(292) 1998/11/07 Liège(B) 3A1
BRAHY Sébastien(290) 1969/05/08 Bruxelles(B) 3A1
BRAHY Thomas(291) 1995/06/09 Liège(B) 3A1
BRANGER 9 enfants(4277) ~1960 Smarves(86)? 4i1
BRANGER René(1566) ~1930 4i1
BRASSART Grégori(1647) ~1980 4E
BRASSART Jean Claude(1645) ~1950 4E
BRASSART Stéphane(1646) ~1980 4E
BRASSIER Elisabeth(2753) 160. 2
BRAY Liliane(6102) 1957 4B1-4b
BRAYE Descendance...(5608) <1850 3K2-2
BRAYE Leo Josephus(1270) 1818/12/07 Moo
BREEMERSCH Léonie(418) 1878/07/14 Westvleteren(B) 3B1
BREEMERSCH Magdalena(1450) 1891/03/03 Roeselare(B) 3K2-1a5
BREEMERSCH Margareta(1464) 1903/11/06 Roeselare(B) 3K2-1a5
BREHON Philippine(6632) 1778 Béthune(62) 4D3
BREINE Yorka Luc(4276) 1976/02/20 3D
BREMARD Arthur Constant(6039) ~1850 St-Amand(59)? 4C3-1
BRETAIRE Marie Josèphe(7623) ~1950 4D2-1a
BREU Jean(3271) ~1620 Merville(59)? 4A0
BREYDEL Catherine(4059) 1469/07/12 Brugge(B)? 1B
BRIDOUX Descendance...(8676) >1766 Port-le-Grand(80) 4E
BRIDOUX Jean Baptiste(8675) ~1742 Ovilers(80)? 4E
BRIE Angèle Rosalie Louise(6976) 1887/07/28 Frévent(62) 4D2-1e
BRIE Eugène Armand(6970) 1869/04/02 Paris 9e(75) 4D2-1e
BRIE Eugène Georges Omer(6971) 1890/01/14 Frévent(62) 4D2-1e
BRIOIS Adeline(14510) ~1860 (62) ? 4D4
BROOKS Charles(5257) ~1770 Worcester(GB) 4X
BROUSSE Gilbert Guy(7407) 1932/12/10 4i1
BROUTEELE Julie Marie(6411) 1852/03/26 Hazebrouck(59) 4A1-3a
BRUDY Cedric(7902) 1979/10/11 4A1-1a
BRUDY Jean Pierre(7901) ~1960 4A1-1a
BRUDY Julien(7903) 1985/03/22 4A1-1a
BRUNAUD Guy(2205) 1926/03/16 4i1
BRUNAUD Michelle(2206) 1951/10/28 4i1
BRUNELLE Elisabeth Sophie(8588) 1793/12/23 Abbeville(80) 4E
BRUTIN Descendance...(6036) >1809 Geluwe(B) 3K2-1a1
BRUTIN Philippus Jucobus(670) 1752/09/10 Menen(B) 3K2-1a1
BRUVIER Constant Jérôme Eléonor(2369) 1777/02/20 Le Hamel(80) 4E
BRUVIER Descendance...(6654) 1804-1809 Noyelles-sur-Mer(80) 4E
BRUVRY Madeleine Honorine(8053) 1801/05/03 Noyelles-sur-Mer(80) 4E
BRYE Marie Françoise(2338) ~1690 Aix(59) 4C1-0
BRYSSE Marie Catherine Constance(4690) ~1750 Meteren(59) 4A1-3
BUENIMIO Odile(879) 1974/11/09 3A6
BUISSART Descendance...(8388) >1742 Béthune(62) 4D3
BUISSART Nicolas Joseph(7264) ~1711 Béthune(62)? 4D3
BUISSART Yvonne(5913) 1896/10/01 Armentières(59) 4A1-1a
BUKASA [?](7780) 1973 Likasi(C) 3A6
BUKASA [?](7783) 1983 Mbuyi-Mayi(C) 3A6
BUKASA [M](7779) 1943 (C) 3A6
BUKASA Baruti(7782) 1981 Lubumbashi(C) 3A6
BUKASA Pio(7781) 1980 Likasi(C) 3A6
BUKASA Suzanne(908) 1967 Likasi(C) 3A6
BULEUX Emile Joseph Eugène(6916) 1835/04/16 Frévent(62) 4D2-1c
BULTEEL Françoise(3418) 1586/00 Ieper(B)? 1
BULTEEL Ghislain(3424) 155. Ieper(B)? 1
BULTHÉ Joanna Theresia(111) 1800/02/26 Wulveringem(B) 3ABCD
BUQUET Augustine Elisabeth(6995) ~1829 Frévent(62)? 4D2-1c
BURCKER Alphonse(13754) ~1870 (54)? 4H1
BURGUET Ernest Emile(8603) ~1870 Abbeville(80)? 4E
BURQUEL Descendance...(5479) 1737-1746 Rodange(L) 4H1
BURQUEL François 1(574) 1707/05/22 Rodange(L) 4H1
BURQUEL François 2(575) 1743/10/04 Rodange(L) 4H1
BURQUEL Marguerite(577) >1764 Herserange(54)? 4H1
BURRUS Marie(8023) ~1580 (54)? 4H0
BUSHNER Anne(8021) ~1540 (54)? 4H0
BUSSEUIL Descendance...(6694) 1878-1887 4H
BUSSEUIL Jean Claude(6693) 1848/06/27 Vauban(71) 4H
BUTTIENS An Leona Ingrid(7678) 1971/08/29 Leuven(B) 3K2-1a1
BYLEWEYN Marie(5017) ~1630 4A0
C
CABOCHE Louise(8598)
~1770 Boulogne/Mer(62)? 4E2
CABRERA Mario Uguero(1798) ~1960 Lille(59)? 4C1-0
CABRERA Nicolas Uguero(1799) ~1990 Lille(59)? 4C1-0
CADETTE Jeanne(3741) 1698/04/29 Dunkerque(59) 4B0
CADETTE Laurent Antoine(3739) 166. 4B0
CADETTE Marie Madeleine(3740) 1695/08/05 Dunkerque(59) 4B0
CAHUZAC Maggie(3359) ~1900 Pointe-à-Pitre(971-G)? 4J3a
CAILLE Philippe(8407) ~1970 (59)? 4A0
CAILLEUX Bruno Clovis(8808) 1842/12/01 Offignies(80)
CAILLIAU Karl Antoon Jules(1245) 1970/11/02 Ieper(B) 3E10-11
CAILLIEAUX Pierre(4936) ~1870 Malo-les-Bains(59)? 4B1-4b
CAILLIEU Catharina Rosa(5324) 182. 3K2
CAILLEUX Gisèle(14535) ~1920 (59)? 4B0
CALAUT Catherine(658) 1869 4D2
CALCOEN Gust(13752) ~2000 (B) 3B6
CALCOEN Karel(13751) ~1980 (B) 3B6
CALLENS Alexandre(5755) 1984/06/29 Strasbourg(67) 3B2
CALLENS Ambroise(5727) 2001/07/21 Neuilly/Seine(92) 3B2
CALLENS Anja(7994) 1971/04/04 Veurne(B) 3B2
CALLENS Anne(5709) 1961/08/23 Roubaix(59) 3B2
CALLENS Anselme(7981) 2006/05/06 Neuilly/Seine(92) 3B2
CALLENS Arnaud(5719) 1969/02/16 Croix(59) 3B2
CALLENS Aymard(6875) 2004/10/29 Neuilly/Seine(92) 3B2
CALLENS Bernard(5704) 1936/05/09 Chepy(80) 3B2
CALLENS Charles(6128) 2003/09/21 Nantes(44) 3B2
CALLENS Christian(5706) 1943/03/03 Chepy(80) 3B2
CALLENS Christiane(5705) 1938/05/07 Chepy(80) 3B2
CALLENS Claude(5703) 1934/02/06 Chepy(80) 3B2
CALLENS Emérance(5728) 2002/06/24 Neuilly/Seine(92) 3B2
CALLENS Emmanuelle(5721) 1973/11/04 Tourcoing(59) 3B2
CALLENS Eric(5754) 1980/06/08 Mulhouse(68) 3B2
CALLENS Francis(5702) 1932/08/11 Chepy(80) 3B2
CALLENS Gaëlle(5722) 1979/03/01 Croix(59) 3B2
CALLENS Gérard(451) 1903/09/03 Wambrechies(59) 3B1
CALLENS Hilaire(6222) 2003/11/11 Neuilly/Seine(92) 3B2
CALLENS Jean Claude(5731) 1967/05/02 Lyon(69) 3B2
CALLENS Jérôme(5708) 1960/03/07 Roubaix(59) 3B2
CALLENS Josiane(6743) 1936/01/31 DePanne(B) 3B2
CALLENS Julien(5725) 1999/08/23 St-Martin-D'Hères(38) 3B2
CALLENS Léana(5736) 2001/04/16 Suresnes(92) 3B2
CALLENS Martin(5724) 1997/10/19 Croix(59) 3B2
CALLENS Monique(3320) 1931/07/06 DePanne(B)? 3B2
CALLENS Nadine(1128) ~1960 3E5
CALLENS Olivier(5720) 1970/08/14 Croix(59) 3B2
CALLENS Oriane(6127) 2003/09/13 Suresnes(92) 3B2
CALLENS Paul(453) ~1900 3B2
CALLENS Philippe(5733) 1968/11/27 Croix(59) 3B2
CALLENS Simon(5717) 2001/02/25 Lille(59) 3B2
CALLENS Sophie(6876) 2004/02/23 Lille(59) 3B2
CALLENS Stéphane(5734) 1971/04/30 Croix(59) 3B2
CALLENS Valérie(5752) 1968/01/20 Roubaix(59) 3B2
CALLENS Véronique(5710) 1962/09/22 Roubaix(59) 3B2
CALLENS Vincent(5711) 1968/07/26 Nieuwpoort(B) 3B2
CALLENS Yves(5701) 1929/12/05 Lille(59) 3B2
CALLEWIER Descendance...(4789) 1692-1699 Dunkerque(59)? 4B1
CALLEWIER Jean(4787) ~1660 Dunkerque(59)? 4B1
CALMY Anne Adèle(14224) 1826/09/22 Châteauroux(36) 4i2
CAMP Juliana Clare(901) 1969/03/23 Durban(RSA) 3A6
CAMPION Fernand Paul(13652) ~1900 Saint-Omer(62) 1A1-1a
CANAPLE Marie Françoise(6656) 1747 (80)? 4E
CANDAS Palmyre Ismérie(6276) 1853/08/23 Bonnières(62) 4D2-1a
CANDIDE Marie Berthe(7014) ~1860 Saint-Denis(974)? 4M4
CANTRAINE Quentin(7470) ~1670 Lille(59)? 4C1-0
CANTREL Henri René Alexandre(7151) ~1890 Paris(75)? 4D2-1d
CAPENDU Cécile(7629) ~1950 4D2-1a
CAPON Descendance...(5325) >1813 3K2-1a1
CAPON Franciscus Romanus(1285) 1780/02/13 Becelare(B) 3K2-1a1
CAPPAERT Barbe(3686) ~1779 Waardamme(B) 3K2-1b4
CAPPAERT François(3802) 1738/55 Waardamme(B)(?) 3K2b
CAPY Descendance...(8142) >1719 Aix-Noulette(62) 4D4
CAPY Jean Charles(8141) ~1690 (62)? 4D4
CARA Marie Joséphine Zélie(4929) 1846/01/19 Dunkerque(59) 4B1-10
CARBONELLE Olivier(555) 1967 3B8
CARDINAEL Petrus(4033) ~1660 3ABCD
CARDINAEL Petrus(4606) 1700-1702 Lo(B) 3ABCD
CARDON Thérèse(2038) 1704 Dunkerque(59) 4B1
CARETTE Arthur(4097) 2001/09/15 Bruxelles(B) 3A1
CARETTE Astrid(612) 1999/03/17 Bruxelles(B) 3A1
CARETTE Charles(329) 1997/02/21 Bruxelles(B) 3A1
CARETTE Mathilde(328) 1994/11/11 Bruxelles(B) 3A1
CARETTE Patrick(327) 1967/12/16 Enghien(B) 3A1
CARLIER Descendance...(8397) ~1730 Béthune(62)? 4D3
CARLIER François(3258) ~1730 Rexpoëde(59)? 3
CARLIER Jacques(8396) ~1700 Béthune(62)? 4D3
CARNEL Marie Jacqueline(3774) ~1671 Chelers(62)? 4D2-0
CARON Charles(6671) 1700 Noyelles-sur-Mer(80)? 4E
CARON Descendance...(5538) >1766 Violaines(62) 4D3
CARON Descendance...(6319) ~1720 4D3
CARON Éléonore(13550) ~1826 (62)?
CARON Eugénie(13551) ~1851 Méricourt(62)?
CARON Jérémie Louis Ernest(2048) 1884/11/20 Zuytpeene(59) 4A1-1b
CARON Maria Clara Elisa(13678) 1838/08/12 Baléancourt(62) 4D5
CARON Pierre François(5536) 1724 Givenchy/LaBassée(62)? 4D3
CARON Pierre(5535) ~1690 Givenchy/LaBassée(62)? 4D3
CARPENTIER Geert(7438) 1970/12/28 Veurne(B) 3C
CARPENTIER Jens(7439) 2002/08/16 Veurne(B) 3C
CARPENTIER François Dominique(13506) o~1700 4D4
CARPENTIER Marie Claire(6727) 1680 Saint-Omer(62)? 4D1
CARPENTIER Marie Claire(7194) ~1710 Béthune(62)? 4D3
CARPENTIER Rune(7467) 2004/03/23 Veurne(B) 3C
CARROEL Adrien(2022) ~1630 West-Cappel(59)? 4A0
CARRU Antoine Pierre Louis(6370) ~1854 Gravelines(59) 4B0
CARRU Descendance...(6854) ~1880 Gravelines(59) 4B0
CARTIER Marie Antoinette(7204) ~1730 Béthune(62)? 4D3
CARTON Reine Angélique(3701) ~1770 Zegerscappel(59) 4A1-3b
CASAUX [M](8045) ~1700 Bordeaux(33)? 4J1
CASIER Dylan(7906) 2006/08/10 4A1-1a
CASIER Jean-Claude(7904) ~1960 4A1-1a
CASTEAU Anne(6205) ~1550 Armentières(59)? 3V0
CASTELAIN Josephine Eulalie(3221) 1812/02/03 Bousbecque(59) 3K2-1a1
CASTELEIJN Jacoba(4031) ~1660 3V0
CASTIEN Louis Napoléon(6733) 1806 Gravelines(59)? 4A1-3
CATHELIJN Sonja(3563) 1953/08/06 Hoboken(B) 3E10-4
CATTEAU Hélène(682) 188. 3K2a-1
CATTEBEKE Maria Magdalena(4661) 1732/12/01 Gullegem(B) 3K2-1b3
CATTEEU Léon(1174) 1900/02/11 Roesbr.-Haringe(B) 3E10-6
CAUDRON François Chrisostome(8731) ~1820 Noyelles-sur-Mer(80)? 4E
CAULIER Frans(3620) 1952/11/13 Poperinge(B) 3E10-7
CAULIER Inge(3621) 1975/08/04 Poperinge(B) 3E10-7
CAULIER Tine(3622) 1981/11/15 Poperinge(B) 3E10-7
CAUWELIER Catharina(6414) ~1660 Roeselare(B)? 3K0
CAZAUX Marianne(7484) 1972/06/26 3B3
CHABANEL Joseph Corneille(1727) ~1752 4B1-4a
CHAILLAN Jean Etienne(13623) 1829/08/30 Clumanc(04) 4K
CHALON François(5053) 1735/11/11 Westvleteren(B) 3ABCD
CHANU Jean Etienne Claude(6321) ~1780 Bordeaux(33)? 4J3
CHAPELLE Lucette(145) 1940 Godinne(B) 3A1
CHARAUDEAU Françoise Anne(7649) ~1836 Poitiers(86)? 4i1
CHARLES Adrien(5870) ~1620 Armentières(59)? 4C2-0
CHARLES Delphine Caroline(7516) ~1810 Noyelles-sur-Mer(80)? 4E
CHARLEY Aimé Désiré(4401) 1866/03/09 Bavinchove(59) 4A1-1a
CHARLEY Bénonie Romaine(4396) 1863/09/20 Bavinchove(59) 4A1-1a
CHARLEY Descendance...(6283) 1846-1866 4A1-1a
CHARLEY Désiré Louis(4375) 1846/07/27 Bavinchove(59) 4A1-1a
CHARLEY Evariste Cyrille(4380) 1853/08/16 Bavinchove(59) 4A1-1a
CHARLEY Jean Omer(4373) 4A1-1
CHARLEY Jérémie Louis Joseph(4376) 1848/04/02 Bavinchove(59) 4A1-1a
CHARLEY Joseph Winoc!(4372) 1820-1821 Zuytpeene(59) 4A1-1a
CHARLEY Julie Anne(4390) 1860/10/15 Bavinchove(59) 4A1-1a
CHARLEY Laurent Julien(4389) 1859/09/04 Bavinchove(59) 4A1-1a
CHARLEY Marie Julie Claire(4377) 1850/06/29 Bavinchove(59) 4A1-1a
CHARLEY Marie Louise Elise(4379) 1854/09/11 Bavinchove(59) 4A1-1a
CHARLEY Philomème Reine(4385) 1857/01/23 Bavinchove(59) 4A1-1a
CHARLEY Zoé Catherine Louise(4378) 1851/06/09 Bavinchove(59) 4A1-1a
CHARLIER Louise(752) 1933/09/09 Bukama(C) 3A6
CHARLIER Marie Catherine(1936) ~1680 1B
CHARSKY Tanya(7983) ~1970 AUSTRALIE 3B6
CHASSAING Descendance...(3203) 1861-1875 Pointe-à-Pitre(971-G)? 4J3a
CHASSAING Ernest Stéphane Anat.(3202) 1829/01/02 Pointe-à-Pitre(971-G) 4J3a
CHATELAIN Louisa(7938) 1888 4A1-1a
CHAUSSEMEL Catherine(2270) ~1670 4J3
CHAUVET Pierre(13626) ~1710 Bordeaux(33à? 4J0
CHAUVIN Karolien(501) ~1950 3B6
CHAVILLON Pierre Alexandre(8657) ~1880 Abbeville(80)? 4E
CHEF Descendance...(8151) 1768-1787 (54)? 4H
CHEN Hai Xiang(4827) 1963/12/31 4i1
CHEN Jonathan Philippe(279) 1997/12/02 Dearborn(MI-USA) 3A1
CHEN Nicolas Peter(1973) 1999/09/15 AnnArbor(MI-USA) 3A1
CHEN Nicolas(4828) 2002/05/09 Colombes(92) 4i1
CHEN Yong Quan(278) 1961/10/02 Yongkang_.Zhejiang(Chine) 3A1
CHENAME Jan(4077) 3V0
CHENAME Peter(4078) 1672-1673 Veurne(B)? 3V0
CHENGE Alphonse(881) 1957/02/27 Kalémie(C) 3A6
CHENGE Annie(905) 1974/04/20 Kalémie(C) 3A6
CHENGE Armand 1(166) 1928/11/06 Kalémie(C) 3A6
CHENGE Armand 2(885) 1995/06/26 Lubumbashi(C) 3A6
CHENGE Assina Cécile(7835) 2006/05/10 Lubumbashi(C) 3A6
CHENGE Astrid 1(956) 1972/11/11 Lubumbashi(C) 3A6
CHENGE Astrid 2(1017) 1990/08/29 Kalémie(C) 3A6
CHENGE Barnabé 1 Baruti(171) 1937/06/11 Kalémie(C) 3A6
CHENGE Barnabé 2 Baruti(988) 1970/05/15 Kalémie(C) 3A6
CHENGE Barnabé 3(913) 1980 Lubumbashi(C) 3A6
CHENGE Barnabé 4(983) 1997/05/20 Lubumbashi(C) 3A6
CHENGE Barnabé 5(987) 1986/11/07 3A6
CHENGE Baruti(7820) 1997 Lubumbashi(C) 3A6
CHENGE Bernadette(888) 1961/03/12 Kalémie(C) 3A6
CHENGE Biti Hélène(7832) 2004/06/21 Lubumbashi(C) 3A6
CHENGE Bondola 1(920) ~1980 3A6
CHENGE Bondola Pius(7828) 2003/06/05 Lubumbashi(C) 3A6
CHENGE Brigitte(976) 1966/10/09 Lubumbashi(C) 3A6
CHENGE Carine(986) 1981/04/14 Lubumbashi(C) 3A6
CHENGE Cécile 1(876) 1951/11/27 Kalémie(C) 3A6
CHENGE Cécile 2(964) 1962/07/15 Lubumbashi(C) 3A6
CHENGE Chantal(886) 1998/09/20 Lubumbashi(C) 3A6
CHENGE Charles(200) 1958/02/14 Kalémie(C) 3A6
CHENGE Christel(7772) 1997/11/15 Kalémie(C) 3A6
CHENGE Christophe(1069) 1998/05/03 Durban(RSA) 3A6
CHENGE David(954) 1993/07/17 Lubumbashi(C) 3A6
CHENGE Dorothée(932) 1971/11/11 Lubumbashi(C) 3A6
CHENGE Éléonore(3876) 2000/06/09 Lubumbashi(C) 3A6
CHENGE Elisé(7790) 2005 Lubumbashi(C) 3A6
CHENGE Emmanuel(7753) 2003/07/26 Lubumbashi(C) 3A6
CHENGE Emmanuel(878) 1955/05/19 Kalémie(C) 3A6
CHENGE Emmanuelle(880) 1996/10/22 Lubumbashi(C) 3A6
CHENGE Esther(7789) 2005 Lubumbashi(C) 3A6
CHENGE Feza(935) 1981 Kilwa(C) 3A6
CHENGE Firmin(1003) 1964/09/25 Kalémie(C) 3A6
CHENGE Franck(952) 1995/02/05 Lubumbashi(C) 3A6
CHENGE François(1018) 1992/09/02 Kalémie(C) 3A6
CHENGE Gabrielle(941) 1965/03/24 Lubumbashi(C) 3A6
CHENGE Gaby(912) 1979/08/13 Lubumbashi(C) 3A6
CHENGE Gertrude(1002) 1961/10/05 Kalémie(C) 3A6
CHENGE Gracia(7774) 2002/08/26 Kalémie(C) 3A6
CHENGE Hélène(975) 1964/12/07 Lubumbashi(C) 3A6
CHENGE Henriette 1(199) 1956/04/12 Kalémie(C) 3A6
CHENGE Henriette 2(915) 1958/04/11 Likasi(C) 3A6
CHENGE Jean 1(918) 1962/12 Likasi(C) 3A6
CHENGE Jean 2(919) ~1980 3A6
CHENGE Jean 3(884) 1993/06/08 Lubumbashi(C) 3A6
CHENGE Jeannette(7754) 2004/12/06 Lubumbashi(C) 3A6
CHENGE Jonathan(940) 1997/04/09 Bruxelles(B) 3A6
CHENGE Jordan(939) 1997/04/09 Bruxelles(B) 3A6
CHENGE Joseph(948) 1969/08/05 Lubumbashi(C) 3A6
CHENGE Jules(580) 1963/06/01 Lubumbashi(C) 3A6
CHENGE Kanuto 1 Opombo(170) 1935/08/02 Kalémie(C) 3A6
CHENGE Kanuto 2(1004) 1966/12/13 Kalémie(C) 3A6
CHENGE Kanuto 3(934) 1975 Lubumbashi(C) 3A6
CHENGE Kanuto(5014) ~1870 (C) 3A6
CHENGE Kazadi Erwan(7818) 2006/06/11 Lubumbashi(C) 3A6
CHENGE Laetitia(7834) 2002/08/13 Johannesburg(RSA) 3A6
CHENGE Laetitia(950) 1990/03/14 Lubumbashi(C) 3A6
CHENGE Léon 1(877) 1953/08/13 Kalémie(C) 3A6
CHENGE Léon 2(883) 1991/07/30 Lubumbashi(C) 3A6
CHENGE Léon(7778) 2006/05/01 Kalémie(C) 3A6
CHENGE Liliane(946) 1967/07/14 Lubumbashi(C) 3A6
CHENGE Louise(197) 1953/02/15 Kalémie(C) 3A6
CHENGE Louise(3891) 2000/02/17 Lubumbashi(C) 3A6
CHENGE Madeleine 1(159) 1902/03/25 (C) 3A6
CHENGE Madeleine 2(873) 1950/03/19 Kalémie(C) 3A6
CHENGE Madeleine 3(928) 1967/12/01 Likasi(C) 3A6
CHENGE Maloba Odile(7833) 2006/04/03 Lubumbashi(C) 3A6
CHENGE Marcel(1016) 1994/09/05 Kalémie(C) 3A6
CHENGE Marcel(936) 1985/05/25 Lubumbashi(C) 3A6
CHENGE Marie Louise(7825) 2004/11/03 Lubumbashi(C) 3A6
CHENGE Martine(579) 1962/04/02 Lubumbashi(C) 3A6
CHENGE Michel(7788) 2004 Lubumbashi(C) 3A6
CHENGE Mushindo Loïc(7822) 2002/06/03 Bruxelles(B) 3A6
CHENGE Nadine(958) 1974/03/22 Lubumbashi(C) 3A6
CHENGE Nathalie(914) 1983/12/04 Lubumbashi(C) 3A6
CHENGE Nestor(167) 1930/06/29 Kalémie(C) 3A6
CHENGE Nestor(7777) 2004/04/22 Kalémie(C) 3A6
CHENGE Noël(981) 1970/12/24 Lubumbashi(C) 3A6
CHENGE Norbert(931) 1968/07/06 Likasi(C) 3A6
CHENGE Olivier(967) 1980/03/23 Lubumbashi(C) 3A6
CHENGE Orlando Jiacomo(7831) 2001/10/08 Lubumbashi(C) 3A6
CHENGE Paul(7794) 2001/06/24 Lubumbashi(C) 3A6
CHENGE Paul(923) 1966 Likasi(C) 3A6
CHENGE Pauliana(7751) 2003/08/13 Lubumbashi(C) 3A6
CHENGE Pio Nathan(7787) 2003 Lubumbashi(C) 3A6
CHENGE Pio Noa(7786) 2000/12/25 Lubumbashi(C) 3A6
CHENGE Pio(7792) 2002/09/11 Lubumbashi(C) 3A6
CHENGE Pio(909) 1953/10/07 Kalémie(C) 3A6
CHENGE Pius 1(168) 1931/11/18 Kalémie(C) 3A6
CHENGE Pius 2(974) 1964/12/07 Lubumbashi(C) 3A6
CHENGE Rachel 1(162) 1921/05/28 Kalémie(C) 3A6
CHENGE Rachel 2(887) 1959/01/14 Kalémie(C) 3A6
CHENGE Raïssa(955) 1997/02/10 Lubumbashi(C) 3A6
CHENGE Romain 1(900) 1967/12/31 Kalémie(C) 3A6
CHENGE Romain 2(902) 1995/06/22 Johannesburg(RSA) 3A6
CHENGE Rose(893) 1963/08/12 Kalémie(C) 3A6
CHENGE Séraphine(198) 1954/05/26 Kalémie(C) 3A6
CHENGE Shabani(911) 1977/06/24 Lubumbashi(C) 3A6
CHENGE Simone 1(965) 1963/06/20 Lubumbashi(C) 3A6
CHENGE Simone 2(896) 1965/10/12 Kalémie(C) 3A6
CHENGE Sophie(907) 1952/10/06 Likasi(C) 3A6
CHENGE Suzanne 1(161) 1919/05/15 Kalémie(C) 3A6
CHENGE Suzanne 2(201) 1959/12/28 Kalémie(C) 3A6
CHENGE Suzanne 3(922) 1963 Likasi(C) 3A6
CHENGE Suzanne(7775) 2005/09/02 Kalémie(C) 3A6
CHENGE Thierry(985) 1977/11/08 Lubumbashi(C) 3A6
CHENGE Vanessa(938) 1989/05/02 Kinshasa(C) 3A6
CHENGE Victor(3893) 2001/01/13 RSA 3A6
CHENGE Yvonne(7752) 2002/04/03 Lubumbashi(C) 3A6
CHENGE Zawadi Jennifer(7817) 2003/09/26 Lubumbashi(C) 3A6
CHENGE Zazibu(1013) 1981/03/15 Kalémie(C) 3A6
CHERON Marie(6590) ~1700 Champcueil(91)? 4F
CHEROT Louis Charles(3191) 176. (971-G)? 4J3
CHEROT-DUMAINE Louise Charlotte(3190) 179. (971-G)? 4J3
CHEROT-DUPAVILLON Charles Nicolas(3189) 1790 Petit-Canal(971-G)? 4J3
CHEROT-DUPAVILLON Charlotte Elisabeth(3192) 1772/02/05 (971-G)? 4J3
CHEROT-DUPAVILLON Louise Charl.8) 1816/08/01 Petit-Canal(971-G) 4J3a
CHESNEL André(4235) ~1940 4J3
CHESNEL Marie Louise Jeanne(14139) ~1688 Monttréal(CAN) 6
CHEVAL Marie(4715) ~1560 Saint-Omer(62)? 4D1
CHEVALIER Charles Louis(4402) 1847/06/15 Esquelbecq(59) 4A1-1a
CHEVALIER François Xavier(4403) ~1816 Wemaers-Cappel(59)? 4A1-1
CHEVALIER Georges Albert(4409) 1880/02/28 Bavinchove(59) 4A1-1a
CHEVALIER Léonie Emma Julie(4405) 1875/10/28 Bavinchove(59) 4A1-1a
CHEVALIER Marie Madeleine(2366) ~1720 4J3
CHEVALIER Reine Joseph(6886) 1803/10/29 St-Pol/Ternoise(62) 4D2-1e
CHINKAVI François(2217) 1813/12/12 Poitiers(86) 4i1
CHIVE Emilienne Alphonsine(6855) ~1890 Amiens(80)? 4E
CHIVOT Celine Aurore Violette(603) 1895/05/01 Angers(49) 4B1-4b
CHOCQUEEL André(371) 1880 Bergues(59) 3B5
CHODRON Agathe(3018) ~1710 Russange(57)? 4H
CHRETIEN Yvonne Marie(14078) 1890 Paris(75)?4A1-1a
CHRISTIAEN Edmond Cornelius(5027) 1860/07/14 Poperinge(B) 3E3
CHRISTIAEN Nicole(7300) 1951/05/20 Brugge(B) 3K2-1b4
CHRISTIAENS Emile Bernard(1767) ~1830 4B1-11
CIMETIERE Geneviève(8489) ~1770 Saintes(17) 4J2
CISTAC Catherine (604) 1959/06/22 Neuilly/Seine(92) 4B1-4b
CLAEREBOUT Arne(3591) 1989/06/01 Ieper(B) 3E10-7
CLAEREBOUT Henk(3590) 1962/03/22 Ieper(B) 3E10-7
CLAEREBOUT Jens(3592) 1991/01/09 Ieper(B) 3E10-7
CLAESENS Caroline(3551) 1966/04/24 Roeselare(B) 3E10-4
CLAEYS Alphonse(1402) ~1900 3K2-1a5
CLAEYS Eddy(3588) 1961/10/15 Gent(B) 3E10-7
CLAEYS Lennert(4643) 1998/04/14 Gent(B) 3E10-7
CLAEYS Mathilde(267) 1993/12/03 Braine l'Alleud(B) 3A1
CLAEYS Maxime(3589) 1995/04/04 Gent(B) 3E10-7
CLAEYS Pierre(268) 1996/08/23 Braine l'Alleud(B) 3A1
CLAEYS Serge Antoine(266) 1964/07/18 3A1
CLAIS[CLUINE?] Jeanne(2225) ~1740 (36)? 4i1
CLARYSSE Mariette(8291) 1922/04/23 Ledegem(B) 3K2-1a5
CLAUDE Jean(2980) 1701/04/17 Crusnes(54) 4H
CLAUSSE Anne Marie(6563) 1759/06/16 Hussigny(54) 4H1
CLEENEWERCK Jean(6397) ~1480 1
CLEMENCEAU Gabriel(13345) o~1670 (41)? 4i0
CLEMENT Céline Marie(541) 1990/08/04 3B8
CLEMENT Koen(540) 1964/05/01 3B8
CLEMENT Louis Frans(543) 1995/08/01 3B8
CLEMENT Marie Michelle(5959) 1711/09/28 Verquigneul(62) 4D2
CLEMENT Sarah Jacqueline(542) 1993/07/29 3B8
CLERBOUT Jeanne(1182) 1930/03/03 Hoboken(B) 3E10-4
CLERC Alexandre Martin(8740) ~1803 Noyelles-sur-Mer(80)? 4E
CLERGUE Olga Valentine(13661) 1868/09/18 Paris(75) 4i0
COBBAERT Antonius(3964) 167. Stavele(B)? 3V0
COCKENPOO Winocq Jacques Cornil(5923) 1780/07/14 Rexpoëde(59) 3ABCD
COENE Angèle(398) 1893/03/08 Hoogstade(B) 3B8
COENE Joanna(3951) 169. Stavele(B)? 3E
COEVOET Jacquemyne(766) 167. 4A1-1
COFFIN Marie(4755) ~1650 Dunkerque(59)? 4B0
COISNE Descendance...(7361) >1744 La Madeleine(59)? 4C1-0
COISNE François Joseph(7337) ~1715 Bondues(59) 4C1-0
COLACHON Eusébie(14111) ~1840 (89)? 4H0
COLASSE Clarisse Augustine Sidonie(8745) 1864/07/07 Noyelles-sur-Mer(80)? 4E
COLIN Floriane(6109) 1993 4B1-4b
COLIN Gilette(8083) ~1670 (35)? 4G
COLIN Jean(3193) 168. HAITI(H)? 4J3
COLIN Marie Claude(2296) ~1710 4J3
COLIN Perrine Agathe(2313) ~1740 4J3
COLIN Philippe(6107) 1955 4B1
COLIN Thibaud(6108) 1982 4B1-4b
COLLIERS Magdalena(4129) ~1640 Dadizele(B) 3K2-2
COLLINET Victor César(7077) ~1790 St-Pol/Ternoise(62)? 4D2-1
COLPAERT Emma(7953) 2003/12/11 Kazachstan 3E10-7
COLPAERT Gino(4488) 1964/05/19 Vleteren(B) 3E10-7
COLPAERT Marie Zélie(3683) 184. Cassel(59)? 4A0
COLPAERT Nadya(7951) 2001/08/17 3E10-7
COLPAERT Rudny(7952) ~2002 Kazachstan 3E10-7
CONATSVILLE? Edmée Amélie(6983) ~1900 Asnières/S(92)? 4D2-1e
CONINX Marie(380) 1910/12/06 Lommel(B) 3B1
CONNEL Maria(4142) ~1620 Dadizele(B) 3K2-1a
COOL Magdalena(4075) 160. 3V0
COPPEZ Magdalena(5124) ~1610 Woumen(B)? 3V0
COPPIN Noémie Marie(6816) ~1880 Wallon-Cappel(59)? 4A1-1a
COQUELIN François(6593) ~1650 Rannée(35)? 4G
COQUEMPOT Descendance...(3793) ~1810 Rumilly(62) 4D0
COQUEMPOT Descendance...(6317) >1782 Rumilly(62) 4D0
COQUEMPOT Jean Jacques N.(3791) 1783/07/10 Rumilly(62) 4D0
COQUEMPOT Nicolas(3790) 1757 Wismes(62) 4D0
COQUET Georgine(8865) 1875/08/18 Fresneau-Montchevreuil(60) 4D0
CORDIER Emelie Petronille(4878) ~1810 Dunkerque(59)? 4B1-10
CORNE Louis Marie(14563) o 1839/08/01St-Pol/Ternoise(62) 4D2-1d
CORNEC Emmanuel(14162) 1973/07/04 Saint-Germain-en-Laye78 4i1
CORNEC Mathéo Raphaël(14163) 2014/10/29 Paris 13e(75) 4i1
CORNEILLIE Charlotte(1449) 1992/04/15 Soest(D) 3K2-1a5
CORNEILLIE Patrick(1447) 1962/04/10 Roeselare(B) 3K2-1a5
CORNEILLIE Sofie(1448) 1994/02/21 Soest(D) 3K2-1a5
CORNETTE Antoinette(4763) 164. Dunkerque(59)? 4B0
CORNIL Anne(8359) 1679 Corbehem(62) 4D4
CORNIL Jean(8358) ~1650 (62)? 4D4
CORNU Marie Catherine(6682) ~1660 4D3
COSNARD Marcelle(829) 1924 Dunkerque(59)? 4B1-4b
COSTENOBLE Mathieu Alexandre(3153) 1730-1731 Terdeghem(59) 4A1-1
COTIER Judoca(7298) ~1640 Lo(B)? 3ABCD
COUCKERCKE Marie Anne(4366) ~1760 Staple(59)? 4A1-1
COUDREZ Mireille Raymonde(13663) 1906/12/09 Melun(22)? 3i0
COULON François Joseph(13540) 1811/05/03 Méricourt(62) 4D4
COULON Marie Anne Josèphe(3763) ~1760 4D2-1
COULON Pierre Joseph(13542) ~1800 Méricourt(62)? 4D4
COURARD Constance(5840) 2003 4G1
COURARD Elvis(5839) ~1970 4G1
COURSEL Maria Anna(1885) ~1690 Brugge(B) 3ABCD
COURSEL Michaelis(3710) 166. Brugge(B)? 3ABCD
COURTIN Marie Agnès(6000) 1709/06/08 Villers l'Hôpital(62) 4D2
COURTOIS Marguerite(3637) ~1500 1-0
COURTOIS Marguerite(576) 1743/06/20 Herserange(54) 4H1
COURTOIS Pélagie Eléonore(8665) ~1770 Port-le-Grand(80)? 4E
COURTOT Andrée Nathalie(6646) 1890/06/04 Morlay(80) 4E
COUSEMENT Pierre Jean(5928) ~1720 4A0
COUSIN 16 enfants + Desc...(6284) 1758-1782 4A1-2
COUSIN Anne Thérèse(2260) 1762/02 Zermezeele(59) 4A1-2
COUSIN Antoine François(4513) 1771/03/09 Zermezeele(59) 4A1-2
COUSIN Bernard François(4516) 1776/04/01 Zermezeele(59) 4A1-2
COUSIN Célestine Joseph(7258) ~1740 Béthune(62)? 4D3
COUSIN Charles Alexandre(4511) 1767/05/27 Zermezeele(59) 4A1-2
COUSIN Charles François(4529) 1766 Zermezeele(59) 4A1-2
COUSIN Henri Barnabé(4517) 1777/06/10 Zermezeele(59) 4A1-2
COUSIN Isabelle Claire(4520) 1759/06/21 Zermezeele(59) 4A1-2
COUSIN Jeanne Thérèse(4512) 1969/12/12 Zermezeele(59) 4A1-2
COUSIN Marie Anne Barbe(4508) 1760/08/29 Zermezeele(59) 4A1-2
COUSIN Marie Pétronille(4515) 1774/05/30 Zermezeele(59) 4A1-2
COUSIN Marthe Ange(4514) 1772/06/05 Zermezeele(59) 4A1-2
COUSIN Mathieu Cornil(4518) 1782/12/08 Zermezeele(59) 4A1-2
COUSIN Mathieu François(4506) 1758/06/19 Zermezeele(59) 4A1-2
COUSIN Paul Daniel(2257) 1736/03/02 Zermezeele(59) 4A1-2
COUSIN Paul Daniel(4510) 1765/10/22 Zermezeele(59) 4A1-2
COUSIN Petronille Isabelle(4507) 1758/06/19 Zermezeele(59) 4A1-2
COUSIN Pierre Jean(4509) 1764/01/23 Zermezeele(59) 4A1-2
COUSIN Pierre(2258) 1692-1693 4B0
COUSIN plusieurs enfants +(4525) 1726-1740 Zermezeele(59) 4A1-1
COUSIN Sophie(13864) 852/12/07 Seclin(59) 4D2-1b
COUSINNE Descendance ...(6335) 1769-1788 Espierres(B) 3V0
COUSINNE Dionysius(2996) 1772-1776 Espierres(B) 3V0
COUSINNE Ignatius Marcus(2990) 1736/07/31 Espierres(B) 3V0
COUSINNE Jan Ignaas(2997) 1774-1777 Espierres(B) 3V0
COUSINNE Jean Baptiste(2999) 1779 Espierres(B) 3V0
COUSINNE Joseph Gaspard(2998) 1778 Espierres(B) 3V0
COUSINNE Marie Elisabeth(2994) 1770 Espierres(B) 3V0
COUSINNE Marie Louise(2993) 1769 Espierres(B) 3V0
COUSINNE Marie Louise(3000) 1781/11/16 Espierres(B) 3V0
COUSINNE Marina(3001) 1782-1788 Espierres(B) 3V0
COUSINNE Pierre(2991) ~1710 Espierres(B)? 3V0
COUSINNE Rosalie(2995) 1772 Espierres(B) 3V0
COUSSEAU Raoul Didier Victor Henri(13635) ~1880 (974)? 4M4
COUSTENOBLE Agnès Joseph(5822) ~1767 Armentières(59) 4C2-1
COUSYN Jean Baptiste(3414) 181. 3V0
COUSYN Jean François Edouard(6778) 1841/08/15 Bergues(59) 4A1-3a
COUSYN Virginie Régine(3413) 1833/03/18 Steenbecque(59) 3K2-1a1
COUTTEURE Basilius Cornelius(6381) 1805/06/13 Watou(B) 3E2
COUVELAERE Cécile(7690) ~1970 4B1-4b
COUVREUR Joséphine Elina(8818) 1823/06/15 Bellancourt(80) 4E
COUVREUR Julie(3382) ~1900 3E10-3
CRABBE Agnès(452) 1906/05/04 Beveren/Ijzer(B) 3B2
CRABBE Albertine(457) 1915/10/28 Beveren/Ijzer(B) 3B2
CRABBE Georgette(454) 1908/09/30 Beveren/Ijzer(B) 3B2
CRABBE Gilberte(455) 1910/08/15 Beveren/Ijzer(B) 3B2
CRABBE Kamiel Théophiel(368) 1872/06/11 Pollinchove(B) 3B2
CRABBE Yvonne(450) 1904/10/22 Gijverinkhove(B) 3B2
CRAEYMEERSCH Noëlla(7463) 1934 3C
CRÉPIN Catherine(214) 1964/03/12 Ixelles(B) 3A1
CRETAL Ludivine(13597) ~1789 GivenchyEnGohelle(62)? 4D4
CRETAL Marie Bernardine Joseph(3187) ~1726 Lille(59)? 4D3
CRETAL Pierre Joseph(13600) ~1772 GivenchyEnGohelle(62)? 4D4
CRISPIN Petrus Josephus(3900) 1735 Moorsele(B) 3K2-1b4
CROMMELINCK Marie(29) 142. 1C
CROUZEVIALLE Jacques(7966) ~1940 4D2-1d
CRUSETTE Jan Frans(2372) 1694/01/09 Houtkerque(59) 3ABCD
CRUSETTE Lieven(2370) ~1660 Houtkerque(59)? 3ABCD
CRUSETTE Pétronille(2371) 1691/10/30 Houtkerque(59) 3ABCD
CRUYCKE Etiennette(3716) ~1600 Dunkerque(59)? 4B0
CRUYSSAERT Anna Catharina(663) 1759-1760 Moorslede(B) 3K2-1a1
CULEM Olivier(14165) 1986 3A1
CULEM Lena(14165) 2015/06/09 3A1
CULOT Catherine Joseph(7172) ~1750 Béthune(62)? 4D3
CUMMINGS Catherine(5829) ~1840 GB(?) 4M
CUVELIER Marie Albertine(8267) ~1912 Hasnon(59)? 4C3-0
CUVELIER Philippe André Joseph(5900) 1755/07/22 Deulémont(59) 4C3-1
CYS David Joseph(5555) 1778/05/21 Leke(B) 3K2-1b4
CYS Joannes(5556) 1846/05/21 Ja
D
DACOSTA Letao(925)
1988/03/27 Likasi(C) 3A6
d'ACQUIN Jacqueline Madeleine(5830) 1920 Cherbourg(50) 4G1
DAELEMANS Sarah(7468) 1981/09/11 Jette(B) 3B1
DAELS Arthur(8286) ~1900 Moorsele(B)? 3K2-1a5
DAELS Jules(8287) 1907/06/30 Moorsele(B) 3K2-1a5
DAENE Petrus Josephus(6427) 1732-1733 St-Eloois-Winkel(B)? 3K0
DAENEN Katja(5444) 1961/02/05 Mechelen(B) 3A1
DAGNELIE Patrick(3546) 1964/01/01 Koersel(B) 3E10-4
DAGNELIE Stéphanie(3548) 1986/09/26 Antwerpen(B) 3E10-4
DAKHIA Zohra(5314) 1967/03/26 Roubaix(59) 3E10-7
DALET Bernard(7919) ~1940 4A1-1a
DALET Plusieurs Enfants(7920) ~1970 4A1-1a
DALLOY Magdeleine(8698) ~1670 Port-le-Grand(80)? 4E
DAMMAERT Jacquemine(6210) ~1650 Ieper(B)? 3V0
DAMMAN Marie(3431) ~1530 1C
DANDOIS Camille[M](694) ~1870 3K2-1a1
DANDOIS Descendance...(7496) ~1900 3K2-1a1
DANDOIS Didier(3218) ~1930 3K2-1a1
DANDOIS Fernand(696) ~1900 3K2-1a1
DANDOIS Marthe(697) ~1900 3K2-1a1
DANDOIS Raymond(695) ~1900 3K2-1a1
DANDOIS Sophie Charlotte(3220) ~1960 3K2-1a1
DANDOIS Suzanne(3217) ~1930 3K2-1a1
DANTAN Gérard(4243) 1950/11/18 4i1
DANTAN Karine(4245) 1979/06/25 4J3
DANTAN Virginie(4244) 1975/08/05 4i1
DARAINE Françoise Floribanne(5568) 1802/12/08 Buigny-St-Maclou(80) 4E
DARHEM Margarita(3982) ~1610 Houtkerque(59) 4A0
DARNET Aimé Charles(4913) 1812/09/02 Dunkerque(59) 4B1
DARRAS Daniel(3257) 1700 Rexpoëde(59)? 4A1-1
DARRAS Jeanne Thérèse(3168) ~1730 Rexpoëde(59) 4A1-1
DARRAS Jeanne Thérèse(3184) ~1700 Rexpoëde(59)? 4A1-1
D'ARTOO Petrus(3294) ~1640 Beveren/Ijzer(B)? 3E
d'ASPARUS Guilain Louis(1957) 1690 1B
d'ASPARUS Louis(1956) ~1660 1B
DAUCHIE Lucienne Marguerite(6446) ~1900 PetiteSynthe(59)? 4B1-4b
DAUMAR Yvette(4227) ~1930 4i1
DAUMETZ Antoine(6143) 1759 Oeuf-en-Ternois(62) 4D2
DAUPHIN Michel(6543) ~1640 St-Jean-le-Blanc(45) 4i0
DAUPHIN Simonne(6545) ~1650 Orléans(45)? 4i0
DAURIMON Françoise(5966) ~1610 Bordeaux(33)? 4J1
DAURIMON Guillaume(7372) ~1640 Bordeaux(33)?
