Classement A - Parties lentes 2016-2017

Klassement A - Lange partijen 2016-2017

Plaats Naam Club + Rating + Deelneming Opmerking
Place Nom Club + Rating + Participation Remarque
1 CLAES Rudi Damclub Eksel 1 2328 11 475
2 SCHALLEY Ronald Damclub Eksel -7 2323 22 781
3 IBRAHIM Adiatu Damier Royal Ixellois 5 2277 10 170
4 SCHALLEY Ewa Damclub Eksel 18 2276 22 224
5 CASARIL Patrick Mosan-Renaissance -9 2256 11 589
6 CONRAD Eric Mosan-Renaissance -0% 2235 0 798 2015-2016 (2235) -0%
7 LEMMENS Bernard Mosan-Renaissance -0% 2230 0 455 2015-2016 (2230) -0%
8 VANDEBERG Yves Brabo Antwerpen -14 2229 27 562
9 DE MEULENAERE Marc Brabo Antwerpen -2 2226 16 512
10 DE COKERE Hein De Watermolen Heule 20 2222 18 169
11 WOLLAERT Bryan Brabo Antwerpen 86 2217 12 412 TURBO
12 DESMET Keita De Phenix Kortrijk 10 2215 10 303
13 DEPAEPE Jimmy De Watermolen Heule 0 2208 8 370
14 MICHIELS Stephan Cinquantenaire - Bruxelles 10 2205 11 592
15 HANSSENS Anthon De Watermolen Heule -0% 2170 0 192 2014-2015 (2170) -0%, -0%
16 LE ROY Kenny De Phenix Kortrijk 26 2154 6 198
17 DEMASURE Tijs De Watermolen Heule -6 2142 2 310
18 DE BAETSELIER Hubert Damclub Genk -1 2135 2 121
19 KLEINMANN Roger Brabo Antwerpen 0 2131 15 257
20 DEKIMPE Jens De Phenix Kortrijk -6 2097 2 231
21 HANSSENS Arthur De Watermolen Heule 1 2086 2 294
22 FANCHAMPS Jacques Mosan-Renaissance -0% 2081 0 544 2014-2015 (2081) -0%, -0%
23 WERREBROUCK Marc Damclub Eksel -3 2074 18 369
24 HERMANS Valère Damclub Genk 39 2070 30 737
25 DESCHAUMES Jan Brabo Antwerpen 3 2069 3 308
26 KUMBI Julien INDIVIDUEL 10 2062 2 228
27 KINDT Stijn De Watermolen Heule -6 2053 2 218
28 CZELADZINSKI Marcin Damclub Eksel 2051 17 32 S
29 DE VRIES Janes Damclub Eksel -11 2046 11 563
30 LERUTH Philippe Damier Sprimontois -7 2023 11 780
31 DEMASURE Ibe De Watermolen Heule 113 2004 17 49 T, TURBO
32 VAN HAUWERMEIREN Bert De Phenix Kortrijk 35 2000 22 127
33 JENNES Luc Cinquantenaire - Bruxelles -20 1973 33 715
34 TEN BERGE Rudi Damclub Genk 0 1973 1 595
35 PAREIT Marie De Watermolen Heule 95 1972 31 59 T
36 GRAU Henri Mosan-Renaissance 2 1971 12 646
37 WILVERS Gaston Damier Royal Ixellois 4 1969 12 785
38 TROUET Michel Damier Sprimontois -10 1968 24 596
39 JANSSEN Eddy Damclub Genk 1959 15 45 S
40 LIBBRECHT Alex De Phenix Kortrijk -34 1957 8 516
41 DEMASURE Isa De Watermolen Heule 39 1956 33 66 T
42 DE VRIES Bram Juiste Zet Lanklaar -0% 1955 0 167 2015-2016 (1955) -0%
43 COOREVITS Johan De Watermolen Heule -37 1944 15 238
44 DEMASURE Bert De Watermolen Heule 1 1943 1 304
45 DEKIMPE Wim De Phenix Kortrijk 16 1939 7 185
46 DEVROE Rik De Phenix Kortrijk -5 1928 2 449
47 PAREIT Robbe De Watermolen Heule 29 1925 17 49 T
48 EGELS Freddy De Phenix Kortrijk -9 1923 6 399
49 VANDECAETSBEEK Raymond Damclub Genk 10 1916 11 119
50 EVENS Johan Damclub Genk 40 1913 35 792
51 CLAES Alain Damier Sprimontois 11 1909 10 491
52 DENEEF Bert De Watermolen Heule -0% 1908 0 180 2015-2016 (1908) -0%
53 LEMAITRE Léon Damier Sprimontois -0% 1899 0 740 2014-2015 (1899) -0%, -0%
54 FOCCROULLE Jean-François Damier Royal Ixellois -1% 1892 0 389 2013-2014 (1911) -0% -0% -1%
55 ALBERS Milan De Watermolen Heule 159 1889 30 42 T
