Classement A - Parties Rapides 2016-2017

Klassement A - Rapid partijen 2016-2017

Plaats Naam Club + Rating + Deelneming Opmerking
Place Nom Club + Rating + Participation Remarque
1 IBRAHIM Adiatu Damier Royal Ixellois -0% 2360 0 145 2015-2016 (2360) -0%
2 SCHALLEY Ronald Damclub Eksel -18 2297 4 122
3 VANDEBERG Yves Brabo Antwerpen 4 2261 16 249
4 DE MEULENAERE Marc Brabo Antwerpen 4 2258 10 143
5 LE ROY Kenny De Phenix Kortrijk -5 2254 9 269
6 DE COKERE Hein De Watermolen Heule 2 2250 4 165
7 CASARIL Patrick Mosan-Renaissance -0% 2217 0 105 2015-2016 (2217) -0%
8 DEPAEPE Jimmy De Watermolen Heule 1 2203 1 279
9 CLAES Rudi Damclub Eksel 45 2195 9 36 o-, O-
10 SCHALLEY Ewa Damclub Eksel 2190 9 26 S
11 DESMET Keita De Phenix Kortrijk 20 2168 19 244
12 WOLLAERT Bryan Brabo Antwerpen -0% 2162 0 65 2015-2016 (2162) -0%
13 DEMASURE Bert De Watermolen Heule -0% 2117 0 160 2015-2016 (2117) -0%
14 DEKIMPE Jens De Phenix Kortrijk -1 2111 9 214
15 HANSSENS Arthur De Watermolen Heule -0% 2106 0 138 2015-2016 (2106) -0%
16 HERMANS Valère Damclub Genk 8 2098 14 177
17 DEKIMPE Wim De Phenix Kortrijk -5 2089 9 269
18 HANSSENS Anthon De Watermolen Heule -0% 2073 0 141 2015-2016 (2073) -0%
19 KLEINMANN Roger Brabo Antwerpen 14 2048 6 42
20 JENNES Luc Cinquantenaire-Bruxelles 16 2029 24 356
21 KINDT Stijn De Watermolen Heule -0% 2027 0 180 2015-2016 (2027) -0%
22 WERREBROUCK Marc Damclub Eksel 28 1997 9 40
23 VAN HAUWERMEIREN Bert De Phenix Kortrijk 176 1986 21 154 TURBO
24 DEMASURE Johan De Watermolen Heule -0% 1986 0 92 2015-2016 (1986) -0%
25 LIBBRECHT Alex De Phenix Kortrijk 2 1960 21 329
26 JANSSEN Eddy Brabo Antwerpen -14 1957 6 131
27 THUYSBAERT François Brabo Antwerpen -0% 1952 0 79 2014-2015 (1952) -0%, -0%
28 GRAU Henri Mosan-Renaissance -1% 1946 0 40 2012-2013 (1986) -0%, -0%, -1%, -1%
29 EGELS Freddy De Phenix Kortrijk -11 1934 15 195
30 DEVROE Rik De Phenix Kortrijk 11 1933 15 310
31 DE VRIES Janes Damclub Eksel -19 1932 15 127