DAURIMON Jean I(7369) ~1580 Bordeaux(33)?
DAURIMON Jean II(7370) ~1610 Bordeaux(33)?
DAURIMON Jean III(7371) ~1610 Bordeaux(33)?
DAUTRICOURT Marie Jeanne(3477) ~1670 Hamblain-les-Prés(62)? 4D4
DAUVERCHAIN Charles Antoine(5632) 1731/01/23 Hasnon(59) 4C3-0
DAUVERCHAIN Descendance...(5633) 1762 Hasnon(59) 4C3-0
DAVID Gilles(7222) 1971/06/28 Gent(B) 3B2
DAVID Jean(6539) ~1640 Orléans(45) 4i0
DAVID Marc(3403) 1946/11/19 Oostende(B) 3B2
DAVID Marie Jossine(793) ~1670 4A0
DAVID Noël(456) 1909/12/06 Adinkerke(B) 3B2
de CROOCK Bruno(6268) 1969/03/18 3K2-1a1
de CROOCK Kirsten(6269) 2000/02/15 3K2-1a1
de CROOCK Zoë(6270) 2002/02/14 3K2-1a1
de BACKELROOT Baudouin(2189) ~1260 1
de BACKELROOT Marie(2188) ~1310 1
DE BAECQUERE Marguerite(6794) ~1500 /10 Nieuwpoort(B) 1-0
de BAUDEQUIN Claude Eugène(3443) ~1650 1C
de BAUDEQUIN Descendance...(3444) ~1690 1C
de BAUDEQUIN Descendance...(3454) ~1770 1C
de BAUDEQUIN Idesbalde(3453) 1744/05/16 1C
de BERGHE [F](1926) ~1700 1B
de BERNEMICOURT François(1912) ~1610 1B
de BIERNE Marguerite(1969) ~1560 1B
DE BLIECK Lea(3625) ~1930 3E10-4
DE BRABANDERE Coleta(5029) 1829/02/09 Wevelgem(B) 3K2-1a1
DE BRUSELLE Gillis(3635) ~1610 Lille(59)? 4C1-0
DE BYSER Ludo(4496) 1953/01/07 Poperinge(B) 3E10-7
de CARRON Catherine(2522) ~1540 1B
de CERF Robert(3080) ~1450 1B
DE CLAYE (4751) ~1640 Teteghem(59)? 4B0
DE CLERCK Augustin Marie(552) 1998/09/02 3B8
DE CLERCK Daniel(409) 1938/05/25 3B8
DE CLERCK Frederick Georges(410) 1965/12/28 Gent(B) 3B8
DE CLERCK Gauthier Marie(549) 1993/09/17 3B8
DE CLERCK Isaure Marie(550) 1995/07/18 3B8
DE CLERCK Marianne(411) 1967/02/04 Gent(B) 3B8
DE CLERCK Ysaline Marie(553) 1998/09/02 3B8
DE CLERCK Yseult Marie(551) 1997/05/06 3B8
DE CLERCQ Anna Catharina Rosa(3370) ~1740 3K2a-3
DE CLERCQ Sibylle(556) 1965/06/22 Gent(B) 3B8
de CORDES Catherine(2328) ~1550 1C
de CORDES Josse 1(2331) ~1420 1C
de CORDES Josse 2(2327) ~1440 1C
de CORDES Josse 3(2326) ~1500 1C
de CORTEWILLE Philippe(3088) ~1420 1B
de COUPIGNIES Charles(3095) ~1580 1B
de CRAENE Catherine(42) >1447 1
de CRAENE Omer(43) ~1410 1
DE CREUS Guillaume(773) ~1670 4A0
DE CREUS Marie Thérèse(768) ~1710 4A1-1
de CROIX Adrien(3441) ~1610 1C
de CROIX Anne(3434) ~1570 1C
de CROIX Catherine(3439) ~1570 1C
de CROIX Charles(2506) ~1450 1C
de CROIX François Joseph(3446) 1684/04 Lille(59) 1C
de CROIX Françoise Elisabeth(3460) 10/11/1685 Lille(59) 1C
de CROIX Gabrielle Joseph(2519) 1755/01/07 1C
de CROIX Georges 1(445) ~1490 1C
de CROIX Georges 2(2510) ~1570 1C
de CROIX Ignace Ferdinand(2515) ~1650 1C
de CROIX Jean 1(2508) ~1530 1C
de CROIX Jean 2(3432) ~1570 1C
de CROIX Joseph Adrien(2517) ~1715 1C
de CROIX Léonie Ernestine(3457) 1813/11/05 1C
de CROIX Marguerite(8538) ~1610 1C
de CROIX Marie Alexandrine(3462) >1688 Lille(59)? 1C
de CROIX Marie Anne(3447) 1714/06/02 1C
de CROIX Marie Dorothée(3450) 1720/02/24 1C
de CROIX Marie Eugénie(2520) 1760/08/08 1C
de CROIX Marie Joseph(3461) 1687/08/30 1C
de CROIX Marie Madeleine(3442) ~1650 1C
de CROIX Marie Placide(3463) >1689 Lille(59)? 1C
de CROIX Marie(3436) ~1610 1C
de CROIX Martin 1(3430) ~1530 1C
de CROIX Martin 2(2513) ~1600 1C
de CROIX Philippe Joseph(2911) 1773/07/04 Tournai(B) 1C
de DEURNAGHELE Philippe(3097) ~1540 1B
de DIVION [F](3082) ~1390 1B
de DIXMUDE Hector(2983) ~1480 1
de FOSSEUX Jean(3084) ~1420 1B
de FREQUI Marie Brigitte(1915) ~1640 1B
de GHISTELLE Marie Adrienne(1927) ~1670 1B
de GHISTELLE Philippe(1928) ~1650 1B
de GHISTELLES Marguerite(2985) ~1440 1
de GIVERY Antoinette(3076) ~1450 1B
de GRAMMENE Corneille(40) ~1490 1
de GRENET Marie(21) ~1430 1
de GRENET Simon(20) ~1380 1
de GRIBOVAL [F](3083) ~1450 1B
de GRIBOVAL Adolphe(1898) ~1540 1B
de GRIBOVAL Adrien(3104) ~1580 1B
de GRIBOVAL Adrienne 1(3111) ~1510 1B
de GRIBOVAL Adrienne 2(1946) ~1540 1B
de GRIBOVAL Alexandre(3115) ~1570 1B
de GRIBOVAL Anne(3087) ~1420 1B
de GRIBOVAL Antoine 1(1893) ~1480 Vieux-Berquin(59) 1B
de GRIBOVAL Antoine 2(2536) ~1540 1B
de GRIBOVAL Antoine 3(1899) ~1580 1B
de GRIBOVAL Antoinette(3100) ~1540 1B
de GRIBOVAL Beatrice(1900) ~1580 1B
de GRIBOVAL Catherine(1901) ~1580 1B
de GRIBOVAL Catherine(3089) ~1480 1B
de GRIBOVAL Charles 1(1967) ~1530 1B
de GRIBOVAL Charles 2(2535) ~1540 1B
de GRIBOVAL Charlotte(3102) ~1540 1B
de GRIBOVAL Colard(3081) ~1390 1B
de GRIBOVAL Cornélie(3108) ~1510 1B
de GRIBOVAL Dominique[M](3106) ~1510 1B
de GRIBOVAL Englebert(3093) 1540 1B
de GRIBOVAL Florent 1(1896) ~1510 1B
de GRIBOVAL Florent 2(1908) ~1580 1B
de GRIBOVAL Gilles(3085) ~1420 1B
de GRIBOVAL Hugues(143) ~1420 1B
de GRIBOVAL Isabeau 1(3079) ~1450 1B
de GRIBOVAL Isabeau 2(1941) ~1570 1B
de GRIBOVAL Jean 1(1937) ~1510 1B
de GRIBOVAL Jean 2(2528) ~1570 1B
de GRIBOVAL Jean(3078) ~1450 1B
de GRIBOVAL Jeanne 1(2190) ~1480 1B
de GRIBOVAL Jeanne 2(3109) ~1510 1B
de GRIBOVAL Jeanne(3096) ~1540 1B
de GRIBOVAL Lamoral François(1970) ~1610 1B
de GRIBOVAL Liévine(3098) ~1540 1B
de GRIBOVAL Louis 1(37) ~1450 1
de GRIBOVAL Louis 2(1904) ~1560 1B
de GRIBOVAL Louis 3(2529) ~1570 1B
de GRIBOVAL Louise(3094) ~1590 1B
de GRIBOVAL Marguerite(1947) ~1540 1B
de GRIBOVAL Marie Antoinette(1909) 1616/02 1B
de GRIBOVAL Marie Philippote(3105) ~1580 1B
de GRIBOVAL Marie(2537) ~1540 1B
de GRIBOVAL Pierre 1(1892) ~1480 1B
de GRIBOVAL Pierre 2(1939) ~1530 1B
de GRIBOVAL Pierre 3(3107) ~1510 1B
DE HAENE Pétronille(4093) 1685/02/10 Rexpoëde(59) 3E
de HALEWIJN Adrienne(1903) ~1530 1B
de HAUDION Marie(1938) ~1510 1B
DE HONDT Ferdinand François(8241) 1770/10/01 Oxelaere(59) 4A1-3b
de JAUCHE Charles Joseph(1923) ~1680 1B
de JAUCHE Claude Albert(1921) ~1680 1B
de JAUCHE Louis Pierre(1922) ~1680 1B
de JAUCHE Pauline(1932) 1733/05/06 1B
de JAUCHE Philippe Charles(1920) ~1650 1B
de JOIGNY de PAMELE + 8 enfants(4060) 1500-1525 Brugge(B)? 1B
de JOIGNY de PAMELE François(4058) 1467 Tourcoing(59) 1B
de JOIGNY de PAMELE Françoise(3092) 1499/01/22 1B
DE JONGH Pierre Jacques(6740) 1751/09/26 Warhem(59) 4A2
DE KEYSER Eugénie(7302) 1838/11/01 Vannes(56) 4J3a
DELACENSERIE Aimée Léonie(147172) o 1905/06/13 Lille(59) 4D2-1d
de la CLYTE Adrienne(2507) ~1450 1C 4d2-d1
de la CORONNA 4 enfants +(4057) ~1530 Brugge(B)? 1B
de la CORONNA Lopez(4056) ~1490 Burgos(ESP) 1B
de la VICHTE Anne Antoinette(3445) ~1650 1C
de la VICHTE Madeleine(2512) ~1570 1C
DE LAERE Petronelle(3803) ~1840 3K2b
de LAMOTTE Geneviève(13614) ~1180 1-0
de LANDAS MORTAGNE Descendance...(3452) ~1750 1C
de LANDAS MORTAGNE Eustache Joseph(3451) 1714/11/28 Conchil-le-Temple(62) 1C
de LANGHE Catherine(2330) ~1440 1C
de LANNOY Adrien(3440) ~1570 1C
de LANNOY Marie Ferdinande Liévine(6511) ~1770 (80)? 4E
de LASO de la Vegua Paule(1924) ~1680 1B
de LAVAULX Marie Louise Joseph(6515) ~1770 (80)? 4E
de le BECQUE Guillelmine(3696) ~1520 1C
DE LE DRENE Gilles(4702) ~1570 Saint-Omer(62)? 4D1
DE LE WARDE Pétronille(5806) ~1670 Armentières(59)? 4C2-1
de LEURENCE [F](6696) ~1650 4A0
de LICHTERVELDE Marguerite(3416) ~1500 1
DE LILLE Barbara(226) 1965/11/02 Brugge(B) 3A1
DE LILLE Eugeen(223) 1963/02/22 Gent(B) 3A1
DE LILLE Ireen(222) 1961/06/08 Gent(B) 3A1
DE LILLE Lieven(221) 1931/06/11 Maldegem(B) 3A1
DE LILLE Rosette(6261) 1949/01/24 3K2-1a1
DE LOBERGHE Martin(4727) ~1600 Saint-Omer(62)? 4D1
DE MAERTE Jeanne(3247) ~1600 Dunkerque(59)? 4B0
de MARCHENELLES Isabelle(1907) ~1560 1B
de MARIVOORDE Charles 1(1948) ~1540 1B
de MARIVOORDE Charles 2(1942) ~1570 1B
de MARIVOORDE Charlotte(1955) ~1660 1B
de MARIVOORDE Guilain(1943) ~1610 1B
de MARIVOORDE Jean Baptiste(2531) ~1610 1B
de MARIVOORDE Marie(1950) ~1580 1B
de MARIVOORDE Martine(1951) ~1580 1B
de MARIVOORDE Noël(2530) ~1610 1B
de MARIVOORDE Octavien(1949) ~1580 1B
de MEGRODE Philippe Guilain(1972) ~1660 1B
DE MEYER Gilles(7855) 2006/12/07 Roeselare(B) 3E10-7
DE MEYER Guy(7854) 1971/05/03 Gent(B) 3E10-7
DE MIGUEL Myriam(8549) 1972 4B1-4b
de MONCHAUX Isabelle Jeanne(2526) ~1660 1B
de MONS Philippe(3113) ~1510 1B
de MONTMORENCY Anne Edouard(3458) 1802/09/09 Paris(75) 1C
de MONTMORENCY Deux filles(3459) ~1840 Paris(75)? 1C
DE MOOR Jacqueline(342) ~1920 3B8
de NASSAU [M1](1930) ~1730 1B
de NASSAU [M2](1931) ~1730 1B
de NASSAU Guillaume(1929) ~1700 1B
de NASSAU Joseph Ignace(1925) ~1670 1B
de NASSAU Maximilien(1918) ~1640 1B
de NASSAU Plusieurs Enfants(1971) ~1760 1B
DE PAIGE Catharina(5456) 1734/07/21 St-Agatha-Rode(B)
DE PAIGE Joannes Baptista(5457) ~1700 St-Agatha-Rode(B)? 3A1
de PARIS Descendance...(2766) 1718 2
de PARIS Jean(2765) ~1670 2
de PLOTHO Marie Albertine(2518) 1733/12/13 Ingelmunster(B) 1C
DE POORTER Annie(3603) 1944/07/23 Poperinge(B) 3E10-7
DE POTTER Janine(5730) 1941/10/29 Uccle(B) 3B2
de PREYS Charlotte(2853) ~1500 1C
DE QUIENVILLE Descendance...(4719) 1614-1616 Saint-Omer(62)? 4D1
DE QUIENVILLE Pierre(4717) ~1580 Saint-Omer(62)? 4D1
DE RADEMAEKER [M](2568) ~1940 3K2-1a5
de RENESSE Jean Henri(3455) ~1760 1C
DE ROECK Anne Marie(1461) 1954/05/15 Berchem(B) 3K2-1a5
de ROISIN Ferdinand Florent(1935) ~1650 1B
de RONNAY Jean)(13617) ~1240 1-0
de RONNAY Thomas(13616) ~1210 1-0
DEROSIAUX Auguste Jacques(8308) o~1830 Armentières(59)? 4D2-1d
de ROUCK Félicie(3425) ~1450 1-0
de SACY Eusèbe(1958) ~1660 1B
de SACY Guilain1 Jacques(1960) 1696 Bergues(59) 1B
de SACY Guilain2 Jacques(1965) ~1720 1B
de SACY Hyacinthe Antoine(1959) 1692-1694 1B
de SACY Marie Thérèse(1961) 1695 Bergues(59) 1B
de SACY Plusieurs Enfants(1962) ~1730 1B
de SACY Plusieurs Enfants(1964) ~1720 1B
de SACY Plusieurs Enfants(1966) ~1750 Le Doulieu(59)? 1B
DE SAEGHER Charlotte(13748) ~1980 (B) 3B6
de SAINT AMAND L.[M](2307) ~1790 Saint-Domingue(H)? 4J3
de SAINT-JEAN François Joseph(5604) ~1740 Renty(62) 4D2
de SAINT-JEAN Jean Baptite(7196) ~1742 Béthune(62)? 4D3
de SAINT-OMER Gillette(2333) ~1440 1
de SAINT-OMER Guillaume VI(2358) <1194 Saint-Omer(62)? 1-0
de SAINT-OMER Jacquemine(18) ~1410 1
de SCHOONVELDE Isabelle(15) ~1400 1
de SCHOONVELDE Robrecht(16) ~1370 1
de SCHOORE [F](3465) ~1710 1C
de SCHOORE Isabelle(2514) ~1600 1C
de SCHOORE Joseph(3464) ~1680 1C
DE SCHRIJVER 6 enfants(6291) 1772-1780 Stavele(B) 3E
DE SCHRIJVER Franciscus Xavierus(2712) 1731/02/17 Stavele(B) 3E
DE SCHRIJVER Hubertus Xavierus(3928) 1780/04/06 Stavele(B) 3E
DE SCHRIJVER Jan Baptiste(3325) ~1770 Beveren/Ijzer(B)? 3E
DE SCHRIJVER Jeanne Thérèse(3326) ~1770 Beveren/Ijzer(B)? 3E
DE SCHRIJVER Joannes Baptista(3934) ~1730 Stavele(B)? 3E
DE SCHRIJVER Joannes Frans(3324) ~1770 Beveren/Ijzer(B)? 3E
DE SCHRIJVER Petrus Cornelius(3925) 1778/09/14 Stavele(B) 3E
DE SCHRIJVER Petrus Jacobus(3953) 1717-1718 Krombeke(B) 3E
DE SCHRIJVER Petrus(3932) ~1690 Hondschoote(59) 3E
DE SCHRIJVER Rosalia Caroline(3327) ~1770 Beveren/Ijzer(B)? 3E
de SIVRY Jossine Françoise(1906) ~1610 1B
de SIVRY Philippe(1905) ~1580 1B
DE SMET Philomena(1214) ~1860 3E10-1
DE SOIL Descendance...(5988) ~1750 St-Amand(59) 4C3-1
DE SOIL François Joseph Auguste(5570) 1715-1716 St-Amand(59)? 4C3-1
de SPALANT Jacqueline(1902) ~1560 1B
de TAMISE Cornélie(1897) 1519-1520 1B
DE TANDT Wendy(7589) ~1970 3B6
de TAURINES Bertrand(2762) 1657 2
de TAURINES Descendance...(2763) 1700 2
DE TEMMERMAN Geert(7946) 1969/09/15 Ronse(B) 3E10-7
DE TEMMERMAN Jens(7947) 1997/12/18 Ronse(B)
DE TEMMERMAN Jona(7948) 2002/08/28 Ronse(B)
de VREKERE Pierre(3110) ~1510 1B
de VROEDE Catherine(2982) 1482/00 1
de VROEDE Josse(2981) 1481/00 1
de VROEDE Robert(2324) ~1430 1
DE VULDER André(3239) 1675/09/24 Dunkerque(59) 4B1
DE VULDER Claude(3229) 1640/01/13 Zegerscappel(59) 4B1
DE VULDER Dorothée Isabelle(6179) 1712-1713 Dunkerque(59) 4B1
DE VULDER Jacques Jean(6178) 1710-1711 Dunkerque(59) 4B1
DE VULDER Jacques(3230) 1673/04/03 Dunkerque(59) 4B1
DE VULDER Jacques(6176) = 1690 Dunkerque(59) 4B1<3E
DE VULDER Jean Baptiste(3731) 1681/05/09 Dunkerque(59) 4B1
DE VULDER Jean(6173) 1701-1702 Dunkerque(59) 4B1
DE VULDER Joanna Francisca 2(3976) 1678/06/17 Beveren/Ijzer(B) 4B1
DE VULDER Joanna Francisca(3975) 1671/06/17 Beveren/Ijzer(B) 4B1
DE VULDER Marie Anne(3240) 1686/04/21 Dunkerque(59) 4B1
DE VULDER Marie Anne(6175) ~1690 Dunkerque(59) 4B1
DE VULDER Marie Thérèse(3241) 1689/04/29 Dunkerque(59) 4B1<3E
DE VULDER Pierre Olivier(6180) 1714-1715 Dunkerque(59) 4B1<3E
de WISSOCQ Descendance...(4029) ~1650 1B
de WISSOCQ Louis Jacques(4028) 1633 1B
de WISSOCQ Louis(1910) ~1610 1B
de WISSOCQ Marie Florence(1911) ~1630 1B
de ZOMBERGHE Ferdinande(2516) 1682/07/01 Mons(B) 1C
DE ZOUTER Anthonia(2688) ~1580 Hondschoote(59)? 4A0
DEBAECKER Emma Joséphine(4887) 1834/0614 Dunkerque(59) 4B1-10
DEBAENST Antonius(4266) ~1640 Stavele(B)? 3E
DEBAENST Jacoba(1145) ~1660 3E
DEBAENST Jacoba(4071) ~1640 Roesbr.-Haringe(B)? 3E
DEBAENST Malinus(7297) ~1640 Lo(B)? 3ABCD
DEBAENST Monica Dorothea(4081) 1665/03/09 Lo(B) 3ABCD
DEBAERE Martha(1504) 1911/01/25 Poperinge(B) 3E10-11
DEBARD Léopold Alphonse(6602) ~1830 Vézelise(54)? 4H
DEBEER Achiel(7455) ~1930 3C
DEBEER Marleen(7461) ~1960 3C
DEBEER Monique(7456) 1956 3C
DEBEIRE Octavien Vincent(5927) 1791/10/11 Zegerscappel(59) 4A2
DEBERGH Andreas(4745) ~1732 Poperinge(B) 3ABCD
DEBERGH Anna Theresia(4993) ~1817 Izenberge(B)? 3ABCD
DEBEVERE Joséphine(3692) 1771/03/19 Varsenare(B) 3K2-1b4
DEBLONDE Clémentin Fidèle(6053) 1783/11/26 Boeschepe(59) 4A1-3b
DEBOOM Charles François(8462) ~1830 Dunkerque(59)? 4B1-10
DEBROCK Mariette(3528) ~1920 Bikschote(B)? 3E10-4
DEBRUYNE Lia Zoe(1412) 1897/05/21 Roeselare(B) 3K2-1a5
DEBUSSY Madeleine(4225) ~1910 Smarves(86)? 4i1
DEBUYSER Albertine Marthe(3118) 1907/07/14 Wormhout(59) 4A1-3c
DECAESTECKER Zulma(1156) ~1890 3E10-4
DECAN Descendance...(2884) ~1980 4A1-1b
DECAN Yves(2882) ~1950 (59)? 4A1-1b
DECANCQ Jolien(4474) 1995/11/16 Poperinge(B) 3E10-7
DECANCQ Jörn(7944) 2001/06//28 Poperinge(B) 3E10-7
DECANCQ Marc(4473) 1967/11/11 Diksmuide(B) 3E10-7
DECEUNINCK Godelieve(5472) 1729 Stuivekenskerke(B) 3A1
DECEUNINCK Marie Agnès(1292) ~1720 Moorsele(B) 3K2-1a1
DECHANCÉ 4 enfants +(2819) 1921-1928 2
DECHANCÉ René Paul(2818) 1891/11/06 2
DECHANCÉ Yvonne(2820) 1924/03/24 2
DECHEF Descendance...(8374) >1767 (54) 4H1
DECHEF Henry(8112) 1749/05/10 Rodange(L) 4H1
DECHEF Jean Henri! André(7505) 1749/05/10 Rodange(L) 4H
DECLERCK Jeanne Jossine(6468) 1784/05/09 Wormhout(59) 4A1-3a
DECLERCK Rosalie Eugénie(6096) 1843/10/16 Steenvoorde(59) 3K2-1a1
DECLERCQ Edmond(5609) 1837/09/28 Moorsele(B) 3K2-2
DECLERCQ Jeannine(8299) ~1950 3K2-1a5
DECLERCQ Philomène(443) ~1880 3A1
DECLERCQ Victor Clément(8510) ~1860 Noordpeene(59)? 4A1-1a
DECNEUDT [F](1405) 190. 3K2a-5
DECOBERT Marie Josèphe(6920) 1801/04/18 Frévent(62)? 4D2-1
DECOCK Remi(4458) 1928/10/28 Sint-Denijs(B) 3E10-7
DECOCK Viviane(4459) 1967/02/10 Zwevegem(B) 3E10-7
DECODTS Jeanne Rachel Marie(6455) ~1900 Le Havre(76)? 4B1-4a
DECONINCK Joseph Albert Ignace(6088) 1758/04/29 Steenvoorde(59) 4A1-2
DECONINCK Roger(1021) ~1920 DePanne(B) 3B3
DECONINCK Romanie(641) 1844/10/15 Hoogstade(B) 3C
DECORTE Marie Anne(3275) 1735-1736 Dunkerque(59)? 4B1-6
DECORTE Pierre(3276) 160. Dunkerque(59)? 4B0
DECOTTIGNIES Joanna Theresia(1273) 1791/01/09 Winkel-St-Elooi(B) 3K2-2
DECRAENE Paula(2553) ~1930 3K2-1a5
DECROIX Martine(3819) ~1610 Renty(62) 4A0
DECROOS Jacobus(4002) ~1670 Veurne(B)? 3V0
DECRUYENAERE Eric(4466) 1964/04828 3E10-7
DECRUYENAERE Frédéric(4467) 1990/03/25 3E10-7
DEDIER Clara Rosalia(1141) ~1752 Hoogstade(B) 3E
DEDIER Joanna Theresia(2714) ~1750 3E
DEDONCKER Bertha(1177) 1903/01/13 Wilrijk(B) 3E10-4
DEDONCKER Isabella(14008) 1690 Bruxelles(B)? 3V0
DEDRYVER Jean Baptiste(8251) 1774 Hondschoote(59) 4A2
DEFER Marie Thérèse(3058) 1850/09/23 Dunkerque(59) 4B1-4b
DEFER Pierre Joseph(3057) 1823/05/21 Dunkerque(59) 4B1-4b
DEFFRENNES Honoré Joseph(3481) 1739/01/30 Saint-Léger_Ht(B) 3W
DEFFRENNES Jeanne(3407) 1650 3W
DEFFRENNES Laurent François(3147) 1707/09/16 Saint-Léger_Ht(B) 3W
DEFFRENNES Marie Archange(3483) 1777/07/12 Saint-Léger_Ht(B) 3W
DEFRANCE Hélène Marie Victoria(6248) ~1880 Fressenneville(80)? 4B1-10
DEGHEEST Catherine(530) ~1950 3B6
DEGOMME Cecilia(4260) ~1720 Lo(B) 4A1-2
DEGRAEVE Maria(4417) 1943/09/11 Krombeke(B) 3E10-7
DEGRANDE Ghislaine(1068) 1924/06/23 Brugge(B) 3K2-1b4
DEGREEF Jeanne(14026) ~1850 Vilvoorde(B) 3V0
DEGREVE François Jacques Norbert(4899) 1759-1760 Oostende(B) 4B1-4a
DEGROOT Dorothea(5286) 1820/02/03 Gemert(NL) 3K2-1a1
DEHAENE Augusta(1824) 178. 4E
DEHAESE Henriette(1457) 1933/05/21 Roeselare(B) 3K2-1a5
DEHAUT Danielle Madeleine(4241) 1946/12/26 Paris 4e(75) 4i1
DEHEM Descendance...(7322) >1690 Krombeke(B)? 3V0
DEHEM Ludovicus(4683) ~1660 Krombeke(B)? 3V0
DEHEM Marie(5012) >1691 Krombeke(B) 3V0
DEHEM Pieter(5011) >1690 Krombeke(B)? 3V0
DEHEM Pieternelle(5013) >1692 Krombeke(B)? 3V0
DEHOORNE Marie Jeanne Thérèse(4999) ~1773 Leisele(B) 3D
DEJAEGER Dominicus(5554) 1809/02/05 3K2-1b4
DEJONGHE Marie Thérèse Victoire(4560) 1768-1769 Staple(59)? 4A1-3a
DEKEYSER Jacoba(2604) ~1650 Steenkerke(B)? 3A>4A1
DEKEYSER Jacques Charles(4907) 1774/10/21 Dunkerque(59) 4B1-4b
DEKEYSER Jeanne Cornille(4815) 1771/09/15 Dunkerque(59) 4B1-10
DEKYVERE Elisabeth(5003) ~1660 Proven(B)? 3V0
DEKYVERE Kelly(8296) ~1980 3K2-1a5
DELABRE Marguerite(8006) ~1624 Chelers(62)? 4D2-0
DELACROIX Elisa Marie Charlotte(6912) 1857/03/24 Frévent(62) 4D2-1c
DELACROIX Louis Hypolite Victor(6911) 1829/01/24 Neuville/Doullens(80) 4D2-1c
DELAERE Hugo(4441) 1964/03/29 3E10-7
DELAETER Jeanne Thérèse(2861) 175. Oudezeele(59)? 4A0
DELAGAGE Martinus(6421) ~1670 Zwevegem(B)? 3K0
DELAHOUSSE Hadrien(1794) 1982/12/11 Paris 12e(75) 4C1-0
DELAHOUSSE Hugo(1797) 1996/07/20 Paris 12e(75)
DELAHOUSSE Jean Come(1793) 1958/09/23 Arras(62) 4C1-0
DELAHOUSSE Olivia(1796) 1992/09/04 Paris 12e(75)
DELAIRE Estienne(8696) 1684 Abbeville(80)? 4D4
DELAIRE Augustin Louis Joseph(6927) 1834/12/30 Frévent(62) 4D2-1e
DELANGE Ameline(4412) 2001/12/20 La Louvière(B) 3A1
DELANGE Bastien(1975) 1999/10/14 La Louvière(B) 3A1
DELANGE Flore(6836) 2004/10/28 La Louvière(B) 3A1
DELANGE Pol(295) 1967 3A1
DELANNOY Pierre Louis(8501) ~1900 Winnezeele(59)? 4A1-1a
DELANOYE Charles Léon(8458) 1869 Dunkerque(59)? 4B1-4b
DELANOYE Marie Geneviève(4911) 1805/08/29 Dunkerque(59) 4B1-10
DELANOYE Marie Jeanne Jacqueline(4837) 1790/10/21 Dunkerque(59) 4B1-10
DELASSUS Adrien(6711) 1767 Béthune(62)? 4D0
DELASTRE Marie Anne(7159) ~1700 Givenchy/LaBassée(62)? 4D3
DELAUNAY Jules Achille(8454) ~1860 Dunkerque(59)? 4B1-4b
DELCERT Descendance...(8440) ~1950 (62)? 4D2-0
DELCERT Honoré(8439) 1924/03/29 Camblain-Chatelain(62) 4D2-0
DELEBARRE Marie Françoise(5537) 1741/12/06 Violaines(62) 4D3
DELECLUSE Alexandre Joseph(5885) 1787/12/10 Lille(59) 4C2-1
DELEFORGE André Constant(7353) ~1758 Haubourdin(59) 4D3
DELEFORTRIE Krista(4454) 1961/11/18 Kortrijk(B) 3E10-7
DELEFORTRIE Robert(4453) 1933/09/15 Moorsele(B) 3E10-7
DELEUZE Catharina(5446) 179. 3A1
DELEUZE Suzanna(5447) 176. 3A1
DELFORTRIE Ignace(5811) 171. Armentières(59)? 4C2-1
DELIENNE Valentine(13599) ~1782 GivenchyEnGohelle(62)? 4D4
DELILLE Victoire Louise(4860) 1804/08/01 Dunkerque(59) 4B1-10
DELILOQUE Augustin Frédéric(8851) ~1790 Rumilly(62)? 4D0
DELILOQUE Descendance...(8852) >1820 Rumilly(62) 4D0
DELIMEUX Marie Madeleine(8238) ~1723 (80)? 4E
DELMOTTE Marie Françoise(5245) ~1690 Lille(59)? 4C1-0
DELOBEL Adrien(5280) ~1592 Lille(59)? 4C1-0
DELOBEL Bertin(5281) 1624/07/31 Lille(59) 4C1-0
DELOBEL Regina(5474) 169. Esen(B)? 3A1
DELOBELLE Omer(1075) ~1930 3C
DELRUE Françoise Henriette(7875) 1940/03/11 Boulogne/Mer(62) 4A1-1a
DELTOMBE Hélène(868) 1988/01/06 Namur(B) 3A6
DELTOMBE Matthieu(870) 1992/04/16 Namur(B) 3A6
DELTOMBE Simon(871) 1994/09/12 Namur(B) 3A6
DELTOMBE Xavier(869) 1989/10/29 Namur(B) 3A6
DELTOMBE Yves(867) 1957/07/06 Ixelles(B) 3A6
DELTOUR Antoinette(8008) ~1660 Chelers(62)? 4D2-0
DELVAEL Louis Léon(2555) 1919 Wattrelos(59) 3K2-1a5
DELVAL Laura(318) 1990/06/13 Ixelles(B) 3A1
DELVAL Marc(316) 1959/11/06 Uccle(B) 3A1
DELVAL Marie(317) 1986/04/15 Bruxelles(B) 3A1
DELVAL Sandrine(5716) 1969/07/11 Lille(59) 3B2
DEMAN Julia(7552) 1897/10/02 Comines(B) 3K2-1a1
DEMAN Melania Octavia(5624) 1827-1828 Ledegem(B) 3K2-1a1
DEMARESCAUX Rosalie Joseph(4035) 1755 Nomain(59) 4C1-0
DEMAY Marie Gabrielle(3771) ~1690 Biache-St-Vaast(62)? 4D0
DEMEDTS Cyriel(7665) 1888/12/24 Handzame(B) 3K2-1a5
DEMEDTS Petrus Leonard(1380) 1848/07/24 Merkem(B) 3K2-1a5
DEMEIRE Jeanine(4449) 1935/07/28 Roeselare(B) 3E10-7
DEMERSEMAN Joanna(6734) ~1680 Roesbr.-Haringe(B) 3E
DEMETS Alice(5032) 1888/10/08 Lauwe(B) 3K2-1a1
DEMETS André Vital(2952) 1817/12/03 Lauwe?(B) 3K2-1a1
DEMETS Bernard Fredericus(2951) ~1810 Lauwe?(B) 3K2-1a1
DEMETS Fibronia Anastasia(2953) 1820/07/07 Lauwe(B) 3K2-1a1
DEMETS Petrus Ignatius(2950) 1771/09/07 Bissegem(B) 3K2-1a1
DEMETS Sylvain(5030) 1859/03/05 Lauwe(B) 3K2-1a1
DEMEULEMEESTER Anne Thérèse(5023) 1772/05/15 Proven(B) 3D
DEMEY Ludovica(5077) ~1680 3V0
DEMEYERE Petrus(5397) ~1800 Moorslede(B)? 3K2a-1
DEMOLDER Christine(1167) ~1960 3E10-4
DEMOLDER Georges(1165) ~1940 3E10-4
DEMOLDER Rudy(1166) ~1970 3E10-4
DEMOOR Marie Jeanne Isabelle(6747) 1770/11/22 Coudekerque-Br.(59) 4A1-3a
DENAES Maria Louisa(2867) 1893/04/10 Cassel(59) 4A0
DENAES Marie Thérèse(2877) 193. (59)? 4A0
DENECKER Julienne(1106) ~1890 3E5
DENIS Descendance...(8221) >1807 Merck-St-Liévin(62) 4DL
DENIS Jean Baptiste Joseph(8220) 1771/10/03 St-Martin-d'Hardinghem(62) 4DL
DENIS Yvette Gabrielle Andrée(6280) 1936/06/04 Paris 15e(75) 4D2-1a
DENNEQUIN Engelbertus(3929) 1780-1781 3E
DENNEQUIN Eugenius Albertus(2710) ~1740 3E
DENS Martine(1190) 1960/06/23 Wilrijk(B) 3E10-4
DENS Patrick(1191) 1967/04/16 Merksem(B) 3E10-4
DENS Willy(1189) 1937/05/03 Berchem(B) 3E10-4
DENYS Andreas(7489) 2000/01/07 3B3
DENYS Jan(7488) 1969/01/25 3B3
DENYS Jasper(7490) 2001/07/25 3B3
DENYS Myriam(4499) 1949/10/01 Brugge(B) 3E10-7
DENYS Pepijn(7491) 2003/04/24 3B3
DEPESER 6 enfants(6290) 1758-1774 Gijverinkhove(B) 3E
DEPESER Cecilia Constantia(4303) 1774/04/14 Gijverinkhove(B) 3E
DEPESER Jacobus Ignatius(4301) ~1770 Gijverinkhove(B)? 3E
DEPESER Joanne Therese(4300) ~1759 Gijverinkhove(B)? 3E
DEPESER Maria Angelina(4298) ~1759 Gijverinkhove(B)? 3E
DEPESER Marie Thérèse(4302) ~1772 Gijverinkhove(B)? 3E
DEPESER Simon Antonius(3926) ~1730 Stavele(B) 3E
DEPESER Simon Frans(4299) 176202/07 Gijverinkhove(B) 3E
DEPLANCKE Cathelijne(4070) 164. 3E
DEPOORTERE Cecilia(4117) ~1670 Dadizele(B)? 3K2-1b4
DEPOORTERE Egidius(4222) ~1660 Dadizele(B) 3K2b
DEPOORTERE Georgius(4218) ~1660 Dadizele(B)? 3K2
DEPOORTERE Joanna Therese(1338) >1680 Moorslede(B)? 3K2-1a2
DEPOORTERE Petrus Jan Baptiste(1353) ~1730 Moorslede(B)? 3K2-1a5
DEPOORTERE Pieternelle(4162) 1674 Dadizele(B) 3K2-2
DEPREKER Anne Dorothée(4317) 1741/55 Esquelbecq(59) 4A1-1
DEPREY André(1103) ~1910 3E12
DEPREY Eric(1170) ~1950 3E12
DEPREY Godelieve(1981) 1919/08/04 Roesbr.-Haringe(B) 3E12
DEPREY Marc(1172) ~1950 3E12
DEPREY Monique(1168) ~1950 3E12
DEPREZ Gabrielle(7430) ~1870 3E9
DEPREZ Maximilien Joseph(5864) 1766/08/06 Richebourg(62) 4C3-1
DEPREZ Natalia(1276) 1810/12/17 Dadizele(B) 3K2-2
DEPREZ Romania Octavia(691) 1848/04/20 Moorslede(B) 3K2-1a1
DEPUYDT Marc(4483) 1952/04/07 Ieper(B) 3E10-7
DEPUYDT Mathieu(4484) 1985/04/05 Ieper(B) 3E10-7
DEQUIDT Charles(3682) 1846 Zuytpeene(59) 4A0
DEQUIDT Descendance...(6080) ~1920 4A1-1b
DEQUIDT Descendance...(8262) >1920 Ste-Marie-Cappel(59) 4A1-1b
DEQUIDT Odon Joseph Marcel!(2047) 1889/03/01 Ste-Marie-Cappel(59) 4A1-1b
DEQUIDT Paul Melchior François(3679) 1882/01/27 Zuytpeene(59) 4A1-1b
DERAEVE Nelly Maria(4274) 1946/07/22 Poperinge(B) 3D
DERAM Descendance...(6642) 1898-1900 4A1-3a
DERAM Jean Baptiste Benjamin(6090) 1811/12/10 Cassel(59) 4A1-1
DERAM René Edouard(6480) 1869/08/28 Wormhout(59) 4A1-3a
DERCLE Louis Benoit(4902) 1854/03/09 Ghyvelde(59) 4B1-4a
DERIBERE Hélène Florida(1540) 1876/08/05 Ligugé(86) 4i1
DEROO Hilde(3594) 1974/05/16 Poperinge(B) 3E10-7
DEROO Joanna Karolina(113) 1814/03/20 Vinkem(B) 3ABCD
DEROO Katrien Antoinette(7987) 1968/08/07 3K2-1a1
DEROO Nathalie(4645) 1978/12/22 Oudenaarde(B) 3E10-7
DEROO Pétronille Thérèse(3149) 1741/55 Bambecque(59) 4A1-1
DEROO Pieter Joannes(4744) ~1760 Proven(B)? 3ABCD
DEROO Raphaël(4442) 1937/01/02 Poperinge(B) 3E10-7
DEROOST Vanessa(3566) 1972/03/03 Reet(B) 3E10-4
DEROSIAUX Auguste(8308) ~1930 Lille(59)? 4C1-0
DERUDDER Maria Clara(756) ~1680 Eecke(59) 4A1-2
DERUYTTER Hanne(5541) 2003/01/10 Veurne(B) 3A1
DERUYTTER Paul(1019) 196. 3A1
DERUYTTER Ward(1020) 1999/05/25 Veurne(B) 3A1
DERUYTTER Wout(3185) 2000/10/09 Veurne(B) 3A1
DERVYN Auguste(6852) ~1839 Morbecque(59) 4A1-3c
DERVYN Descendance...(6853) ~1870 4A1-3c
DERYCK Appoline Louise(1747) 1805/05/03 Boulogne/Mer(62) 4B1-11
DERYCKE 8 enfants(4583) 1730-1748 Terdeghem(59) 4A1-1
DERYCKE Dorothea(767) 1740/02 Cassel(59)? 4A1-1
DERYCKE Ignatius(764) ~1700 Steenvoorde(59) 4A1-1
DERYCKE Isabelle Rosalie(4584) 1736/55 Cassel(59)? 4A1-1
DERYCKE Joannes(3838) 171. Terdeghem(59) 4A1-1
DERYCKE Joseph(4576) 171. Terdeghem(59)? 4A1-1
DERYCKE Marie Christine(770) 1743/11 Steenvoorde(59)? 4A1-1
DERYCKE Marie Françoise(806) 1718-1719 Terdeghem(59) 4A1-1
DERYCKE Marie Jeanne(4577) 175. Cassel(59)? 4A1-1
DERYCKE Mattheus(765) 167. 4A1-1
DERYCKE Pieter François(772) 1748/02 Cassel(59)? 4A1-1
DERYCKE Pieter(3836) 168. 4A1-1
DERYCKE Pietronelle(769) 1742/03/13 Steenvoorde(59)? 4A1-1
DERYCKE Pietronelle(771) 1745/11/13 Steenvoorde(59)? 4A1-1
DERYCKE Rita(7452) ~1960 3C
DERYCKERE Camiel(7666) 1890/11/05 Moorslede(B) 3K2-1a5
DERYCKERE Henricus(1384) 1865/11/15 Moorslede(B) 3K2-1a5
des TROMPES Anne(1895) ~1490 1B
des TROMPES Jean(3090) 145. 1B