56 VANANROYE Michel Damclub Sint-Truiden -1% 1887 0 113 2013-2014 (1906) -0% -0% -1%
57 BERDEN Octaaf Damclub Sint-Truiden 1886 16 40 S
58 VERBERNE Wim Damclub Eksel 5 1886 7 539
59 MICHEL Noël Damier Royal Ixellois -0% 1882 0 876 2014-2015 (1882) -0%, -0%
60 D'AMICO Carmine Mosan-Renaissance -0% 1880 0 453 2014-2015 (1880) -0%, -0%
61 BRAYE Renaud Mosan-Renaissance -0% 1871 0 200 2014-2015 (1871) -0%, -0%
62 VANDEBERGH Jos Damclub Zwartberg -31 1867 23 560
63 FABECK Jean-Claude Cinquantenaire - Bruxelles -7 1866 18 709
64 CANNAERT Amélie De Watermolen Heule 28 1865 31 64 T
65 VANNESTE Wout De Watermolen Heule 20 1840 17 49 T
66 SCHURGERS Jos Damclub Eksel -1% 1834 0 279 2013-2014 (1834) -0% -0% -1%
67 DEGENEFFE Armand Damclub Sint-Truiden -24 1828 19 331
68 KINDT Wouter De Watermolen Heule -5 1827 3 187
69 VANDERHALLEN Willy Bilzen 41 1819 31 311
70 WOLFS Mathieu Juiste Zet Lanklaar -0% 1818 0 115 2015-2016 (1818) -0%
71 THUYSBAERT François Brabo Antwerpen -24 1800 13 255
72 SABBE DUYCK Tieme De Watermolen Heule 3 1783 30 39 T
73 LUKIANOFF Batr Damier Royal Ixellois 1 1779 10 270
74 VAN DER SANDEN Frans Damclub Eksel -1 1779 13 455
75 SNIOS Pawel Damier Royal Ixellois 14 1765 10 649
76 DEMASURE Johan De Watermolen Heule -0% 1761 0 261 2015-2016 (1761) -0%
77 PAESEN Henri Damclub Eksel -0% 1752 0 558 2015-2016 (1752) -0%
78 STUKKEN Michel Juiste Zet Lanklaar -0% 1751 0 120 2015-2016 (1751) -0%
79 TECHEL Milan De Watermolen Heule -0% 1746 0 32 2015-2016 (1746) -0%
80 DEKYVERE Nora De Watermolen Heule -33 1737 22 41 T
81 TAS Balder De Watermolen Heule -65 1735 33 33 T
82 DEJONCKERE Eline De Watermolen Heule -56 1731 31 63 T
83 DEBONGNIE Paul Cinquantenaire - Bruxelles -3 1728 12 554
84 GERA Berto Cinquantenaire - Bruxelles 0 1718 0 ? 2012-2013 (?)
85 DESMET Daniel De Phenix Kortrijk -5 1687 7 103
86 PAGNA Marcel Mosan-Renaissance -0% 1667 0 63 2014-2015 (1667) -0%, -0%
87 LAMBINON Pierre Damier Sprimontois 0 1665 0 ? 2012-2013 (?)
88 CONTE Fortunato Damclub Genk -13 1660 19 287
89 VANHEUSDEN Marie-José Damclub Bilzen -17 1650 29 315
90 VAN BECKEVOORT Luc Damclub Genk 17 1634 21 83
91 STAKENBORG Johan Damclub Sint-Truiden -29 1609 11 94
92 ROELS Emma De Watermolen Heule -64 1596 22 43 T
93 DE BROECK Henri Cinquantenaire - Bruxelles -13 1578 29 180
94 AMATOBENE Antonio Damclub Zwartberg -0% 1576 0 217 2015-2016 (1576) -0%
95 VANDERHULST Karl Damier Royal Ixellois -7 1561 11 283
96 FLAGOTHIER Romain Damier Sprimontois -1% 1545 0 67 2013-2014 (1560) -0% -0% -1%
97 VAN MULLEM Christel Damier Sprimontois -7 1545 10 95
98 VAN MULLEM Joëlle Damier Sprimontois -6 1543 10 98
99 MOL Albert Juiste Zet Lanklaar 8 1530 8 153
100 DEVRIENDT Yolan De Phenix Kortrijk 0 1518 0 ? 2012-2013 (?)
101 GOGUET Daniel Mosan-Renaissance -0% 1493 0 318 2014-2015 (1493) -0%, -0%
102 BRAIBANT Abel Mosan-Renaissance -0% 1464 0 172 2014-2015 (1464) -0%, -0%
103 THON Pierre Damier Royal Ixellois -15 1461 10 136
104 JANS Jos Damclub Bilzen -15 1457 31 72
105 SOETE Michiel De Watermolen Heule -0% 1427 0 131 2014-2015 (1427) -0%, -0%
106 SOETE Rik De Watermolen Heule 73 1425 13 91 TURBO
107 JUAREZ Banos Emilio Damclub Bilzen 1404 26 35 S
 