32 DENEEF Bert De Watermolen Heule -0% 1918 0 205 2015-2016 (1918) -0%
33 FABECK Jean-Claude Cinquantenaire-Bruxelles -45 1916 24 172
34 COPERS Maarten Cinquantenaire-Bruxelles -1% 1879 0 66 2011-2012 (1936) -0%, -0%, -1%, -1%, -1%
35 COOREVITS Johan De Watermolen Heule -2 1877 1 71
36 DE VRIES Bram Damclub Genk -1% 1876 0 36 2013-2014 (1895) -0%, -0%, -1%
37 VERBERNE Wim Damclub Eksel -0% 1875 0 40 2015-2016 (1875) -0%
38 VANDEBERGH Jos Damclub Zwartberg -1% 1865 0 61 2013-2014 (1884) -0%, -0%, -1%
39 PAESEN Henri Damclub Eksel -0% 1855 0 35 2014-2015 (1855) -0%, -0%
40 EVENS Johan Damclub Genk -4 1826 10 213
41 VANHAM Gérard De Juiste Zet Lanklaar -0% 1822 0 43 2015-2016 (1822) -0%
42 VAN DER SANDEN Frans Damclub Eksel -21 1821 9 45
43 DEBONGNIE Paul Cinquantenaire-Bruxelles -8 1785 6 163
44 DESMET Daniel De Phenix Kortrijk -19 1770 21 169
45 MICHEL Noël Damier Royal Ixellois -1% 1726 0 109 2013-2014 (1743) -0%, -0%, -1%
46 BENOIT Immerson De Watermolen Heule -1% 1720 0 33 2011-2012 (1773) -0%, -0%, -1%, -1%, -1%
47 KINDT Wouter De Watermolen Heule -0% 1716 0 115 2015-2016 (1716) -0%
48 VANDIJCK Jan Damclub Zwartberg -0% 1708 0 131 2015-2016 (1708) -0%
49 AMATOBENE Antonio Damclub Zwartberg -0% 1699 0 87 2014-2015 (1699) -0%, -0%
50 VAN BECKEVOORT Luc Damclub Genk 7 1684 4 49
51 CONTE Fortunato Damclub Genk -44 1655 10 77
52 GERA Berto Cinquantenaire-Bruxelles -1% 1632 0 68 2013-2014 (1648) -0%, -0%, -1%
53 WINTERS Piet Damclub Zwartberg -0% 1618 0 35 2015-2016 (1618) -0%
54 SOETE Michiel De Watermolen Heule -1% 1612 0 152 2011-2012 (1661) -0%, -0%, -1%, -1%, -1%
55 DE BROECK Henri Cinquantenaire-Bruxelles 5 1595 24 200
56 DEVRIENDT Yolan De Phenix Kortrijk -1% 1581 0 102 2011-2012 (1629) -0%, -0%, -1%, -1%, -1%
57 VAN HUFFEL Guillaume De Watermolen Heule -1% 1542 0 43 2011-2012 (1590) -0%, -0%, -1%, -1%, -1%
58 SOETE Rik De Watermolen Heule -0% 1540 0 173 2015-2016 (1540) -0%
59 DE TERSCHUEREN Nicolas Cinquantenaire-Bruxelles -1% 1404 0 34 2012-2013 (1432) -0%, -0%, -1%, -1%
 