DESAGHER Jean François(3157) 1715-1716 Poperinge(B) 4A1-3
DESAYEUX Vincent Xavier Arsène(8606) 1872/02/11 (80)? 4E
DESBIENS Antonia(3491) ~1647 Lille(59)? 4C1-0
DESBONE Antoine(7469) ~1670 Lille(59)? 4C1-0
DESCAMP Julie Joseph(5861) 1751-1752 Houplines(59) 4C2-1
DESCAMPS Anne Sophie(5723) 1970/07/25 Roubaix(59) 3B2
DESCAMPS Anselmpus Innocentius(5210) 1739/12/27 Moorslede(B) 3K2-1a4
DESCAMPS Guillemus(3214) ~1740 Moorslede(B)? 3K2a-4
DESCAMPS Jacqueline(1077) 1931 Stavele(B) 3E5+12
DESCAMPS Ludovicus Amandus(6386) 1848/12/28 Beveren/Ijzer(B) 3E6
DESCHAMPS Nicolas Maurice(8610) ~1770 Abbeville(80)? 4E
DESCHEEMAEKER Richard(2945) ~1900 Tielt(B)? 3B8
DESCHEEMAEKER Yvonne(334) 1927/02/17 Cambridge(USA) 3B8
DESCHODT Georgette(1171) ~1950 3E12
DESCHOTTE Yvonne Eugénie Pauline(7639) ~1900 Dunkerque(59)? 4B1-4a
DESCHREVEL Irma(999) 1891/04/24 3E5
DESCHUYTTER Els(246) 1970 3A1
DESCHUYTTER Felix(238) 1938 3A1
DESECK Liévine(4774) ~1687 Dunkerque(59) 4B1
DESECK Louise(172) 1890/06/09 Bruxelles(B) 3A7
DESECK Zoé Maria(121) 1874/10/10 Nieuwpoort(B) 3A1
DESELLER Marie(8336) ~1760 Châteauroux(36)? 4i2
DESERABLE Eli Louis Joseph(6917) 1840/04/16 Frévent(62) 4D2-1c
DESEVRE Auguste Albert(8260) 1849/04/20 Coeuvres-et-Valsery(02) 4F
DESEVRE Descendance...(8261) >1873 Luzarches(95) 4F
DESFORGES Stephanie (605) 1960/02/27 4B1-4b
DESGRANGES Descendance...(4699) ~1590-1610 Saint-Omer(62)? 4D1
DESGRANGES Franchois1(4698) ~1570 Saint-Omer(62)? 4D1
DESMET [N](4448) 1936/04/05 3E10-7
DESMET Bert(4465) 1991/08/12 Kortrijk(B) 3E10-7
DESMET Dirk(4463) 1963/01/30 3E10-7
DESMET Jacqueline(464) 1927/05/10 DePanne(B) 3B3
DESMET Stephaan(4464) 1987/10/06 Kortrijk(B) 3E10-7
DESMICHT Maria(3571) 1916/10/13 Roesbr.-Haringe(B) 3E10-7
DESMIDT Descendance...(3475) ~1800 4A1-2
DESMIDT Jacques Cornil(2028) 1774/04/19 Bambecque(59) 4A1-2
DESOUCHES Jeanne(14342) ~1620 (41) 4i0
DESREUMAUX Marie Sylvie(692) 1848/11/04 Wervicq(59) 3K2-1a1
DESRUQUES Descendance...(6718) 4C1-0
DESRUQUES Jean Marie(6717) ~1950 Lille(59)? 4C1-0
DESSAILLY Jean Baptiste Joseph(13543) 1804/09/14 Méricourt(62) 4D4
DESSEIN Pierre(6786) ~1870 Lille(59)? 4A1-3a
DESTALMINIL Elise Antonine(8659) ~1857 (80)? 4E
DESWART Barbe(7261) ~1740 Béthune(62)? 4D3
DESWARTE 3 enfants(6292) 1711-1714 Houtkerque(59) 3E
DESWARTE Albert(2007) 1685/11/08 Houtkerque(59) 3E
DESWARTE Carel Frans(2008) 1711/03/06 Houtkerque(59) 3E
DESWARTE Frans Winnoc(2009) 1714/05/16 Houtkerque(59) 3E
DESWARTE Marij Angela(2374) 1712/03/26 Houtkerque(59) 3E
DESWARTE Plusieurs Enfants(2375) 1716-1726 Houtkerque(59) 4A0
DETAILLE André Joseph(3064) 1784 Compogne(B) 3W
DETAILLE Marie Augustine(3067) 1813/07/04 Compogne(B) 3W
DETAILLE Marie Catherine(3069) ~1814 Compogne(B)? 3W
DETHOOR Jacoba Petronella(2578) 1659/07/26 Roesbr.-Haringe(B) 3E
DEVANDER Jeanne Sara(2387) 1753/01/05 Dunkerque(59) 4A2
DEVELTERE Descendance...(5323) ~1780 3K2-2
DEVELTERE Joannes Edmundus(4110) 173. 3K2
DEVELTERE Maria Catharina(1340) ~1720 Passendale(B) 3K2a-2
DEVELTERE Pierre Joseph(1260) 1755 Moorsele(B) 3K2-2
DEVERNAY Michel(1648) ~1950 4E
DEVERNAY Séverine(1649) ~1980 4E
DEVERNAY Sylvie(1650) ~1980 4E
DEVICQ Henricus(5073) ~1660 Reninge(B)? 3V0
DEVILLE Charles ,Louis(14069) ~1900 Paris(75)? 4i0
DEVILLERS Thérése Noémie Lucie(7535) ~1930 4D2-1a
DEVINCK Isabella Theresia(5108) ~1740 Woumen(B)? 3V0
DEVOGHEL Isabella Clara(1289) 1772/07/14 Passendale(B) 3K2-1a1
DEVOS Aloïs Jozef(13650) 1894/01/19 Dadizele(B 3K2-1a5
DEVOS Barbe Cornille(1729) ~1780 Teteghem(59) 4B1-4b
DEVOS Charles(6177) ~1690 Dunkerque(59) 4B1
DEVOS Jacques(4079) 162. 3V0
DEVOS Jan(1120) 1954/04/18 Poperinge(B) 3E5+12
DEVOS Jorn (1121) 1985 Poperinge(B) 3E5+12
DEVOS Marijken(4073) 157. 3V0
DEVOS Mark(1284) 1970/02/25 Poperinge(B) 3E10-11
DEVOS Nicole(7221) 1946/06/24 Brugge(B) 3B2
DEVOS Niels(7661) 1962 Poperinge(B) 3E5+12
DEVOS Pierre(4773) 1694-1695 Dunkerque(59) 4B1
DEVOS Rachel(1217) 1911/09/04 Wulverghem(B) 3E10-11
DEVOS Sébastien(6185) 1721-1722 Dunkerque(59) 4B1
DEVREKER [M](4443) ~1930 3E10-7
DEVREKER Dayer(1528) 1978/02/24 Poperinge(B) 3E10-11
DEVREKER Marcel(1527) 1942/01/11 Gijverinkhove(B) 3E10-11
DEVRIENDT Joanna(5336) ~1600 Moorslede(B)? 3K0
DEWAELE Gerardus Alphonsus(2560) 1912/02/04 Aardooie(B) 3K2-1a5
DEWAELE Hugo(2561) 1944/06/11 Rumbeke(B) 3K2-1a5
DEWAELE Joseph(2564) ~1940 Rumbeke(B)? 3K2-1a5
DEWAELE Lena(2563) ~1940 Rumbeke(B)? 3K2-1a5
DEWAELE Marie Jeanne Cornélie(6848) ~1740 Oost-Cappel(59)? 4A1-2
DEWAELE Peggy(2567) 1975/02/17 Kapellen(B) 3K2-1a5
DEWAELE René(2565) ~1940 Rumbeke(B)? 3K2-1a5
DEWANDEL Grégory(7977) ~1980 4D2-1d
DEWANDEL Gwenaëlle(7976) ~1980 4D2-1d
DEWANDEL Philippe(7975) ~1960 4D2-1d
DEWEER Kurt(4461) 1969/01/06 3E10-7
DEWEER Mathias(4462) 1994/02/20 3E10-7
DEWERDT Jacques Antoine(1707) 1773/11/16 Dunkerque(59) 4B1-4b
DEWILDE Kathleen(4423) 1950/11/16 Ieper(B) 3E10-7
DEWIPPE Agnès(7852) 1940/03/26 Poperinge(B) 3E10-7
DEWITTE Achille(370) 1886/08/30 3B6
DEWITTE Jacqueline(393) 1927/09 3B6
DEWITTE Maria Victoria(1296) 1749 Moorslede(B) 3K2-1a1
DEWITTE Marie Louise(392) 1923/02/04 3B6
DEWITTE Pétronille Thérèse(2616) ~1747 Rexpoëde(59) 4A2
DEWITTE Rosette(391) 1921/11/16 3B6
DEWULF [F1](1073) ~1930 Gijverinkhove(B)? 3C
DEWULF [F2](1074) 193. Gijverinkhove(B)? 3C
DEWULF Evelyne(7856) 1970/06/05 Brugge(B) 3E10-7
DEWULF Jeanne Dorothée(2380) 171. 3ABCD
DEWULF Joannes(2942) 1570/99 Wulveringem(B)? 3V0
DEWULF Marcel Adolphe(1049) 1900/04/11 Gijverinkhove(B) 3C
DEWULF Omaer(2943) 154. Wulveringem(B)? 3V0
DEWYNTER Marie Françoise(4332) 174. 4A1-1
d'EYNHOLDTS Catherine(3405) ~1590 1C
DEZWARTE Maria Louisa(331) 1835/12/10
d'HARCHIES André Alexandre(1916) ~1640 1B
d'HARCHIES Anne Thérèse(1919) ~1650 1703 1B
d'HARCHIES Jean(1913) ~1610 1B
d'HARCHIES Louis Joseph(1914) ~1640 1697 1B
d'HARCHIES Marie Catherine(1917) ~1640 1676 1B
DHERLIN Pierre(7049) ~1690 St-Pol/Ternoise(62)? <1754 4D2
DHONDT Gilles(220) 1995/07/22 LaLouvière(B) 3A1
DHONDT Jean Paul(219) 1946/02/16 Blankenberghe(B) 3A1
D'HOORE Véronique(548) 1965/02/25 3B8
DIERS Julie Coralie Amélie(5259) ~1830 Noordpeene(59)? <1863 4A1-1a
DINANGA Claude(3868) 1964/08/14 CONGO 3A6
DINNEWEL Marie Angélique(4374) 1834/04/30 Zuytpeene(59) 4A1-1
DOCMINY Germaine LouiseEstelle(7147)1894/02/26 St-Pol/Ternoise(62) 1974/05/18 St-Pol/Ternoise(62) 4D2
DOCMINY Henri Joseph François(7146) 1872/12/22 St-Pol/Ternoise(62) 4D2
DOMALAIN Philomène Marie Augustine(13664) 1892/09/13 Plourhan(22) 4io
DOMANGE Nicolas 2(5480) ~1710 Herserange(54)? >1759 4H
DOMANGE Nicolas 3(5481) 1759/08/06 Rodange(L) 4H
DONCHE Maria Theresia(572) ~1870 3E10-4
d'ONGNIES Claude François(2521) ~1610 1B
DORAS Clémence Marie Caroline(4925) 1843/08/18 Coudekerque-Br.(59) >2000 4B1-4a
DOREMUS Charles Louis(3728) 1806-1807 Killem(59) >1851 4A2
DOREMUS Julie Mélanie(3757) 1839/07/21 Killem(59) 4A2
DOREMUS Pierre Cornil(3756) 1835/04/20 Killem(59) 4A2
DOREMUS Sophie Rosalie(3729) 1833/09/11 Killem(59) 1833/09/13 Killem(59) 4A2
DORMOY Colette(3356) ~1900 Pointe-à-Pitre(971-G)? 4J2
DORNICOURT Pierre Jacques(1259) 1779 Ledegem(B) <1863 3K2
DORP Georges Edouard Eugène(4971) ~1860 Dunkerque(59)? <1907 4B1-10
DOUCET Lambert(3034) ~1670 Cerfontaine(B)? 3W
DOUCET Marie(3035) ~1670 Cerfontaine(B)? 3W
DOUILLARD Inès(3349) ~1900 Pointe-à-Pitre(971-G)? 4J2
d'OVILLE Jean(5993) ~1720 1773/06/28 Port-le-Grand(80) 4D2
DOZINEL Félix Pierre(4042) 1861/07/27 Azincourt(62) 1905/05/21 Azincourt(62) 4D2
DOZINEL Joseph Donatien(3040) 1927/03/24 Maisoncelle(62) 4D2
DOZINEL Jules Henri(3038) 1898/07/22 Azincourt(62) 1946 4D2
DOZINEL Zéphir Jules(3039) 1922/06/16 Azincourt(62) 1979/10/09 Béalencourt(62) 4D2
DROLENVAUX Louise(2774) 172. 2
DROMAUX Marie Catherine(3036) ~1670 Cerfontaine(B)? 3W
DU BRUCQ Francisca(5768) ~1580 Armentières(59)? 4C0-2
DU BUISSON Charles(3754) 161. Gravelines(59)? 4B0
DU BUISSON Stéphane(3755) 1650/05/06 Gravelines(59) 4B0
du MAISNIEL Charles François II(6507) ~1740 (80)? >1771 4E
du MAISNIEL Charles Joseph II(6508) 1767/12/17 Abbeville(80) >1804 4E
du MAISNIEL Charles Philippe(6509) 1769/03/02 Abbeville(80)? >1806 4E
du MAISNIEL Pierre François(6510) 1771/09/07 Abbeville(80)? >1811 4E
du PRET Jacqueline(2509) ~1530 1C
du VIVIER Pierre(2839) 157. Montreuil(62) 2
DUBOIS Anne(2804) 1673/08/06 1751/99 2
DUBOIS Antoine(2758) 164. 2
DUBOIS Catherine(2844) 1678 1755/06/25 Calais(62) 2
DUBOIS
Marie Thérèse(3480) ~1700
St-Amand(59)? 4C0
d'HARCHIES
André Alexandre(1916) ~1640
1B
d'HARCHIES Anne Thérèse(1919) ~1650 1B
d'HARCHIES Jean(1913) ~1610 1B
d'HARCHIES Louis Joseph(1914) ~1640 1B
d'HARCHIES Marie Catherine(1917) ~1640 1B
DHERLIN Pierre(7049) ~1690 St-Pol/Ternoise(62)? 4D2-1
DHONDT Gilles(220) 1995/07/22 La Louvière(B) 3A1
DHONDT Jean Paul(219) 1946/02/16 Blankenberghe(B) 3A1
D'HOORE Véronique(548) 1965/02/25 3B8
DIERS Julie Coralie Amélie(5259) 1826/12/30 Noordpeene(59) 4A1-1a
DINANGA Claude(3868) 1964/08/14 (C) 3A6
DINGREVILLE Benjamin(8825) 1855/09/09 Crecy-en-Ponthieu(80) 4E
DINGREVILLE Descendance...(8833) >1884 Lamotte-Buleux(80) 4E
DINNEWEL Marie Angélique(4374) 4A1-1
DOCMINY Germaine Louise Estelle(7147) 1894/02/26 St-Pol/Ternoise(62) 4D2-1d
DOCMINY Henri Joseph François(7146) 1872/12/22 St-Pol/Ternoise(62) 4D2-1d
DOMANGE Descendance...(5481) 1759/08/06 Rodange(L) 4H1
DOMANGE Nicolas 2(5480) ~1710 Herserange(54)? 4H1
DONCHE Maria Theresia(572) ~1870 3E10-4
DONCKERS Catherine(8212) ~1590 Philippeville(B)? 3W
d'ONGNIES Claude François(2521) ~1610 1B
DORAS Clémence Marie Caroline(4925) 1843/08/18 Coudekerque-Br.(59) 4B1-4a
DOREMUS Charles Louis(3728) 1806-1807 Killem(59) 4A2
DOREMUS Descendance...(6101) 1833-1839 Killem(59) 4A2
DOREMUS Julie Mélanie(3757) 1839/07/21 Killem(59) 4A2
DOREMUS Pierre Cornil(3756) 1835/04/20 Killem(59) 4A2
DOREMUS Sophie Rosalie(3729) 1833/09/11 Killem(59) 4A2
DORMOY Colette(3356) ~1900 Pointe-à-Pitre(971-G)? 4J3a
DORNICOURT Pierre Jacques(1259) 1779 Ledegem(B) 3K2-2
DORP Georges Edouard Eugène(4971) ~1860 Dunkerque(59)? 4B1-10
DOUCET Lambert(3034) ~1670 Cerfontaine(B)? 3W
DOUCET Marie(3035) ~1670 Cerfontaine(B)? 3W
DOUCHEZ Berthe Angèle Marguerite(7474) ~1887 Bavinchove(59) 4A1-1a
DOUILLARD Inès(3349) ~1900 Pointe-à-Pitre(971-G)? 4J3a
d'OVILLE Descendance...(5994) >1745 Port-le-Grand(80) 4D2
d'OVILLE Jean(5993) ~1720 4D2
DOZINEL Descendance...(6307) 1922-1927 4DL
DOZINEL Félix Pierre(4042) 1861/07/27 Azincourt(62) 4D2
DOZINEL Joseph Donatien(3040) 1927/03/24 Maisoncelle(62) 4D2
DOZINEL Jules Henri(3038) 1898/07/22 Azincourt(62) 4D2
DOZINEL Zéphir Jules(3039) 1922/06/16 Azincourt(62) 4D2
DREUMONT Jean Jacques(14529) 1630 Ruesnes(59) 4A0
DROLENVAUX Louise(2774) 172. 2
DROMAUX Marie Catherine(3036) ~1670 Cerfontaine(B)? 3W
du BREQUIN Pierre(3075) ~1370 0
DU BRUCQ Francisca(5768) ~1580 Armentières(59)? 4C2-0
DU BUISSON Charles(3754) 161. 4B0
DU BUISSON Stéphane(3755) 1650/05/06 Gravelines(59) 4B0
du MAISNIEL Charles François II(6507) ~1740 (80)? 4E
du MAISNIEL Charles Joseph II(6508) 1767/12/17 Abbeville(80) 4E
du MAISNIEL Charles Philippe(6509) 1769/03/02 Abbeville(80)? 4E
du MAISNIEL de LIERCOURT Descendance...(6516) >1808 4E
du MAISNIEL de NEMPONT Descendance...(6514) >1804 (80)? 4E
du MAISNIEL Descendance...(6512) >1804 (80)? 4E
du MAISNIEL Descendance...(7323) 1767-1771 Abbeville(80) 4E
du MAISNIEL Pierre François(6510) 1771/09/07 Abbeville(80)? 4E
du PRET Jacqueline(2509) ~1530 1C
du VIVIER Pierre(2839) 157. Montreuil(62) 2
DUBOIS Anne(2804) 1673/08/06 2
DUBOIS Antoine(2758) 164. 2
DUBOIS Catherine(2844) 1678 2
DUBOIS Eugénie(7426) 1869 Gravelines(59)? 4B0
DUBOIS Marie Thérèse(3480) ~1700 St-Amand(59)?
DUBOIS Rosalie Delphine Joseph(5886) 1798/10/26 Armentières(59) 4C2-1
DUBREUIL Didier(4254) 1961/02/25 4i1
DUBREUIL Marion(4255) 1984/12/01 4i1
DUBREUIL Renaud(4256) 1988/06/01 4i1
DUBROMEL Nicolas Ambroise(8694) ~1760 Abbeville(80)? 4E
DUBUCHE Antoine Joseph(7075) 1771/05/10 St-Pol/Ternoise(62) 4D2
DUCHAMP Jeanne(3733) 164. 4B0
DUCHEMIN Alphonsine Damarine(8653) 1833/08/04 Saint-Christ-Briost(80) 4E
DUCOURANT Arthur(7384) ~1920 4A0
DUCOURANT Camille Achille Cornil(7383) 1884/08/18 Winnezeele(59) 4A0
DUCROCQ Descendance...(8176) (62)? 4D
DUCROCQ François Joseph Marie(8175) 1841/02/21 Doudeauville(62) 4D0
DUCROCQ Jacques(8673) ~1750 Port-le-Grand(80)? 4E
DUCROCQ Marie Jeanne(8623) ~1768 (80)? 4E
DUCROCQ Martine(8399) ~1620 Renty(62)? 4D3
DUCROIX Nicolas(4522) 1746-1747 Noordpeene(59) 4A1-1
DUFLOS Benoît(8854) ~1790 Rumilly(62)? 4D0
DUFOUR Flore(6903) 1894/04/19 St-Pol/Ternoise(62) 4D2-1b
DUFRESNE Godfroid Joseph(13569) 1861/08/30 Méricourt(62)
DUHAMEL Jacques(4705) ~1630 Saint-Omer(62)? 4D2
DUHAUPAS Descendance...(8432) ~1930 4D2
DUHAUPAS Georges(8431) 1901/04/05 Avesnes-le-Comte(62) 4D2
DUHERON Marie Françoise Clémence(13637) ~1810 (974)? 4M4
DUMAREY (3530) 1930/02/22 Boezinge(B) 3E10-
DUMASY Berthe Georgette(825) 1885/04/11 Dunkerque(59) 4B1-4b
DUMEUNIER Christian(8471) ~1960 3A1
DUMON Godelieva Genoveva(5544) 1789/10/27 Gistel(B) 3V0
DUMON Myriam(1474) ~1930 3K2-1a5
DUMONT Alphonse Louis(3116) 1870/05/30 Lille(59) 4A1-3c
DUMONT Anne Monique(3121) ~1960 Wormhout(59)? 4A1-3c
DUMONT Augustine Joséphine(6640) 1771 Comines(59)? 4C1-0
DUMONT Jacques François(5574) 1731/12/22 Comines(59) 4C1-0
DUMONT Jacques Pierre(3119) ~1930 Wormhout(59)? 4A1-3c
DUMONT Michel Alphonse(3117) ~1900 Wormhout(59)? 4A1-3c
DUMOULIN Marie Thérèse Barbe(6324) 1829/06/26 Cassel(59) 4A1-1a
DUPEND Constant Charles Joachim(6899) 1850/02/12 Frévent(62) 4D2-1c
DUPEND Lia Juliette Charlotte(6900) 1852/02/17 Frévent(62) 4D2-1c
DUPETIT Georgette Marie Louise(6330) 1918/02/06 Berguette(62) 4A1-1a
DUPONT Adolphine Auréa!(6928) 1848/06/12 Frévent(62) 4D2-1c
DUPONT Constant Augustin Joseph(6898) 1828/01/12 Frévent(62) 4D2-1c
DUPONT Damassen Auguste(8743) = 1822 Noyelles-sur-Mer(80) 4E
DUPONT Elisabeth Constance(8729) ~1820 Noyelles-sur-Mer(80)? 4E
DUPONT Françoise Elisabeth Mélanie(8723) ~1800 Noyelles-sur-Mer(80)? 4E
DUPONT Madeleine(7642) ~1800 Parthenay(79) 4i1
DUPONT Marguerite(2946) 1900/11/01 Tielt(B) 3B8
DUPONT Marie Aimée Zéphirine(8725) 1807/12/04 Noyelles-sur-Mer(80) 4E
DUPRAT Marie Anseline(14052) 1874/02/15 Lavardac(47) 4i1
DUPRE Michiel(4620) ~1630 3E
DUPUIS Louise(7116) 1859/08/04 St-Pol/Ternoise(62) 4D2-1d
DUPUISdeLavau Marie Elisabeth(2284) >1765 4J3
DUQUENOIS Joseph(8078) ~1740 (17)? 4J2
DUQUESNE Philippe(7177) ~1630 Cuinchy(62)? 4D3
DUQUESNE Descendance…(13653) >1673 Cuinchy(62)? 4D3
DURAND Gérard(7392) 1949/01/18 Paris 15e(75) 4B1-4a
DURAND Laura(7393) 1985/05/30 Evry(91) 4B1-4a
DURAND Mathurine [Madeleine](6035) ~1710 Curemonte(19) 4i0
DURANDdeLINOIS Françoise(2798) 1761/08/31 2
DURIER Pierre Joseph(5862) 1737-1738 Armentières(59)? 4C2-1
DUROT Jean Louis(8150) >1752 4C3-0
DUROT Louis Joseph(2384) 1725/06/23 Hasnon(59) 4C3-0
DUSOULIER Maria Anna Josepha(6425) ~1710 Spiere(B)? 3K0
DUSSART Louise Joseph(6010) 1784-1785 St-Amand(59) 4C3-1
DUSSIEU Magdeleine(3142) ~1740 Bordeaux(33)? 4J3
DUSUSIAU Jean Baptiste(6708) ~1760 Béthune(62)? 4D3
DUTHOIT Benjamin Joseph(2343) 1764/12/18 Tourcoing(59) 4C1-0
DUTHOO Marie Thérèse(5617) 1785/03/20 Ledegem(B) 3K2-1a1
DUTREVOUX de KERSAUZON Marie(13646) o~1800 Saint-Denis(974) 4M4
DUVAL Descendance...(8662) ~1790 Port-le-Grand(80) 4E
DUVAL Descendance...(8773) ~1740 Port-le-Grand(80) 4E
DUVAL Emmanuel(8661) ~1760 (80)? 4E
DUVAL François(8772) ~1784 Port-le-Grand(80)?
DUVERNOY Gaston Eugène(6453) ~1890 Paris(75)? 4B1-4a
DUVILLIE Adolphe(3486) 1823/10/02 Tournai(B) 3W
DUVIVIER Antoinette(3743) 159. Gravelines(59)? 4B0
DUYCK Francisca(4679) 181. 3K2
DUYCK Herbert(7492) 1975/03/12 3B3
DUYCK Mathias(7493) 2002/05/28 3B3
DUYCK Sarah(7494) 2004/03/08 3B3
DUYSENS Marie(7837) 2002/02/06 3A6
DUYSENS Serge Antoine(7836) 1957/08/25 3A6
DYER Marie Joseph Antoinette(6834) 1818/10 Avesnes(59) 4D3
DYSSERIN Anne Thérèse(2661) 1766/10/19 Rexpoëde(59) 4A2
DYSSERIN Arnold(2644) ~1760 Rexpoëde(59)? 4A2
DYSSERIN Benoit Jacques Cornil(2643) 1732/55 Rexpoëde(59) 4A2
DYSSERIN Descendance...(6310) 1760-1775 Rexpoëde(59) 4A2
DYSSERIN François Cornil(2653) 1776/10/01 Rexpoëde(59) 4A2
DYSSERIN Jean François(2637) 1733-1734 Rexpoëde(59)? 4A2
DYSSERIN Marie Pétronille(2662) 1775/03/16
E
ECART André(6558)
~1670 Cormicy(51) 4H
ECKSTEEN Alberta Marie Corneille Victoire(13721) 1906/05/08 Socx(59) 4A1-3a
ECQUEE Jean Baptiste(4347) v1799/ Staple(59) 4A1-1a
ECQUEE Pierre Antoine(4348) 176. 4A1-1
EGHELS Guillaume(2854) ~1500 1C
ELLEBOUDT Eusebia Cornelia(2722) ~1828 Steenvoorde(59) 3E3
ELLEBOUT Isabelle Rosalie(6475) 1818/04/24 Socx(59) 4A1-3a
ENARD? Lucienne Odette(3042) 192. Maisoncelle(62)? 4D2
ERNOU Philippe(2393) ~1581 Armentières(59)? 4C2-0
ESPARON Jean Baptiste Champcourt(13639) o ~1830 (974)? 4M4
ES SALMI Abdessame(293) 1965/03/01 Taroudant(MA) 3A1
ES SALMI Marie(1976) 1999/11/06 Anderlecht(B) 3A1
ES SALMI Saadi(294) 1997/01/06 Etterbeek(B) 3A1
ES SALMI Yanis(5945) 2003/05/28 Anderlecht(B) 3A1
ESKENS Emmy(3554) 1959/10/13 Antwerpen(B) 3E10-4
ETIENNE Louis(14015) ~1856 Paris(75)? 4E
EVERAER Théodore Charles(8455) ~1830 (59)? 4B1-10
EVRARD [F](3219) ~1930 3K2-1a1
EVROTTE
Marguerite(13580) ~1710 (80)? 4D
F
FABIEN Georges Jules Prosper(6979)
1865/06/12 Frévent(62) 4D2-1a
FABRI Jean(3025) 1635/09/26 Cerfontaine(B) 3
FACCHETTI Descendance...(8362) > 1950 Paris(75)? 4F
FACCHETTI Pino Henri(8361) ~1925 Paris(75)? 4F
FACQUET Françoise(7520) ~1683 Noyelles-sur-Mer(80)? 4E
FAES Marie Henriette Caroline(6069) 1830/03/02 Oxelaere(59) 4A1-1b
FARASYN 4 autres enfants(4096) 173. Torhout(B)? 3K2b
FARASYN Clara(3665) 1732/04/07 Torhout(B) 3K2-1b4
FARASYN Pieter(4094) 170. 3K2b
FARDEL Descendance...(8418) >1718 Oeuf-en-Ternois(62) 4D2-0
FARDEL Pierre(8417) 1681/10/23 Oeuf-en-Ternois(62) 4D2-0
FARDOUX Micheline(7896) 1935/05/30 Saint-Omer(62)? 4A1-1a
FARITIE Jean Baptiste(4915) 1810/04/05 Dunkerque(59) 4B1-4b
FATOU Arthur Guislain(6240) ~1880 Malo-les-Bains(59)? 4B1-10
FATRE Descendance...(5638) ~1670 Templeuve(B)? 4A0
FATRE Jacques(5637) 164. Templeuve(B)?4A0
FATUMA Thérèse(4314) 2001/04/01 Lubumbashi(C) 3A6
FAUVERGUE Geneviève Francine Henriette(8404) ~1950 (59)? 4A0
FAYET Joseph Henri(14263) o~1860 Châteauroux(36)? 4i2
FEBVÉ [M](2292) ~1730 4J3
FENET Procope François(8366) ~1690 Saint-Omer(62)? 4D1
FERIE Jeanne(6586) 1772 Longwy(54)? 4H
FERLANDE PauleLouiseMarcRenée!(3340) 1871/25/04 Pointe-à-Pitre(971-G) 4J3a
FERMAGEN Anna Maria(5078) ~1680 Keiem(B)? 3V0
FERNANDEZ Simone(8424) 1945/11/30 Illkirch-Graffenstaden(67) 4H0
FERNANDEZ-VASQUEZ Manuel(265) 1959/10/22 Riosa(ESP) 3A1
FERRET Marguarete(4592) ~1600 Moorsele(B)? 3K0
FERRET Willy(2552) ~1930 3K2-1a5
FEVRIER Philippe(7632) ~1970 4D2-1a
FEVRIER Yvan(7633) 1999/02/07 4D2-1a
FEYS 6 enfants(3545) ~1960 3E10-4
FEYS Marcel(3544) ~1940 Bikschote(B)? 3E10-4
FEYS Virgenie(1395) 1833/02/08 Rumbeke(B) 3K2-1a5
FICHEUX Marie Alexandre Auguste(8749) ~1820 4E
FICOT Jean Baptiste(7212) ~1744 Marles(62) 4D3
FIDEL Jean Baptiste(5593) ~1710 Hammeville(54)? 4H
FIDEL Nicolas(5595) 1756 Vézelise(54)? 4H
FIEMS Maria Catharina(4103) 171. Dadizele(B) 3K2
FIERAIN Fanny(6493) ~1950 Abbeville(80)? 4E
FIEVE Charles François Joseph(6040) 1819/05/19 Ferfay(62) 4C3-1
FIQUET Isidore Ernest(2391) 1839/07/02 Hazebrouck(59)? 4A1-3c
FIQUET Jeanne Marie(2862) ~1880 Hazebrouck(59)? 4A1-3c
FIVE Adèle Eugénie Joseph(5901) 1822/10/15 Steenwerck(59) 4C2-1
FLAGOLLET Charles Emile Louis(6526) ~1858 Dunkerque(59) 4B1-10
FLAGOLLET Descendance...(6527) >1880 Dunkerque(59) 4B1-10
FLAMAND Marie Jeanne(6058) 1790/01/23 Cassel(59) 4A1-1b
FLAMENT Marie Rosalie Joseph(5602) 175. Merck-St-Liévin(62) 4D2
FLAMEZ Descendance...(4091) >1811 4A2
FLAMEZ Jacobus(3972) ~1710 Reninge(B) 3ABCD
FLAMEZ Jacques Ignace Winoc(2036) 1783/01/01 Warhem(59) 4A2<3E
FLAMEZ Jacques(6140) ~1780 4A2
FLAMEZ Pieternelle(3995) ~1630 Leisele(B) 3V0
FLANDRIN Aurélie Palmyre(8601) 1842/11/06 Abbeville(80) 4E
FLANDRIN Vénérante Ludivine Josèphe(13672) 1796/05/10 Baléancourt(62) 4d5
FLAVIER Guillaume(2532) 140. 1
FLOQUET Jean Baptiste(6068) 1799-1800 Oxelaere(59)? 4A1-1a
FLORÉ Carolina Brunona(3667) 1769-1770 Loppem(B)? 3K2-1b4
FLORET Auguste Louis(4384) 1857/02/18 Bavinchove(59) 4A1-1a
FLORET François JeanBapt.(4381) ~1832 Rénescure(59) 4A1-1a
FLORET Pierre(4382) 182. 4A1-1
FLYPO Paschasius(5403) ~1740 Langemark(B) 3K2-1a3
FOBERT Marie Jeanne(789) ~1710 Cassel(59) 4A1-1
FOCQUET Blanche Léonie Berthe(4038) 1898 ??? 4C1-0
FOLCKEN Marie Pietronelle(812) 1742-1743 Bavinchove(59) 4A1-3b
FOLCKEN Mattheus Cornelis(4588) 175. Bavinchove(59)? 4A1-1
FOLCKEN Mattheus(813) 170. 4A0
FOLLEBOUT Rita Maria(8293) 1955/01/06 3K2-1a5
FONTAINE Florian(7917) 1993/06/02 4A1-1a
FONTAINE Jean Louis(6610) ~1790 Rouvrois-sur-Othain(55)? 4H1
FONTAINE Laurent(7915) ~1960 4A1-1a
FONTAINE Marie Joseph(6560) 1768/02/23 Hussigny(54) 4H1
FONTAINE Maxime(7916) 1987/07/24 4A1-1a
FONTAINE Maximilien(7032) ~1730 St-Pol/Ternoise(62)? 4D2-1
FONTAINE Solène(7918) 2001/09/27 4A1-1a
FONTENOY Lola(8553) 2009/08/02 Ottignies(B) 3A1
FONTEYNE Descendance ...(8026) ~1810 Dunkerque(59) 4B1-4b
FONTEYNE Jacques Jean(1709) 1781/06/23 Dunkerque(59) 4B1-4b
FONTEYNE Jean Baptiste(4909) ~1750 4B1
FONTEYNE Marie Madeleine(606) 1784/05/18 Dunkerque(59) 4B1-4b
FONTEYNE Sofie(1490) 1963/08/01 3K2-1a5
FORCEVILLE 4 enfants +(6119) 1874-1882 Antwerpen(B) 3L
FORCEVILLE Caroline Ludovica(6118) 1873/05/31 Antwerpen(B) 3L
FORCEVILLE Edmundus Joannes(5963) 1850/08/03 Antwerpen(B) 3L
FORCEVILLE Judocus(5956) 1816/01/05 Antwerpen(B) 3L
FORESTIER Descendance...(8844) Rumilly(62) 4D0
FORESTIER Louis Marie(8843) ~1797 (62)? 4D0
FORET Jean(5596) 170. Merck-St-Liévin(62)? 4D2
FORMESYN Wim(3128) ~1970 3K2-1a1
FORNIER Isabelle(6612) ~1590 Lambrey(70)? 4H
FORREST Charles Théodore(14095) ~1870 (86)? 4i1
FORTEGUERRE Alfred Ernest(4190) ~1880 Hautvillier(80)? 4E
FORTEGUERRE Descendance...(6856) ~1900 4E
FORTHON Jeanne(8047) ~1740 (33) 4J0
FOSSAERT 2 enfants(3531) ~1950 3E10-4
FOSSAERT 2 enfants(3542) ~1950 3E10-4
FOSSAERT 3 enfants(3534) ~1950 3E10-4
FOSSAERT 5 enfants(3529) ~1950 3E10-4
FOSSAERT 6 enfants(6287) 1741-1761 Houtkerque(59) 4A0
FOSSAERT André Cornelius(3526) 1923/12/28 Bikschote(B) 3E10-4
FOSSAERT Bibiane Pulchère(2378) 1748/02/14 Houtkerque(59) 4A0
FOSSAERT Camille Cornelius(3527) 1925/07/17 Bikschote(B) 3E10-4
FOSSAERT Catherine Thérèse(2012) 1741/05/06 Houtkerque(59) 4A0
FOSSAERT Emmanuel Joseph(3265) 1751/03/29 Houtkerque(59) 4A0
FOSSAERT Eugénie(2013) 1751/03/29 Houtkerque(59) 4A0
FOSSAERT Frans Cornelius(3536) 1929/03/01 Bikschote(B) 3E10-4
FOSSAERT Frans Joseph(3537) 1931/05/06 Bikschote(B) 3E10-4
FOSSAERT Jérôme Cornelius(1155) 1894/05/04 Westvleteren(B) 3E10-4
FOSSAERT Joseph Constantin(2377) 1744/10/08 Houtkerque(59) 4A0
FOSSAERT Joseph Cornelius(3535) 1929/03/01 Bikschote(B) 3E10-4
FOSSAERT Joseph Georges(1503) 1939/05/24 Bikschote(B) 3E10-4
FOSSAERT Léopold Joseph(3540) 1936/01/29 Bikschote(B) 3E10-4
FOSSAERT Louis Cornelius(3539) 1933/10/29 Bikschote(B) 3E10-4
FOSSAERT Marie Catherine(2376) 1743/01/25 Houtkerque(59) 4A0
FOSSAERT Matthieu(2011) 1687 4A0
FOSSAERT Michel Théophile(1154) 1922/04/17 Roesbr.-Haringe(B) 3E10-4
FOSSAERT Roger Lucien(3532) 1927/01/17 Bikschote(B) 3E10-4
FOSSAERT Thérèse Maria(3543) 1940/06/18 Bikschote(B) 3E10-4
FOULON Claire(2015) ~1600 Houtkerque(59)? 4A0
FOULON Robert(7271) ~1670 Verquigneul(62)? 4D3
FOURMAUX Jean Baptiste(5559) 1687 Biache-St-Vaast(62)? 4D4
FOURMAUX Pierre Charles(5560) >1711 Biache-St-Vaast(62)? 4D4
FOURNEL Descendance...(5563) 1713-1725 Rodange(L) 4H1
FOURNEL Jean Jr(5562) ~1689 Rodange(L) 4H1
FOURNELLE Jean Baptiste(8091) ~1798 Rodange(L) 4H1
FOURNIER Christian(3235) ~1640 Dunkerque(59)? 4B0
FOURNIER Clément(7910) 1991/10/16 4A1-1a
FOURNIER Enrique Alain(7990) 2001/08/02 Menen(B) 3K2-1a1
FOURNIER Gianni Alain(7989) 1999/02/06 Menen(B) 3K2-1a1
FOURNIER Jean Michel(7907) ~1960 4A1-1a
FOURNIER Laetitia(7908) 1984/05/12 4A1-1a
FOURNIER Quentin(7911) 1992/10/03 4A1-1a
FOURNIER Robert Joseph(7985) 1937/03/31 Menen(B) 3K2-1a1
FOURNIER Romy Sabrina(7991) 2005/07/18 Menen(B) 3K2-1a1
FOURNIER Vanessa(7909) 1987/16/15 4A1-1a
FOURNIER Xavier Charles(7986) 1967/09/06 Menen(B) 3K2-1a1
FOURNIEZ Descendance(13720) >1720) Habarcq(62)? 4D4
FOURNIEZ Jacques(7166) ~1690 Habarcq(62)? 4D4
FRANCHOIS Martin(2018) ~1760 Zuitpeene(59) 4A1-3a
FRANCHOIS Pierre Louis(4519) 1799/03/29 Zermezeele(59) 4A1-3a
FRANCISCO Colette(2200) 1929/08/25 4i1
FRANÇOYS Catherine(356) 1955/07/27 Gent(B) 3B8
FRANEAU Descendance...(3449) ~1740 1C
FRANEAU François Philippe(3448) 1702/04/24 Attre(B) 1C
FRANSEN Marie Françoise(2251) 1735/11/21 Dunkerque(59) 4B1-10
FRANSEN Marie Pétronille(2040) ~1730 Dunkerque(59)? 4B1-4a
FRANSSEN Georges(1856) ~1930 (59)? 4A1-1a
FRANTZ Jean Théodore(6368) ~1750 Gravelines(59)? 4B0
FRATTINI Simone Paulette(7925) 1940/02/18 Marseille(13) 4B1-4b
FREMY Maximilien Ferdinand(13537) 1805/09/07 Izel-les-Erquelin(62) 4D4
FREMY Marie Ange(13545) ~1810 Méricourt(62)? 4D4
FREMONT Suzanne(6497) 1686/04/27 Tonnay-Charente(17) 4J0
FRENCH Descendance...(3353) ~1920 Pointe-à-Pitre(971-G)? 4J3a
FRENCH Eugène(3352) ~1900 Pointe-à-Pitre(971-G)? 4J3a
FRERE Christian(13741) ~1980 (B) 3B6
FREVILLE Constance(13596) o ~1681 GivenchyEnGohelle(62)? 4D4
FREVILLE Marie Anne(8237) ~1702 Port-le-Grand(80) 4E
FRICHET François Savinien(14561) o~1767 La Ferté Gaucher(77)? 4D3-1
FROSTEN Jacoba(2966) ~1640 Moorslede(B)? 3K1
FRUITIER Jules Théodule(8868) ~1890 (60)?