Klassement B - Lange partijen 2016-2017

Classement B - Parties lentes 2016-2017

Place Nom Club + Rating + Participation Remarque
Plaats Naam Club + Rating + Deelneming Opmerking
1 VAN DRUMPT Anton Brabo Antwerpen -0% 1892 0 2 2015-2016 (1892) -0%
2 VANDEPUTTE Alexander De Watermolen Heule -0% 1826 0 11 2014-2015 (1826) -0%, -0%
3 GEERAERT Mathé De Phenix Kortrijk -21 1809 11 14 T
4 FIERENS Louis-Emile De Phenix Kortrijk NA 1800 0 NA T
5 HARINCK Ayron De Watermolen Heule -6 1794 30 30 T
6 MESSIAEN August De Phenix Kortrijk -13 1787 6 6 T
7 EGELS Maxim De Phenix Kortrijk 1783 10 17 s
8 BOEVE Cédric De Watermolen Heule -0% 1772 0 26 2015-2016 (1772) -0%
9 BOLEKALA Henri Damier Royal Ixellois -0% 1745 0 6 2015-2016 (1745) -0%
10 BOEVE Matthias De Watermolen Heule -0% 1727 0 26 2015-2016 (1727) -0%
11 TABAR Lara Damier Sprimontois -0% 1713 0 15 2015-2016 (1713) -0%
12 VANDEPUTTE Erica De Watermolen Heule -0% 1710 0 13 2014-2015 (1710) -0%, -0%
13 SEYNAEVE Nora De Watermolen Heule -0% 1680 0 13 2014-2015 (1680) -0%, -0%
14 DUBOIS Wesley Damier Sprimontois -130 1670 12 12 T
15 DEMASURE Miel De Watermolen Heule -132 1668 22 22 T
16 HARINCK Axill De Watermolen Heule -146 1654 30 30 T
17 DEVLIEGHE Ilian De Watermolen Heule -0% 1640 0 21 2015-2016 (1640) -0%
18 VANDOOLAEGHE Anthony De Phenix Kortrijk 0 1582 0 ? 2012-2013 (?)
19 JORIS Pierre Damier Sprimontois -0% 1563 0 16 s, 2015-2016 (1563) -0%
20 HERMAN Marie-Christine Damier Sprimontois 1561 10 10 s
21 DE MAN Mathias De Phenix Kortrijk -3 1505 1 8 T
22 GARCIA Maggie Damier Sprimontois -0% 1425 0 30 2015-2016 (1425) -0%
 