Klassement B - Rapid partijen 2016-2017

Classement B - Parties Rapides 2016-2017

Place Nom Club + Rating + Participation Remarque
Plaats Naam Club + Rating + Deelneming Opmerking
1 VAN DRUMPT Anton Brabo Antwerpen -0% 2102 0 0 s - 2015-2016 (2102) -0%
2 DESCHAUMES Jan Brabo Antwerpen 2095 6 13 s -
3 VANDECAETSBEEK Raymond Damclub Genk -26 2007 4 25 o-
4 DE BAETSELIER Hubert Damclub Genk -0% 1949 0 11 2014-2015 (1949) -0%, -0%
5 DEMASURE Ibe De Watermolen Heule -7 1884 4 16 T -
6 PAREIT Marie De Watermolen Heule 49 1848 6 8 T -
7 PAREIT Robbe De Watermolen Heule 10 1845 4 16 T -
8 VANDEPUTTE Alexander De Watermolen Heule -0% 1830 0 3 T - 2014-2015 (1630) -0%, -0%
9 BOEVE Cédric De Watermolen Heule -0% 1829 0 11 T - 2015-2016 (1829) -0%
10 HARINCK Ayron De Watermolen Heule 29 1829 6 6 T -
11 TECHEL Milan De Watermolen Heule -0% 1819 0 12 T - 2015-2016 (1819) -0%
12 GEERAERT Mathé De Phenix Kortrijk 32 1812 3 13 T -
13 WAUTERS Jelle De Phenix Kortrijk -0% 1810 0 5 T - 2015-2016 (1810) -0%
14 WAUTERS Seppe De Phenix Kortrijk -0% 1810 0 4 T - 2015-2016 (1810) -0%
15 CZELADZINSKI Marcin Damclub Eksel -0% 1809 0 3 T - 2015-2016 (1809) -0%
16 DEMASURE Isa De Watermolen Heule 11 1801 5 13 T -
17 DE MAN Mathias De Phenix Kortrijk -12 1799 3 13 T -
18 DEMASURE Stijn De Watermolen Heule -0% 1798 0 1 T - 2015-2016 (1798) -0%
19 TEN BERGE Rudi Damclub Genk -7 1793 5 5 T -
20 DEVLIEGHE Ilian De Watermolen Heule -0% 1791 0 1 T - 2015-2016 (1791) -0%
21 VANDEPUTTE Erica De Watermolen Heule -0% 1790 0 3 T - 2014-2015 (1590) -0%, -0%
22 DEKYVERE Nora De Watermolen Heule -0% 1790 0 1 T - 2015-2016 (1790) -0%
23 DEMASURE Ilke De Watermolen Heule -0% 1790 0 1 T - 2015-2016 (1790) -0%
24 DEJONCKERE Eline De Watermolen Heule -11 1789 6 8 T -
25 EGELS Maxim De Phenix Kortrijk 1781 18 27 s -
26 VANNESTE Wout De Watermolen Heule -27 1780 4 10 T -
27 PATTYN Pierre-Henri De Phenix Kortrijk -0% 1780 0 4 T - 2015-2016 (1780) -0%
28 CANNAERT Amélie De Watermolen Heule -19 1771 5 6 T -
29 BOEVE Matthias De Watermolen Heule -0% 1770 0 7 T - 2015-2016 (1770) -0%
30 DEVOS Olia De Watermolen Heule -0% 1770 0 3 T - 2014-2015 (1570) -0%, -0%
31 SCHURGERS Jos Damclub Eksel -1% 1764 0 7 T - 2013-2014 (1764) -0%, -0%, -1%
32 MESSIAEN August De Phenix Kortrijk -29 1761 3 15 T -
33 ROELS Emma De Watermolen Heule -0% 1760 0 8 T - 2015-2016 (1760) -0%
34 HARINCK Axill De Watermolen Heule -41 1759 6 6 T -
35 ALBERS Milan De Watermolen Heule -16 1755 6 13 T -
36 SABBE DUYCK Tieme De Watermolen Heule -0% 1739 0 6 T - 2015-2016 (1739) -0%
37 VANDERHALLEN Willy Damclub Bilzen -0% 1676 0 18 s - 2015-2016 (1676) -0%
38 MOUFLARD Muriel Mosan-Renaissance -0% 1676 0 14 s - 2014-2015 (1608) -0%, -0%
39 SIMONIS Michel Cinquantenaire-Bruxelles -1% 1665 0 24 2011-2012 (1716) -0%, -0%, -1%, -1%, -1%
40 VANHEUSDEN Marie-José Damclub Bilzen 0 1618 7 18 s - 2014-2015 (1689) -0%, -0%
41 MOL Albert De Juiste Zet Lanklaar -0% 1562 0 15 2014-2015 (1562) -0%, -0%
42 GOESSAERT Thibault De Phenix Kortrijk -1% 1540 0 1 T - 2011-2012 (1588) -0%, -0%, -1%, -1%, -1%
43 GOESSAERT Simon De Phenix Kortrijk -1% 1531 0 2 T - 2011-2012 (1578) -0%, -0%, -1%, -1%, -1%
44 DELOMBAERDE Raf De Phenix Kortrijk -1% 1520 0 19 2011-2012 (1566) - 0%, -0%, -1%, -1%, -1%
45 DERAMAUX Marie-Pierre Cinquantenaire-Bruxelles -1% 1483 0 17 2011-2012 (1528) -0%, -0%, -1%, -1%, -1%
46 VANDOOLAEGHE Anthony De Phenix Kortrijk -0% 1409 0 13 s - 2014-2015 (1550) -0%, -0%
47 JUAREZ-BANOS Emilio Damclub Bilzen 1340 12 12 s -
 