FUSILLIER Guy(1562) 1969/08/09 Libourne(33) 4i1
FUSILLIER Lea(7480) 2006/05/12 Bordeaux(33)
FUSILLIER Marc(1560) 1927/04/09 4i1
FUSILLIER
Olivier(1561) 1968/02/10 Libourne(33)
G
GABARRON Mateo(13861)
2011/12/30 Stassen(L) 3B1
GABARRON Grégory(13860) =1980 (L)? 3B1
GABORIT Descendance...(8199) >1893 4B1-4a
GABORIT Pierre Constant(6442) 1867/09/14 Dunkerque(59) 4B1-4a
GACQUER Desc...(8027)1852-1859Frévent(62)4D2-1a Mines(68) 4H1
GACQUER Grégoire Auguste Joseph(6922) 1829/09/04 Wavrans/Ternoise(62) 4D2-1a
GADOU Maria(4122) ~1600 Dadizele(B)? 3K2
GAILLARD Marie Augustine(8258) ~1827 (95)? 4F
GAILLIAERDE Magdalena(2148) 1901/08/23 Roesbr.-Haringe(B) 3E10-6
GAILLIAERDE Margareta(995) 1898 Roesbr.-Haringe(B)? 3E10-6
GAILLIAERDE René(994) 1873/04/19 Roesbr.-Haringe(B) 3E10-6
GALENS Bruno(3584) 1971/05/30 Gent(B) 3E10-7
GALENS Daniël(3582) 1939/04/28 Waarschoot(B) 3E10-7
GALENS Evelyne(3583) 1966/05/05 Gent(B) 3E10-7
GALLE Auguste Alexandre(6918) 1838/02/28 (95)? 4D2-1e
GALLET Gilles(7544) 4D2-1a
GALLET Guislain Joseph(7084) ~1780 St-Pol/Ternoise(62)? 4D2-2
GALLET Marie Guislaine Joseph(7083) 1805/08/02 St-Pol/Ternoise(62) 4D2-2
GALLET Valentine(7545) 2000/05/22 Chambéry(73) 4D2-1a
GALLIOT Rose(6597) ~1770 Angers(49)? 4G
GALO Catheline(13608) !~1650 Roesbr.-Haringe(B)? 3BV0(
GAMBIER Jérôme(4737) ~1620 Saint-Omer(62)? 4D1
GANNE Adeline(1227) 1988/03/26 Poperinge(B) 3E10-11
GANNE Hannelore(1226) 1985/06/14 Poperinge(B) 3E10-11
GANNE Hendrik(1225) 1956/06/27 Poperinge(B) 3E10-11
GANNE Siegmund(1228) 1992/01/27 Poperinge(B) 3E10-11
GARGAUD Nathalie(7968) ~1970 4D2-1d
GARGAUD Roger(7967) ~1940 4D2-1d
GARMYN Cyrille(5033) 1884/02/02 Krombeke(B) 3K2-1a1
GARMYN Lode E3mmanuel(4041) 1969/01/07 3K2-1a1
GARMYN Maria Cecilia Amata(5034) 1915/03/05 Krombeke(B) 3K2-1a1
GARMYN Maxime Lode(7992) 2002/03/06 Brugge(B) 3K2-1a1
GARNIER Ernest(6960) ~1880 Cergy(95)? 4D2-1e
GARNY Johanne(310) 1991/02/18 Braine l'Alleud(B) 3A1
GARNY Mathias(309) 1987/07/11 Braine l'Alleud(B) 3A1
GARNY Sarah(308) 1984/10/20 Braine l'Alleud(B) 3A1
GARNY Vincent(307) 1960/08/16 Brasschaat(B) 3A1
GATINEAU Désiré Eugène(6236) ~1880 LeMans(72)? 4B1-4a
GAUCHER Jeanne(6541) ~1610 (45)? 4i0
GAUDION Anne(6722) 1705 Chargé(37)? 4i0
GAUJARD Descendance...(8346) >1804 Châteauroux(36) 4i2
GAUJARD Louis(8345) 1781/11/05 Saint-Maur(36) 4i0
GAUTIER Julienne(13772) ~1630 (44)? 4G
GAUTIER Mathurin(14516) o~1570 (44) ? 4G
GAUVIN Jehanne(13759) 1530 (44)? 4G
GAYA Audrey(3863) 1992/10/14 Bordeaux(33) 3A6
GAYA Bruno(3864) 1998/05/03 Bordeaux(33) 3A6
GAYA Patrick(3862) 1955 (C) 3A6
GEOFFROY Guislain Joseph(6633) 1800 St-Pol/Ternoise(62)? 4D2-1
GEOFFROY Joseph(6405) 1755 St-Pol/Ternoise(62)? 4D2-1
GEORGES Marianne Marguerite(2319) ~1750 Saint-Domingue(H)? 4J3
GEORGES Ginette(14130) 1947/04/24 Paris(75) 4A0
GERBAUT Jeanne(13723) 1729/01/30 Bordea ux(33) 4J0
GERBIER Anne Marie(2219) 1767/04/03 Le Blanc(36) 4i1
GERMAIN Arnaud(325) 1995/10/30 Anderlecht(B) 3A1
GERMAIN Justine(2742) 2000/05/07 Ath(B) 3A1
GERMAIN Rudy(324) 1971/12/03 Ath(B) 3A1
GERMAIN Zoé(326) 1997/03/27 Ath(B) 3A1
GERVOIS Simone(1784) 1900
GESKIERE Franciscus(3375) 178. 3K2a-3
GESQUIERE Descendance...(5415) >1775 Moorslede(B) 3K2-1a5
GESQUIERE Franciscus(1365) ~1740 Moorslede(B) 3K2-1a5
GESQUIERE Petrus(5249) ~1690 Ledegem(B)? 3K0
GESQUIR Maria Joanna(4215) 171. 3V0
GESQUIRE Petrus(5227) 1694 Ledegem(B)? 3K2-1b3
GHESQUIERE Descendance…(13862) >1887 Proven(B) 3E6
GHESQUIERE Henri Séraphin(1211) 1856/01/09 Proven(B) 3E10-2
GHESQUIERE Maria Francisca(5357) 1682-1683 Moorslede(B)? 3K2-1a3
GHESQUIERE Marie Agnès(5396) 1748-1749 Moorslede(B) 3K2-1a5
GHESQUIERE Pieter Joannes(1349) 1797/01/01 Kachtem(B) 3K2-1a3
GHESQUIERE René Aimé(5028) 1859/07/10 Proven(B) 3E6
GHEYSSENS Esmeralda(7481) 1981/04/03 3B3
GHISLAIN Marie Angélique(5675) ~1710 Cerfontaine(B)? 3W
GHRAIBI Imed(6314) Tabaka(TU) 3A7
GHRAIBI Mehdi(8541) 2009/04/11 3A7
GHRAIBI Rayan(7366) 2006/01/14 Ixelles(B) 3A7
GHYS Anne Marie Madeleine(3044) ~1660 Dunkerque(59)? 4B1
GHYS Marie Françoise(2373) ~1680 Houtkerque(59)? 4A0
GHYS Suzanne(194) 1919/09/26 RhodeStGen.(B) 3A7
GHYSEL Hubertus 2(2972) 1749/05/15 Moorslede(B) 3K2-1a1
GHYSEL Maria Agnita(2973) 1750/07/15 Moorslede(B) 3K2-1a1
GHYSEL Maria Clara(2969) 1743/02/08 Moorslede(B) 3K2-1a1
GHYSEL Maria Isabella(2926) 1752/09/13 Moorslede(B) 3K2-1a1
GHYSELEN Catharina Rosa(2971) 1748/05/29 Moorslede(B) 3K2-1a1
GHYSELEN Descendance...(6377) 1743-1752 3K2-1a1
GHYSELEN Godefridus(2932) 1681/11/23 Moorslede(B) 3K2a-1
GHYSELEN Hubertus 1(1329) 1715/11/20 Moorslede(B) 3K2-1a1
GHYSELEN Petronella Theresia(2970) 1746/08/25 Moorslede(B) 3K2-1a1
GIGOUT Marie Thérèse(6600) ~1800 Vézelise(54)? 4H
GILLIARD Marie Magdeleine Joseph(5976) 1716-1717 St-Amand(59)? 4C3-1
GILLIE Isabella Clara(5105) ~1730 Passendale(B)? 3K2-1a4
GILLIOT Julie(7424) 1861 Gravelines(59)? 4B0
GILLIS Maria Joanna(4603) 169. Lo(B)? 3V0
GILLOT Marie(6653) ~1750 Noyelles-sur-Mer(80)? 4E
GIRARD d'ALBISSIN Elisabeth(3140) 182. 4J3
GIRARD d'ALBISSIN Marie Clémentine(3139) 181. (971-G)? 4J3
GIRARD Eric(4257) ~1950. 4i1
GIRARD Romain(4258) 1985/11/27 4i1
GIRAUD Marie Victorine Ernestine(8447) ~1870 (92)? 4i0
GIRON Angelle Clotilde Henriette(14295) 1832/09/04 LaChâtre(36) 4i0
GISCARD Martin(6547) ~1740 Curemonte(19) 4i0
GOBERT Auguste(6806) ~1841 4A1-1a
GODART Alfred François Joseph(6957) 1874/03/29 Frévent(62) 4D2-1e
GODART Angélique Narcise Fr.(7107) 1837/12/31 St-Pol/Ternoise(62) 4D2-1d
GODART Louis Théodore(8806) 1827/04/10 Cahon(80) 4E
GODBERT Pierre François Ferdinand(13572) o ~1863 (62)? 4D4
GODDERIS Descendance...(4991) >1860 Gijverinkhove(B)? 3ABCD
GODDERIS Pieter Jacobus(1023) 1831/04/10 Gijverinkhove(B) 3ABCD
GODDERIS Sabine(1424) 1958/04/27 Poperinge(B) 3K2-1a5
GODNET Descendance...(8781) >1743 Port-le-Grand(80) 4E
GODNET Noël(8780) ~1724 Port-le-Grand(80)? 4E
GOEMAERE Monique(1223) 1939/09/14 Poperinge(B) 3E10-11
GOESSENS Maria Catharina(6356) 1719/04/11 Zevekote(B) 3V0
GOESSENS Petrus(6355) ~1690 Zevekote(B)? 3V0
GOETGHELUCK Benoît(7611) ~1800 Oxelaere(59)? 4A0
GOGIBUS François(2827) 157. 2
GOGIBUS Martin(2826) 153. Calais(62)? 2
GOGIBUS Philippotte(2829) ~1530 Calais(62)? 2
GOLENS Jean(2669) ~1660 4A0
GOOSSENS Jeanne(5462) 167. Huldenberg(B)? 3A1
GOSSART Charles Philippe Bernard(8217) 1753/05/03 Hesdin(62) 4E
GOSSART François Auguste Bernard(8218) 1804/02/19 Abbeville(80)? 4E
GOSSELIN Jean(8441) ~1760 (80)? 4E
GOUDENHOOFT Eugénie Rosalie(647) 1868/03/07 Stavele(B) 3E5
GOUDEZEUNE Marie Rose(1299) 1788 Geluwe(B) 3K2-1a1
GOUDEZOONE Petrus(6345) ~1670 Zonnebeke(B)? 3K0
GOUDEZOONE Petrus(6347) ~1730 Zonnebeke(B)? 3K0
GOUDRY Louisa(1689) ~1880 Dunkerque(59)? 4B1-4b
GOUILLIART (7876) ~1920 Saint-Omer(62)? 4A1-1a
GOULLAND Brigitte(7621) ~1950 4D2-1a
GOVIN Elisabeth(13871) 1804/02/17 ontaine-Française(21) 4E
GOY Marie(8000) ~1660 4X3
GRARE Anthoine(8402) 1686/02/26 Renty(62) 4D0
GRARE Antoine(8401) ~1650 Renty(62)? 4D0
GRAS Clère(3023) 1684/09/22 Grasse(06) 4K
GRAU 2 enfants(2810) 1751 Strasbourg(67) 2
GRAU Philippe(2780) 172. 2
GRAVELLE Marie Madeleine(3792) 1787/04/13 Ergny(62) 4D0
GREGORIUS Cecilia(4204) ~1710 Dadizele(B) 3K2-2
GRELÉ Jacques(14337) ~1709 (21) ?
GREMAUD Côme(6274) 2002/05 Paris(75) 4G1
GREMAUD Matthieu(5836) 1976 4G1
GRENET Henri(8463) ~1830 Dunkerque(59)? 4B1-4a
GRESLOU Claire Louise(2811) 1826/10/23 2
GROSSIN Jean Pierre(14532) o~1949 (59)? 4B0
GROU Descendance...(8429) ~1690 Verquigneul(62) 4D3
GROU Noël(7270) ~1670 Verquigneul(62)? 4D3
GRUJON Jacques Joseph(8461) ~1830 Dunkerque(59)? 4B1-10
GRYMONPON Jean Vincent(1286) 1781 Ledegem(B) 3K2-1a1
GRYSON François(3823) ~1750 Hazebrouck(59) 4A1-3
GRYSON Luciana(3933) 1691/11/03 Stavele(B) 3E
GUAY Pierre(8076) ~1720 Rochefort(17) 4J2
GUERIN Descendance...(6529) >1884 Dunkerque(59) 4B1-4b
GUERIN Victor Jules Alphonse(4974) 1860/08/18 Dunkerque(59) 4B1-4b
GUESNIER Dominique[F](5837) ~1970 (92)? 4G1
GUETRELLE Albert(14016) 1759/03/17 Faremoutiers(77) 4E
GUEZ Benjamin(7847) 1979/02/09 Marseille(13) 4D2-1d
GUEZ Céleste(7848) 2005/11/13 Lille(59) 4D2-1d
GUICHARD Patricia(1590) 1966/01/14 4i1
GUIDET Véronique(6116) 1967 4B1-4b
GUIGNARD Flore Marie(1559) 1931/07/05 Poitiers(86) 4i1
GUIGNET Marie Marguerite(5796) ~1670 Armentières(59)? 4C2-1
GUILBERT Marie Joseph(8860) ~1770 Rumilly(62)? 4D5
GUILLAUME Marie Anne(4922) ~1670 Dunkerque(59)? 4B1
GUILLAUMIN Georgette(656) 1914 Berry-Bouy(18) 4A1-1a
GUILLAUMIN Jean(657) 1866 4D2
GUILLEdeCHARTRES Jeanne(2769) 1697 2
GUILLIER Jean François(6617) ~1750 Mont-le-Franois(70)? 4H
GUILLOT Charlotte(13933) ~1680 (36)? 4i0
GUSTE Marie(7409) 1878 Bavinchove
H
HAELEWIJN
Anneke(1510) 1968/09/12 Poperinge(B)
3E10-11
HAELEWIJN Dany(1509) 1966/12/24 Poperinge(B) 3E10-11
HAELEWIJN Willy(1508) 1934/11/09 Woesten(B) 3E10
HAEUW Joseph Constant(1769) 1804/06/15 Dunkerque(59) 4B1
HALLEMANS Katia(3550) 1972/12/23 Merksem(B) 3E10-4
HAMERS Descendance...(6519) 1896-1903 Dunkerque(59) 4B1-4a
HAMERS Jean Louis(4972) 1858/12/27 Dunkerque(59) 4B1-4a
HANIN Mathieu(263) 1988/12/02 Braine l'Alleud(B) 3A1
HANIN Michel(262) 1949/04/15 Bruxelles(B) 3A1
HANIN Simon(264) 1992/02/09 Braine l'Alleud(B) 3A1
HANNEBOUW Jean Corneille(6851) 1779/07/27 Crombeke(59)? 4A0
HANQUELLE Marie Antoinette Joseph(5486) 1745/08/27 St-Pol/Ternoise(62) 4D2-2
HARDY Marie Joanna(1323) ~1740 Wijtschate(B) 3K2-1a4
HARISSE Bernard(6825) ~1810 Paris(75)? 4F
HARSEN Catherine Jeanne(1713) 1770-1771 Tarnes,Norfolk(GB) 4B1-11
HAUSPIE anonyme(4605) 1755/09/23 Lo(B) 4A1-1
HAUSPIE Cecilia Francisca(4613) 1753/55 Lo(B)? 4A1-1
HAUSPIE Christiaen(4262) ~1720. 4A1-1
HAWA Eugénie(7776) 1976/10/20 Kalémie(C) 3A6
HEAULME Eléonore Aimable (7347) 4D4
HELBERT Jeanne(2836) 157. Montreuil(62) 2
HELLE Descendance...(6641) 1769-1780 4C3-1
HELLE Joseph(5577) 1738/05/08 Bouchain(59) 4C3-1
HELSEN Yona(210) 1952/06/28 Geel(B) 3A1
HELSMOORTEL Novelia Francisca(5291) 1822/03/08 Bredene(B) 4B1>3L
HEMERICKX Petronella(6390) ~1610 Kortemark(B)? 3V0
HENDRICKX Louis Jules(6449) ~1900 Dunkerque(59)? 4B1-4b
HENNEBELLE Françoise Thérèse(7359) ~1680 Lille(59)? 4C1-0
HENRION Etienne(13874) 1797/05/09 Champlitte-la-Ville(70) 4E
HENRION Marie Barbe(2246) ~1810 4H
HENROTTE Marguerite(8775) ~1706 Vercourt(80)? 4E
HENRY Marie Alfrédine(6648) 1884/08/15 Forest-l'Abbaye(80) 4E
HENUIN Jean(7318) ~1620 Saint-Omer(62)? 4D1
HERBANT Edmond Louis(7145) 1866/12/07 Lille(59) 4D2-1d
HERI Luongwe(3846) 1980 (C) 3A6
HERICOTTE Pierre Isaïe(13855) 1839 (60)? 4E
HERICOTTE Raphaël Ismaël(13856) 1866/07/19 1866/07/19 Cambron(80) 4E
HERMAN Descendance...(7332) 1758-1775 Vermelles(62) 3D3
HERMAN Jean François(7161) ~1727 Lens(62) 4D3
HERMAN Zélie Josèphe(7120) 1845/02824 Buneville(62) 4D2-1d
HÉROLD 2 filles +(2824) 1897-1898 2
HÉROLD Adam(2816) 1855/07/22 Fénétrange(57) 2
HÉROLD Simone(2817) 1899/09/19 2
HEUZE Pierre Michel(6007) 1753/05/13 Noeux-les-Auxi(62) 4D2
HILLEWAERE Madeleine(3538) ~1930 Bikschote(B)? 3E10-4
HIMPE Lindsey(3619) 1977/05/02 Menen(B) 3E10-7
HINTJENS Ria(7667) 1961/07/23 3K2-1a5
HOCHARD Descendance...(4959) ~1800 Dunkerque(59)? 4B1-11
HOCHARD Jacques Louis(1761) ~1770 Dunkerque(59)? 4B1-11
HOCHART Marguerite Joseph(3777) 1705/08/17 Acquin(62) 4D2
HOCHEPIED Albert Charles(8464) ~1870 Dunkerque(59) 4B1-4a
HOCQUART Joachim(6581) 1816/12/26 Longwy(54)? 4H1
HOEDT Anne Marie(6483) 1779-1780 Warhem(59) 4A1-3a
HOESTLANDT Linda(633) 196. 3A5
HOEVENAGHEL Marie Amélie(1132) 1799/08/26 Stavele(B) 3E0
HOFEL Suzanne(5483) ~1691 Herserange(54)? 4H1
HOFLACK Thierry(4646) 1976/08/31 Roeselare(B) 3E10-7
HOIET Jacques(3720) 1649/02/12 Dunkerque(59) 4B0
HOIET Jean(3719) ~1610 4B0
HOIN Marie(6658) ~1720 Port-le-Grand(80)? 4E
HOLLAND Gratiène(7415) 1911 Hazebrouck(59)? 4A0
HOLVOET Judoca(2936) 171. Moorslede(B)? 3K2a-1
HONAERT Céline(6216) 152. Ieper(B) 3V0
HONORE Aménaïde Louise(6620) ~1780 Paris(75)? 4D3
HORLANCE Philippe(14539) ~1950 (59)? 4B0
HORVILLE Joséphine Claudine(6667) ~1810 Ponthoile(80)? 4E
HOTTON Christine(2979) 1705 (54)? 4H
HOTTON Jean(2977) 1670 Russange(57) 4H
HOTTON Nicolas(3017) 1708/08/27 Russange(57) 4H
HOUCK Joelle Josiane(5641) 1955/12/15 Seclin(59) 4C1-0
HOUDART Marie-Do(6223) 1964/02/25 Roubaix(59) 3B2
HOUVENAEGHEL Pétronille(5476) ~1660 Esen(B)? 3A1
HOUZE Jean Baptiste(3484) 1773/07/18 Froidmont(B) 3W
HOUZE Virginie(3485) ~1820 Saint-Léger_Ht(B)? 3W
HUARD Antoinette(8543) +1640 Boissy-sous-St-Yon(91)? 4F
HUBERT François(6246) ~1880 Dunkerque(59)? 4B1-10
HUBERT Marie Jeanne Josèphe(3280) ~1743 Dunkerque(59)? 4B1-4b
HUE Maurice Désiré Ernest(7150) ~1890 Paris(75)? 4D2-1d
HUGOT Thérèse Marie(2238) 1801/02/19 Avion(62) 4D3
HULO Jean Baptiste(8155) ~1860 (62)? 4D0
HULO Marie Madeleine(8129) 1756 4D4
HULO Martin(8436) <1704 (62)? 4D4
HULO Michel(7167) ~1720 Hamblain-les-Prés(62)? 4D4
HULO Pierre Philippe(8156) ~1710 (62)? 4D0
HUMEZ Pacifique(6674) ~1794 Méricourt(62)? 4D4
HURTREL Marie Isabelle(3765) ~1726 Habarcq(62) 4D4
HUSSON [F](5584) ~1670 Hammeville(54)? 4H
HUYGHE Bertha(3573) 1920/05/30 Westouter(B) 3E10-7
HUYGHE Evelyne(7451) 1979 3C
HUYGHE Freddy(7450) 1952 3C
HUYGHE Mathilde(560) ~1868 Ledegem(B) 3K2a-5
HUYSSEN
Reine Françoise(4399) ~1800
I
ILLIANO Isabelle(4230)
~1960 4i1
ILUNGA Gracia(968) 1986/02/10 Lubumbashi(C) 3A6
in ‘tVELD nLisette (13739)~1980 (B) 3B6
INGELSCHE Catherine(6219) 152. Ieper(B)? 3V0
IOSS Beatrice(8408) 1974 Béthune(62)? 4A0
ISABLEU Pierre Jean Baptiste(6505) 1798/07/14 Ebblinghem(59) 4A1-1a
ISACKER Petronelle(3216) = 1710 Moorslede(B)? 3K2-1a3
ISAMBO Alain(3872) 1968/11/29 (C) 3A6
ISAMBO Dan(3873) 1994/09/30 Lubumbashi(C) 3A6
ISAMBO Divine(3875) 1997/06/09 Lubumbashi(C) 3A6
ISAMBO Nathan(3874) 1996/04/19 Lubumbashi(C) 3A6
ISBLE Louis Désiré Joseph(5907) 1845/02/10 Nieppe(59) 4C2-1
ISBLE Victorine(5906) 1865/05/14 Armentières(59) 4C2-1
ISENBAERT Carolina Ludovica Isabella(5964) 1805/01/04 Antwerpen(B) 3L
ISRAEL Luna(1006) 1976/10/06 Lubumbashi(C) 3A6
ISRAEL Pascale(1008) 1980/04/05 Lubumbashi(C) 3A6
ISRAEL Salomée(1010) 1989/06/27 Lubumbashi(C) 3A6
ISRAEL Salomon(1005) 1943/02/04 3A6
ISRAEL Sarah(1009) 1983/12/26 Lubumbashi(C) 3A6
ISRAEL Vida(1007) 1977/11/17 Lubumbashi(C) 3A6
IVAIN Marie Antoinette(7063) ~1690 St-Pol/Ternoise(62)? 4D2
J
JACOB Dominique François(4345)
~1760 Staple(59)? 4A1-1
JACOB Isabelle Claire(4340) 1786/09/20 Bavinchove(59) 4A1-1a
JACOB Rosalie Cécile(4344) ~1804 Bavinchove(59) 4A1-1a
JACOBS Alessio(13859à 2011/08/06 Bruxelles(B) 3B1
JACOBS Annabelle(7982) 23/11/2007 Braine l'Alleud(B) 3B1
JACOBS Christiane(386) 1956/03/02 BerchemSteAg(B) 3B1
JACOBS Isabelle(389) 1981/03/05 Uccle(B) 3B1
JACOBS Jean Paul(385) 1955/03/05 BerchemSteAg(B) 3B1
JACOBS Jean(132) 1926/05/20 Etterbeek(B) 3B1
JACOBS Laurent(388) 1979/07/25 Uccle(B) 3B1
JACOBS Renzo(7620) 2007/03/28 Bruxelles(B) 3B1
JACOBY Jean Mathieu(8473) 1769 Tenneville(B) 3W
JACOT Descendance...(8371) ~1900 Hussigny(54) 4H1
JACOT Emile Charles Jules(8106) 1862/07/21 Longwy(54) 4H1
JACOT Victor Louis(8108) ~1870 4H1
JACQUAT Nicole(5265) ~1650 4H
JACQUEANTOINE FrançoisJunior(14114) ~1640 Adélans-et-Val-de-Bitaine(70) 4H0
JACQUEANTOINE Descendance…(14115) 1665-1679 Dambenoit-les-Colombe(70) 4H0
JACQUELOOT Jacqueline Anne(1940) ~1540 1B
JACQUEMIN Marguerite Marie Anne(6576) ~1770 (54)? 4H1
JACQUENIE Francisca(5339) ~1610 Moorslede(B)? 3K0
JACQUES Annie(2551) ~1930 Dadizele(B)? 3K2-1a5
JACQUES dit LINÉ François Chargles Hubert(8621) 1844/11/04 Abbeville(80) 4E
JACQUES Georgette(2548) ~1930 Dadizele(B)? 3K2-1a5
JACQUES Jeanne Thérèse(3288) ~1752 Dunkerque(59)? 4B1-4a
JACQUES Wilfried(2550) ~1930 Dadizele(B)? 3K2-1a5
JACQUES Willy(2549) ~1930 Dadizele(B)? 3K2-1a5
JACQUET Marie(8087) ~1850 4H1
JACQUEZ Diamantina(2700) 1927 3A1
JAME Marie Françoise(5978) ~1684 4C3-1
JAMES Barbe(6588) 1764-1765 (54)? 4H
JAMETTE Thérèse(6154) ~1710 4C3-1
JANEL Marie Christine(2203) 1950/01/23 4i1
JANEL Marie José(2204) 1951/06/23 4i1
JANEL Nicolas René!(2202) 1924/02/01 4i1
JANNEQUIN GenevièveBernardine(7420) 1827 Gravelines(59)? 4B0
JANQUIN Jean François(7348) ~1860 4D4
JANSSEN Descendance...(2886) ~1980 4A1-1b
JANSSEN Descendance...(4958) >1815 Dunkerque(59)? 4B1-4b
JANSSEN Elke(1479) ~1990 3K2-1a5
JANSSEN Léon(2885) ~1950 Pitgam(59)? 4A1-1b
JANSSEN Luc(1478) ~1960 3K2-1a5
JANSSEN Pierre Philippe(1759) 1780/02/20 Dunkerque(59) 4B1-4b
JANSSEN Thérèse Bénédictine(2651) 1788/09/08 West-Cappel(59) 4A1-2
JANSSEN Tom(1480) ~1990 3K2-1a5
JANSSOONE Jerome André Paul(14123) 1873/05/04 Bourbourg(59) 4C1-0
JARASSON André Célestin(7650) 1821/02/19 Montamise(86) 4i1
JATIAUT Marie Claire(1572) 1954/08/27 4i1
JETTE Barbe Hortense Eleonore(13891) 1815/06/15 Longuyon(54)4H1
JOLIET Descendance...(2815) 1880-1887 2
JOLIET Louis Lucien(2814) 1854/02/23 Chartres(28) 2
JOLY Eugène(6967) ~1880 Saleux(80)? 4D2-1b
JOLY Micheline Alice(3120) ~1930 Wormhout(59)? 4A1-3c
JONCKHEERE Georgette(623) 1939/10/13 Ronse(B) 3A5
JONCKHEERE Marie Jeanne(493) ~1940 3B6
JORISE Henri Adam(3062) ~1740 Le Mesnil(B) 3W
JORISE Henri Joseph(3065) 1780 Flamierge(B)? 3W
JORISE Marguerite Josèphe(3063) 1776 Flamierge(B) 3W
JORISE Marie Joseph(3066) 1780-1790 Flamierge(B)? 3W
JOUANNOT Emile Paul(8446) 1876/09/22 Châteauroux(36) 4i2
JOUANNOT Henri(8445) 1846/09/17 Buzançais(36) 4i2
JOURDAIN Pélagie(6064) ~1801 Staple(59)? 4A1-1a
JOURDIN Claude[M](5714) 1959/11/12 Lanthenay(41) 3B2
JOURDIN Justine(5715) 1995/03/14 Romorantin-Lanthenay(41) 3B2
JUBERT Jean Michel(2245) 181. 4H
JUBERT Julie(2244) 1847/05/13 4H1
JULLIE Gabriel(8015) ~1670 Bordeaux(33)? 4J0
K
KABEZ
Alphonsine(927) ~1930 3A6
KABILA Clémentine(7730) 1975 (C) 3A6
KABONDO Claude(3848) 1958/02/28 Dilolo(C) 3A6
KABONDO Emile(3851) 1992/07/04 Kolwezi(C) 3A6
KAFWILA Kakela Lydia(7830) 1977/12/24 (C) 3A6
KALABA Carrel(943) 1992/05/31 Lubumbashi(C) 3A6
KALABA Cindy(945) 1997/08/24 Lubumbashi(C) 3A6
KALABA Felix(942) 1963/11/13 Lubumbashi(C) 3A6
KALABA Marc(944) 1996/04/25 Lubumbashi(C) 3A6
KAMBAYI Daniella(7746) 2005/09/08 Lubumbashi(C) 3A6
KAMBAYI Jordi(7747) 2006/10/29 Lubumbashi(C) 3A6
KAMBAYI Mukeba(4308) 1973/11/29 Lubumbashi(C) 3A6
KAMBAYI Plamedi(7745) 2003/07/29 Lubumbashi(C) 3A6
KANTOROWICZ Jessica(4955) 1976/05/15 Buenos-Aires(ARG) 3A1
KAPENA Barnabé(7829) 2003/06/05 Lubumbashi(C) 3A6
KAPENA Dio(970) 1991/06/08 Lubumbashi(C) 3A6
KAPENA Hervé(969) 1989/06/03 Lubumbashi(C) 3A6
KAPINGA Pauline(972) 1993/10/13 Lubumbashi(C) 3A6
KARIM Bhaloo(924) 1982/01/08 Likasi(C) 3A6
KASAPO Rachel(732) 1948 3A6
KASONGO Marie Noëlle(882) 1968/12/25 Likasi(C) 3A6
KASONGO NGELEKA Daniel(7757) 1974/11/17 Kambove(C) 3A6
KASONGO NGELEKA Malaïka(7758) 2005/06/01 Bruxelles(B) 3A6
KATAMBAYI Eunice(3859) 1996/04/07 Mbuyi-Mayi(C) 3A6
KATAMBAYI Gary(3858) 1992/04/14 Kolwezi(C) 3A6
KATAMBAYI Godet(3857) 196212/30 Kolwezi(C) 3A6
KATAMBAYI Live(3861) 2000/11/20 Mbuyi-Mayi(C) 3A6
KATAMBAYI Noëlli(7713) 2002/10/15 Pretoria(RSA) 3A6
KATIBWA Jeannot(3884) ~1950 (C) 3A6
KATIBWA Makelele Josephine(3887) 2000 Kolwezi(C) 3A6
KATIBWA Mebu Faïla(3885) 1992 Kolwezi(C) 3A6
KATIBWA Shabani Bondola(3886) 1994 Kolwezi(C) 3A6
KAUFMAN Anne(8272) 1776/02/26 Tiercelet(54) 4H0
KAUFMAN Jean Nicolas(14005) 1734a Hussigny(54) 4H0)
KAUFMAN Nicolas(8271) ~1740 (54)? 4H0
KAVUDI Annie(7816) 1983/09/18 Lubumbashi(C) 3A6
KAYEMBE Assina(7810) 1991/05/20 Kolwezi(C) 3A6
KAYEMBE Jimmy(7808) 1963/08/30 Likasi(C) 3A6
KAYIMBA Benita(7812) 1997/02/14 Mbuyi-Mayi(C) 3A6
KAZADI Imelda(930) 1945/11/26 3A6
KEBOLO Rachel(7723) 1978/03/02 Kinshasa(C) 3A6
KEKUMBA Charlotte(3888) 1961/09/18 Kolwezi(C) 3A6
KENES Eva Luna(7679) 1997/08/11 Antwerpen(B) 3K2-1a1
KERKHOVE Pieter Franciscus(4992) ~1810 3ABCD
KERKHOVE Sophia Amelia(117) 1852/03/17 Izenberge(B) 3ABCD
KERSKAVEN Emma Eugénie(14075) ~1890 Paris(75)? 4A1-1a
KESEL Descendance...(8152) >1781 4B1-4a
KESEL Mathieu Charles(2042) ~1758 Dunkerque(59)? 4B1-4a
KESTEMAN Joanna Judoca(5468) 1797/04/18 Nieuwpoort(B) 3A1
KEYNE Florence Clémence(8459) ~1872 Steenvoorde(59) 3K2-1a1
KIBUNDILA Jacques(3870) 1958/04/14 (C) 3A6
KIBUNDILA Marcus(3871) 1999/03/29 Lubumbashi(C) 3A6
KIBUNDILA Noëlla(7719) 2001/11426 Nairobi(Kenya) 3A6
KIBUNDILA Rachel(7720) 2005/11/26 Lubumbashi(C) 3A6
KILBER Françoise(5753) 1945/07/09 Mulhouse(68) 3B2
KIMBWAMBWA Dorcas(7765) 2005/10/30 Bukavu(C) 3A6
KIMBWAMBWA Rodrigue(7763) 2001/06/12 Uvira(C) 3A6
KIMBWAMBWA Valéri(7764) 2004/11/26 Bukavu(C) 3A6
KINOMO Ghislain(897) 1963/10/23 Lubumbashi(C) 3A6
KIPANDA Armand(895) 1998/07/28 Nairobi(Kenya) 3A6
KIPANDA Jérémie(894) 1957/06/12 Lubumbashi(C) 3A6
KIRSCH Pierre(8095) ~1770 4H1
KITOKO Anne Marie(899) 1998/06/24 Lubumbashi(C) 3A6
KITOKO Michel(898) 1996/03/11 Lubumbashi(C) 3A6
KITOKO Yvonne(3877) 1999/11/09 Lubumbashi(C) 3A6
KIZIALA Afazali Ristiya(7718) 2006/09/29 Kinshasa(C) 3A6
KIZIALA Eric(729) 1967/06/07 Lubumbashi(C) 3A6
KIZIALA Hopes(7715) 2003/11/08 Kinshasa(C) 3A6
KIZIALA Karl(7714) 2001/10/09 Kinshasa(C) 3A6
KIZIALA Ladislas(726) 1934/01/31 Kalémie(C) 3A6
KIZIALA Maïta(731) 1970/11/01 Lubumbashi(C) 3A6
KIZIALA Océane(3866) 1997/10/04 Kinshasa(C) 3A6
KIZIALA Patrick(728) 1965/07/23 Lubumbashi(C) 3A6
KIZIALA Rossa(7716) 2005/10/04 Kinshasa(C) 3A6
KIZIALA Séraphine(730) 1969/04/04 Lubumbashi(C) 3A6
KIZIALA Yannis(3867) 2000/04/14 Kinshasa(C) 3A6
KNOT Jet(3125) 191. Brugge(B)? 3K2a-1
KOLELA Alain(7811) 1994/10/11 Mbuyi-Mayi(C) 3A6
KRISTO Evelyne(7760) 2003/07/06 Aprilia(I) 3A6
KRISTO Nicolas(7761) 2005/05/11 Bruxelles(B) 3A6
KRISTO
Spiro(7759) 1969/07/27 Tirana(AL) 3A6
L
LACHAUSSEE
Marie Catherine(6657) ~1720
Forest-Montiers(80) 4E
LACHERE Descendance...(4733) ~1590 Saint-Omer(62)? 4A1-1
LACHERE Jehan(4732) ~1570 Saint-Omer(62)? 4D1
LACOUR Marie(2221) 1807/02/11 Poitiers(86) 4i1
LADAM Aïeul(438) 186. 3A1
LADAM Jeannette[Nanette](125) 1931/09/06 Ixelles(B) 3A1
LADAM Jules 1(437) 188. 3A1
LADAM Jules 2(435) 1905/01/07 Roubaix(59) 3A1
LADERRIERE Isabelle(3775) ~1662 Chelers(62)? 4D2-0
LADURELLE Simon(7700) ~1680 Herserange(54)? 4H1
LAEVE Marie Françoise(2000) 1703/10/02 Houtkerque(59) 3ABCD
LAEVE Philips(1999) ~1660. Houtkerque(59)? 3ABCD
LAFAVER Maria Therese Pieternelle(2600) 171. Roesbr.-Haringe(B) 3ABCD
LAFERE Sophie(4392) ~1800 Wemaers-Cappel(59)? 4A1-1
LAFITTE Joseph [Fils](7010) ~1810 Saint-Denis(974)? 4G1
LAFOND Agathe(1584) 1990/04/25 Bordeaux(33) 4i1
LAFOND Guy(1583) 1956/04/25 Poitiers(86) 4i1
LAHAYE Isabelle Thérèse(4019) 170. Houtkerque(59)? 4A0
LAHOU Joannes(3957) 165. 3E
LAINON Marie Anne(7526) 1744 Abbeville(80)? 4E
LALANNE Marie(5756) ~1630 Bordeaux(33)? 4J1
LALART Augustin(13654) ~1634 Méricoutrt(62) 4D4
LALART Descendance…(13655) >1864 Méricoutrt(62) 4D4
LALEEUW Franky(1523) 1969/12/09 Poperinge(B) 3E10-11
LALEEUW Freddy(1521) 1944/03/12 Westvleteren(B) 3E10-11
LALEEUW Nancy(1522) 1968/01/14 Poperinge(B) 3E10-11
LALOUETTE Marie Marguerite(8829) ~1770 Lamotte-Buleux(80)? 4E
LALOUETTE Pierre Alfred(8826) 1861/04/06 Lamotte-Buleux(80) 4E
LAMARE Frédérique(4239) 1969/08/28 Saint-Maurice(94) 4i1
LAMARE Roger(4238) 1942/06/22 Paris 20e(75) 4i1
LAMBERT Jean(5669) ~1680 Rienne(B)? 3W
LAMBERT Marie(14062) 1772/10/14 Déols(36), 4i2
LAMBERT Rose Marie Catherine(4928) 1848/05/26 Boulogne/Mer(62) 4B1-4a
LAMBRETH Descendance...(5944) >1766 4D3
LAMBRETH Pierre François(5943) 1751-1752 Amougies(B) 4D3
LAMIE Ginette(1603) 1936/01/31 4A1-3a
LAMMERTIJN Dirk(1420) 1952/01/31 Egem(B) 3K2-1a5
LAMMERTIJN Leen(1422) 1983/11/11 Roeselare(B) 3K2-1a5
LAMMERTIJN Liesbeth(1421) 1981/09/06 Roeselare(B) 3K2-1a5
LAMON Boudewijn(1332) 159.