Meilleures progressions - Parties lentes 2016-2017

Grootste vooruitgangen - Lange partijen 2016-2017

Plaats Naam Club + Rating Opmerking
Place Nom Club + Rating Remarque
A 55 ALBERS Milan De Watermolen Heule 159 T
A 31 DEMASURE Ibe De Watermolen Heule 113 T, TURBO
A 35 PAREIT Marie De Watermolen Heule 95 T
A 11 WOLLAERT Bryan Brabo Antwerpen 86 TURBO
A 106 SOETE Rik De Watermolen Heule 73 TURBO
A 69 VANDERHALLEN Willy Bilzen 41
A 50 EVENS Johan Damclub Genk 40
A 24 HERMANS Valère Damclub Genk 39
A 41 DEMASURE Isa De Watermolen Heule 39 T
A 32 VAN HAUWERMEIREN Bert De Phenix Kortrijk 35
A 47 PAREIT Robbe De Watermolen Heule 29 T
A 64 CANNAERT Amélie De Watermolen Heule 28 T
A 16 LE ROY Kenny De Phenix Kortrijk 26
A 10 DE COKERE Hein De Watermolen Heule 20
A 65 VANNESTE Wout De Watermolen Heule 20 T
A 4 SCHALLEY Ewa Damclub Eksel 18
A 90 VAN BECKEVOORT Luc Damclub Genk 17
A 45 DEKIMPE Wim De Phenix Kortrijk 16
A 75 SNIOS Pawel Damier Royal Ixellois 14
A 51 CLAES Alain Damier Sprimontois 11
A 12 DESMET Keita De Phenix Kortrijk 10
A 14 MICHIELS Stephan Cinquantenaire - Bruxelles 10
A 26 KUMBI Julien INDIVIDUEL 10
A 49 VANDECAETSBEEK Raymond Damclub Genk 10
A 99 MOL Albert Juiste Zet Lanklaar 8
A 3 IBRAHIM Adiatu Damier Royal Ixellois 5
A 58 VERBERNE Wim Damclub Eksel 5
 