Meilleures progressions - Parties Rapides 2016-2017

Grootste vooruitgangen - Rapid partijen 2016-2017

Plaats Naam Club + Rating Opmerking
Place Nom Club + Rating Remarque
A23 VAN HAUWERMEIREN Bert De Phenix Kortrijk 176 TURBO
B6 PAREIT Marie De Watermolen Heule 49 T -
A9 CLAES Rudi Damclub Eksel 45 o-, O-
B12 GEERAERT Mathé De Phenix Kortrijk 32 T -
B10 HARINCK Ayron De Watermolen Heule 29 T -
A22 WERREBROUCK Marc Damclub Eksel 28
A11 DESMET Keita De Phenix Kortrijk 20
A20 JENNES Luc Cinquantenaire-Bruxelles 16
A19 KLEINMANN Roger Brabo Antwerpen 14
B16 DEMASURE Isa De Watermolen Heule 11 T -
A30 DEVROE Rik De Phenix Kortrijk 11
B7 PAREIT Robbe De Watermolen Heule 10 T -
A16 HERMANS Valère Damclub Genk 8
A50 VAN BECKEVOORT Luc Damclub Genk 7
A55 DE BROECK Henri Cinquantenaire-Bruxelles 5
A4 DE MEULENAERE Marc Brabo Antwerpen 4
 

Klassement volgens het aantal gespeelde partijen - Rapid partijen 2016-2017

Classement suivant le nombre de parties jouées - Parties Rapides 2016-2017

Place Nom Club + Participation Remarque
Plaats Naam Club + Deelneming Opmerking
A33 FABECK Jean-Claude Cinquantenaire-Bruxelles 24
A55 DE BROECK Henri Cinquantenaire-Bruxelles 24
A20 JENNES Luc Cinquantenaire-Bruxelles 24
A23 VAN HAUWERMEIREN Bert De Phenix Kortrijk 21 TURBO
A44 DESMET Daniel De Phenix Kortrijk 21
A25 LIBBRECHT Alex De Phenix Kortrijk 21
A11 DESMET Keita De Phenix Kortrijk 19
B25 EGELS Maxim De Phenix Kortrijk 18 s -
A3 VANDEBERG Yves Brabo Antwerpen 16
A31 DE VRIES Janes Damclub Eksel 15
A29 EGELS Freddy De Phenix Kortrijk 15
A30 DEVROE Rik De Phenix Kortrijk 15
A16 HERMANS Valère Damclub Genk 14
B47 JUAREZ-BANOS Emilio Damclub Bilzen 12 s -
A51 CONTE Fortunato Damclub Genk 10
A4 DE MEULENAERE Marc Brabo Antwerpen 10
A40 EVENS Johan Damclub Genk 10
A10 SCHALLEY Ewa Damclub Eksel 9 S
A9 CLAES Rudi Damclub Eksel 9 o-, O-
A22 WERREBROUCK Marc Damclub Eksel 9
A42 VAN DER SANDEN Frans Damclub Eksel 9
A14 DEKIMPE Jens De Phenix Kortrijk 9
A5 LE ROY Kenny De Phenix Kortrijk 9
A17 DEKIMPE Wim De Phenix Kortrijk 9
B40 VANHEUSDEN Marie-José Damclub Bilzen 7 s - 2014-2015 (1689) -0%, -0%
B10 HARINCK Ayron De Watermolen Heule 6 T -
B34 HARINCK Axill De Watermolen Heule 6 T -
B6 PAREIT Marie De Watermolen Heule 6 T -
B24 DEJONCKERE Eline De Watermolen Heule 6 T -
B2 DESCHAUMES Jan Brabo Antwerpen 6 s -
B35 ALBERS Milan De Watermolen Heule 6 T -
A19 KLEINMANN Roger Brabo Antwerpen 6
A26 JANSSEN Eddy Brabo Antwerpen 6
A43 DEBONGNIE Paul Cinquantenaire-Bruxelles 6
B19 TEN BERGE Rudi Damclub Genk 5 T -
B28 CANNAERT Amélie De Watermolen Heule 5 T -
B16 DEMASURE Isa De Watermolen Heule 5 T -
B26 VANNESTE Wout De Watermolen Heule 4 T -
B5 DEMASURE Ibe De Watermolen Heule 4 T -
B7 PAREIT Robbe De Watermolen Heule 4 T -
B3 VANDECAETSBEEK Raymond Damclub Genk 4 o-
A50 VAN BECKEVOORT Luc Damclub Genk 4
A2 SCHALLEY Ronald Damclub Eksel 4
A6 DE COKERE Hein De Watermolen Heule 4
B12 GEERAERT Mathé De Phenix Kortrijk 3 T -
B17 DE MAN Mathias De Phenix Kortrijk 3 T -
B32 MESSIAEN August De Phenix Kortrijk 3 T -
A35 COOREVITS Johan De Watermolen Heule 1