LAMON Joossyne [Judoca](1331) ~1650 3K2-1a1
LAMORIL Adolphe Joseph(7140) 1865/03/25 St-Pol/Ternoise(62) 4D2-1d
LAMORIL Adolphe Guislain(13512) oà 1889/08/28 St-Pol/Ternoise(62) 4 D2-1d
LAMORIL Alice Angèle Marie.(7139) 1887/05/25 St-Pol/Ternoise(62) 4D2-1d
LAMOTE Inge(7664)
LAMOTE Virginie Julie(3700) 1808-1809 Hondschoote(59) 4B1-11
LAMOTTE Marie Joseph(7085) 1783/02/20 Ramicourt(02) 4D2-1
LAMPE Jacques(3145) 1669/04 Evregnies(B) 3W
LAMPE Marie Joseph(3146) 1705/08/05 Saint-Léger_Ht(B) 3W
LANDSHEERE Annick(4456) ~1960 3E10-7
LANDSHEERE Hilde(4457) ~1960 3E10-7
LANDSHEERE Marc(4455) 1943/01/22 Olsene(B) 3E10-7
LANEAU Annabel(7586) 2005/10/06 3B6
LANEAU Engelien(7585) 2003/04/12 3B6
LANEAU Johan(7584) ~1980 3B6
LANEAU Lodewijk(13745) ~2007 (B) 3B6
LANGLOIS Marie Joseph Julie!(13679) 1817/10/02 Audrehem(62) 4D5
LANGLOS Igin(8278) 1747 (62)? 4D4
LANIEN Marie Véronique(3759) ~1710 4D4
LANNOY Antoine(7592) 1669/11/30 Cremarest(62) 4D0
LANNOY Descendance...(8244) 4D0
LANOO Josephus(3895) ~1690 Menen(B) 3K2-1b4
LANOY Marie(6537) ~1620 (45)? 4i0
LANOYE Nadia(7478) 1970/11/19 3B2
LANOYE Sybille(7477) 1969/02/07
LANOYE Yves(7476) 1935/09/07 Oostende(B) 3B2
LANSEART Marie Anne(8256) ~1660 Brebières(62)? 4D0
LANTSMAN Grégoire Nicolas(6171) 1702-1718 Dunkerque(59) 4B1<3E
LANTSMAN Grégoire(4788) ~1660 Dunkerque(59)? 4B1<3E
LAPEYRE Jean Baptiste(3208) 172. FondDesNègres(H)? 4J3
LAPEYRE Marie Catherine(2316) ~1750 FondDesNègres(H) 4J3
LAPEYRE Charles Hortense(13628) ~1760 Bordeaux(33)? 4J0
LAPORTE Matrie Thérèse(4853) 1803/06/16 Dunkerque(59) 4B1-10
LAPORTE Sophie(4383) ~1820 4A1-1
LAPROTE Marie Célestine(14112) 1849/06/23 Ligny-le-Chatel(89) 4h0
LARCHER Marie(8332) 4i0
LARIBLE Hyacinthe[F](6627) ~1810 Paris(75)? 4E
LARIVIERE Emilienne(6278) 1897/10/18 Blangerval(62) 4D2-1a
LARIVIERE Roland Gustave Elisée(7533) 1935/06/25 4D2-1a
LAROSE Waast Régis Joseph(6188) 1791/05/06 Armentières(59) 4C2-1
LASSUS Augustin Bernard(6089) 1785/08/20 Ste-Marie-Cappel(59) 4A1-2
LASSUS Descendance...(6805) ~1820 4A1-2
LAUGIER Carine(5832) 1973 Paris(75) 4G1
LAURENCIN Frédéric(5745) 1963/09/12 Oullins(69) 3B2
LAURENCIN Julien(5747) 1992/08/04 Vienne(38) 3B2
LAURENCIN Maxime(5748) 1998/09/22 Vienne(38) 3B2
LAURENCIN Muriel(5746) 1990/12/20 Vienne(38) 3B2
LAURENT Marie Anne Louise(6974) ~1870 4D2-1a
LAUREYNS Josse(3077) 142. 1B
LAUREYNS Martine(144) 142. 1B
LAUREYS Jacquemyne(6395) ~1450 1
LAUWAERT Christiane(5037) 1943/05/18 Oostende(B) 3K2-1a1
LAUWERS Ignace(4356) 1719-1720 Cassel(59) 4A1-1a
LAUWERS Jeanne Françoise(4321) 1765/02/22 Ste-Marie-Cappel(59) 4A1-1a
LAUWERS Wilmar(2558) 194. 3K2-1a5
LAUWERS Yoeri(2559) 197. 3K2-1a5
LAVERGE Jean Baptiste(442) 188. 3A1
LAVERGE Lucienne(436) 1903/01/10 Roubaix(59) 3A1
LAVERGNE François(14316) 1813/06/03 Curemonte(19) 4i0
LAVERGNE Jean François(8135) 1811/10/07 Curemonte(19) 4i0
LAVERGNE Marie Rose Juliette(14315) 1816/03/2 Curemonte(19) 4i0berquin
LAVERGNE Pierre Armand(8134) 1784/03/24 Obazine(19) 4i0
LAVISSE Descendance...(8200) >1920 4B1-4a
LAVISSE Eugène Pierre Jules(7638) ~1900 4B1-4a
LAVOINE Marie Marguerite Joséphine(8228) 1798 Noyelles-sur-Mer(80)? 4E
LAVOINE Paul Alexandre(8721) 1801/01/17 Noyelles-sur-Mer(80) 4E
LAYRAL Marie Clémentine(14099) ~1880 (92)? 4i1
LE BEL + 5 enfants(2823) 1811-1818 2
LE BEL Descendance...(2848) 185. 2
LE BEL Jean Baptiste(2801) 1767/10/21 Vavincourt(55) 2
LE BEL Lucien Louis(2812) 1853/07/20 Strasbourg(67) 2
LE BEL M.Auguste Eugène!(2803) 1811/11/11 2
LE BEL Marie Louise(2813) 1859/01/25 Chartres(28) 2
LE COCQ Antoine(3112) ~1510 1B
LEFEBVRE Hortense Ismérie(14296) o~1828 (60)? 4D5
le FEBVRE Marie(6513) ~1770 (80)? 4E
LE FLECHER Valérie(1587) 1968/07/31 Rennes(35) 4i1
LEGRIS Gautier(14160) 1769/11/05 Crecy-en-Ponthieu(80) 4E
LEGRIS Pierre Charles(14158) 1780/04/30 Crecy-en-Ponthieu(80) 4E
LE GRAVE François(4697) ~1570 Saint-Omer(62)? 4D1
LE HEUVRE Antoinette Jeanne(3737) 1679/07/18 Dunkerque(59) 4B0
LE HEUVRE Louis(3736) 164. 4B0
LE LIARD Laurence(5735) 1972/06/06 Saint-Brieuc(22) 3B2
LE MEE François Pierre(3016) 1780/10/26 Pordic(22) 4G
LE MEE François(3015) ~1750 Pordic(22)? 4G
LE PLOMB Jean Charles(13729) ~1710 (62)? 4D4
LE PLOMB Descendance…(13730) ~ 1740 (62) 4D4
LE PYPPRE [F](6402) ~1380
LE PYPPRE Cathelyne(6396) ~1480
LE PYPPRE François(3672) ~1310 1
LE PYPPRE Isoreit(3674) ~1410 Steenwerck(59) ? 1
LE PYPPRE Martin(3677) ~1450 1
LE PYPPRE Père de François(6400) ~1350
LE SECQ Robert(3273) ~1580 Merville(59)? 4A0
LE TOURNEUR Louis Marie(6443) 1866/05/29 Ploulech(22) 4B1-4a
LEBAS Marthe Louise(7873) 1913/12/28 Fauquembergues(62) 4A1-1a
LEBAS Perrette(14119) ~1857 (18)? 4i0
LEBEAU Livinus Franciscus(5120) 175. Woumen(B) 3V0
LEBELLE Marie Noëlle(7038) ~1720 St-Pol/Ternoise(62)? 4D2-2
LEBEUF Charles Honoré(13863) ~1800 (80)? 4E
LEBLON Marie Claire(8269) 1726/05/14 Hasnon(59) 4C3-0
LEBLOND Catherine Joséphine(8813) ~1793 Lamotte-Buleux(80)? 4E
LEBLOND Denys(2842) ~1590 2
LEBRUN Marie Léontine(8864) 1876/05/14 Le Mesnil-Théribus(60)
LECAT René Emile Arthur(6482) ~1880 Wormhout(59)? 4A1-3a
LECHAT Anne(5667) ~1640 Rienne(B)? 3W
LECHON Marie Anne Joseph Louise(5812) 1713/10/10 Armentières(59) 4C2-1
LECLERC Anne Marie(6570) 1761-1762 Mont-Saint-Martin(54) 4H1
LECLERC Descendance...(2822) 1948-1955 2
LECLERC Joseph Jean!(2821) 1918/02/09 2
LECLERRE Marianne(8556) ~1770 (54)? 4H0
LECOINTE [F](1880) ~1850 3L
LECOMBRE Marguerite(6591) ~1700 Perthes(77) 4F
LECOTE Jeanne(2918) ~1670 St-Ouen-lesVignes(37) 4i0
LECOURT Anulphe Désiré (5899) 1833/06/27 Armentières(59) 4C2-1
LECOURT Descendance...10 enfants.(5908) 4C2-1
LEDECQ Angèle(204) 1895/03/11 Braine-le-Comte(B) 3A1
LEDEIN + 8 enfants(3122) 195. Vieux-Berquin(59)? 4A0
LEDEIN Denis(2876) 193. (59)? 4A0
LEDEIN Descendance...(2878) ~1980 4A1-1b
LEDEIN Noël(2875) ~1950 Vieux-Berquin(59)? 4A1-1b
LEDUC Charles(3520) 1784/05/02 Ile Perrot,QUE(CAN) 8
LEDUC Jean Baptiste(3521) ~1800 Châteauguay,QUE(CAN)? 8
LEDUC Robert Léon Victor(14077) 1890
LEEMANS Franciscus(3709) 169. 3ABCD
LEEMANS Maria Theresia(4000) ~1730 Leisele(B) 3V0
LEERMAN Arwen(13742) ~2000 (B) 3B6
LEERMAN Eric(497) 1947/05/25 3B6
LEERMAN Fientje(500) 1976/03/04 3B6
LEERMAN Jan(498) 1973/09/04 3B6
LEERMAN Ono(13743) ~2000 (B) 3B6
LEERMAN Pros(7583) 2005/12/27 3B6
LEERMAN Wim(499) 1974/12/21 3B6
LEFEBVRE Adrienne Louise(5598) 1668 Merck-St-Liévin(62) 4D2
LEFEBVRE Anna(4135) ~1630 Moorslede(B) 3K2-1b
LEFEBVRE Anne Charlotte(3786) 1691/11/19 Rumilly(62) 4D0
LEFEBVRE Charles Lucien Alphonse(6986) 1871/03/27 Frévent(62) 4D2-1a
LEFEBVRE Charlotte(8763) ~1710 Port-le-Grand(80)? 4E
LEFEBVRE Descendance...(5910) >1865 3K2-2
LEFEBVRE Léonie Elise Ursule(3488) 1826/04/08 Salomé(59) 4C1-0
LEFEBVRE Pierre Joseph(5909) 1835/07/03 Mont-St-Aubert(B) 3K2-2
LEFEVERE Marieke(230) 1936/08/24 3A1
LEFEVRE Aurélie(960) 1993/04/30 Kinshasa(C) 3A6
LEFEVRE Eric(959) 1966/09/04 3A6
LEFEVRE Sarah(962) 1999/04/30 Kinshasa(C) 3A6
LEFEVRE Valentine(3892) 2001/02/20 Kinshasa(C) 3A6
LEFEVRE Yoanne(961) 1996/04/30 Kinshasa(C) 3A6
LEGEIN Fleur(14143) >2007 3B3
LEGEIN Jonas(14144) >2008 3B3
LEGEIN Julie(14145) >2007 3B3
LEGEIN Marc(466) 1942/11/04 Nieuwpoort(B) 3B3
LEGEIN;Marie(14146) >2008 3B3
LEGEIN Maxim(7483) 2006/04/07 3B3
LEGEIN Sven(468) 1980/03/18 Oostende(B) 3B3
LEGEIN Youri(467) 1978/05/25 Oostende(B) 3B3
LEGEINS Maria Christina(4177) ~1690 Steenvoorde(59) 4A1-3
LEGRAIN Emile(874) 195. 3A6
LEGRAIN Eric(875) 1974/03 Lubumbashi(C) 3A6
LEGRAND Anne Marie(4357) ~1740 Serques(62) 4A1-1a
LEGRAND Christa(431) 1952/04/8263 3B6
LEGRAND Deana(429) 1949/03/13 3B6
LEGRAND Etienne(396) 1926/01/05 3B6
LEGRAND Jean Ange(6821) ~1810 Paris(75)? 4E
LEGRAND Jehenne(4707) ~1570 Saint-Omer(62) 4D1
LEGRAND Johan(427) 1957/114/21 3B6
LEGRAND Karina(430) 1950/03/03 3B6
LEGRAND Kornelius(536) 1971/10/06 3B6
LEGRAND Maria(5428) ~1640 Roeselare(B)? 3K0
LEGRAND Stefaan(428) 1966/06/10 3B6
LEJEUNE Amélie Julie(7154) 1865/09/04 Valhuon(62) 4D2-1d
LEJEUNE Claire Ma... Frumence(8650) ~1839 (80)? 4E
LEJEUNE Marie Anne Jeanne(2298) 1724 4J3
LELEU Hyacinthe Pascal(8741) ~1793 Ponthoile(80)? 4E
LELIEVRE Elisabeth(7697) 1703 Rodange(L)? 4H1
LELIEVRE Nicolas(7696) ~1680 Rodange(L)? 4H1
LELOUP Anne(269) 1963/08/08 3A1
LEMAIR Marie Scholastique(3767) ~1690 Habarcq(62)? 4D4
LEMAIRE Augustine(8792) ~1890 Amiens(80)? 4D2-1e
LEMAIRE BELVAL Marie Louise(2278) ~1720 4J3
LEMAIRE Irène(7846) 1912/10/24 Hamelincourt(62) 4D2-1d
LEMAIRE Marie Françoise(7023) ~1670 St-Pol/Ternoise(62)? 4D2-1
LEMAIRE Pierre Joseph(7471) ~1700 Lille(59)? 4C1-0
LEMAITRE François Joseph Napoléon(7357) ~1820 Béthune(62)? 4D3
LEMAITRE François(7185) ~1740 Béthune(62) 4D3
LEMANISIER Maurice Emile(6241) ~1880 Dunkerque(59)? 4B1-10
LEMAY Adèle Louise(700) 1849/05/27 Halluin(59) 3K2-1a1
LEMERLE Mathurine(13768) ~1530 (44)? 4G
LEMERRE Marie Louise(3494) 1698/01/24 Lille(59) 4C1-0
LEMERRE Maximilien(3493) ~1670 Lille(59)? 4C1-0
LEMOINE Hugo(7627) 2001/05/20 Arras(62) 4D2-1a
LEMOINE Mathis(7628) 2005/12/07 Arras(62) 4D2-1a
LEMOINE Philippe(7626) ~1970 4D2-1a
LENEVEU Michel Marcel Gilbert(7965) 1946/04/03 Condé-sur-Vire(50) 4D2-1d
LENIERE Michel(6332) 1945/07/29 Vieux-Berquin(59) 4A1-1a
LENIERE Sylvie Jacqueline(6333) 1966/10/29 Armentières(59) 4A1-1a
LENOBLE Anthonia(5788) ~1610 Armentières(59)? 4C2-0
LENOIR Amélie Sophie(112) 1807/03/23 Gijverinkhove(B) 3ABCD
LENOIR Antonius(4128) 1637/02/17 Dadizele(B) 3K2
LENOIR Descendance...(5318) 1662/03/05 Dadizele(B) 3K2
LENOIR Louis(3174) 1777-1778 3ABCD
LEPAGE Marie Marguerite(8582) 1763/07/18 Abbeville(80) 4E
LEPEER Bernardus Ignatius(1371) 1820/06/11 Moorslede(B) 3K2-1a5
LEPEER Henri(1372) ~1854 Moorslede(B) 3K2-1a5
LEPER Andrée Liliane(1822) ~1960 4E
LEPER Camillius(1823) ~1780 4E
LEPER Louis Auguste Corneille(1821) 1908/09/02 Veurne(B) 4E
LEPERS Julien(7339) ~1720 (59)? 4C1-0
LEPERS Marie Christine Thérèse(7340) 4C1-0
LEPKYJ Annie(851) 1954/12/02 Aiseau(B) 3A6
LEROY Antoinette(8235) ~1690 (80)? 4E
LEROY Benoit Louis(4398) 180. 4A1-1
LEROY François(8276) ~1720 (62)? 4D4
LEROY Marie Marguerite(2233) 1747 4D3
LEROY Marie Marguerite(13857) 1748 (62)? 4D4
LEROY Natalie Mélanie(4397) ~1826 Bavinchove(59)? 4A1-1a
LEROY Séraphine(8277) 1748 (62)? 4D4
LEROY Viviane Cornille(840) 1936 Dunkerque(59) 4B1-4b
LESCOT Pierre(2835) ~1570 Calais(62)? 2
LESEURE Jacques(6553) ~1630 Outines(51) 4H
LESIEUX Louise François Joseph(7122) 1844/10/25 St-Pol/Ternoise(62) 4D2-1d
LESTIENNE Marie Anne(7268) ~1770 Méricourt(62)? 4D3
LETELLIER Edmond Jules(7605) ~1860 Lille(59)? 4A1-3c
LETORT Marie Elisabeth(3209) 172. FondDesNègres(H)? 4J3
LEUPE Greet(4486) 1972/07/14 Poperinge(B) 3E10-7
LEUPE Marie Cornille(4532) 177. Winnezeele(59)? 4A1-1
LEUPE Paul(4485) 1947/05/04 Poperinge(B) 3E10-7
LEUPE Rosalie Virginie(2728) 1830/03/18 Proven(B) 3E6
LEYNAERT Rosalie Sofie(643) 1829/09/02 Beveren/Ijzer(B) 3E5
LEYS [?](7860) 2007/12/14 Roeselare(B) 3E10-7
LEYS Achille(3567) 1913/04/25 Roesbr.-Haringe(B) 3E10-7
LEYS Ann(3585) 1966/04/29 Poperinge(B) 3E10-7
LEYS Arne(7859) 2005/12/15 Roeselare(B) 3E10-7
LEYS Christiane(3581) 1952/11/27 Poperinge(B) 3E10-7
LEYS Dieter(3617) 1975/08/14 Roeselare(B) 3E10-7
LEYS Dimitri(3607) 1980/08/22 Gent(B) 3E10-7
LEYS Filip(3587) 1971/07/01 Poperinge(B) 3E10-7
LEYS Frans(3580) 1950/09/17 Roesbr.-Haringe(B) 3E10-7
LEYS Frédérik(3606) 1975/07/29 Gent(B) 3E10-7
LEYS Gerard(3575) 1941/01/16 Roesbr.-Haringe(B) 3E10-7
LEYS Ignace(3578) 1945/01/18 Roesbr.-Haringe(B) 3E10-7
LEYS Indra Erkje(3602) 1980/11/20 Gent(B) 3E10-7
LEYS Jeannine(3574) 1939/10/13 Poperinge(B) 3E10-7
LEYS Jensy(4424) 1998/10/14 Roeselare(B) 3E10-7
LEYS Jos(4418) 2000/07/23 Machelen/Leie(B) 3E10-7
LEYS Joseph(3577) 1943/07/22 Roesbr.-Haringe(B) 3E10-7
LEYS Juliana Philomena(570) 1841/02/15 Roesbr.-Haringe(B) 3E10
LEYS Jurgen(3616) 1972/02/22 Gent(B) 3E10-7
LEYS Karlien(3612) 1987 SOUTH AFRICA 3E10-7
LEYS Laurens(3608) 1973/07/19 Springs(RSA) 3E10-7
LEYS Magda(3576) 1942/03/04 Roesbr.-Haringe(B) 3E10-7
LEYS Mathieu(4427) 1983/03/20 Roeselare(B) 3E10-7
LEYS Matthijs(5315) 2002/10/22 Roeselare(B)
LEYS Maurice(7853) 2006/05/11 Gent(B) 3E10-7
LEYS Michel(3579) 1948/02/01 Roesbr.-Haringe(B) 3E10-7
LEYS Michel(3613) 1989 SOUTH AFRICA 3E10-7
LEYS Mira(5312) 2002/10/03 Machelen/Leie(B) 3E10-7
LEYS Patricia(3605) 1972/03/26 Gent(B) 3E10-7
LEYS Sharon(4425) 2000/08/30 Roeselare(B) 3E10-7
LEYS Simona(5313) 1998 SOUTH AFRICA 3E10-7
LEYS Sonja(3586) 1968/07/21 Poperinge(B) 3E10-7
LEYS Stefan(3609) 1975/02/27 Springs(RSA) 3E10-7
LEYS Valérie(3610) 1978/04/06 Springs(RSA) 3E10-7
LEYS Valery(3615) 1994 SOUTH AFRICA 3E10-7
LEYS Waldo(3601) 1977/05/28 Gent(B) 3E10-7
LEYS Xavier(3611) ~1980 Springs(RSA) 3E10-7
LEYS Xavier(3614) 1993 SOUTH AFRICA 3E10-7
LHERMITTE Marie Rosalie Joseph(5876) 1779/04/01 Armentières(59) 4C2-1
LHOTTE [M](7400) ~1970 4i1
LHOTTE Gautier(7401) 1999/09/25 4i1
LIBAERS Pieter(3633) ~1970 3E10-4
LICOT Marguerite(5661) 1697/01/19 Cerfontaine(B)? 3W
LIEFOOGHE Romanie Marie(578) 1866/04/22 Roesbr.-Haringe(B) 3E10-5
LIENARD Descendance...(5656) ~188 Halluin(59)? 3K2-1a1
LIENARD Jean Baptiste(5655) ~1850 Halluin(59)? 3K2-1a1
LIEVAIN Marie(8547) ~1670 (91)? 4F
LIEVENS Marie Alexandrine(607) 1835/09/27 Dunkerque(59) 4B1-4b
LINGLIN Charles(8301) ~1920 (80)? 4E
LIPS [F1](5505) ~1890 3B
LIPS [F2](5506) ~1890 3B
LIPS André(5508) ~1890 3B
LIPS Camille Théophile (5299) 1864/09/25 Beveren/Ijzer(B) 3B
LIPS Elodie(5303) 1869/08/30 Beveren/Ijzer(B) 3B
LIPS Eugénie Romanie(5301) 1862/06/29 Beveren/Ijzer(B) 3B
LIPS Florentinus Cornelius(2743) 1867/01/02 Beveren/Ijzer(B) 3B
LIPS Franciscus Albertus(1860) ~1780 Houtkerque(59) 3B
LIPS Godelieve(5499) 1902/12/10 Beveren/Ijzer(B) 3B
LIPS Julien(5504) ~1890 3B
LIPS Léonie(5305) 1854/03/02 Beveren/Ijzer(B) 3B
LIPS Maria Theresia(5307) 1860/01/22 Beveren/Ijzer(B) 3B
LIPS Martha Louise(5500) 1906/12/04 Beveren/Ijzer(B) 3B
LIPS Maurice(5507) ~1890 3B
LIPS Petrus Franciscus(1858) 1822/10/05 Beveren/Ijzer(B) 3B
LIPS Rosalia Catharina(2744) 1826/06/29 Beveren/Ijzer(B) 3B
LIPS Rosalie Amélie(379) 1857/02/17 Beveren/Ijzer(B) 3B
LIPS Séraphien Benedictus(5310) 1852/11/14 Beveren/Ijzer(B) 3B
LIVET Marc(8149) ~1680 (58)? 4H
LIZENCOURT Marie Madeleine(3788) 1728 4D0
LOBBERS Laurentia(6338) ~1610 Vladslo(B)? 3V0
LOCQUET Elisabeth Marie Joseph(7363) ~1870 4A1-3c
LOCQUET Jules François(7343) ~1870 Mazingarbe(62)? 4A1-3c
LOFFET Alphonse(864) 1947/09/24 Verviers(B) 3A6
LOFFET Katty(866) 1988/10/23 Verviers(B) 3A6
LOFFET Pierre(865) 1987/10/24 Verviers(B) 3A6
LOGEOIS Descendance...(8387) >1752 Béthune(62)? 4D3
LOGEOIS Eugène(7192) ~1730 Arras(62) 4D3
LOISEAU Pierre(8347) 1781/03/30 Saint-Maur(36) 4i2
LONGUEPRE Adelaïde Joséphine(13539) ~ (62)? 4D4
LONNES Marie Pétronille(6184) ~1700 Grande-Synthe(59)? 4B0
LOOCK Marie Louise(4587) 172. Oxelaere(59)? 4A1-1
LOONES Adriaan(7580) 2005/04/21 3B6
LOONES An(531) 1988/03/07 3B6
LOONES Anne(509) 1943/02/22 3B6
LOONES Beatrice Germaine(423) 1948/03/24 3B6
LOONES Cis(496) 1979/01/08 3B6
LOONES Daan(527) 1983/07/01 3B6
LOONES Dirk(513) 1953/06/22 3B6
LOONES Edward(520) 1979/09/07 3B6
LOONES Else(419) 1943/01/25 3B6
LOONES Fien Melanie(7984) 2007/11/14 3B6
LOONES Fien(529) 1986/08/15 3B6
LOONES Georges(395) 1913/01/07 3B6
LOONES Hans(533) 1991/12/25 3B6
LOONES Heleen(532) 1989/04/06 3B6
LOONES Herman Frank(422) 1952/03/09 3B6
LOONES Honoré(394) 1910/04/22 3B6
LOONES Jan(421) ~1950 3B6
LOONES Jef(7578) 2006/09/17 3B6
LOONES Joris(514) 1956/11/11 3B6
LOONES Katrien(511) 1946/09/02 3B6
LOONES Koen(510) 1944/08/22 3B6
LOONES Korneel(507) 1980/07/03 3B6
LOONES Lotte(502) 1977/10/20 3B6
LOONES Louis(7577) 2004/12/24 3B6
LOONES Maarten(526) 1981/03/31 3B6
LOONES Marie Louise(1098) ~1870 3E12
LOONES Max(7581) 2006/12/13 3B6
LOONES Miel(504) 1982/01/26 3B6
LOONES Miet(508) 1982/12/26 3B6
LOONES Piet(494) 1972/01/07 3B6
LOONES Piet(512) 1950/09/23 3B6
LOONES Robin(13750) ~2000 (B) 3B6
LOONES Roos(13740) ~2000 (B) 3B6
LOONES Sander(503) 1979/01/26 3B6
LOONES Steven(519) 1973/11/07 3B6
LOONES Stijn(506) 1978/06/10 3B6
LOONES Suzanne(1374~7) ~2000 (B) 3B6
LOONES Tijs(495) 1976/01/19 3B6
LOONES Wouter(420) 1943/12/24 3B6
LOOTEN Margriet(1107) ~1890 3E5
LORENCHET Hippolyte Joseph(6099) 1823/08/28 Tatinghem(62) 4A1-1
LORIDAN Marie Jeanne Joséphine(5581) 1744/08/04 Nieppe(59) 4A0
LORILLAULT Jean(8443) ~1660 (36)? 4i0
LOTTIN Guilain(1953) ~1580 1B
LOTTIN Philippotte(1944) ~1620 1B
LOTTIN Pierre(1952) ~1520 1B
LOUAGE Achiel Modest(562) 1889/12/23 Dadizele(B) 3K2-1a5
LOUAGE Albert Remi(564) 1917/08/17 Dadizele(B) 3K2-1a5
LOUAGE Albertina Maria(565) 1918/11/03 Wevelgem(B) 3K2-1a5
LOUAGE Bertha Paula(568) 1924/02/28 Dadizele(B) 3K2-1a5
LOUAGE Descendance...(6378) 1913-1924 3K2-1a5
LOUAGE Germaine Margareta(567) 1921/01/16 Dadizele(B) 3K2-1a5
LOUAGE Jacqueline(566) 1919/09/28 Dadizele(B) 3K2-1a5
LOUAGE Luciana(563) 1913/10/31 Dadizele(B) 3K2a-5
LOUIS Descendance...(7694) 1708-1717 4H
LOUIS Jacques(7693) ~1680 4H1
LOURDEL Madeleine Marie Joseph(7959) 1921/06/27 Roeux(62) 4D2-1d
LOUYS de la GRANGE Marie Ernestine(3456) 1783/06/28 Douai(59) 1C
LUCAS Descendance...(3006) 184. Wismes(62)? 4D2
LUCAS Joannes(3955) ~1670 Stavele(B)? 3V0
LUCAS Philippe Antoine(3003) 1772/07/26 Wismes(62) 4D2
LUCRON Charles Georges Eugène(7148) ~1890 St-Pol/Ternoise(62)? 4D2-1
LUNDA Justine(921) ~1930 3A6
LUNUS Désiré Fleuris(7603) ~1840 Lille(59)? 4A1-3c
LUNUS Marie(7604) 1866/03/26 Lille(59) 4A1-3c
LUSANGA Jean Paul(7793) 1972 (C) 3A6
LUYCKX Charles Joseph(3412) 1810/03/23 Ledegem(B) 3K2-1a1
LUYCKX Pierre Eugène(3411) ~1780 3K2-1a1
LUYCKX Seraphinus(4667) 1796-1797 Dadizele(B)? 3K2-6
LYCKE Bianca(7458) ~1980 3C
LYCKE Davy(7460) ~1980 3C
LYCKE Gabriel(7457) ~1960 3C
LYCKE Kurt(7459) ~1980 3C
M
MACAUX Laure Marie Josèphe(6962)
1857/04/12 (62)? 4D2-1b
MACKE Charles Alexandre(4387) ~1805 Wemaers-Cappel(59) 4A1-1a
MACKE Jacques(4391) ~1770 4A1-1
MACKE Marie Augustine(4393) ~1770 Wemaers-Cappel(59)? 4A1-1
MACKE Marie Sidonie(4386) 1854/05/04 Blaringhem(59) 4A1-1a
MACKE Victor Omer Julien(4388) 1859/06/25 Bavinchove(59) 4A1-1a
MADDELEIN Louise(1387) 1868/10/06 Staden(B) 3K2-1a5
MADERNI Charles(8433) ~1910 Paris(75)? 4F
MADERNI Descendance...(8434) 4F
MAELBRANCKE Karine(625) 1963/01/20 Veurne(B) 3A5
MAERENS Alexandrine(4526) 1747/07/08 Zuitpeene(59) 4A1-1
MAERENS Gérard(2890) 192. Zuytpeene(59)? 4A0
MAERENS Germain(2889) 192. Zuytpeene(59)? 4A0
MAERENS Joseph Henri(2866) 1891/10/04 Zuytpeene(59) 4A0
MAERENS Marie Josèphe(2865) ~1920 Zuytpeene(59)? 4A1-1b
MAERTEN Cécile(6042) 1789/11/16 Volckerinckhove(59) 4A1-3b
MAERTEN Isabella(2599) 1717/09/20 Stavele(B) 3ABCD
MAERTEN Modeste Thimotéee(4534) 1772/02/14 Wemaers-Cappel(59) 4A1-2
MAERTENS Isabella Antonia(3670) 1793/01/09 Blankenberghe(B) 3K2-1b4
MAERTENS Josephus(3684) 175. 3K2b
MAES [M](2185) ~1900 3E5
MAES Anna Catharina(2933) ~1680 Moorslede(B)? 3K2a-1
MAES Anna Theresia(5090) ~1790 Keiem(B)? 3K2-1a1
MAES Constance(4404) ~1820 4A1-1
MAES Cornil Benoît(2658) ~1759 4A2
MAES Danielle(1497) 1988/11/15 3K2-1a5
MAES Descendance...(2659) >1782 4A2
MAES Guillemette(3428) ~1470 1-0
MAES Jacques Louis(6741) ~1862 Dunkerque(59) 4B1-4b
MAES Jo(1495) ~1960 3K2-1a5
MAES Louis(6742) ~1889 St-Pol/Mer(59) 4B1-4b
MAES Marie Emilie(823) 1859/11/20 Dunkerque(59) 4B1-4b
MAES Mathias(1496) 1984/12/03 3K2-1a5
MAES Rik(2186) ~1930 3E5
MAGIGNOT Eugène(4053) 1922 4J3a
MAGIGNOT Marie Françoise(4054) 1964/05/31 Riom(63) 4J3a
MAGNUS Pierre(2630) ~1700 3E
MAHIEU Angèle(1079) 1932 Alveringem(B) 3C
MAHIEU Anne Marie(4541) 176. 4A0
MAHIEU Camiel(1047) 1894/09/09 Leisele(B) 3C
MAHIEU Christiaen(461) ~1650 3ABCD
MAHIEU Eddy(7464) ~1960 3C
MAHIEU Juliana Amelia(2242) 1810/02/05 Proven(B) 3E
MAHIEU Madeleine(1080) 1933 Gijverinkhove(B) 3C
MAHIEU Marcel(1081) 1934 Gijverinkhove(B) 3C
MAHIEU Maria(1078) 1929/08/31 Alveringem(B) 3C
MAHIEU Marijke(7465) ~1960 3C
MAHIEU Philomène Bethsabée(1034) 1871/04/14 Leisele(B) 3C
MAHIEU Simone Désirée Lucienne(7387) 1922/07/05 Paris 10e(75) 4B1-4a
MAINGEUX Jean Maurice(7554) 1921/06/08 Hesdin(62) 3K2-1a1
MAIRE Henri Joseph(3068) 1810 3W
MAISAN Marie Marguerite(13773) 1754 (72) 4D2-0
MAISON Anne Marie(7522) 1705 Abbeville(80)? 4E
MAISTROVA Ekaterina(4428) 1969/09/22 Leningrad(RUS) 3E10-7
MAKALI Marie Thérèse(7717) 1969/04/17 Bukavu(C) 3A6
MAKELELE Alain(734) 1966/09/12 Lubumbashi(C) 3A6
MAKELELE Albert Samuel(7708) 2004/12/30 Lubumbashi(C) 3A6
MAKELELE Allia(3847) 2001/01/16 Kolwezi(C) 3A6
MAKELELE Annie(745) 1994/04/04 Lubumbashi(C) 3A6
MAKELELE Aziza [Zizi](741) 1978/04/28 Lubumbashi(C) 3A6
MAKELELE Elisé(7749) 2003/06/09 Lubumbashi(C) 3A6
MAKELELE Jean(716) 1950/10/31 Lubumbashi(C) 3A6
MAKELELE Jonathan(750) 1997/04/23 Likasi(C) 3A6
MAKELELE Joséphine 1(712) 1939/09/06 Lubumbashi(C) 3A6
MAKELELE Joséphine 2(740) 1976/05/18 Lubumbashi(C) 3A6
MAKELELE Joséphine Priscilia(3860) 1998/07/21 Mbuyi-Mayi(C) 3A6
MAKELELE Jules(743) 1983/04/07 Lubumbashi(C) 3A6
MAKELELE Kanuto(744) 1985/12/10 Lubumbashi(C) 3A6
MAKELELE Kévin(7739) 2006 Lubumbashi(C) 3A6
MAKELELE Léon 1(715) 1947/03/23 Lubumbashi(C) 3A6
MAKELELE Léon 2(736) 1970/02/22 Lubumbashi(C) 3A6
MAKELELE Léon 3(4306) 1996/03/26 Lubumbashi(C) 3A6
MAKELELE Madeleine(713) 1943/08/13 Lubumbashi(C) 3A6
MAKELELE Maïta(7732) 1999 Likasi(C) 3A6
MAKELELE Marcel(751) 1998/09/08 Likasi(C) 3A6
MAKELELE Meshak(7737) 2003 Lubumbashi(C) 3A6
MAKELELE Michel 1(711) 1914/07 Moliro(C) 3A6
MAKELELE Michel 2(717) 1956/04/29 Lubumbashi(C) 3A6
MAKELELE Michel 3(733) 1964/10/24 Lubumbashi(C) 3A6
MAKELELE Michel(7707) 2002/01/01 Lubumbashi(C) 3A6
MAKELELE Michel(7709) 2002/03/26 Kolwezi(C) 3A6
MAKELELE Michel(7731) 1999 Likasi(C) 3A6
MAKELELE Nadine(3842) 1981/02/25 Kolwezi(C) 3A6
MAKELELE Nicole(727) 1963/07/27 Sakania(C) 3A6
MAKELELE Philippe(7748) 2002/07/23 Likasi(C) 3A6
MAKELELE Pio(738) 1972/03/08 Lubumbashi(C) 3A6
MAKELELE Placide(4310) 2000/09 Likasi(C) 3A6
MAKELELE Rabbi(3845) 1997/08 Lubumbashi(C) 3A6
MAKELELE Rachel 1(714) 1945/05/17 Kalémie(C) 3A6
MAKELELE Rachel 2(742) 1981/07/23 Lubumbashi(C) 3A6
MAKELELE Rachel(7740) 2007/04/28 Lubumbashi(C) 3A6
MAKELELE Ramazani(747) 1985/01/16 Likasi(C) 3A6
MAKELELE SANTOS Albert(7706) 3006/05/12 Kolwezi(C) 3A6
MAKELELE SANTOS Assina(7703) 2000/09/12 Kolwezi(C) 3A6
MAKELELE SANTOS Joséphine(7704) 2003/08/20 Lubumbashi(C) 3A6
MAKELELE SANTOS Marthe Baraka(7705) 2005/01/21 Lubumbashi(C) 3A6
MAKELELE Schadrak(7736) 2001/11/14 Lubumbashi(C) 3A6
MAKELELE Séraphine(739) 1974/04/20 Lubumbashi(C) 3A6
MAKELELE Séraphine(7738) 2005/07/05 Lubumbashi(C) 3A6
MAKELELE Suzanne(735) 1967/09/31 Lubumbashi(C) 3A6
MAKELELE Suzanne(7750) 2006/06/14 Lubumbashi(C) 3A6
MAKELELE Tabu(748) 1987/11/30 Likasi(C) 3A6
MAKELELE-SANTOS Elie(4304) 1999/12/18 RSA 3A6
MAKELELE-SANTOS Emile(3855) 1996/02 RSA 3A6
MAKELELE-SANTOS Esther(7712) 2004/11/22 RSA 3A6
MAKELELE-SANTOS Havinah(3856) 2001/03/01 RSA 3A6
MAKELELE-SANTOS Joseph(7711) 2002/11/10 RSA 3A6
MAKONGA Astrid(7743) 2006/04/29 Lubumbashi(C) 3A6
MAKONGA Christelle(7741) 2003/08//04 Kolwezi(C) 3A6
MAKONGA Christian(4309) 2000/03/21 Kolwezi(C) 3A6
MAKONGA Dieudonné(4307) 197. (C) 3A6
MAKONGA Léon(7742) 2005/12/06 Lubumbashi(C) 3A6
MAKONGA Mélissa(3850) 1991/02/19 Kolwezi(C) 3A6
MALELA Amani(7726) 1999 Lubumbashi(C) 3A6
MALELA Charles(7725) ~1960 (C) 3A6
MALELA Christian(7727) 1999 Lubumbashi(C) 3A6
MALELA Moïse(7728) 2004 Lubumbashi(C) 3A6
MALELA Suranne 1(7729) 2006/02/ Lubumbashi(C) 3A6
MALELA Suzanne 2(7839) 2006/02 Lubumbashi(C) 3A6
MALFAISON 6 enfants + Desc...(6285) 1755-1773 Ste-Marie-Cappel(59) 4A1-3
MALFAISON Jacques Benoit(4566) 1768/06/06 Ste-Marie-Cappel(59) 4A1-3
MALFAISON Jean Benoît(4565) 1765/10/14 Ste-Marie-Cappel(59) 4A1-3
MALFAISON Jean François(4546) 1720/55 Hondeghem(59) 4A1-3
MALFAISON Jean François(4548) 1757/02/02 Ste-Marie-Cappel(59) 4A1-3
MALFAISON Jeanne Claire(4563) 1760/12/06 Ste-Marie-Cappel(59) 4A1-3
MALFAISON Marie Claire Barbe(4547) 1755/05/17 Ste-Marie-Cappel(59) 4A1-3
MALFAISON Pierre Antoine(4574) 1773/01/16 Ste-Marie-Cappel(59) 4A1-3
MALJAERT Jeanne(3636) ~1610 Lille(59)? 4C1-0
MALOT Marie Catherine(8584) ~1740 Abbeville(80)? 4E
MAMY [F](3844) 1975 (C) 3A6
MANIER [M](7423) ~1840 Gravelines(59)? 4B0
MANSARD Jean François(8019) o 1794/08/08 Bréhain-la-Ville(54) 4H1
MANSARD Descendance...(14325) o 1820-1830 Hussigny(54) 4H1
MANSENCAL Thérèse(5092) ~1700 Bordeaux(33)? 4J1
MARCHAL Christiane(3404) ~1930 3B2
MARCHAL Fernand(459) 1912 Ixelles(B) 3B2
MARCHAND Joanna Constantia(3959) ~1758 Leisele(B) 3V0
MARCHAND Raymonde(6961) ~1890 Asnières/Saône(01)? 4D2-1e
MARECHAL Angèle(6958) ~1880 Amiens(80)? 4D2-1e
MARECHAL Suzanne Cornélie(4839) ~1790 Coudekerque-Br.(59) 4B1-4a
MARELLE Catherine(8057) ~1640 Tintigny(B)? 3W
MARIAGE Adèle Joseph(6676) 1826/11/09 Loos-en-Gohelle(62) 4D4
MARIE Pierre Jean(1712) ~1768 4B1-6
MARIN Pierre Charles(8456) ~1764 Dunkerque(59)? 4B1-4a
MARINO Cathy(518) ~1940 3B6
ARION Claudine(14323) ~1760 Auxonne(21)? 4H0
MARKEY Anne Thérèse(4540) 1753 Terdeghem(59) 4A0
MARMOY Jean Pierre(3134) 1790 Saint-Léger_Lux(B)? 4H1
MARQUETTE Arthur Léon(4969) 1854/11/03 Dunkerque(59) 4B1-10
MARQUETTE Descendance...(6523) >1881 Dunkerque(59) 4B1-10
MARREL Alexis(5834) 1971 Tunis(TN) 4G1
MARREL Elodie(5835) 1976 Les Lilas(93) 4G1
MARREL Eric(5831) 1968 Lyon(69) 4G1
MARREL Régis(2910) 1944 Lyon(69) 4G1
MARREL Sixtine(5833) 2001 Paris(75) 4G1
MARSELIS Thérèse(4088) 1660/01/02 Alveringem(B) 3ABCD
MARTEL Charles(8049) ~1750 Crecy-en-Ponthieu(80)? 4E
MARTEL Jeanne Etiennette(6584) ~1740 Longwy(54)? 4H
MARTIN Amerine Obeline(2237) 1830/12/01 Méricourt(62) 4D3
MARTIN Andrès(7355) ~1830 Lille(59)? 4C1-0
MARTIN Antoine Louis(2235) 1797/12/17 Méricourt(62) 4D3
MARTIN Denis(2236) 1828 Méricourt(62)? 4D3
MARTIN Descendance...(6303) 1823-1830 4D3
MARTIN Descendance...(6320) >1794 Méricourt(62) 4D3
MARTIN Fleury(2239) 1823 Méricourt(62)? 4D3
MARTIN Jean(4192) ~1704 Montreuil-en-Touraine(37) 4i0
MARTIN Philippe Joseph(2240) 1766/01/27 Méricourt(62) 4D3
MARTINS da SILVA Maria(1580) 1967/03/30 Iteuil(86) 4i1
MARTY Toinette(8137) ~1680 Marcillac(19)? 4i0
MARZITI Lutgarde(906) 1934 Lubumbashi(C) 3A6
MASABO Emma(245) 1994/10 3A1
MASABO Gérard(244) 1968 RWANDA 3A1
MASCLET Marie Michelle(8265) 4C3-0
MASENGO Julie(7770) ~1960 (C) 3A6
MASQUELIER Charles Florent Jules(6969) ~1880 Amiens(80)? 4D2-1b
MASQUELIER Marie Michelle(6009) ~1691 St-Amand(59)? 4C3-0
MASSON Cathelijne(4289) ~1610 Beveren/Ijzer(B)? 3V0
MASSON Françoise(8065) ~1660 Dolus d'Oléron(17)? 4J2
MASSON Marguerite(1520) 1924/03/14 Woesten(B) 3E10-11
MASSON Marie Madeleine(3277) ~1702 Dunkerque(59)? 4B1
MATHIS Ginette(8196) ~1930 4B1-4a
MATHIS Jacqueline(8197) ~1930 4B1-4a
MATHIS Paul(8195) ~1900 4B1-4a
MATTHIJS Patricia(415) 1952/05/05 DePanne(B) 3B8
MAUCOMBLE Bernard Charles(14109) ~1820 Noyelles-sur-Mer(80)? 4E1
MAUCOMBLE Marie Angélique(8051) ~1775 Noyelles-sur-Mer(80)? 3E
MAUPIN Marie Philippine(8563) 1805/03/15 Vauchelles(80) 4E
MAYENGE Elisabeth(7771) 1967 (C) 3A6
MAYEUX Léon Alexandre(8746) ~1890 Noyelles-sur-Mer(80)? 4E
MBAYA Nicolas(929) 1986/06/14 Likasi(C) 3A6
MBAYO Jeanine(3843) 1979/01/21 (C) 3A6
MBULA Feza(749) 1977/03/07 Likasi(C) 3A6
MBUYA Tracy(3852) 1995/03/14 Kolwezi(C) 3A6
MBUYI Joseph(7809) 1989/06/17 Likasi(C) 3A6
MEERSSEMAN Petrus Franciscus(6349) ~1720 Zonnebeke(B)? 3K0
MEES Catharina(5460) 1698/07/19 Huldenberg(B) 3A1
MEES Egidius(5461) 167. Huldenberg(B)? 3A1
MEESMAN Catharina(5346) ~1620 Moorslede(B)? 3K0
MEIGNAN Léontine(2806) 2
MEJRI Abdou(6105) ~1960 4B1-4b
MEJRI Ilyes(6106) 1982 4B1-4b
MELEBECK Christine(311) 1963/05/17 Namur(B) 3A1
MELISSE Marie(1780) ~1910 Lille(59)? 4C1-0
MELTESELE Barbara Jade(7391) 1998/07/28 Nouméa(NouvelleCALEDONIE) 4B1-4a
MELTESELE Georges(7389) 1970/05/05 Santo(VANUATU) 4B1-4a
MELTESELE Jeremy(7390) 1993/01/11 Nouméa(NouvelleCALEDONIE) 4B1-4a
MÉNA Thérèse Catherine(2782) 172. 2
MENTAC Michael(6273) ~1680 Schore(B)? 3V0
MENU Jan(4492) 1966/08/19 Poperinge(B) 3E10-7
MENU Jasper(4494) 1992/09/18 Poperinge(B) 3E10-7
MENU Lowie(4495) 1994/12/25 Poperinge(B) 3E10-7
MENU Marie(4493) 1990/09/28 Poperinge(B) 3E10-7
MENU Siska(7945) 1996/02/19 Poperinge(B) 3E10-7
MERCHIER Anne(3750) 1647/04/25 Gravelines(59) 4B0
MERCHIER Descendance...(6306) 1645-1653 Gravelines(59) 4DL
MERCHIER Jeanne(3752) 1653/08/10 Gravelines(59) 4B0
MERCHIER Marguerite Françoise(3751) 1650/09/13 Gravelines(59) 4B0
MERCHIER Pierre(3749) 1645/09/24 Gravelines(59) 4B0
MERCHIER Robert(3748) v1610 4B0
MERCIER Jocelyne(1576) 1956/12/20 4i1
MERLEN Marguerite(4710) ~1610 Saint-Omer(62) 4D1
MERLEVEDE Karine(4439) 1963/06/14 Uccle(B) 3E10-7
MERLEVEDE Luc(4437) 1958/10/17 Etterbeek(B) 3E10-7
MERLEVEDE Martine(4438) 1959/12/29 Molenbeek-St-Jean(B) 3E10-7
MERLEVEDE Willem(4436) 1934/03/21 Poperinge(B) 3E10-7
MESSEANT Descendance...(8391) Béthune(62) 4D3
MESSEANT Maximilien(8390) ~1730 Béthune(62)? 4D3
MESSELY Bertha Maria(2562) 192. 3K2a-5
MESSIAEN Descendance...(6313) ~1980 4C1-0
MESSIAEN Jean Luc(1789) ~1950 Lille(59)? 4C1-0
MESSIAEN Julien(1790) ~1980 Lille(59)? 4C1-0
MESSIAEN Maïté(1792) ~1980 Lille(59)? 4C1-0
MESSIAEN Stéphane(1791) ~1980 Lille(59)? 4C1-0
MESSIO Yvette(8184) ~1940 (80)? 4E
MESTAEK Antonius(3296) ~1660 Beveren/Ijzer(B)? 3V0
MEUNIER Gaston Jules(203) 1892/06/20 Familleureux(B) 3A1
MEUNIER Monique(205) 1927/07/02 Braine-le-Comte(B) 3A1
MEYER Sophie(2775) 1725 2
MEYERS Sylvia(6265) 1968/05/11 3K2-1a1
MICHAU Florentine(2914) ~1649 St-Ouen-lesVignes(37) 4i0
MICHEL Éléonore(4252) 1971/03/06 4i1
MICHEL Georges(7630) ~1950 4D2-1a
MICHEL Guy(4251) 1946/07 4i1
MICHEL Lucie(4253) 1976/10/26 4i1
MICHEL Sylvie(7631) 1976/01/23 4D2-1a
MICHELON Ginette(7969) ~1950 4D2-1d
MICHEZ Joseph(8373) 1687/06/18 Beuvry(62) 4D3
MIEN Marie Barbe Thérèse(6142) 1667/04 Oeuf-en-Ternois(62) 4D2
MIEUX Pietronelle(774) 167. 4A0
MIGNOT Pieternelle(2958) ~1600 Moorslede(B)? 3K1
MILAMBO Mbo Alain(7721) 1965/04/02 Lubumbashi(C) 3A6
MILAMBO Mbo Yedidya(7722) 2006/09/26 Lubumbashi(C) 3A6
MILLE David Jacques (4908) 1772/07/11 Dunkerque(59) 4B1-10
MILLER Alex(4233) ~1910 Smarves(86)? 4i1
MILLER Descendance...(4234) ~1940 4i1
MILLEVILLE Jeanne Alice(4272) 1923/08/05 Poperinge(B) 3D
MILOT Bernard(8528) 1948 Migennes(89) 4A1-1a
MILOT Descendance...(8531) 1940-1950 4A1-1a
MILOT Gérard(8526) 1943 Vermenton(89) 4A1-1a
MILOT Jean François(8160) 1947 Migennes(89) 4E
MILOT Jean(8159) 1906 4A1-1a
MILOT Michel(8527) 1940 Moulin(03) 4A1-1a
MILOT Patrick(8529) 1950 Auxerre(89) 4A1-1a
MINET Marie Jeanne(8835) ~1750 (62)?
MINNE [F](2873) ~1920 Oxelaere(59)? 4A1-1b
MINNE Catharina(2937) 1636/07/14 Moorslede(B) 3K1
MINNE Elisabeth(2954) 1634/02/07 Moorslede(B) 3K1
MINNE Judocus(2938) 161. Moorslede(B)? 3K1
MINNE Lucie(158) 1885/10/14 Nieuwpoort(B) 3A5
MINNE Ludovica(2955) 1640/04/09 Moorslede(B) 3K1
MINNENS Anna Surgetta(5545) 1812/09/28 Aarsele(B) 3K2-1b4
MINOOT Michael(5366) = 1590 Moorslede(B)? 3K0
MIRGAUX Aimy(7805) ~2000 (C) 3A6
MIRGAUX Charles(7806) ~2000 (C) 3A6
MIRGAUX David(7802) ~1980 (C) 3A6
MIRGAUX Kelly(7803) ~2000 (C) 3A6
MIRGAUX Thessy(7804) ~2000 (C) 3A6
MISOOT Lucie Marie Emilie(608) 1864/01/05 Dunkerque(59) 4B1-4b
MITSCKHÉ Claude[M](383) 1935/04/17 3B1
MITSCKHÉ Nadine(384) 1965/01/16 Uccle(B) 3B1
MOENAERT Maria(224) 1901/09/08 Kortemark(B) 3A1
MOERECANT Petrus Albertus(3178) 1751-1752 Krombeke(B) 3V0
MOERMAN Emilia(8122) 1862/03/13 Proven(B) 3D
MOERMAN Julianus Cornelius(8127) 1866/03/04 Poperinge(B) 4D
MOHY Anne-Marie(6565) 1776/12/07 Hussigny(54) 4H1
MOLIN Auguste Joseph(6978) 1837/08/30 Boubers/Canche 4D2-1e
MOLINEUT Anne(7575) 1690/02/17 Leiden(NL)
MOLINEUT Martin(5254) ~1658 Leiden(NL) 4X
MOMOT Cathetine(8328) ~1730 Châteauroux(36)? 4i2
MONBOUCK Janneken(5478) 163. Esen(B)? 3A1
MONCARRE Maria Cornelia(3987) 167. Beveren/Ijzer(B)? 3V0
MONDET Jeanne(439) 188. 3A1
MONDET Joséphine(440) 188. 3A1
MONFORT Jean Yves(4232) 1956/01/01 4i1
MONGA Kashaka Ismaël(926) 1993/06/27 Likasi(C) 3A6
MONGY Catherine Elisabeth(6630) 1743/07/21 Béthune(62) 4D3
MONNERON Bénédicte(1795) 1964/05/19 Asnières/S(92) 4C1-0
MONSTERLET Emile(7316) ~1870 Saint-Omer(62) 4A1-1a
MONTEAGUDO Alexandre(862) 1991/08/27 Belley(01) 3A6
MONTEAGUDO Christophe(854) 1937/01/27 3A6
MONTEAGUDO Clarisse(860) 1988/06/29 Belley(01) 3A6
MONTEAGUDO Françoise(857) 1983/11/23 Belley(01) 3A6
MONTEAGUDO Geneviève(858) 1984/03/02 Belley(01) 3A6
MONTEAGUDO Guillaume(861) 1990/06/05 Belley(01) 3A6
MONTEAGUDO Marie Louise(855) 1977/12/20 Kalémie(C) 3A6
MONTEAGUDO Noémie Marie(7838) 2001/07/02 (01) 3A6
MONTEAGUDO Philippe(859) 1987/04/30 Belley(01) 3A6
MONTEAGUDO Stéphane(863) 1998/03/15 Belley(01) 3A6
MONTEAGUDO Valérie(856) 1980/12/28 Marche-enFam.(B) 3A6
MONTENS Mariette(8349) ~1725 3K2-1a5
MONTTET Suzanne(5273) ~1730 4X
MONTUS Marie(7373) ~1650 Bordeaux(33)?
MORANT Gaspar(5442) ~1620 Roeselare(B)? 3K0
MOREAU Catherinr(8305) o 1801/01/08 (36)? Châteauroux(36) 4i2
MOREAU Jeanne(8303) o 1801/01/08 (36)? (36)? 4i0
MOREL Joseph Charles Marie(6959) ~1880 Levallois-Perret(92)? 4D2-1e
MOREL Marie Barbe Hélène(7201) ~1690 La Bassée(59) 4D3
MORGE Descendance...(7134) + 1830 4D2-1
MORGE Philippe André Joseph(7133) ~1790 St-Pol/Ternoise(62)? 4D2-1
MORIO Marie Julie(5827) 1892/08/01 Rumengol(29) 4G1
MORIS Daniel(4585) 173. Cassel(59)? 4A1-1
MORTAIGNE Yvonne(1157) ~1910 3E10-4
MORTELEC Charlotte(6879) ~1727 Frévent(62)? 4D2-1c
MORTIE Nathalie(1605) 1964/06/14 Malo-les-Bains(59) 4A1-3a
MORTIER Carolus(1305) 1812/01/06 Passendale(B) 3K2-1a1
MORTREUX Louis Arsène(6680) 1856/04/08 Annequin(62) 4D4
MOSSI Wa Kapolo Augustin(7767) 1954/12/25 Uvira(C) 3A6
MOUCHIE Descendance...(6309) 1755-1765 4A2
MOUCHIE Jacobus François(4505) 1762-1765 Rexpoëde(59) 4A2
MOUCHIE Joanna Theresia(4503) 1755/02/21 Rexpoëde(59) 4A2
MOUCHIE Judocus(3172) !~1730 4A2
MOUCHIE Judocus(4502) 1761/02/15 Rexpoëde(59) 4A2
MOUCHIE Marie Thérèse(4504) 1758/04/06 Rexpoëde(59) 4A2
MOUCHIE Pierre(3173) 170. Rexpoëde(59)? 3
MOULIN Anaïs(8187) 1995/09/05 Amiens(80) 4E
MOULIN Ophélie(8188) 1999/04/23 Amiens(80) 4E
MOULIN Philippe(8186) 1973/03/21 Amiens(80) 4E
MOUQUE Albertine(400) 1917/10/29 Barnes (GB) 3B8
MOUTERDE Bastien(5851) 1988 4G1
MOUTERDE Chloé(5850) 1985 4G1
MOUTON Gabrielle(13689) ~1690 Béthune(62)? 4D3-1
MOUTERDE Emmanuel(2909) ~1950 4G1
MOUTERDE Perrine(5849) ~1980 4G1
MPUTSHILA Sylvie(953) 1971/08/10 (C)? 3A6
MUFANINA Albert(977) 1960/04/04 (C) 3A6
MUFANINA Gary(979) 1994/05/09 Johannesburg(RSA) 3A6
MUFANINA Maurice(980) 1998/09/19 Johannesburg(RSA) 3A6
MUFANINA Roy(978) 1993/06/03 Johannesburg(RSA) 3A6
MUJINGA Kashala(7785) 1999 Lubumbashi(C) 3A6
MUJINGA Kashala(7798) 2006/12/05 Lubumbashi(C) 3A6
MUKADI Michael(7814) 2000/07/15 Mbuyi-Mayi(C) 3A6
MUKEINA Lucie(973) 1995/02/12 Lubumbashi(C) 3A6
MUKEINA Marie(963) 1942/08/18 Kalémie(C) 3A6
MUKENDI Jules(7796) 2002/09/04 Lubumbashi(C) 3A6
MUKENDI Pierre(7797) 2004/11/11 Lubumbashi(C) 3A6
MUKENGELA Ismaël 1(889) ~1960 3A6
MUKENGELA Ismaël 2(892) 1997 Lubumbashi(C) 3A6
MUKENGELA Jules(890) 1988/08 Lubumbashi(C) 3A6
MUKENGELA Yvonne(891) 1991/10 Lubumbashi(C) 3A6
MULENGA Augustine Fatuma(5062) 1973/05/31 Lubumbashi(C) 3A6
MULLET Aimé Henri Désiré(4406) ~1838 Dunkerque(59)? 4A1-1a
MULLET François(4407) 181. 4A1-1a
MULUMBA Jennifer(3869) 1994/03/02 Lubumbashi(C) 3A6
MULUMBA Yvonne(872) 1932/09 Kalémie(C) 3A6
MUMBA Léopoldine(737) 1948/12/08 Lubumbashi(C) 3A6
MUPATAYI Isidor(966) 1960/11/20 Kipushi(C) 3A6
MUS Godeleva(6354) 1690-1691 Zevekote(B)? 3V0
MUSELLE Marie(5665) ~1670 Dinant(B)? 3W
MUSONGERA Christine(160) 1903 Moba(C) 3A6
MUSSY Anna(5075) 3V0
MUTOMBO Melchi(7744) 2002/03/13 Lubumbashi(C) 3A6
MUYLS Cornil(4750) 167. Teteghem(59)? 4B0
MUYLS Descendance ...(6168) 4B0
MUZINGA [F](910) ~1950 3A6
MWADI [F](7791) ~1980 (C) 3A6
MWADI Martine(3841) 1964 (C) 3A6
MWAMBA Victoire(7813) 1999/01/09 Mbuyi-Mayi(C) 3A6
MWATHA Hortense(7773) 1976/12/24 Kalémie(C) 3A6
MYLLE Pieternelle(2944) ~1600 Moorslede(B)? 3K1
MYNY Peter(1236) 1962/05/13 Brugge(B) 3E10-11
MYNY Sam(1238) 1990/05/29 Poperinge(B) 3E10-11
MYNY Sarah(1237) 1988/03/02 Poperinge(B) 3E10-11
N
NACEAU Pierre Charles(6182)
1748-1749 Coudekerque-Br.(59)? 4B0
NACEAU Pierre(6181) 1713/1714 Grande-Synthe(59) 4B0
NAESSEN Henri Maurice(6260) ~1880 Le Havre(76) 4B1-4a
NAESSENS Descendance...(4964) ~1830 Dunkerque(59)? 4B1-10
NAESSENS Etienne Charles(4963) ~1803 Dunkerque(59)? 4B1-10
NAUDET Anaïs(8550) 2009/03/26 Muenchen(D) 4B1-4b
NAUDET Corentin(6117) 1999 4B1-4b
NAUDET Darren(7840) 2006 4B1-4b
NAUDET Emmanuel(1696) 1965 RueilMalmaison(92) 4B1-4b
NAUDET Enzo(7841) 2003 4B1-4b
NAUDET Leslie(6115) 2000 4B1-4b
NAUDET Mathieu(1697) 1970 Aix-en-Prov.(13) 4B1-4b
NAUDET Niel(6114) 1997 4B1-4b
NAUDET Robert(837) 1937 Leforest (62) 4B1-4b
NAUDET Thomas(1698) 1971 Versailles(78) 4B1-4b
NAUDET Timéo(7842) 2005 4B1-4b
NAUWELAERS Julia(1179) 1928/09/04 Aartselaar(B) 3E10-4
NAYET Jacqueline(1654) 1954/10/17 Amiens(80) 4E
NEERMAN Marcel(8192) 1886/11/03 Saint-Yrieix(16) 4J0
NEGRI Asia(7755) 2006/01/46 Anzio(I) 3A6
NEGRI Leonardo(7756) 1971/11/06 Roma(I) 3A6
NÉRISSON Marguerite(2212) 1895/05/10 Ligugé(86)? 4J
NERON de SURGY Rose Lise!(6772) 1847/05/01 Sainte-Anne(971-G) 4J3a
NEUILLER [M](2364) ~1760 4J3
NEUVILLE Cornelius Franiscus(2602) 1747-1748 Beveren/Ijzer(B) 3ABCD
NEUVILLE Joseph(3268) ~1720 Killem(59)? 3ABCD
NEUVILLE Pierre Dominique(4331) ~1720 4A1-1
NEUVILLE Pierre François(4318) 1746-1747 Bavinchove(59) 4A1-1
NEUVILLE Pierre Jacques Bernard(6756) 1812/06/20 Ledringhem(59) 4A1-3a
NEYRINCK Aimé(4479) 1936/12/03 Poperinge(B) 3E10-7
NEYRINCK Amelia Constantia(1266) 1798/07/07 Dadizele(B) 3K2
NEYRINCK Bernardus Franciscus(5327) 1831/07/15 Dadizele(B) 3K2-2
NEYRINCK Descendance...(5614) <1859 3K2-2
NEYRINCK Descendance...(8194) >1746 Moorslede(B) 3K0
NEYRINCK Descendance...(8467) >1745 Moorslede(B) 3K2-1a1
NEYRINCK Joannes(5413) ~1711 Lauwe(B) 3K2-1a1
NEYRINCK Joannes(8193) ~1720 Moorslede(B)? 3K0
NEYRINCK Linda(4480) 1965/07/07 Poperinge(B) 3E10-7
NEYRINCK Marleen(7950) 1963/01/10 Poperinge(B) 3E10-7
NEYRINCK Martine(4482) 1967/01/24 3E10-7
NEYRINCK Vera(4481) 1967/01/24 3E10-7
NEYT Sofie(7851) 1978/01/01 Gent(B)
NGOIE Ornella(3849) 1989/10/21 Kolwezi(C) 3A6
NIBAS Marie Anne Suzanne(8707) ~1766 Noyelles-sur-Mer(80)? 4E
NICODEME Philippe(7503) 1952/07/25 Enghien(B) 3B2
NIEUWJAER Adelaïde Joséphine(5263) ~1820 Lynde(59) 4A1-1
NKULU Astrid(196) 1933/07/30 Nyunzu(C) 3A6
NOËL Mathieu(7636) 1986/08/26 4D2-1a
NOËL Nicolas(8273) 1755/03/16 Villerupt(54) 4H0
NOËL Noémie Marie(7637) 1988/12/02 4D2-1a
NOËL Raymond(7634) ~1950 4D2-1a
NOËL Thomas(7635) 1984/04/14 4D2-1a
NOETS Marie Louise(4889) 1853/05/13 Dunkerque(59) 4B1-4a
NOMBE Alexandre(7827) 2005/04/04 Lubumbashi(C) 3A6
NOMBE Marc(957) 1971/07/18 Kinshasa(C) 3A6
NOMBE Marie Noémie(7826) 2002/07/30 Lubumbashi(C) 3A6
NONART Marie(4693) ~1550 Saint-Omer(62)? 4D1
NOTØ Johan Ludwig(515) 1940/05/31 3B6
NOTØ Kari Lena(516) 1974/09/06 3B6
NOTØ Knut Kristian(517) 1976/05/22 3B6
NOTTEBAERE Edith(7669) 2002/11/01 Roeselare(B) 3K2-1a5
NOTTEBAERE Elien(7670) 2005/02/16 Roeselare(B) 3K2-1a5
NOTTEBAERE Ewoud(7668) 1999/12/14 Roeselare(B) 3K2-1a5
NOTTEBAERE Steven(1435) 1967/04/27 Kortrijk(B) 3K2-1a5
NOYEZ Jacobus Felicianus(5010) 176. Esen(B)? 3V0
NTALE Freddy(947) 1968/04/04 Lubumbashi(C) 3A6
NTALE Heri Elie(7823) 2005/11/15 Johannesburg(RSA) 3A6
NTELU ASSINA Désiré(7807) 2000/03/20 Lubumbashi(C) 3A6
NUMBI Christian(933) ~1970 3A6
NUYTEN Catharina Rosa(1368) 1785/08/17 Ledegem(B) 3K2-1a5
NUYTTEN Petrus Jacobus(5402) ~1740 Dadizele(B) 3K2-1a1
O
OBEROT
[M](8348) ~1720 (36)? 4i0
OBERT Elodie Fernande(997) 1885/02/17 Herzeele(59) 3E10-11
OBERT Maroie Anatasie(14084) ~1797 Béthune(62? 4D3
OBLIJ Anthonetta(4291) 162. Beveren/Ijzer(B)? 3V0
OLIVER [F](2539) ~1880 3L
OLLEVIERS Anna Mary(4224) 170. 3K2b
OOGHE Nicolas(1324) 174. Wijtschate(B) 3K2a-4
OPLINUS Ludovicus Egidius(5320) 1761 Moorslede(B) 3K2-2
ORY [F](8537) ~1820 3L
OUDAERT David(4223) 170. 3K2b
OUM Marisa (609) 1958/12/20 PhnomPenh(Camb.) 4B1-4b
OURDOUILLIE Mélanie Sophie(7473) ~1845 Bavinchove(59) 4A1-1a
OUTTERS Anicet(1212) ~1860 3E10-2
OUVART Marie Pétronille(5800) ~1670 Armentières(59)? 4C2-1
P
PACCOU Jean Ignace(3054)
1742/11/28 Ochtezeele(59) 4A0
PACHETOU Jean Emile(6458) ~1990 Le Havre(76)? 4B1-4a
PACQUET Dorine(7671) ~1970 Ieper(B) 3K2-1a5
PAGET Aline Stella Stéphanie(7149) 1895/08/22 St-Pol/Ternoise(62) 4D2-1d
PAGET Augustin(7118) 1875/10/17 St-Pol/Ternoise(62) 4D2-1d
PAGIE Elisabeth(5450) 176. Bierbeek(B)? 3A1
PAILLART Egénie(7386) 1891/04/26 Teneur(62) 4D2-1d
PAIN Madeleine(1548) 1900/07/29 Ligugé(86) 4i1
PALAZZOLO Florentine Félicie(7924) 1933/06/08 Marseille(13) 4B1-4b
PALLIER Benoît(547) 1971/08/17 3B8
PALLIER Jens(4825) 2002/04/08 Ixelles(B)? 3B8
PALLIER Robin(4826) 2002/04/08 Ixelles(B)? 3B8
PALYNCK Sophia Constantia(5061) ~1822 Beveren/Ijzer(B) 3D
PANIER Kristof(3549) 1999/07/03 Merksem(B) 3E10-4
PANIER Mark(3547) 1957/09/08 Wilrijk(B) 3E10-4
PANNETIER G...(4051) 1909 4J3a
PAPIER Claudia(619) 1964/10/21 Bruxelles(B) 3A5
PAPIOT Jean(14279) 1788/03/02 Châteauroux(36) 4i2
PAQUET Amelia Francisca(5678) 1831/08/20 Menen(B) 3K2-1a5
PARAPEL Marie Françoise(4822) 1780/04/05 Dunkerque(59) 4B1-10
PARET Margareta Maria (8289) ~1890 Dadizele(B)? 3K2-1a5
PARIS Descendance ...(6312) 1753-1763 4C1-0
PARIS Gilles(2339) 1721 Gavray(50) 4C1-0
PARIS Louis Joseph(2340) 1753 Orchies(59)? 4C1-0
PARIS Prosper Joseph(2342) 1763 Orchies(59)? 4C1-0
PARIS Reine Isabelle(2341) 1757/02/27 Orchies(59) 4C1-0
PARISET [M](7402) ~1970 4i1
PARISET Charline(7403) 2000/04/11 4i1
PARISET Tom(7404) 2001/09/27 4i1
PARRENT Pieternelle(3939) ~1640 3E
PARRET Kevin (7663) 1982 Poperinge(B) 3E5+12
PASCAL Louis Etienne(8457) ~1800 Dunkerque(59)? 4B1-11
PASQUES An(7676) 1965/03/07 Uccle(B) 3K2-1a1
PASQUES Bazil(7681) 2000/03/15 Anderlecht(B) 3K2-1a1
PASQUES Frank(7677) 1970/08/26 Uccle(B) 3K2-1a1
PASQUES Hannelore(7683) 2003/01/23 Edegem(B) 3K2-1a1
PASQUES Johan Ivon(7674) 1931/07/25 Gent(B) 3K2-1a1
PASQUES Luk(7675) 1964/02/17 Bruxelles(B) 3K2-1a1
PASQUES Titus(7682) 2001/05/28 Vilvoorde(B) 3K2-1a1
PATIJN Heron(488) 1879/07/14 Wulveringem(B) 3B5
PATTYN Petronella Theresia(1342) ~1710 Passendale(B) 3K2-1a3
PATYN Anastasie(397) 1882/04/05 Wulveringem(B) 3B8
PAUL-CONSTANT Pierre Ignace(13611) 1836/03/04 Loison-sous-Lens(62) 4D4
PAYDROOGER Goddelieve(782) 1701 Terdeghem(59) 4A1-2
PAYDROOGER Jan(783) ~1670 Terdeghem(59)? 4A1-2
PAYONNE Nicolas Antoine(6603) 1824/07/16 Vézelise(54)? 4H
PEAN Descendance…(13737) 1685-1687 Nogent-le-Bernard(72) 4G
PEAN François(13736) ~1660 (72)? 4G
PÉCHU Marguerite(14238) o 20/ 01/1794 (36) ? 4i2
PECQUERELLE Descendance...(8790) >1768 Port-le-Grand(80) 4E
PECQUERELLE Jacques(8678) ~1740 Port-le-Grand(80)? 4E
PEDRO Marie Hélène(13644) ~1820 (974) 4M4
PEEL Rosalie Eugénie(4923) 1834/01/20 Ste-Marie-Cappel(59) 4B1-10
PEETERS Cecilia(180) 193. Boezinge(B) 3A5
PEETERS Christine(6255) ~1890 Antwerpen(B)? 4B1-10
PEETERS Heidi(5039) 1969/04/17 Turnhout(B) 3K2-1a1
PELFRENE Christophe(3393) ~1950. DePanne(B)? 3B2
PELFRENE Claudine(3391) 1952/01/05 Veurne(B) 3B2
PELFRENE Laetitia(3400) 1995/08/12 3B2
PELFRENE Luc(3392) ~1950 DePanne(B)? 3B2
PELFRENE Lucien(3321) 1929/02/28 3B2
PELFRENE Tatjana(3401) 1995/08/12 3B2
PELFRENE Valérie(3398) 1979/06/06 3B2
PELFRENE Virginie(3399) 1980/09/17 3B2
PELFRENE Yasmine(3402) 1999/10/20 3B2
PELLERIN François(4762) 164. Dunkerque(59)? 4B0
PENE Laurentia(5118) ~1600 Woumen(B) 3V0
PENIN Jean(8216) 1685 (36)? 4i0
PENNINCK Henri Adolphe(7345) ~1850 La Madeleine(59)? 4A1-1a
PEPERSTRAETE Francijn(5540) 164. Beveren/Ijzer(B)? 3V0
PERARD Christine(7887) ~1960 4A1-1a
PERARD Descendance...(8413) ~1800 (51)? 4H0
PERARD Nicolas(8412) ~1770 (51)? 4H0
PEREZ LAVIANA Diego(8470) 2008/03/13
PEREZ LAVIANA Rafael(7955) 1980/04/17 Bruxelles(B) 3A1
PERODON Paul Joseph(8102) ~1878 Herserange(54) 4H1
PERPERET Marie Louise(8545) ~1670 (91)? 4F
PERQUEN David(3981) ~1610 Houtkerque(59)? 4A0
PERQUEN Maria(3983) 1636/10/02 Houtkerque(59) 4A0
PERROS Louise(195) 1942/07/07 Lubudi(C) 3A6
PERRUCHON Gabriel Jean(2213) ~1890 4i1
PERSIJN Estelle(176) 1907/03/13 Saint-Gilles(B) 3A5
PERSOONS Jean(3435) ~1570 1C
PERSYN Roger(7435) 1946/04/05 Wulveringem(B) 3C
PERSYN Sylvie(7437) 1978/06/09 Veurne(B) 3C
PERSYN Wendy(7436) 1975/06/28 Veurne(B) 3C
PETIT Henri(4950) ~1880 FontainesEnSologne(41)? 4B1-4a
PETIT Henri(6257) ~1890 Tours(37)? 4B1-2a
PETIT Victoria Marie Angèle(6258) 1865/12/06 Honfleur(14) 4B1-4a
PETIT-MOUSTIER Amélie(3196) 1866/07/06 Port-Louis(971-G) 4J3
PETITPRE Henri-Emile(7344) 1868/12/30 Hazebrouck(59) 4A1-3c
PETITPRE Marina(7342) 1870/02/21 Hazebrouck(59) 4A1-3c
PETITPRE Théodore Adolphe(7341) 1833 Hazebrouck(59) 4A1-3c
PETITPRE Théophile Edouard(2397) 1847/08/07 Hazebrouck(59) 4A1-3c
PETREMENT Catherine(4988) 1722 (54)? 4H1
PEUSSIN Adrienne(23) ~1450 1
PEUSSIN Josse(24) 142. 1
PEUSSIN Marie(1945) ~1510 1B
PEYS Anne Elise Raymonde(7388) 1944/03/26 Arcachon(33) 4B1-4a
PHLYPO Emiel(615) 1933/07/16 Veurne(B) 3A5
PICARD Marie Charlotte(8655) 1856/12/17 Abbeville(80) 4E
PICAVET Marie Anne Philippine(4537) ~1730 4A1-3a
PIEREL Jacques(8788) ~1744 Port-le-Grand(80)? 4E
PIERETS Mélanie(376) 1838/04/20 SasVanGent(B) 3A1
PIERRARD Descendance...(8554) ~1830 Rouvrois-sur-Othain(55)? 4H0
PIERRARD François Victor(6608) 1801-1802 Longuyon(54) 4H
PIETERS Maria Anna(3668) 1768/07/13 Zerkegem(B) 3K2-1b4
PILIZERE Descendance ...(7512) ~1610 1
PILIZERE Pierre(7511) ~1540 1
PILLARDdeLAMOTHE Jean Baptiste(2315) 1753/10/15 4J3
PILLON Robert(2846) 1700/03/10 2
PILLOT Louis Jules(6980) 1862/03/09 Hesdin(62) 4D2-1b
PINAULT Anne(114181) o 1834/08/08 Châteauroux(36) 4i2
PINCHON Marie Joseph(8420) ~1680 Houplines(59)? 4C2-0
PINSON 3 enfants(4615) Stavele(B)? 3E
PINSON 5 enfants(6288) 1717-1729 Stavele(B) 3E
PINSON Amandus Seraphinus(4268) 1850/10/05 Krombeke(B) 3D
PINSON Helena Maria(4269) 1886/01/29 Watou(B) 3D
PINSON Ignatius Gregorius(4617) ~1725 Stavele(B) 3E
PINSON Jacoba Martha(4280) ~1713 Stavele(B) 3E
PINSON Jan Baptiste(4616) ~1723 Stavele(B) 3E
PINSON Jan(3950) ~1690 Houtkerque(59)? 3E
PINSON Petrus Albertus(3949) ~1700 Stavele(B)? 3E
PINSON Petrus Jacobus(6220) 1742/55 3E
PINSON Pieter Rolant(4618) ~1727 Stavele(B) 3E
PINSON Pieternelle Therese(4619) 1729/10 Stavele(B) 3E
PIQUET Marie Thérèse(8356) ~1689 Mons-en-Pévèle(59) 4C1-0
PIRON Henriette Clotilde(14056) ~1833 Paris(75)? 4F
PIROTTE [M](7225) ~1960 3B1
PIROTTE Amaury(7226) 1992/01/27 Braine l'Alleud(B) 3B1
PLAETEVOET Melania Natalia(8119) 1840/04/08 Poperinge(B) 3D
PLAETSIER Maria Francisca(3525) 1827 3K2-1b4
PLAIE Françoise(13866) !~1740 (80)? 4E
PLANCKE Maria Theresia(3300) ~1733 Oost-Cappel(59) 4A1-2
PLATEL Descendance...(8778) >1743 4E
PLATEL François(8755) ~1714 Port-le-Grand(80)? 4E
PLATEVOET Jaak(534) ~1940 3B6
PLE Marie Françoise(8608) ~1750 Nibas(80)? 4E
PLOMB Antoine(779) ~1640. 4A1-1
PLOMB Marie(778) ~1680 4A1-1
PLOYAERT Joanna Maria(2546) ~1670 3V0
PLYSIER Anna Theresia(4655) ~1770 Koekelare(B) 3K2-1a4
POIDEVIN Marie Anne Claire(3415) 181. 3V0
POINTART MarieJoséphine(4926) 1844/01/13 Dunkerque(59) 4B1-10
POISSON Peter(5255) ~1680 4X
POIX Hans(1653) ~1980 4E
POIX Laetitia(1652) ~1980 4E
POIX Patrick(1651) ~1950 4E
POLE Rose(949) 1970 Lubumbashi(C) 3A6
POLETTE Henri(8172) 1851/04/29 Saint-Christophe-en-Brionnais(71) 4F
POLETTE Lucie Antoinette(8173) 1890 Paris 2e(75) 4F
POLEURS Maria Catharina(4179) ~1700 Terdeghem(59)? 4A1-4
POLLET Charles(5869) ~1610 Armentières(59)? 4C2-0
POLLIE Dieudonné Théophile(4968) 1863/08/05 Brugge(B) 4B1-10
POLO Bréogan(5750) 1999/07/25 Quimper(29) 3B2
POLO Mario(5749) 1963/10/14 Ferrol(ESP) 3B2
PONTIER Linda(7933) 1975/09/30 Marseille(13) 4B1-4b
POPINEAU Marguerite(8315) ~1700 (36)? 4i2
POQUET Audrey(7688) 1976/04/25 Boulogne/Mer(62) 4B1-4b
PORREYE Carolus Bartholomeus(5049) ~1810 Roesbr.-Haringe(B) 3D
PORREYE Descendance...(5050) >1843 3D
PORTA-ROULEAU Marie(6113) 1968 4B1
PORTERE Elodie(1570) 1981/01/20 Poitiers(86) 4i1
PORTERE Ludovic(1569) 1975/03/13 Poitiers(86) 4i1
PORTERE Philippe(1568) 1954/05/07 4i1
PORTEWYN Sophie(4334) ~1790 Zuitpeene(59)? 4A1-1a
PORTUN Guylène(7655) ~1960 Hazebrouck(59)? 4A0
POTIER Edwige(7559) 1963/12/16 Hazebrouck(59) 3K2-1a1
POUILLE Louise Rosalie(1692) 1884 Dunkerque(59)? 4B1-4b
PRACHT Jacques(4249) 1947/04 4i1
PRACHT Valérie(4250) 1971/08/02 4i1
PRAET Monique(1485) ~1960 3K2a-5
PRATO Jocelyne(7927) 1965/03/10 Marseille(13) 4B1-4b
PREDHOM Françoise(5751) 1945/05/04 Lille(59) 3B2
PRENTSCAN? Ludovicus(4680) 3K2
PREVOST Christiane Jeanne Agnès(6331) 1944/11/11 Saint-Omer(62) 4A1-1a
PREVOST Ernest Gustave Adolphe(14121) 1885/08/01 Seclin(59) 4c1-0
PREVOST Jean Raymond(6329) 1921/09/28 Saint-Omer(62) 4A1-1a
PREVOST Marie Jeanne(8627) ~1742 Port-le-Grand(80)? 4E
PREVOST Marie Jeanne(8663) ~1770 (80)? 4E
PREVOST Marie Jeanne(13582) 1732 Port-le-Grand(80)? 4E
PREVOST Remi Henri(6328) 1890/04/29 Saint-Omer(62) 4A1-1a
PREVOST Yvonne Berthe Marie Angèle(6651) 1895/12/17 Ponthoile(80) 4E
PRIEM Descendance...(8384) ~1950 Izegem(B) 3K0
PRIEM Diedelinde(3123) ~1940 Brugge(B)? 3K2-1a1
PRIEM Paul(3124) 1910/07/22 Brugge(B) 3K2-1a1
PRIEM Roger(8383) 1923/03/29 Emelgem(B) 3K3-1a5
PRIESTER Marie Bernardine(4349) 1763/55 4A1-1
PROJET Marie Marguerite Thérèse(8579) 1793/02/20 Abbeville(80) 4E
PROVIN Charles(2354) ~1530 1B
PROVIN Dominique[M](2191) ~1500 1B
PROVIN Guillaume(2353) ~1530 1B
PROVIN Liévin(2352) ~1530 1B
PRUDON Pierrette(6823) 1814/12/10 Toulon-sur-Arroux(71) 4E
PRUM Marie Octavie(8247) ~1871 Socx(59)? 4A1-3a
PRUVOST Rosalie(6929) 1841/11/26 La Thieuloye(62) 4D2-1e
PUCHOIS Marie Thérèse(7021) ~1700 St-Pol/Ternoise(62)? 4D2-1
PUDU Christelle(6224) 1970/02/25 Joinville(52) 3B2
PUGNAIRE Françoise(8487) ~1724 Grasse(06)? 4J2
PYPE Eugène(681) ~1880 3K2-1a1
PYPE Irène Marie(680) 1908/06/05 Menen(B) 3K2-1a1
PYRON Marie(1994) 1630/03/16 Houtkerque(59) 4A0
PYRON Stephanus(1993) ~1600 Houtkerque(59)? 4A
Q
QUAGHEBEUR Gérard(2554)
~1930 3K2-1a5
QUAGHEBEUR Gisèle(7429) 1929/06/08 3E9
QUARTIER Bernice(1090) 1939/12/19 3E10-11
QUECKER Catherine(3318) ~1640 Houtkerque(59)? 4A0
QUENEE Geneviève Angèle(4049) 1895/10/30 4J3a
QUERAY Marie Berthe (7200) ~1730 Béthune(62)? 4D3
QUESSART Jean Louis Joseph(5955) ~1770 4J3
QUESTE Lionel(7351) ~1660 Richebourg(62)? 4D3
QUINET Adrien(7301) 2005/10/24 3A1
QUINET Aline(320) 1969/05/15 Anderlecht(B) 3A1
QUINET Edith(321) 1971/08/03 Anderlecht(B) 3A1
QUINET Gauthier(322) 1972/12/29 Anderlecht(B) 3A1
QUINET Marc(319) 1940/05/03 Ixelles(B) 3A1
QUINET Margot(6323) 2003/11/14 3A1
QUINET
Simon(13510) 2008/04/08
QUINET Thomas(323)
1974/10/11 Anderlecht(B) 3A1
QUINO Bastien [Sébastien](6187) ~1690 Dunkerque(59)? 4B1
QUINO Descendance...(6230) >1720 4B1
QUINTRELLE Laurent(5872) ~1640 Armentières(59)? 4C2-0
QUIVRON Joannes Baptista(6424) ~1730 Spiere(B)? 3K0
R
RABAU Charles Lucien(6444)
1876/10/14 Dunkerque(59) 4B1-4b
RABAU Descendance...(6528) >1900 Dunkerque(59) 4B1-4b
RABEAU Marie Louise Charlotte(14045) 1870/09/13 Maintenon(28)? 4i0
RABEAU Pauline(14091) ~1840 Chatellerault(86)? 4i1
RAEKELBOOM Julie(367) 1892/01/15 Ruisbroek(B) 3B3
RAES Adrienne(25) 142. 1
RANSOMME Bonaventure [F](4779) ~1660 St-Sulpice-&-Cameyrac(33) 4J1
RAVENAU Descendance...(6322) 1784-1792 4J3
RAVENAU Hippolyte Thomas(2308) ~1760 Petit Goave(H) 4J3
RAVENAU Marie Étienne(2312) 1792/07/03 Anse à Veau(H)? 4J3
RAVENAU Marie Félicité(2311) 1792/07/03 Anse à Veau(H)? 4J3
RAVENAU Marie Louise(2309) 1784/10/25 Anse à Veau(H)? 4J3
RAVENAU Renée Louise(2310) 1785/11/27 Anse à Veau(H)? 4J3
RAVEZ Marie Anne Josèphe(6025) 1786-1787 St-Amand(59) 4C3-1
REANT Antoinette(8310) ~1610 Calonne-sur-la-Lys(62)? 4C1-0
RECOLET Janine(387) 1955/10/14 Ougrée(B) 3B1
REDANT Anne Marie(6262) 1947/05/20 3K2-1a1
REGHEERE Frans(1524) 1947/12/20 Krombeke(B) 3E10-11
REGHEERE Gerry(1526) 1972/04/24 Poperinge(B) 3E10-11
REGHEERE Kathy(1525) 1969/09/09 Poperinge(B) 3E10-11
REGNIER Elisabeth(3194) 168. HAITI(H)? 4J3
REINS Brigitta Theresia(1361) ~1730 Moorslede(B) 3K2-1a5
REISET Anne Marie(2794) 1760/03/27 2
RENARD Adélaïde(3345) ~1870 Pointe-à-Pitre(971-G)? 4J3a
RENAULT Descendance ...(7509) >1842 4H1
RENAULT Nicolas Léon(7508) 1810/04/11 Metz(57) 4H1
RENDU Nathalie(5645) 197. Annoeullin(59)? 4C1-0
RENEMONT Françoise(14001) ~1693 (54)? 4H
RENIER Marie(5018) ~1630 4A0
RENVERSE Descendance...(6318) ~1720 4D2
RENVERSE Jean Baptiste(3779) ~1690 4D2
RENVERSE Marie(3780) ~1720 Oeuf-en-Ternois(62)? 4D2
REVAUX Marie Magdeleine Joseph(6699) ~1710 3W
REYNAERT Francis(7687) 1963/08/05 Roeselare(B) 3K2-1a5
REYNAERT Jean Marie(7686) 1961/03/03 Roeselare(B) 3K2-1a5
REYNAERT Julien(1486) ~1930 3K2-1a5
REYNAERT Maria(177) 1910/01/01 Veurne(B) 3A5
REYNAERT Maria(5064) ~1650 Reninge(B)? 3V0
REYNAUD Simon(2294) 1720 FRANCE 4J3
REYNDERS Guillaume(7861) 1981/07/12 Brugge(B) 3E10-7
REYNIERS Kim(3557) 1983/06/05 Edegem(B) 3E10-4
REYNIERS Marc(3556) 1955/08/07 Mortsel(B) 3E10-4
REYNIERS Nick(3558) 1985/07/23 Edegem(B) 3E10-4
REYNS Marie(1087) 1934/07/24 Bredene(B) 3E5+12
RHODE Yves(4440) 1959/12/29 Bruxelles(B) 3E10-7
RICCI Julien(8551) ~1980 4i1
RICHARD Félicité Adélaïde(6622) 1805-1806 Paris(75)? 4E
RICHARD Perrine(6595) ~1640 Fougeré(49)? 4G
RICHELET Marie Angélique(5659) ~1740 Havré(B)? 3W
RICHETTE Pierre(8581) ~1780 4H1
RICKEBOUW Marie Louise(4868) 1804/08/01 Dunkerque(59) 4B1-10
RICQUIER Albertine(8832) ~1840 Lamotte-Buleux(80)? 4E
RIDOUX Marie Madeleine Scholastique(8625) 1782/08/07 Grand-Laviers(80) 4E
RIELANDT Cornélie(4636) ~1590 Oostende(B)? 3V0
RIFFLART Descendance(13701) >1750 Béthune(62) 4D3-1
RIFFLART Florent Joseph(13700) 1718 Béthune(62)? 4D3-1
RINDELLE Descendance...(5996) <1749 Port-le-Grand(80) 4E
RINDELLE François(8242) 1662 Port-le-Grand(80) 4E
RINDELLE Jean(5995) 1709 Port-le-Grand(80)? 4E
ROBAEYS Maria(4086) ~1740 3ABCD
ROBAIL Anna Elise Joseph(7135) 1856/11/15 Monchy-Cayeux(62) 4D2-1d
ROBELET Joseph(8367) ~1765 Dunkerque(59)
ROBERT Anne Marie(6567) 1817-1818 Villerupt(54) 4H1
ROBERT Antoinette(3725) 1689/10/17 Dunkerque(59) 4B0
ROBERT Georges Louis(4973) 1864/06/26 Dunkerque(59) 4B1-4b
ROBERT Jean(3724) ~1660 4B0
ROBERT Marie Marguerite(8612) ~1730 (80)? 4E
ROBIN Marie Louise Françoise Joséphine(4045) 1881/11/01 Vannes(56) 4J3a
ROBIQUET Marie José(5940) ~1670 Pottes(B)? 4D3
ROBUT Françoise(6500) ~1712 (80)? 4E
ROCHAUT Marie Marguerite(6003) 1712/06/11 Noeux-les-Auxi(62) 4D2
RODEE Joannes Franciscus(5551) 1807/07/04 Loppem(B) 3K2-1b4
RODRIGUEZ Cajetan(1933) ~1710 1B
RODRIGUEZ Marie Paule(1934) 1764 Madrid(E) 1B
ROEF Gabriel(3565) 1956/08/10 Reet(B) 3E10-4
ROGEE Suzanne(5275) ~1730 4X
ROGIER Bartholomeus(4102) 170. Dadizele(B) 3K2
ROGIER Ludovicus Eugenius(5139) ~1760 Passendale(B)? 3K2-1a2
ROGIER Maria Joanna(1247) 1727/12/21 Dadizele(B) 3K2-2
ROGIER Marie Louise(832) 1913 Dunkerque(59) 4B1-4b
ROGIER Petrus Jacobus(5239) ~1720 Passendale(B)? 3K
ROLAND Jean Baptiste Aimé(13890) ~1813 Gray(70) 4E
ROLLAND Laetitia(7479) 1976/04/08 Jonzac(17) 4i1
ROLLOT Célia(1644) ~1980 4E
ROLLOT Henri(1643) ~1940 4E
ROME [M](4246) /01/231950 4i1
ROME Maryline(4248) 1972/08/17 4i1
ROME Virginie(4247) 1970/12/14 4i1
ROMERO Karim(7462) ~1980 3C
RONGVAUX Marie Françoise(3133) 1792/12/08 Saint-Léger_Lux(B) 4H1
RONGVAUX Nicolas(3132) ~1750 Saint-Léger_Lux(B) 4H1
ROOS Descendance...(4557) ~1785 Hardifort(59) 4A1-3
ROOS Joannes Cornelis(3835) ~1750 Ste-Marie-Cappel(59) 4A1-3
ROOSE Jean(2334) ~1430 1
ROOTHAER Helena Amelia(3339) 1846/02/25 Rexpoëde(59) 3D
ROOTHAER Victorinus Seraphinus(2265) 1816/01/18 Roesbr.-Haringe(B) 3D
ROOVERS Petronella Theresia(5071) ~1660 Reninge(B)? 3V0
ROSE Procope Ignace Joseph(5863) 1757/10/26 Armentières(59) 4C2-1
ROSSEEL [M](7466) ~1900 3C
ROSSIGNOL Jean Baptiste(8283) ~1700 (62)? 4D4
ROSSIGNOL Marie Reine(8284) ~1731 (62)? 4D4
ROUCOU Hyacinthe Alixe(7940) 1866/05/22 Saint-Pierre-Brouck(59) 4A1-1a
ROUSSEAU 5 enfants(6289) 1731-1742 Stavele(B) 3E
ROUSSEAU Charles(8072) ~1710 Condé en Saintonge 4J2
ROUSSEAU Jacoba(4612) 3ABCD
ROUSSEL Barthélémy Vaast Joseph(5958) 1687/05/03 Verquigneul(62) 4D3
ROUSSEL Descendance...(5961) 1742-1754 Verquigneul(62) 4D2
ROUSSEL Jan Baptiste(3952) 1697/03/08 Stavele(B) 3E
ROUSSEL Joannes Alexius(4282) 1734/11/25 Stavele(B) 3E
ROUSSEL Josepha Constantia(4284) ~1740 Stavele(B) 3E
ROUSSEL Maria Jacoba(4283) 1733/10 Stavele(B) 3E
ROUSSEL Marie Pieternelle(4281) 1731/02 Stavele(B) 3E
ROUSSEL Marleen(7576) ~1970 3B6
ROUSSEL Nicolaise(3979) 1627/03/04 St-Jans-Cappel(59) 3E
ROUSSEL Philippe Joseph(5960) 1730 Verquigneul(62) 4D3
ROUSSEL Pieter(4020) ~1600 3E
ROUSSEL Pieternelle Therese(4285) 1742/04/19 Stavele(B) 3E
ROUSSELET Marie Anna(14248) ~1840 (36)? 4i2
ROUSSET Jean Joseph Louis(5954) ~1770 4J3
ROUSSILLAT Marie Angèle'(14293) 1809/01/22 La Châtre(36) 4i0
RUCKEBUSCH Alexander Ludovicus(3828) 1748/0304 Ste-Marie-Cappel(59) 4A1-1
RUCKEBUSCH Alexander Martinus(3831) 1755/05/01 Ste-Marie-Cappel(59) 4A1-3
RUCKEBUSCH Amélie Fidèle Blondine(3166) 1826/09/12 Oxelaere(59) 4A1-1b
RUCKEBUSCH Angélique(4561) ~1750/ Ste-Marie-Cappel(59)? 4A1-1
RUCKEBUSCH Constance(3834) 1766/01/09 Ste-Marie-Cappel(59) 4A1-3
RUCKEBUSCH Descendance ...(6308) 1754-1772 Ste-Marie-Cappel(59) 4A1-3
RUCKEBUSCH Descendance...(4691) 1785-1790 Ste-Marie-Cappel(59) 4A1-3
RUCKEBUSCH Guillaume(805) 1714-1715 Hazebrouck(59) 4A1-3
RUCKEBUSCH Joannes Franciscus(3833) 1763/07/23 Ste-Marie-Cappel(59) 4A1-3
RUCKEBUSCH Marie Adrienne(3830) 1754/08/04 Ste-Marie-Cappel(59) 4A1-3
RUCKEBUSCH Marie Anne Fr.(804) 1745/02/19 Ste-Marie-Cappel(59) 4A1-3c
RUCKEBUSCH Marie Clare(3832) 1757/11 Ste-Marie-Cappel(59) 4A1-3
RUCKEBUSCH Marie Josèphe(4562) 1760/06/14 Ste-Marie-Cappel(59) 4A1-3
RUCKEBUSCH Séraphine Alexandrine(4569) 1772/08/29 Ste-Marie-Cappel(59) 4A1-3
RUF Elisabeth(6123) 1909/01/21 Leipzig(D) 3L
RULLIER Paquerette(3347) ~1900 Pointe-à-Pitre(971-G)? 4J3a
RUMBEKE Maria Jacoba Judoca(105) 1737/02/23 Sint-Rijkers(B) 3ABCD
RUMBEKE Pierre(2379) 171. 3ABCD
RUTEAU Ignace(4724) ~1600 Saint-Omer(62)? 4D1
RUTTEN Ingrid(2569) ~1940 3K2-1a5
RUYFFELAERE [M](2948) 196. Deinze(B)? 3B8
RUYFFELAERE Aurore(2949) <1990 Deinze(B)? 3B8
RYCKEBOER [F](1050) ~1920 3C
RYCKEBOER Descendance...(6294) ~1740 Lo(B)? 3ABCD
RYCKEBOER Joannes Jacobus(4083) ~1710 Alveringem(B) 3ABCD
RYCKEBOER Joannes Jacobus(4084) ~1740 Lo(B)? 3ABCD
RYCKEBOER Pieter Ludovicus(4085) ~1740 Lo(B)? 3ABCD
RYCKEBOER Pieter Ludovicus(4087) ~1779 Veurne(B)? 3ABCD
RYCKEBOER Pieter(4624) 168. Veurne(B)? 3ABCD
RYCKEBOSCH Descendance ...(6202) 1755-1768 Moorslede(B)? 3K2-1a5
RYCKEBOSCH Petrus Jan Baptiste(1355) ~1730 Dadizele(B) 3K2-1a5
RYCKEBUSCH Janneken(4068) 166. 3E
RYCKEWAERT Fernande(8143) ~1900 (59)? 4A1-1a
RYCKEWAERT
Jean Benoît(4528) 1759/06/20
Hardifort(59) 4A1-2
S
SABARD
Pierre(14523) ~1800 (18) ?
SABBE Carolus Ignatius(1255) 1751/03/01 Dadizele(B) 3K2-2
SABBE Carolus Josephus(4210) 1783/02/17 Dadizele(B) 3K2-2
SABBE Descendance...(7499) ~1750 3K2-1b4
SABBE Guillielmus Jacobus(3798) 1764/08/12 Loppem(B) 3K2-1b4
SABBE Guillielmus Ludovicus(3690) ~1725 3K2-1b4
SABBE Ignatius(4105) ~1720 Dadizele(B) 3K2
SABBE Jacobus Guillelmus(3804) 1752 Loppem(B)? 3K2-1b4
SABBE Marie Catherine(814) ~1720. 4A1-1
SAGE Eugénie Rosalie(5953) ~1840 Bergues(59)? 4A1-3a
SAGET Marcelle(4236) 1921/06/14 Paris 8e(75) 4i1
SAINT OLIVE Blanche(7324) 2005/11/30 Lille(59) 3B2
SAINT OLIVE Geoffroy(5729) 1976/03/26 Paris(75) 3B2
SAINT-MICHEL Blanche(7417) 1920 Hazebrouck(59)? 4A0
SALEMBIER Antoine(6112) 1992 4B1-4b
SALEMBIER Jean Marie(6110) 1961 4B1-4b
SALEMBIER Laura(6111) 1989 4B1-4b
SALIERS Joanna(5007) ~1660 Esen(B)? 3V0
SALIMA Noëlla(984) 1959/03/25 Kalémie(C) 3A6
SALLE Auguste Napoléon(8736) ~1806 Noyelles-sur-Mer(80)? 4E
SALLE Descendance...(8713) ~1790 Noyelles-sur-Mer(80) 4E
SALLE Nicolas(6672) ~1700 Noyelles-sur-Mer(80)? 4E
SALLE Pierre François(6663) ~1760 Noyelles-sur-Mer(80)? 4E
SALLE Pierre(8733) ~1770 Noyelles-sur-Mer(80)? 4E
SALOME Virginie Martine(13677) 1835/01/29 Baléancourt(62) 4D5
SALOMEZ Eugénie(7143) 1868/06/06 Lynde(59) 4D2-1d
SALUMU Aridja(7702) 1978/06/03 Kindu(C) 3A6
SAMARCQ Lucien Eugène(3059) 1845/08/24 Dunkerque(59) 3B1
SAMBI Marie(4305) 1976 Likasi(C) 3A6
SAMPERS Isabelle Rose Constance(3175) 1772-1773 3ABCD
SAMYN Descendance...(8198) >1693 Moorslede(B) 3K0
SAMYN Paschasius(5374) = 1660 Moorslede(B)? 3K0
SANDER Bernhard(6125) 1939/07/11 Leipzig(D) 3L
SANDER Rüdiger(6126) 1965/08/11 Düsseldorf(D) 3L
SANIE Henriette(4917) ~1740 Dunkerque(59)? 4B1
SANIPER Andries(4623) 167. Wijnendael(B) 3ABCD
SANNIER Marie Marguarite(8846) ~1782 Rumilly(62)? 4D0
SANTOS Albert 1(718) 1936/09/02 Likasi(C) 3A6
SANTOS Albert 2(721) 1966/09/18 (C) 3A6
SANTOS Christian(719) 1963/01/02 (C) 3A6
SANTOS Michel(720) 1964/04/09 (B) 3A6
SANTOS Noëlla(725) 1970/11/27 Kolwezi(C) 3A6
SANTOS Pascal(724) 1969/04/02 (C) 3A6
SANTOS Suzanne(722) 1966/09/18 (C) 3A6
SANTOS Thierry(723) 1968/05/13 3A6
SANTRE Angélique(5826) 1754-1755 Armentières(59)? 4C2-1
SANZEL Louis Bernard Henry(6926) 1824/07/21 Frévent(62) 4D2-1a
SARRE Charles(2845) 1682/03/20 2
SARTRE Viviane(7935) 1978/09/28 Marseille(13) 4B1-4b
SAUGEON Isabeau(5969) ~1670 Bordeaux(33)? 4J1
SAUVION Paulette Adrienne(2207) 1935/11/27 4i1
SAVAETEN Marie Catherine(790) ~1710 Eecke(59) 4A1-1
SAVAETEN Nicolas(792) 167. 4A0
SAVREUX Marie Madeleine Flore(8246) 1814/11/17 Forest-l'Abbaye(80) 4E
SCALABRE Blanche Suzanne(8798) 1896/04/06 Amiens(80) 4D2-1e
SCALABRE Julien François(6956) ~1870 Amiens(80)? 4D2-1e
SCALABRE JulienGaston(13310) 1898/06/06 Amiens(80) 4D2-1e
SCAPELIER Joanne Françoise(4278) 1698/55 Hondschoote(59)? 3E
SCHABAILLIE André(2871) 1917 Oxelaere(59) 4A1-1b
SCHABAILLIE Descendance...(8190) ~1950 (59)? 4A1-1b
SCHACHT Lidwin(528) ~1950 3B6
SCHENKdeSCHMIDBOURG Marie(2771) 1746/08/25 2
SCHERFHAUT Anne(3837) 168. 4A1-1
SCHERPEREEL Beatrice(4446) 1938//1/05 Sint-Denijs(B) 3E10-7
SCHERPEREEL Caroline(4451) 1967/03/26 3E10-7
SCHERPEREEL Georges(3569) 1900/09/21 Sint-Denijs(B) 3E10-7
SCHERPEREEL Georges(4444) 1933/03/27 Sint-Denijs(B) 3E10-7
SCHERPEREEL Jan(4452) 1974/03/20 3E10-7
SCHERPEREEL Lucia(4450) 1961/09/21 3E10-7
SCHERPEREEL Nicole(4445) 1936/09/21 Sint-Denijs(B) 3E10-7
SCHERPEREEL Paulette(4447) 1945/01/25 Sint-Denijs(B) 3E10-7
SCHIPMANS Pieternelle(3973) ~1640 4B0
SCHOENTJES Adrianus Henricus(8534) ~1812 3L
SCHOENTJES Bernard Felix Théodore(1878) 1823/05/20 Antwerpen(B) 4B1>3L
SCHOENTJES Henri 2(2538) ~1880 3L
SCHOENTJES Henricus Carolus Ludovicus(1879) 1848/03/23 Antwerpen(B) 3L
SCHOENTJES Jacobus(8532) ~1800 3L
SCHOENTJES Jules(8536) ~1820 3L
SCHOENTJES Lucie(2541) <1906 3L
SCHOENTJES Nelly(2540) <1906 3L
SCHOENTJES Petrus Josephus(8535) ~1817 3L
SCHOONAERT Jean Baptiste(4586) 172. Bavinchove(59)? 4A1-1
SCHOONAERT Marc(4489) 1966/02/19 3E10-7
SCHOONAERT Tessa(7954) 1996/01/02 3E10-7
SCHOONAERT Thijs(4491) 1992/06/29 3E10-7
SCHOONAERT Tim(4490) 1990/01/804 3E10-7
SCHRAMME Marguerite(1863) ~1860 3K2-1b4
SCKHLAR Claude[M](8530) 1933 4A1-1a
SCKHLAR Nissan(8525) ~1910 4A1-1a
SEGARD Catherine Therèse Joseph(3200) ~1760 Tournai(B) 4C3-1
SEGHERS Marie Agnès(1366) 1738-1739 3K2-1a5
SEGUIN Jeanne(14521) o1860 (36) ? 4i0
SELLIER Jeanne(13583) o~1670 (80)? 4E
SEKARINI Tamara(13749) ~1980 (B) 3B6
SELLY Joanna(5122) ~1610 Woumen(B)? 3V0
SENESAEL Catherine(6093) ~1770 4A0
SENESAEL Séraphin(5019) ~1774 Westvleteren(B) 3E
SENESCHAL Descendance...(4549) ~1730 Oxelaere(59) 4A1-1
SENESCHAL Jean François(785) 1682-1683 4A1-1
SENESCHAL Marie Catherine(4521) 1732/05825 Hardifort(59) 4A1-2
SENET Descendance...(8858) >1838 Rumilly(62) 4D5
SENET Jean Baptiste Denis(8857) ~1819 Rumilly(62)? 4D5
SENGA Mireille(3865) 1967/11/05 Lubumbashi(C) 3A6
SENGES Danièle(3362) ~1910 Pointe-à-Pitre(971-G)? 4J3a
SENSE Aristide(13632) ~1840 (974)? 4M4
SERGIER Jörn(3600) 1989/07/20 Poperinge(B) 3E10-7
SERGIER Luc(3598) 1962/05/23 Poperinge(B) 3E10-7
SERGIER Sven(3599) 1986/04/08 Poperinge(B) 3E10-7
SERRADE Marie Clély(13633) ~1840 (974)? 4M4
SERRARIS Louis(182) 1933/07/31 Diksmuide(B) 3A5
SERRARIS Nathalie(637) 1967/07/07 Roeselare(B) 3A5
SEVENANT Maria(4147) ~1670 3K2-1b3
SIAUVE Mireille Arlette(7971) ~1950 4D2-1d
SIFFART Louise Françoise Eléonore(8573) ~1776 (80)? 4E
SIFFET Descendance...(8703) Huppy(80)? 4E
SIFFET Louis Alexis(8233) ~1730 Toeufles(80) 4E
SIMIER Gilles(2921) ~1700 St-Martin-le-Beau(37)? 4i0
SIMIER Jean(2920) 1704 St-Martin-le-Beau(37) 4i0
SIMIER Michel 1(2922) 164. St-Martin-le-Beau(37)? 4i0
SIMIER Michel 2(2917) ~1675 St-Martin-le-Beau(37) 4i0
SIMOEN Filip(4434) 1971/05/26 Veurne(B) 3E10-7
SIMOEN Jules(3568) 1898/01/10 Hollebeke(B) 3E10-7
SIMOEN Marguerite(4435) 1939/10/01 Proven(B) 3E10-7
SIMOEN Maria(4432) 1934/12/10 Proven(B) 3E10-7
SIMOEN Monique(4433) 1936/04/19 Proven(B) 3E10-7
SIMON Louis(5606) 175. Thiembronne(62) 4D2
SIMON Pierre Joachim(8728) ~1787 Ponthoile(80)? 4E
SINGER Marie Léontine(6913) 1835/08/01 Paris(75) 4D2-1e
SINNAEVE Fran(234) 1992/05/13 3A1
SINNAEVE Frank(233) 1963/07/05 3A1
SINNAEVE Pieter(2975) 2000/06/26 3A1
SINNAEVE Rembert(235) 1995/01/11 Oostende(B) 3A1
SIPRA Augustin Léon François(6253) 1891/12/04 Dunkerque(59) 4B1-10
SIPRA Léon Auguste(6252) 1868/09/29 Dunkerque(59) 4B1-10
SIVI Pascaline Victorine Françoise(6649) 1827/04/13 Abbeville(80) 4E
SIX François(5873) 171. Armentières(59)? 4C2-1
SIX Sophia(1307) 1800/01/25 Becelare(B) 3K2-1a1
SLOCK Annie(3604) 1946/04/19 Gent(B) 3E10-7
SMAEGGE Marthe Ernestine(7866) 1913/11/26 Dunkerque(59) 4B1-4b
SMAGGE Maria(7556) 1927/10/11 Goddewaesvelde(59) 3K2-1a1
SMAGGE Marie Pétronille(3151) 1712-1713 Cassel(59) 4A1-3b
SMAGGHE Emilie Catherine(6486) 1817 Herzeele(59) 4A0
SMAL 8 enfants(4371) >1794 Hardifort(59)? 4A1-3b
SMAL Antoine Anselme(3046) 1767/02/21 Hardifort(59) 4A1-3b
SMEECKERS Philips Jacobus(4217) ~1700 Menen(B) 3K2-1b3
SOBRUY Descendance...(8223) >1850 4A1-3
SOBRUY Mathieu(3821) ~1730 4A1-3
SOENEN Christiane(1469) 1933/11/18 Roeselare(B) 3K2-1a5
SOETE Descendance...(5398) >1753 Moorslede(B) 3K2-1a1
SOETE Evelyne Suzanne(7988) 1978/10/19 Menen(B) 3K2-1a1
SOETE Orina(7857) 1980/10/21 Menen(B) 3E10-7
SOETE Petrus Joannes(1325) 1731/01/14 Moorslede(B) 3K2-1a1
SOETEKERCKEL Antoine Pierre(1721) ~1760 4B1-6
SOETEMONDT Solange(2044) ~1890 4A1-1b
SOHIE Karen(1443) 1970/07/29 Brugge(B) 3K2-1a5
SOHIER Arne(8164) 1988/01/17 Poperinge(B) 3D
SOHIER Catherine Thérèse(7183) ~1710 Béthune(62)? 4D3
SOHIER Lucrèce(7190) ~1690 Béthune(62)? 4D3
SOHIER Marijn(8165) 1991/03/26 Poperinge(B) 3D
SOHIER Theresia Cornelia(8113) 1800/05/15 Proven(B) 3D
SOHIER Wilfried Jan(8163) 1963/11/11 Proven(B) 3D
SOIL Marie Placide Joseph(6011) ~1784 St-Amand(59) 4C3-1
SOUBRY Lisa(7441) 2002/04/14 Veurne(B) 3C
SOUBRY Rosalie(704) 189. 3K2a-1
SOUBRY Seppe(7442) 2006/02/24 Veurne(B)
SOUBRY Steve(7440) 1976/12/01 Veurne(B) 3C
SOUFFLIER Camille Henri Joseph(8449) ~1870 (92)? 4F
SOUPLET Viviane(5707) 1934/08/09 Boussois(59) 3B2
SOUTENANT Marie Joseph(7216) ~1700 Béthune(62)? 4D3
SOYE Jan Frans(4287) 166. 3ABCD
SPILEERS Guy(4468) ~1960 3E10-7
SPILEERS Thibaut(7949) 1998/11/04 Ronse(B)
SPILLEMAECKER Dorothée Claire(776) 1710/06/06 Terdeghem(59) 4A1-2
SPILLEMAECKER Jacobus(777) ~1680 4A1-1
SPILLEMAECKER Marie Catherine(758) 1707/09/24 Terdeghem(59) 4A1-2
SPYNS AnnaTheresia(5557) 1844/12/25 Snellegem(B) 3K2-1b4
STAELEN Jacques(3278) ~1640 Dunkerque(59)? 4B0
STAELEN Pierre(3279) 1668/05/01 Dunkerque(59) 4B0
STAINTON Marie Isabelle Catherine(1733) 1789/01/28 Dunkerque(59) 4B1>3L
STANDAERT Anne Marie(303) 1929/07/29 Watermael-Bf.(B) 3A1
STANSON Isabelle(544) ~1960 3B8
STEEN ? [M](1693) 188. 4B0
STEENO Anne Dorothée!(298) 1878/06/26 Bierbeek(B) 3A1
STEVENOOT Péronne(3237) ~1660 Dunkerque(59)? 4B0
STEYVERS Benny(4410) 1967/10/08 Brugge(B) 3E10-7
STEYVERS Thessa(4411) 1993/10/10 Gent(B) 3E10-7
STICKER Bert(1112) 1981 Poperinge(B) 3E5+12
STICKER Chris(1111) 1955 3E5+12
STICKER Katrijn(7658) 1982 Poperinge(B) 3E5+12
STIENNE Antoine Philippe(13725) ~1700 (62)? 4D4
STOCK Marie Elise(6254) ~1890 Malo-les-Bains(59)? 4B1-10
STOCKELYNCK Jan(524) 1974/06/30 3B6
STOCKELYNCK Klaas(523) 1972/02/27 3B6
STOCKELYNCK Patrick(521) ~1940 3B6
STOCKELYNCK Pieter(522) 1970/07/07 3B6
STORM Joannes Baptista(3908) 171. Roesbr.-Haringe(B) 3ABCD
STREICHER Georges(6580) 1802/02/18 Longwy(54)? 4H
STREICHER Nicolas(6582) 1804/05/02 Longwy(54)? 4H1
STRIMELET Jean(5677) 1704/04/26 Cerfontaine(B)? 3W
STRUBBE Cindy(7482) 1979/12/19 3B3
STRUYE Rachel Cornelia(8126) 1890/02/20 Poperinge(B) 3D
STRUYKENS Esther(8533) ~1800
STRUYVE Marije Magdeleene(1350) ~1690 Moorslede(B)? 3K2-1a5
STURBAUT Marie Françoise(5941) 1701/11/01 Escanaffles(B) 4D0
SUEUR Sophie Rosalie(8629) ~1799 Grand-Laviers(80)
SUSSET
Charles Joseph(14167) 1843/04/05 Roissy(95
4F
T
TAFFIN Christine(7881) 1959/02/23
Saint-Omer(62)? 4A1-1a
TAGUMADARET Marie Louise(13642) ~1820 (974) 4M4
TAILLART Descendance…(13733) ~1740 (62) ? 4D4
TAILLART Pierre Jean Philippe Joseph(13732) ~1700 (62)? 4D4
tainturierdesessards Claude Antoine(2362) 176. 4J3
TAISNE Antoine Michel(5572) 171. St-Amand(59)? 4C3-1
TAISNE Descendance...(5990) ~1750 St-Amand(59) 4C3-1
TALANDIER Felix Joachim(6636) 1700 Vitry-en-Artois(62)? 4D4
TALANDIER Julie(8130) 1751/12/20 Boiry-Notre-Dame(62) 4D4
TALER Michel(2840) 157. Montreuil(62)? 2
TAMBWE Fabrice(7762) 1974/05/25 (C) 3A6
TAMTELIN Marthe(7573) ~1700 Amsterdam(NL)? 4X1
TANGHE Carolus(4626) 1767/55 3K2b
TANGHE Descendance...(4627) 179. Bekegem(B)? 3K2b
TANT Alice(4475) 1940/05/13 Proven(B) 3E10-7
TANT Christiane(4477) 1952/03/18 Poperinge(B) 3E10-7
TANT Guido(4487) 1949/01/21 Roesbr.-Haringe(B) 3E10-7
TANT Hilda(4476) 1942/09/05 Roesbr.-Haringe(B) 3E10-7
TANT Norbert(1506) ~1930 Roesbr.-Haringe(B)? 3E10-11
TANT Remi(3572) 1911/02/11 Roesbr.-Haringe(B) 3E10-7
TANT Rita(4478) 1952/03/18 Poperinge(B) 3E10-7
TANT Robert(998) 1910 Roesbr.-Haringe(B) 3E10-11
TANT Solange(1507) 1941/04/29 Roesbr.-Haringe(B) 3E10-11
TARTARE Simone Marie Clémentine(14298) 1913/10/08 Auchy-les-Hesdin(62) 4D2-1d
TATALIAS Rosalie(937) 1964/10/22 Lubumbashi(C) 3A6
TELESFORO Tunon(2699) 1922 3A1
TEMPELAERE Henricus(13774) 1817/02/12 Gits(B) 3K2-1b4
TERNEUF Descendance ...(6227) >1726 Dunkerque(59) 4B1<3E
TERNEUF Jean(6226) ~1700 Dunkerque(59)? 4B1<3E
TERNISIEN Descendance...(8771) <1737 Port-le-Grand(80) 4E
TERNISIEN Marguerite(8765) ~1693 Forest-l'Abbaye(80) 4E
TERNISIEN Pierre(8770) ~1715 Port-le-Grand(80)? 4E
TERRY Amandus Augustinus(6380) 1830/05/02 Watou(B) 3E4
TERRY Descendance...(8157) >1853 3E4
TERY Jean(2629) ~1700 3E
THERY Antoine(5044) 1808/08/08 Roesbr.-Haringe(B) 3D
THERY Franciscus Joannes(2263) 1765/02/21 Roesbr.-Haringe(B) 3D
THERY Jean Pierre(5975) ~1722 Hasnon(59) 4C3-0
THERY Marie Thérèse(2264) 1815/03/12 Roesbr.-Haringe(B) 3D
THERY Rosalie Cécile Catherine(3261) 1806/12/16 Roesbr.-Haringe(B) 3D
THERY Sophie Rosalie(3262) 1812/06/17 Roesbr.-Haringe(B) 3D
THIBAULT Véronique(5946) ~1960 4B1-4b
THIERY [M](7405) ~1970 4i1
THIERY Coline(7406) 1999/09/07 4i1
THIOT Silvain(14181) 22/04/1837 Saint-Maur(36) 4i2
THIRIARD Edouard Joseph(13936) o 1880/11/10 Bertrambois(54) 4H1
THISSE Jean(6574) 1774-1775 Battincourt(B) 4H1
THOMA Michel(7701) ~1791 Clémency(L) 4H1
THOMAE Pieternelle(4063) ~1660 Houtkerque(59)? 3ABCD
THOMAS Louis Victor(4945) ~1870 Loches(37) 4B1-4a
THONAR Christelle(1012) 1990/02/10 Verviers(B) 3A6
THONAR Joseph(1011) 1939/05/17 Bressoux(B) 3A6
THORE Eugénie Philomène(6384) 1843/11/05 Watou(B) 3E9
THUBEAUVILLE Adrienne(3784) 1660 4D0
THULLIEZ Jules Maurice(1104) 1902/04/28 3E12
TILLEKAERTS André(341) 192. 3B8
TILLEKAERTS Claire(335) 1957/02/16 3B8
TILLEKAERTS Guy(353) 195. 3B8
TIMÉ Aline(3631) 1968/10/21 3E10-4
TIMMERMAN Eugène Jules(6251) ~1890 Dunkerque(59)? 4B1-10
TIMMERMANS Ludo(6770) ~1970 3A1
TIMMERMANS Lukas(6771) 2004/05/20 Deinze(B) 3A1
TIPVEAU Céline(7012) ~1830 Saint-Denis(974)? 4M4
TIRLOT Emmanuel Joseph(14154) 1854/11/28 Neuvireuil(62) 4D4
TIRLOT Descndance…(14155) 1855-1868 Neuvireuil(62) 4D4
TISSERAND Alice(7979) 1985/01/21 Brou-sur-Chantereine(67) 4D2-1d
TISSERAND Christian Charles Marcel(7958) 1953/11/04 Paris(6e) 4D2-1d
TISSERAND Jérôme(7978) 1982/09/23 Brou-sur-Chantereine(67) 4D2-1d
TOMBEUR Guilielmus(5445) 179. 3A1
TOMBEUR Maria Paulina(4099) 1828/12/12 3A1
TOMBEUR Philippus(5448) 176. 3A1
TONDEUR Christelle(1083) 1979/05/19 Ixelles(B) 3A7
TONDEUR Claudine(188) 1939/06/21 Nivelles(B) 3A7
TONDEUR Frédéric(1084) 1985/07/01 Ixelles(B) 3A7
TONDEUR Jacqueline(189) 1940/10/18 Braine-le-Comte(B) 3A7
TONDEUR Léon(2389) 1908/10/09 Soignies(B) 3A7
TONDEUR Marc(190) 1951/03/16 Ixelles(B) 3A7
TONNOIRE Adrien(4713) 158. Saint-Omer(62)? 4D1
TONNOIRE Jacqueline(6304) v1600 Saint-Omer(62)? 4DL
TOORTELBOOM Domien(7660) 1995 Ieper(B) 3E5+12
TOORTELBOOM Elien(1118) 1990 Ieper(B) 3E5+12
TOORTELBOOM Marc(1117) 1957/12/30 Ieper(B) 3E5+12
TOP André Jacques(5052) ~1732 Roesbr.-Haringe(B) 3ABCD
TOP Pieter(4065) 163. Roesbr.-Haringe(B)? 3ABCD
TOP Pieternelle(96) 1649/02/15 Roesbr.-Haringe(B) 3ABCD
TORRELLE Albert(7562) 1922/11/16 Steenvoorde(59) 3K2-1a1
TOULZAT Jeanne(8132) ~1750 4i0
TOUREAU Anne(14333) ~1630 (41) ? 4i0
TOURNE Suzanne(1458) 1929/08/31 Sint-Amands(B) 3K2-1a5
TOURNIE Guy Paul(7870) 1948/01/01 Marseille(13) 4B1-4b
TOURNIE Laurent(7934) 1975/02/16 Marseille(13) 4B1-4b
TOUZET Maria Catherine Augustina(6904) 1825/08/20 Orville(62) 4D2-1b
TREUTENAERE Thérèse Regine(6837) 1790/09/16 Bissezeele(59) 4A1-3a
TRIEST Antoine(3099) ~1540 1B
TRIPLET Augustin(3781) ~1720 4D2
TRIPLET Marie(3782) 1757/10/26 Oeuf-en-Ternois(62) 4D2
TROGNEUX Jean Baptiste(8562) ~1790 (80)? 4E
TRYHOEN Victoire Françoise(5151) 1799-1800 Hondeghem(59) 4A1-1a
TSHALA Gisèle(3854) 1975/08/11 (C) 3A6
TSHIBANGU Laurent(7815) 2002/07/15 Mbuyi-Mayi(C) 3A6
TSHIBWABWA Madeleine(746) 1953/01/25 Likasi(C) 3A6
TSHIMANGA waTshimanga(7795) 1972/01/07 Lubumbashi(C) 3A6
TULPINCK Camille Désiré Jacques(1866) 1861/01/13 Brugge(B) 3K2-1b4
TURMEAU
Lucien(14283) ~1850 (36)? 4i2
U
UHL Micheline (610) 1922/02/20 Mulhouse(68)
4B1
URICH Balthasar(2987) ~1580 4H
URICH Nicolas(2988)
161. Dambach-la-V.(67)? 4H
V
VACHER Renée(8074) ~1710 (17)? 4J2
VACHET Cecilia(1359) 166. 3K2a-5
VAESKENS Marie Claere(797) 170. Bavinchove(59) 4A0
VAILLANT David(1642) ~1970 4E
VAILLANT Delphine(1639) ~1970 4E
VAILLANT Descendance...(6316) ~1970 4E
VAILLANT Descendance...(8394) ~1720 Béthune(62)? 4D3
VAILLANT François Joseph(6024) 1807/03/05 St-Amand(59) 4C3-1
VAILLANT Frédérique(1640) ~1970 4E
VAILLANT Guy(1638) ~1940 Amiens(80)? 4E
VAILLANT Jean(8393) ~1669 Béthune(62)? 4D3
VAILLANT Marie Josèphe(7036) ~1690 St-Pol/Ternoise(62)? 4D2-2
VAILLANT Stéphane(1641) ~1970 4E
VALLET Guillemette Catherine(6534) ~1540 (45)? 4i0
VAN ASBROECK Aurélie(217) 1981/07/29 Uccle(B) 3A1
VAN ASBROECK Laurent(218) 1984/07/30 Uccle(B) 3A1
VAN ASBROECK Roland(216) 1953/07/16 Uccle(B) 3A1
VANAUDENAERDE Hendrik(13649 o ~1920 3KL2-1a5
VAN BERCKEN Jan(3389) ~1420 3V0
VAN BERCKEN Willem(3390) ~1450 Horst(NL)? 3V0
VAN BERKEN Ambrosius(4635) ~1590 Oostende(B)? 3V0
VAN BERKEN Jan(4637) ~1620 Oostende(B)? 3V0
VAN BERKEN Osten(4638) ~1620 Oostende(B)? 3V0
VAN BERKIN Michiel(2696) ~1280 Ieper(B)? 3V0
VAN BERQUEN François(4754) ~1640 Dunkerque(59)? 4B0
VAN BERQUEN François(4758) 1688-1689 Dunkerque(59)? 4B0
VAN BERQUEN Jeanne Marie(4757) 1680-1681 Dunkerque(59)? 4B0
VAN BERQUEN Joos(4753) ~1610 Dunkerque(59)? 4B0
VAN BERQUEN Thomas(4756) 1672-1673 Dunkerque(59)? 4B0
VAN BOUWEL Kathleen(1431) 1968/01/19 Knokke(B) 3K2-1a5
VAN BRUANE Anne Laure(4421) 1975/11/16 Gent(B) 3E10-7
VAN BRUGGHE Jeanne(3314) ~1630 Houtkerque(59)? 4A0
VAN CALOEN Cornélie(17) 137. 1
VAN CLEVEN Joannes(13930) 1818/08/21 Brugge(B) 3K2-1b4
VAN COILLIE(13746) ~1980 (B) 3B6
VAN COSTENOBLE Jan(4069) ~1640 Bailleul(59)? 3E
VAN COSTENOBLE Marij Janne(1173) ~1660 Bailleul(59) 3E
VAN COSTENOBLE Pieter(4267) 166. Bailleul(59)? 3E
VAN DAELEN Christiane(193) 1953/07/20 Ixelles(B) 3A7
VAN DAELEN Louis(192) 1945/04/25 Ixelles(B) 3A7
VAN DAMME Ange(703) ~1890 3K2-1a1
VAN DAMME Ann(1481) ~1960 (B) 3K2-1a5
VAN DAMME Fernande Louise(709) 1916/09/22 Ixelles(B) 3K2-1a1
VAN DAMME Lucienne Yvonne(707) 1914/05/17 Ixelles(B) 3K2-1a1
VAN DAMME Lucienne Yvonne(708) 1915/07/17 Ixelles(B) 3K2-1a1
VAN DAMME Nestor(702) 1880/02/14 Staden(B) 3K2-1a1
VAN DAMME Raoul(706) 1911/03/14 Ixelles(B) 3K2-1a1
VAN DAMME Yvonne(705) 1907/06/08 Ixelles(B) 3K2-1a1
VAN DE STEENE Guy(1499) ~1960 3K2-1a5
VAN DE STEENE Karel(1501) 1995/04/23 3K2-1a5
VAN DE STEENE Willem(1500) 1991/07/06 3K2-1a5
VAN DE VELDE Anouic(7858) 1988/08/30 Duffel(B) 3E10-7
VAN DE VIJVER Conny(1244) 1963/07/29 Ieper(B) 3E10-11
VAN DE VOORDE Amelia Francisca(3373) 178. Moorslede(B)? 3K2a-3
VAN DE VOORDE Carolus Ignatius 1(3369) 1744-1745 3K2a-3
VAN DE VOORDE Carolus Ignatius 2(3372) 178. Moorslede(B)? 3K2a-3
VAN DE VOORDE Catharina Rosa(3371) 178. Moorslede(B)? 3K2a-3
VAN DE VOORDE Pieter Joannes(3374) 178. Moorslede(B)? 3K2a-3
Van den BEREKIN [M](2694) ~1260 Ieper(B)? 3V0
VAN DEN BERGHE Isabella Francisca(3954) 172. Oostvleteren(B) 3E
VAN DEN BIL André(1801) 193. 4B0
VAN DEN DRIES Felix(3553) 1999/02/02 Gent(B) 3E10-4
VAN DEN DRIES Henri(1193) ~1930 3E10-4
VAN DEN DRIES Michel(1194) 1965/09/03 Wilrijk(B) 3E10-4
VAN DEN DRIES Vincent(3552) 1996/12/28 Gent(B) 3E10-4
van den HOUTTE Henriette(34) 140. 1
VAN DEN NESTE Mia(4039) 1947/08/31 Eeklo(B) 3K2-1a1
VAN DEN STEENE Catherine(3676) ~1420 1
van der BURCH Antoine Félicien(3466) 1670/06/09 Ecaussines(B) 1C
van der BURCH Descendance...(3467) ~1720 1C
van der BURCH Pierre(3103) ~1540 1B
VAN DER HELST Maud(13493) ~1970 3B8
van der MEERSCH Isabelle(3091) 145. 1B
VAN DER TIER Adriana(4976) 1833/12/05 NEDERLAND 5
VAN DOORNE Sophie(5700) ~1960 3B8
VAN DORSSELAERE Laureins(3377) ~1710 3V0
VAN DORSSELAERE Marie(3378) ~1740 3V0
VAN EGROO Adrien(1169) ~1950 3E12
VAN ELSLANDE Balduinus(4172) 162. Dadizele(B) 3K0
VAN ELSLANDE Magdalena(4167) 162. Dadizele(B)? 3K2
VAN ELSLANDER Lucienne(7449) 1953 3C
VAN ELVERDINGE Jacobus Gabriel(6221) ~1760 Merkem(B) 3K2-1a4
VAN GELDEREN Michel(458) ~1910 Beveren/Ijzer(B) 3B2
VAN GENT Jean François(3289) ~1750 Dunkerque(59)? 4B0
VAN GRAEFSCHEPE Isabelle(787) ~1680 Ste-Marie-Cappel(59) 4A1-1
VAN HAL Erik(7590) 1962 3B6
VAN HAMME Anne(2527) ~1490 1B
VAN HEE Catherina(5550) 1811/03/10 Eernegem(B) 3K2-1b4
VAN HERSECKE Irma(7593) 1878 Craywick(59) 4A1-3a
Van HEYLWEGHEN Louise(1954) ~1580 1B
VAN HOESTENBERGHE François(3379) ~1744 3V0
VAN HOESTENBERGHE Joannes(3380) 171. 3V0
VAN HOLLEBEKE Maria(4132) 1667/02/20 Moorslede(B) 3K2
VAN HOLLEBEKE Martine Nestor(505) 1956/12/12 3B6
VAN HONSCHOTE Magdalena(4159) ~1650 Dadizele(B)? 3K0
VAN HOORENBEKE Descendance...(3438) ~1640 1C
VAN HOORENBEKE Jacques(3437) 1610/04/21 Dendermonde(B) 1C
van HUERNE Antoine 1(2329) ~1550 1C
van HUERNE Antoine 2(2524) ~1590 1C
van HUERNE Augustin(3695) 1519/55 1C
van HUERNE Descendance...(3697) ~1690 1C
van HUERNE Hubert(3468) ~1680 1C
van HUERNE Jossine(2525) 1596/04/22 1C
VAN HUMBEECK Gilbert(258) 1943/02/26 Wemmel(B) 3A1
VAN LAER François(1187) ~1930 Wilrijk(B) 3E10-4
VAN LATHEM Olivier(7849) 1973/04/03 4D2-1d
VAN LITSENBORGH Christine(1197) 1960/07/21 Soest(D) 3E10-4
VAN LITSENBORGH Danya(3555) 1994/02/04 Antwerpen(B) 3E10-4
VAN LITSENBORGH Diane(1199) 1962/08/04 Köln(D) 3E10-4
VAN LITSENBORGH Frans(1198) 1959/07/03 Wilrijk(B) 3E10-4
VAN LITSENBORGH Henri(1196) 1940/10/31 Antwerpen(B) 3E10-4
VAN LITSENBORGH Peter(1200) 1969/02/11 Köln(D) 3E10-4
VAN LITSENBORGH Steffi(3562) 1996/06/15 Mortsel(B) 3E10-4
VAN MEERBEECK Anna Catharina(5454) 172. Neerijse(B)? 3A1
VAN MEERBERGEN Jelle(7582) 1977/07/15 3B6
VAN MEERBERGEN Zeger(13744) ~2007 (B) 3B6
VAN NECK Godfroid(5449) 176. Bierbeek(B)? 3A1
VAN NECK Maria Theresia(4101) 1792/06/15 Bierbeek(B) 3A1
VAN NEYGEN Ann(3319) ~1950 Brugge(B)? 3K2-1b4
VAN OOSTEN 5 enfants(6293) 1705-1715 Houtkerque(59) 3ABCD
VAN OOSTEN Anthone(2002) ~1660 Houtkerque(59)? 3ABCD
VAN OOSTEN Dorothea(3263) 1705/10/20 Houtkerque(59) 3ABCD
VAN OOSTEN Jan Baptiste(2005) 1715/01/27 Houtkerque(59) 3ABCD
VAN OOSTEN Jeanne Thérèse(2004) 1712/04/01 Houtkerque(59) 3ABCD
VAN OOSTEN Maria Theresia(97) 1685 Houtkerque(59) 3ABCD
VAN OOSTEN Marij Therese(3264) 1710/01/09 Houtkerque(59) 3ABCD
VAN OOSTEN Pieter Jacobus(2003) 1708/03/13 Houtkerque(59) 3ABCD
VAN OOSTEN Pieter(4064) ~1630 Houtkerque(59)? 3ABCD
van OPHOOGE Isabelle(2523) ~1530 1B
VAN ORS Marie(4735) 158. Saint-Omer(62)? 4D1
VAN OVERBERGHE Jules(1404) ~1900 3K2-1a5
VAN OVERBERGHE Maria Clara(1345) ~1740 Moorslede(B) 3K2a-3
VAN OVERSTRAETEN Basile(7614) 2005/06/12 Bruxelles(B) 3B8
VAN OVERSTRAETEN Catheline(348) 1974/04/21 Deinze(B) 3B8
VAN OVERSTRAETEN Chantal(349) 1975/06/02 3B8
VAN OVERSTRAETEN Sylvie(347) 1972/03/23 Deinze(B) 3B8
van PRADELLES Colaert le Jeune(3638) 1536/11/26 Hazebrouck(59)? 1
van PRADELLES Colaert le Vieux(3429) ~1500 1
van PRADELLES Jacques le Jeune(3427) ~1480 1
van PRADELLES Jacques le Vieux(6792) ~1430 1
van PRADELLES Jean le Jeune(3426) ~1450 Steenbecque(59) 1
van PRADELLES Jean le Vieux(6793) ~1400 1
VAN PRAET Carmen(1086) 190. 3A1
VAN RAES Elodie(2680) ~1880 3E12
VAN RAPENBUSCH Catharina(5423) ~1620 Roeselare(B)? 3K0
van ROODEN Jeanne(2984) ~1480 1
VAN ROY Maria(3384) ~1900 3V0
VAN SCHEVENSTEEN Pierre(5283) 1946/04/05 3B8
VAN SCHEVENSTEEN Arnaud(13656) >1990 3B8
VAN SCHEVENSTEEN Edouard(13657) >199 3B8
VAN SCHEVENSTEEN Ernest(13660) >2010 3B8
VAN SCHEVENSTEEN Harold(13658) >1990 3B8
VAN SEBROECK Hans(253) 1968/07/16 3A1
VAN SEBROECK Ruth(558) 1999/02/20 Veurne(B) 3A1
VAN SEBROECK Tuur(4116) 2001/10/11 Veurne(B) 3K2b
van STEENHUYSE Jean(2855) 150. 1C
VAN SUYPEENE Cecilia(1357) ~1690 Rumbeke(B) 3K2-1a5
VAN SUYPEENE Jacob(1358) ~1660 3K2-1a5
VAN TILBURG Simonne(2566) 1944/02/11 Stabroek(B) 3K2-1a5
VAN WEYENBERGH Alice(127) 1935/05/15 Schaerbeek(B) 3A1
VAN WINDEKENS Antonia(3685) 1753/55 Blankenberghe(B)? 3K2b
VAN WINT Catherina Josephina(6193) 1851/11/08 Bruxelles(B) 3L
VANAPPELGHEM Sophie Marie(6758) ~1817 Socx(59) 4A1-3a
VANBOUGARD Descendance...(6639) 1752-1762 4C3-0
VANBOUGARD Etienne(6638) 1723/04/08 Hasnon(59) 4C3-0
VANBROECKHOVEN Alain(207) 1953/11/30 Braine-le-Comte(B) 3A1
VANBROECKHOVEN Anne(208) 1955/11/26 Uccle(B) 3A1
VANBROECKHOVEN Bram(212) 1987/05/06 Leuven(B) 3A1
VANBROECKHOVEN Charles(202) 1928/07/23 La Louvière(B) 3A1
VANBROECKHOVEN Claire(209) 1959/09/23 Uccle(B) 3A1
VANBROECKHOVEN Frans(1085) 190. 3A1
VANBROECKHOVEN Jasper(213) 1988/07/08 Leuven(B) 3A1
VANBROECKHOVEN Joël(206) 1951/03/22 Braine-le-Comte(B) 3A1
VANBROECKHOVEN Noé(651) 1998/08/26 La Louvière(B) 3A1
VANBROECKHOVEN Rémi(215) 1995/11/30 La Louvière(B) 3A1
VANCAPPEL Rosalie Eugénie(6800) 1817/09/14 Socx(59) 4A1-3a
VANCRAEYNEST Bernard(276) 1963/06/04 3A1
VANCRAEYNEST Cécile(277) 1996/04/26 Etterbeek(B) 3A1
VANCRAEYNEST Lucie(1974) 1999/10/26 Etterbeek(B) 3A1
VANDAELE Descendance...(5630) >1808 3K2-1a1
VANDAELE Madeleine Angèle(5911) 1869/05/18 Bavinchove(59) 4A1-1a
VANDAELE Maria Jacoba(1261) 1766/12/08 Dadizele(B) 3K2-2
VANDAELE Pierre Jacques(5615) 1764/07/29 Moorsele(B) 3K2-1a1
VANDAINE Michel(5871) ~1630 Armentières(59)? 4C2-0
VANDAM Marie(2992) ~1710 Espierres(B)? 3V0
VANDAMME Geert(2574) ~1950 3K2-1a5
VANDAMME Jacques Cornil(2654) 1752-1753 Rexpoëde(59) 4A0
VANDAMME Jacques Louis Cornil(2656) 1792/05/21 Rexpoëde(59) 4A0
VANDAMME Judoca(5068) ~1660 Moorslede(B) 3K0
VANDAMME Linda(2571) ~1950 3K2-1a5
VANDAMME Lionel(2573) ~1950 3K2-1a5
VANDAMME Ludwig(1454) ~1960 3K2-1a5
VANDAMME Marie Jeanne Thérèse(2655) 1778/09 Rexpoëde(59) 4A0
VANDAMME Mia(2572) ~1950 3K2-1a5
VANDAMME Raphaël André(2570) 1925/07/13 Dadizele(B) 3K2-1a5
VANDE CASTEELE Antoine(4470) 1938/06/20 Poperinge(B) 3E10-7
VANDE CASTEELE Ingrid(4471) 1967/04/20 Poperinge(B) 3E10-7
VANDE CASTEELE Wendy(4472) 1974/01/07 Poperinge(B) 3E10-7
VANDECASTEELE Bernardus Honoratus(4213) ~1740 Menen(B) 3K2-1a1
VANDECASTEELE Maria Magdalena(3806) ~1690 3K2b
VANDECASTEELE Petronilla(5087) ~1660 Keiem(B)? 3V0
VANDECASTEELE Thomas(4214) ~1710 3V0
VANDEKELDENAER Elisabeth(2939) 161. Moorslede(B)? 3K1
VANDEKERKHOVE [F](1159) ~1940 3E10-4
VANDEMOORTELE Andreas 1(2927) ~1744 Gullegem(B) 3K2-1a1
VANDEMOORTELE Andreas 2(2934) 1777/09/07 Wevelgem(B) 3K2-1a1
VANDEMOORTELE Maria Catherine(2928) 1782/07/17 Wevelgem(B) 3K2-1a1
VANDEMOORTELE Petrus Josephus(2935) ~1710 Gullegem(B)? 3K2-1a1
VANDEN ABEELE Anne(1442) 1965/04/17 Brugge(B) 3K2-1a5
VANDEN BUSSCHE Sarah(7579) ~1980 3B6
VANDENABEELE Maria Catharina Rosalia(3409) 1744-1745 Geluwe(B) 3K2-1a1
VANDENBERGH Maria Angèle(653) 1891 Bailleul(59) 4A1-1a
VANDENBERGHE Deborah(539) 1972/11/25 3B6
VANDENBERGHE Erna(1239) 1944/04/24 Poperinge(B) 3E10-11
VANDENBERGHE Hubertus(6352) ~1692 Zevekote(B)? 3V0
VANDENBERGHE Jacqueline(2577) ~1660 Houtkerque(59)? 4A0
VANDENBERGHE Jacques(6213) 153. Ieper(B)? 3V0
VANDENBERGHE Joannes Baptista(6353) 1724 Zevekote(B) 3V0
VANDENBERGHE Marie Cornélie(3727) 1772/06/05 Killem(59) 4A2
VANDENBERGHE Martin(3171) 171. Rexpoëde(59)? 3
VANDENBERGHE Pierre Dominique(3730) 1771/04/08 Killem(59) 4A2
VANDENBERGHE Pierre Jean Jacques(3170) 1741/55 Westvleteren(B) 4A2
VANDENBERGHE Piet(537) ~1950 3B6
VANDENBERGHE Scarlet(538) 1977/11/21 3B6
VANDENBORRE Ann(4644) 1972/08/29 Ninove(B) 3E10-7
VANDENBROUCKE [M](2575) ~1950 3K2-1a5
VANDENBROUCKE Amélie(636) ~1990 3A5
VANDENBROUCKE Jacobus(3894) 1700/12/29 Moorsele(B)? 3K2-1b4
VANDENBROUCKE Petronilla(4195) ~1700 Dadizele(B) 3K2-1b3
VANDENBROUCKE Piet(635) ~1960 3A5
VANDENBULCKE Maria Francisca(5631) 1796/02/29 Aardooie(B) 3K2a-3
VANDENBUNDER Emilienne(1122) 1941 Stavele(B)? 3E5+12
VANDENBUNDER Germaine(1001) 1898 3E5
VANDENDRIESSCHE Alexander(186) 1973/10/05 Veurne(B) 3A5
VANDENDRIESSCHE Annouk(639) 1999/01/30 Veurne(B) 3A5
VANDENDRIESSCHE Frédérik(185) 1971/07/13 Veurne(B) 3A5
VANDENDRIESSCHE Henri(184) 1936/05/09 Diksmuide(B) 3A5
VANDENDRIESSCHE Marie Jeanne Joséphine(4947) 1875/10/07 Dunkerque(59) 4B1-4a
VANDENDRIESSCHE Michiel(7684) 2000/25/04 Veurne(B) 3A5
VANDEPITTE Judoca(4221) ~1670 Ledegem(B)? 3K2-1b4
VANDEPITTE Petrus Josephus(5226) ~1740 Ledegem(B) 3K2-1a1
VANDEPUT Maria Anna(5458) ~1700 St-Agatha-Rode(B)? 3A1
VANDEPUTTE Achiel(1462) ~1920 3K2-1a5
VANDEPUTTE Carline(1494) ~1960 Gent(B) 3K2-1a5
VANDEPUTTE Descendance...(7497) ~1950 3K2-1a5
VANDEPUTTE Eline(1492) 1989/09/07 3K2-1a5
VANDEPUTTE Ivan(1463) 1957/07/57 Gent(B) 3K2-1a5
VANDEPUTTE Marie Thérèse(408) 1938/04/16 Izegem(B) 3B8
VANDEPUTTE Piet(1491) 1987/08/09 3K2-1a5
VANDEPUTTE Simon(1493) 1993/07/16 3K2-1a5
VANDEPUTTE Tertia(1498) ~1960 Gent(B) 3K2-1a5
VANDER CRUYSSEN Dirk(1114) 1953 Oostende(B) 3E5+12
VANDER CRUYSSEN Jona(1115) 1981 Oostende(B) 3E5+12
VANDER CRUYSSEN Kerlijn(7659) 1983 Oostende(B) 3E5+12
VANDERELST Marie(3433) ~1610 1C
VANDERGHOTE Francisca(5470) 1765 Nieuwkapelle(B) 3A1
VANDERHAEGHE Constant Désiré Joseph(4924) 1821/10/05 Hondschoote(59) 4B1-4b
VANDERKEERE Victoria Cecilia(8225) 1772/07/14 Leke(B) 4A2
VANDERLUYTEN Barbara(6440) ~1680 Oostende(B)? 3V0
VANDERMERSCH Barbe Cécile Fidèle(6732) 1803/08/22 Arneke(59) 4A1-3a
VANDERMERSCH Pierre François Cornil(6731) ~1770 Wormhout(59) 4A1-3b
VANDERNOOT Hendricus(5440) ~1620 Roeselare(B)? 3K0
VANDERVEKEN Valérie(14175) 3A1
VANDESTEENE Dorothea Josepha(5321) ~1760 Geluwe(B) 3K2-2
VANDEVANET Anne Marie(5548) 1798/07/29 Loppem(B) 3K2-1b4
VANDEVANET Descendance...(6376) 1793-1804 Loppem(B) 3K2-1b4
VANDEVANET Francisca(5553) 1804/09/03 Loppem(B) 3K2-1b4
VANDEVANET Franciscus(5547) 1793/10/02 Loppem(B) 3K2-1b4
VANDEVANET Jacobus(5549) 1798-1799 Loppem(B) 3K2-1b4
VANDEVANET Joannes(3801) ~1760 Waardamme(B) 3K2-1b4
VANDEVOORDE Alida Maria(2150) 1907/10/17 Roesbr.-Haringe(B) 3E10-7
VANDEVOORDE Chris(4501) 1976/12/02 Brugge(B) 3E10-7
VANDEVOORDE Claudine(7862) 1946/09/05 Ploegsteert(B) 3E10-7
VANDEVOORDE Edith(4469) 1938/10/31 Poperinge(B) 3E10-7
VANDEVOORDE Gabrielle(1512) 1908/12/10 Roesbr.-Haringe(B) 3E10-7
VANDEVOORDE Georges(1515) 1911/01/03 Roesbr.-Haringe(B) 3E10-7
VANDEVOORDE Jacques(4498) 1947/08/15 Ieper(B) 3E10-7
VANDEVOORDE Jean François(2261) 176. 4A1-2
VANDEVOORDE Jelle(7863) 2006/01/25 3E10-7
VANDEVOORDE Jéroom(1216) 1875 3E10-7
VANDEVOORDE Léon(1516) >1914 Roesbr.-Haringe(B) 3E10-7
VANDEVOORDE Louis(7865) 2004/10/31 Brugge(B)
VANDEVOORDE Margriet(1514) 1912/01/23 Roesbr.-Haringe(B) 3E10-7
VANDEVOORDE Maria(1511) 1906/08/04 Roesbr.-Haringe(B) 3E10-7
VANDEVOORDE Maurice(2149) ~1905 Roesbr.-Haringe(B) 3E10-7
VANDEVOORDE Peter(4500) 1974/07/03 Brugge(B) 3E10-7
VANDEVOORDE Pieter Jacobus(1347) 1785/08/17 Moorslede(B) 3K2-1a3
VANDEVOORDE Yvonne Elisa(1513) 1913/05/21 Roesbr.-Haringe(B) 3E10-7
VANDEWALLE Anna Joanna Theresia(1362) ~1690 Passendale(B)? 3K2-1a5
VANDEWALLE Helena(5431) ~1660 Roeselare(B)? 3K0
VANDEWIERE Theodorus(1399) 1863/01/17 Moorslede(B) 3K2-1a5
VANDICHEL Benjamin Louis(4865) 1808-1809 Dunkerque(59)? 4B1-11
VANDICHEL Cornil Barthélémy(4864) 1773-1774 4B1-11
VANDIENSTE Jean(4578) 175. Arneke(59)? 4A1-1
VANDORPE Gauthier(1446) 1994/02/21 Roeselare(B) 3K2-1a5
VANDORPE Luc(1444) 1991/09/06 3K2-1a5
VANDORPE Valérie(1445) 1993/03/27 Roeselare(B) 3K2-1a5
VANDROMME Augustinus Leander(3336) ~1770 Leisele(B)? 3V0
VANDROMME Cornélie(4639) 1685/01/25 Roesbr.-Haringe(B) 3E
VANDROMME Denis(1984) 1937/01/21 3E12
VANDROMME Descendance...(6336) 3V0
VANDROMME Guillis(4746) v1620 Stavele(B)? 3E
VANDROMME Ingrid(1985) 1972/10/21 Poperinge(B) 3E12
VANDROMME Jacob(4747) <1659 Stavele(B)? 3E
VANDROMME Jacoba(3904) 1680/02/26 Roesbr.-Haringe(B) 3E
VANDROMME Jacobus Andreas(3335) ~1770 Leisele(B)? 3V0
VANDROMME Jeanne Constancia(3338) ~1770 Leisele(B)? 3V0
VANDROMME Joannes Jacobus(3334) ~1770 Leisele(B)? 3V0
VANDROMME Joannes(3332) 171. 3V0
VANDROMME Lisbeth(1986) 1975/10/25 Poperinge(B) 3E12
VANDROMME Maria Cornelia(3910) ~1740 Bambecque(59) 3E
VANDROMME Marie Pétronille(4640) 1692/02/28 Roesbr.-Haringe(B) 3E
VANDROMME Marie Thérèse(3337) ~1770 Leisele(B)? 3V0
VANDROMME Pétronille(4297) 1689/06/30 Roesbr.-Haringe(B) 3E
VANDROMME Petrus Jacobus(3331) 173. Gijverinkhove(B) 3V0
VANDROMME Petrus Jacobus(3905) 1683/01/25 Roesbr.-Haringe(B) 3E
VANDROMME Petrus Jacobus(4296) 1687/05/04 3E
VANDROMME Petrus(2579) ~1660 3E
VANDROMME Pieter Jacobus(3333) ~1770 Leisele(B)? 3V0
VANGEENBERGHE Petrus Josephus(5385) ~1750 Moorslede(B)? 3K2a-1
VANGHELUWE Ludovicus(1294) ~1750 Rumbeke(B) 3K2-1a1
VANGHELUWE Maria Theresia(1382) 1860/02/23 Moorslede(B) 3K2-1a5
VANHALEWYN Aaron(7618) 2006/06/17 3B8
VANHALEWYN Alec(7619) 2006/06/17 3B8
VANHALEWYN Yves(7617) 1974/07/23 3B8
VANHAVERBEKE 5 enfants(4595) <1705 Moorslede(B)? 3K0
VANHAVERBEKE Barbara Cecilia(1376) 1829 Oostnieuwkerke(B) 3K2-1a5
VANHAVERBEKE Joos(1319) ~1670 3K0
VANHECKE Barbara(3381) 171. 3V0
VANHEE Jeanne Thérèse(5000) 1774/04/25 Roesbr.-Haringe(B) 3D
VANHELST Rosalie Sophie Stéphanie(6476) 1852/01/19 Bissezeele(59) 4A1-3a
VANHEULE Isabelle Thérèse(2034) ~1760 Wormhout(59) 4A2
VANHILLE Anne Thérèse(4910) 4B1
VANHILLE Charlotte Joséphine(6781) 1813/10/14 Adinkerke(B) 4A1-3a
VANHILLE Maria Dorothea(3991) 171. Beveren/Ijzer(B)? 3V0
VANHORENBECQUE Descendance...(8222) >1800 Dunkerque(59) 4B1-4a
VANHORENBECQUE Jean Baptiste(1704) ~1750 Dunkerque(59) 4B1-4a
VANHOUTTE Eddy(4460) 1961/03/17 3E10-7
VANISACKER Franciscus(5213) 1737-1738 Langemark(B) 3K2-1a3
VANKAERTS Ludovica(2682) 158. Hondschoote(59)? 4A0
VANLERBERGHE Jacquemyne(5368) = 1590 Moorslede(B)? 3K0
VANLERBERGHE Marise Marie(7885) ~1960 4A1-1a
VANLEURE Elisabeth(2924) 163. Moorslede(B)? 3K2a-1
VANNESTE Pieter Frans(4678) 1807/11/18 Heule(B) 3K2-1a1
VANNIEUWKERKE Danny(7448) ~1959 3C
VANNIEUWKERKE Dries(7454) ~1990 3C
VANNIEUWKERKE Eddy(7447) ~1957 3C
VANNIEUWKERKE Filip(7453) ~1990 3C
VANNIEUWKERKE Gilbert(7443) 1930 Hoogstade(B) 3C
VANNIEUWKERKE Luc(7446) 1956 3C
VANNIEUWKERKE Nadine(7445) 1955 3C
VANNIEUWKERKE Willy(7444) 1953 3C
VANNOBEL Marie Jeanne(2137) ~1749 Beveren/Ijzer(B) 3D
VANNOOTE Albertus(5390) ~1710 Moorslede(B)? 3K2-1a3
VANNOTE Albertus(8465) 1706/01/17 Moorslede(B) 3K2-1a1
VANPEENE Joanna Genoveva(107) 1770/01/15 Leisele(B) 3ABCD
VANRENTERGEM Christine(4426) 1963/11/11 Beernem(B) 3E10-7
VANRYCKE Norbert Gaspard(4906) 1781/02/09 Dunkerque(59) 4B1-11
VANSTAVELE Nicolaise(4026) ~1600 St-Jans-Cappel(59)? 3E
VANSTECHELMAN Freddy(1987) ~1950 3E12
VANSTRAESEELE Jorik(7922) 1998/09/13 Poperinge(B) 3E10-7
VANSTRAESEELE Mark(4497) 1965/04/01 Poperinge(B) 3E10-7
VANSTRAESEELE Siebe(7923) 2000/10/11 Poperinge(B) 3E10-7
VANTIELCKE Pierre(2646) 176. Rexpoëde(59)? 3E
VANTOURS Sélonie Natalie(4927) 1839/11/30 Zuydcoote(59) 4B1-10
VANWALLEGHEM Marcel Corneil(2556) 1919/02/20 Steenvoorde(59) 3K2-1a5
VANWALLEGHEM Monika(2557) 194. Dadizele(B)? 3K2-1a5
VANWIJNSBERGHE Angelica(4669) ~1802 3K2-1a1
VANZIJNGHEL Emma Catherine Anne(6779) 1845/11/02 Bergues(59) 4A1-3a
VARANGOZ Caroline Augustine(14029) 1859/03/22 Paris(75) 4F
VARET Marie Claire Louise(6710) 1773/01/26 Béthune(62) 4D0
VARET Pierre François(6709) ~1740 Béthune(62)? 4D3
VASSEROT-BREITTMAYER Sophie(7394) 1964/04/13 4B1-4a
VASSEUR Jeanne(4721) ~1580 Saint-Omer(62)? 4D1
VASSEUR Nicilas(8837) ~1790 (62)?
VAUTIER Descendance...(8153) >1894 4H1
VAUTIER Lucien Napoléon(8104) 1868/08/16 Ecouviez(55) 4H1
VENOOT Maria Joanna(1143) 1712/02/24 Stavele(B) 3E
VER EECKE Gersende(7612) ~1980 3B8
VERBEKE Apolline Scholastique(5926) 1776/02/09 Rexpoëde(59) 4A2
VERBEKE Maria Jacoba Cornelia(102) 1710 Stavele(B) 3ABCD
VERBELEN Frieda Helana(1452) 1933/10/06 Gent(B) 3K2-1a5
VERBELEN Raymonde(1427) 1929/05/09 Gent(B) 3K2-1a5
VERBRUGGE Achiel Remi(8425) 1901/11/11 Oekene(B) 3K2-1a5
VERBRUGGE Descendance...(8426) ~1920 3K2-1a5
VERBRUGGE Natalia(5628) 180. Kachtem(B) 3K0
VERBRUGGEN Helena(2598) ~1700 Warhem(59) 3ABCD
VERCRUYSSE Anna Maria Joanna(5131) ~1690 Moorslede(B) 3K2a-4
VERCRUYSSE Descendance...(5056) >1847 3E
VERCRUYSSE Michaelis(4173) ~1700 Moorslede(B) 3K2-1b3
VERCRUYSSE Pieter Jan(2720) 1812/06/13 Westvleteren(B) 3E
VERDIEVEL Pieter(6736) 1794-1795 Loppem(B)? 3K2-1b4
VERDURE Marie Jeanne(7071) ~1690 St-Pol/Ternoise(62)? 4D2
VERDURE Marie Marguerite(3761) 1731/06/28 St-Pol/Ternoise(62) 4D2-1
VERDUSSEN Christine(259) 1965 3A1
VERFAILLE Rolandus(5370) ~1620 Moorslede(B)? 3K0
VERFAILLIE Georgette(1417) 1930/01/26 Roeselare(B) 3K2-1a5
VERGAUWEN Katrien(638) 1970/07/24 Wilrijk(B) 3A5
VERHAEGHE Antonius(3962) 1629/11/16 Stavele(B) 3V0
VERHAEGHE Christine(7434) 1954/03/07 Veurne(B) 3C
VERHAEGHE Jozef(7433) 1923/02/23 Eggewaertskapelle(B) 3C
VERHAEGHE Lucie Florence(5258) ~1830 Noordpeene(59)? 4A1-1a
VERHAEGHE Pierre Joseph(4795) 4B0
VERHAEGHE Richard(3570) 1905/02/16 Roesbr.-Haringe(B) 3E10-7
VERHAERT Dieter(3630) 1999/08/06 (B) 3E10-4
VERHAERT Patrick(3629) 1965/03/18 3E10-4
VERHEYDE Isabella Clara(4738) 1774/08/27 Roesbr.-Haringe(B) 3D
VERHEYDEN Anna Catharina(5451) 1758/11/03 Neerijse(B) 3A1
VERHEYDEN Franciscus(5453) 172. Neerijse(B)? 3A1
VERHEYLEWEGEN Pascale(7224) 1967 Braine l'Alleud(B) 3B1
VERLENDE Jan Baptiste(3906) 1717/06/25 Roesbr.-Haringe(B) 3E
VERLENDE Jan Frans(2581) ~1690 3E
VERLENDE Jan(4067) 166. 3E
VERLENDE Pieternelle Jacoba(4279) 1723/11/04 Stavele(B) 3E
VERLINDE Alexander Frank(413) 1975/11/27 Oostende(B) 3B8
VERLINDE Emmanuel(554) 1987/11/27 Oostende(B) 3B8
VERLINDE Frank(412) 1944/11/26 Brugge(B) 3B8
VERLINDE Josephus(3901) ~1730 Moorsele(B) 3K2-1b4
VERLINDE Rosalie(414) 1977/04/08 Oostende(B) 3B8
VERMANDELE Maerten(4666) 1697/03/27 Gullegem(B) 3K2-1b4
VERMEERSCH Bruno(5684) 1862/03/17 Menen(B) 3K2-1a5
VERMEERSCH Charles Louis(5395) 1776-1777 Geluwe(B) 3K2-1a5
VERMEERSH Maria Catharina(2024) ~1720 Oost-Cappel(59) 4A1-2
VERMEYLEN Klaartje Maria(7680) 1969/09/28 Aalst(B) 3K2-1a1
VERMONT M... [M](2576) ~1950 3K2-1a5
VERMOUDT Catharina(5552) 1830/55 Aartrijke(B) 3K2-1b4
VERNIEUWE Gérard(3101) ~1540 1B
VERQUAILLE Judoca(6172) ~1680 Dunkerque(59)? 4B1
VERRAES Isabelle(710) ~1900 3K2-1a1
VERRYSER Marguerite Annette(6242) ~1880 Dunkerque(59)? 4B1-4b
VERSCHELDEN Alice(3624) 1904/08/19 Waasmunster(B) 3E10-4
VERSCHELLE Catherine(4408) 1814/55 Dunkerque(59)? 4A1-1a
VERSCHEURE François Jean(2639) 1760/02/04 Rexpoëde(59) 4A2
VERSCHEURE Jean(2640) ~1730 4A2
VERSCHEURE Marie Thérèse(4533) 1777/02/20 West-Cappel(59) 4A1-2
VERSPECKE Descendance...(4960) ~1820 Dunkerque(59) 4B1-11
VERSPECKE Nicolas Jean(4904) 1768/09/19 Dunkerque(59) 4B1-11
VERSTOCK Françoise(4589) 175. Bavinchove(59)? 4A1-1
VERSTRAETE Emma Irma(650) 1883/03/17 Gijverinkhove(B) 3C
VERTEGANS Jeanne(4016) ?1630/08/15? Houtkerque(59) 3ABCD
VESSIERES Patricia(5843) ~1950 4G
VEYS Robert(1487) ~1930 3K2-1a5
VIAENE Rosalia(5094) 1714-1715 Rumbeke(B) 3K2-1a4
VILAIN [M](3394) ~1950 3B2
VILAIN Amber(3396) 1999/04/19 Veurne(B) 3B2
VILAIN Catherine(3423) 145. 1
VILAIN Deborah(484) 1992/07/29 Veurne(B) 3B3
VILAIN Erwin Odiel(480) 1959/09/03 3B3
VILAIN Ludovic(482) 1987/01/16 Veurne(B) 3B3
VILAIN Matthieu(485) 1999/01/06 Veurne(B) 3B3
VILAIN Nicolas(483) 1989/10/23 Veurne(B) 3B3
VILAIN Rebecca(481) 1985/09/11 Veurne(B) 3B3
VILAIN Seppe(3397) 2000/07/06 Veurne(B) 3B2
VILAIN Steve(3395) 1972/03/07 Veurne(B) 3B2
VILLAIN Marie Adrienne(13666) ~1777 Rumilly(62)? 4D5
VILLEDEY Hortense Clémence(5726) 1973/08/06 Colombes(92) 3B2
VILLENEUVE Pierre(13491) o ~1740 4J1
VILLENEUVE Pierre(13511) o 1774/07/30 Floirac(33) 4J1
VILLEROI Bernard(621) 1968/01/28 Anderlecht(B) 3A5
VILLEROI Dany(618) 1965/08/11 Bruxelles(B) 3A5
VILLEROI Jean Marie(617) 1929/11/10 Aulnoy(59) 3A5
VILLEROI Letitia(620) 1994/12/24 Aalst(B) 3A5
VILLERON Marguerite(7290) ~1570 Saint-Omer(62)? 4D1
VILFERT Ursule Victoire! Cécile(13641) ~1820 (974) 4M4
VINCENT Descendance...(3498) 4C3-0
VINCENT François Joseph(2386) 1746 Hasnon(59)? 4C3-0
VINCENT Ferdinand(14518) o 1916/09/22 Allouagne(62) 4D3
VINCENT Jeanne Sébastienne(2303) ~1760 LeMirabalais(H) 4J3
VINCENT Joanna(1318) ~1650 Moorslede(B)? 3K2-1a
VINCHE Marie Françoise(6702) 1762 Russeignies(B)? 3W
VINCHE Pierre Joseph(6701) 1733/06/14 Russeignies(B) 3W
VINDERHORST George(13925) ~1867 NEDERLAND 6
VINDERHORST John(13926) ~1907 CANADA 6
VINNIN Angelina(6343) ~1660 Zonnebeke(B)? 3K0
VINX Andy(285) 1963/01/26 Ottignies(B) 3A1
VINX Charlotte(289) 1992/06/25 Nivelles(B) 3A1
VINX Gauthier(286) 1985/07/23 Nivelles(B) 3A1
VINX Julien(7685) 1991/05/23 3A1
VINX Maxime(288) 1989/03/14 Nivelles(B) 3A1
VINX Renaud(287) 1986/09/04 Nivelles(B) 3A1
VIROLLE Anne (14177) o 1773/09/04 Lignières(18) 4i1
VISEUX Marie Marguerite(8139) ~1690 (62)? 4D4
VITSE Eugénie Stéphanie Philomène(8516) 1861/11/24 Noordpeene(59) 4D1
VIVIER Jeanne Joséphine(4893) 1834/10/22 Dunkerque(59) 4B1-4a
VLAMINCK Pieter(1290) 177. 3K2a-1
VLAMYNCK Petrus Jacobus(1288) 1793 3K2-1a1
VOISIN Augustine Sidonie(6678) 1834/01/14 Noeux-les-Mines(62) 4D4
VOORDEKKER Maria Theresia(108) 1772/03/03 Veurne(B) 3ABCD
VOSSUYT Alexander(5228) ~1700 3K2-1b2
VOSSUYT Descendance...(7498) ~1730 3K2-1b2
VOSSUYT Maria Jacoba Regina(5229) 1730/01/29 Menen(B) 3K2-1b2
VOSSUYT Philippus Jacobus(5230) 1731/05/02 Menen(B) 3K2-1b2
VUYLSTEKE Maria(5411) 1635/04/01 Moorslede(B) 3K0
VYNCKE Amelia(6737) 1807-1808 Roeselare(B)?
W
WA KAPOLO Marceline(7769)
1994/06/22 Uvira(C) 3A6
WA KAPOLO Nestor(7768) 1989/12/26 Uvira(C) 3A6
WAECHTLER 5 enfants +(6122) 1900-1916 Hoboken(B) 3L
WAECHTLER Arno Alfred!(6120) 1867/09/22 Augustusburg(D) 3L
WAECHTLER Edgard Edmond(6121) 1904/02/10 Hoboken(B) 3L
WAECHTLER Eva Maria(6124) 1940/01/14 Leipzig(D) 3L
WAEGEBART Patrick(5847) ~1950 4G1
WAEGEBART Thierry(5848) 1976 4G1
WAELES Françoise Marie(803) 1703/03/16 St-SylvestreCappel(59) 4A1-3
WAELES Nadine(1282) 1949/08/19 Poperinge(B) 3E10-11
WAELES Petronilla(4018) ~1590 Houtkerque(59)? 3ABCD
WAGAERT Abraham(4264) 167. Roesbr.-Haringe(B)? 3ABCD
WAGAERT Antoine(4017) ~1590 Houtkerque(59)? 3ABCD
WAGAERT Carel(4263) 167. Roesbr.-Haringe(B)? 3ABCD
WAGAERT Carel(460) ~1650 3ABCD
WAGAERT Jacquemyncken(4265) 167. Roesbr.-Haringe(B)? 3ABCD
WAGAERT Janneken(92) 1619/02/09? Houtkerque(59)? 3ABCD
WAGAERT Marie Thérèse(4621) 168. Roesbr.-Haringe(B)? 3ABCD
WAGAERT Pétronille(4622) 1688 Roesbr.-Haringe(B)? 3ABCD
WAGON Augustine(13858) 1739 (62)? 4D4
WAIRS Léontine(7138) ~1890 Somain(59)? 4D2
WALINS Marie(3086) 142. 1B
WALLARD Pierre Jacques(4957) ~1738 Dunkerque(59)? 4B1-6
WALLECAN Barbara Theresia(1264) 1798/08/31 Dadizele(B) 3K2-2
WALLECAN Maria Josepha(5242) =1730 Menen(B)? 3K0
WALLENS [F](2691) ~158 Hondschoote(59) 4A0
WALLYN Marie Louise(4970) 1864/09/15 Dunkerque(59) 4B1-4a
WALYS Marie(6795) 24/02/1545 Eecke(59) 1-0
WANCOUR Catharina Rosa(1389) 1795/08/28 Moorslede(B) 3K2-1a5
WANTIER Eudésie Léonie(4043) 1861/03/24 Azincourt(62) 4D2
WAQUET René Hector(8799) ~1890 Amiens(80)? 1898/04/12
WARCOLLIER Anne(5566) ~1646 Herserange(54)? 4H1
WAREMBOURG Benony Louis Joseph(6924) 1829/01/13 LaCouture(62) 4D2-1
WAREMBOURG Mélina Stéphanie(3041) ~1920 Béalencourt(62)? 4D2
WARLOP Bevien(525) ~1950 3B6
WASSON Antonin Casimir Camille(4188) 1841/06/09 Pertain(80) 3E
WASSON Charlotte(4189) 1880/10/07 Amiens(80) 3E
WATBLED Charles(6503) 1738/12/13 Saigneville(80) 4E
WATBLED Descendance ...(6504) 1760-1777 (80)? 4E
WATRIN Pierre Nicolas(4989) ~1790 Saint-Léger_Lux(B)? 4H1
WATTEEUW Pius(1306) 1815/09/08 Moorslede(B) 3K2-1a1
WAUMANS Patrick(3559) 1958/11/25 Mortsel(B) 3E10-4
WAUMANS Sharon(3560) 1988/09/12 Edegem(B) 3E10-4
WAVRANT Jean François(4539) ~1746 Borre(59) 4A1-3b
WECKSTEEN Alberta Marie Crneille Victoire(13721) 1906/05/08 Socx(59) 4A1-3a
WEEMEEUW André(1233) 1935/06/28 Poperinge(B) 3E10-11
WEEMEEUW Frank(1235) 1967/12/14 Poperinge(B) 3E10-11
WEEMEEUW Katrien(1234) 1962/09/20 Poperinge(B)? 3E10-11
WEILLAERT Charles Désiré Aimé(6413) 1857/07/30 Strazeele(59) 4A1-1a
WEILLAERT Descendance...(6075) ~1900 Oxelaere(59) 4A1-1b
WEILLAERT Edouard Victor(6074) 1859/08/27 Oxelaere(59) 4A1-1b
WERKEYN [F](2869) ~1920 (59)? 4A1-1b
WEUS Emérentienne(8460) ~1790 Dunkerque(59)? 4B1-10
WICART Christine(5787) ~1630 Armentières(59)? 4C2-1
WIJDEIJN Joannes Baptiste(4261) ~1720 4A1-1
WIJDEIJN Rosa Clara(4601) 1748/10/10 Lo(B) 4A1-1
WILLEMOT Christianus(3966) v1630 3V0
WILLEMS Annelies(426) 1966/06/02 3B6
WILLEMS Bart(1096) 1970/06/18 3E5+12
WILLEMS Eva(5937) 2003 3E5+12
WILLEMS Fiel(7588) 2006/12/20 3B6
WILLEMS Jacquemine(4066) 163. Roesbr.-Haringe(B)? 3ABCD
WILLEMS Joachim(4027) 2001/03/18 Bruxelles(B) 3E5+12
WILLEMS Karl(425) 1965/06/25 3B6
WILLEMS Thierry(424) 1940/04/08 3B6
WINNOX Catherine(3269) ~1720 Killem(59)? 3ABCD
WIPPELIER Descendance...(4550) 1745-1753 Hardifort(59) 4A1-1
WIPPELIER Gillis(786) 1716-1718 Cassel(59) 4A1-1
WOLLE[S] Jean(4092) 1679/04/13 Rexpoëde(59) 3E
WOLLE[S] Jeanne Thérèse(2030) 1709/06/24 Rexpoëde(59) 4A2
WULLAERT Petronella(2686) ~1600 Hondschoote(59)? 4A0
WULLEMAN Catheline(6207) ~1630 Ieper(B)? 3V0
WULLEMANS Joanna(4005) ~1630 Leisele(B)? 3V0
WULLUS Seraphinus Bernardus (2241) ~1810 3E12
WULLUS Sofie Rosalie(1097) 1842/01/28 Roesbr.-Haringe(B) 3E12
WYBO Katrien(7864) 1971/09/30 Torhout(B) 3E10-7
WYFFELS Julie(6155) 2003/07/15 Poperinge(B) 3E10-7
WYFFELS Kris(3593) 1967/08/27 Veurne(B) 3E10-7
WYFFELS Thomas(7850) 2005/07/18 Poperinge(B)
WYTS Catherine Françoise(3420) 1608 Ieper(B)? 1
WYTS Ferdinand(3417) 155. 1
WYTS Françoise(2357) 1470 1
WYTS Jean 1(41) ~1480 1
WYTS Jean 2(2355) ~1470 1
WYTS Jean(3421) 1610 Ieper(B)? 1
WYTS Jérôme 1(32) ~1420 1
WYTS Jérome 2(2332) ~1440 1
WYTS Jérome3(2356) ~1470 1
WYTS Josse(3422) 145. 1
WYTS Vincent(3419) 1607 Ieper(B)? 1
WYTS
Winoc(33) 140. 1
X
Y Z
ZAMAN
Lenny(2145) 1985/11/05 3E10-4
ZAMAN Mich(2144) 1983/06/15 Edegem(B) 3E10-4
ZAMAN Romald(2143) 1959/01/16 Usumbura(Bu) 3E10-4
ZIMMER Régine(5732) 1942/05/11 Bruxelles(B) 3B2
ZUNQUIN Bernardinr Geneviève(8469) 1726/10/12 Gravelines(59) 4B1-10
è
:
MENU
Accueil/Onthaal
Introduction
Inleiding
Branches/Takken
Notices/Noticies
|
èA B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z