Klassement volgens het aantal gespeelde partijen - Lange partijen 2016-2017

Classement suivant le nombre de parties jouées - Parties lentes 2016-2017

Place Nom Club + Participation Remarque
Plaats Naam Club + Deelneming Opmerking
A 50 EVENS Johan Damclub Genk 35
A 33 JENNES Luc Cinquantenaire - Bruxelles 33
A 41 DEMASURE Isa De Watermolen Heule 33 T
A 81 TAS Balder De Watermolen Heule 33 T
A 35 PAREIT Marie De Watermolen Heule 31 T
A 64 CANNAERT Amélie De Watermolen Heule 31 T
A 69 VANDERHALLEN Willy Bilzen 31
A 82 DEJONCKERE Eline De Watermolen Heule 31 T
A 104 JANS Jos Damclub Bilzen 31
A 24 HERMANS Valère Damclub Genk 30
A 55 ALBERS Milan De Watermolen Heule 30 T
A 72 SABBE DUYCK Tieme De Watermolen Heule 30 T
B 5 HARINCK Ayron De Watermolen Heule 30 T
B 16 HARINCK Axill De Watermolen Heule 30 T
A 89 VANHEUSDEN Marie-José Damclub Bilzen 29
A 93 DE BROECK Henri Cinquantenaire - Bruxelles 29
A 8 VANDEBERG Yves Brabo Antwerpen 27
A 107 JUAREZ Banos Emilio Damclub Bilzen 26 S
A 38 TROUET Michel Damier Sprimontois 24
A 62 VANDEBERGH Jos Damclub Zwartberg 23
A 2 SCHALLEY Ronald Damclub Eksel 22
A 4 SCHALLEY Ewa Damclub Eksel 22
A 32 VAN HAUWERMEIREN Bert De Phenix Kortrijk 22
A 80 DEKYVERE Nora De Watermolen Heule 22 T
A 92 ROELS Emma De Watermolen Heule 22 T
B 15 DEMASURE Miel De Watermolen Heule 22 T
A 90 VAN BECKEVOORT Luc Damclub Genk 21
A 67 DEGENEFFE Armand Damclub Sint-Truiden 19
A 88 CONTE Fortunato Damclub Genk 19
A 10 DE COKERE Hein De Watermolen Heule 18
A 23 WERREBROUCK Marc Damclub Eksel 18
A 63 FABECK Jean-Claude Cinquantenaire - Bruxelles 18
A 28 CZELADZINSKI Marcin Damclub Eksel 17 S
A 31 DEMASURE Ibe De Watermolen Heule 17 T, TURBO
A 47 PAREIT Robbe De Watermolen Heule 17 T
A 65 VANNESTE Wout De Watermolen Heule 17 T
A 9 DE MEULENAERE Marc Brabo Antwerpen 16
A 57 BERDEN Octaaf Damclub Sint-Truiden 16 S
A 19 KLEINMANN Roger Brabo Antwerpen 15
A 39 JANSSEN Eddy Damclub Genk 15 S
A 43 COOREVITS Johan De Watermolen Heule 15
A 71 THUYSBAERT François Brabo Antwerpen 13
A 74 VAN DER SANDEN Frans Damclub Eksel 13
A 106 SOETE Rik De Watermolen Heule 13 TURBO
A 11 WOLLAERT Bryan Brabo Antwerpen 12 TURBO
A 36 GRAU Henri Mosan-Renaissance 12
A 37 WILVERS Gaston Damier Royal Ixellois 12
A 83 DEBONGNIE Paul Cinquantenaire - Bruxelles 12
B 14 DUBOIS Wesley Damier Sprimontois 12 T
A 1 CLAES Rudi Damclub Eksel 11
A 5 CASARIL Patrick Mosan-Renaissance 11
A 14 MICHIELS Stephan Cinquantenaire - Bruxelles 11
A 29 DE VRIES Janes Damclub Eksel 11
A 30 LERUTH Philippe Damier Sprimontois 11
A 49 VANDECAETSBEEK Raymond Damclub Genk 11
A 91 STAKENBORG Johan Damclub Sint-Truiden 11
A 95 VANDERHULST Karl Damier Royal Ixellois 11
B 3 GEERAERT Mathé De Phenix Kortrijk 11 T
A 3 IBRAHIM Adiatu Damier Royal Ixellois 10
A 12 DESMET Keita De Phenix Kortrijk 10
A 51 CLAES Alain Damier Sprimontois 10
A 73 LUKIANOFF Batr Damier Royal Ixellois 10
A 75 SNIOS Pawel Damier Royal Ixellois 10
A 97 VAN MULLEM Christel Damier Sprimontois 10
A 98 VAN MULLEM Joëlle Damier Sprimontois 10
A 103 THON Pierre Damier Royal Ixellois 10
B 7 EGELS Maxim De Phenix Kortrijk 10 s
B 20 HERMAN Marie-Christine Damier Sprimontois 10 s
A 13 DEPAEPE Jimmy De Watermolen Heule 8
A 40 LIBBRECHT Alex De Phenix Kortrijk 8
A 99 MOL Albert Juiste Zet Lanklaar 8
A 45 DEKIMPE Wim De Phenix Kortrijk 7
A 58 VERBERNE Wim Damclub Eksel 7
A 85 DESMET Daniel De Phenix Kortrijk 7
A 16 LE ROY Kenny De Phenix Kortrijk 6
A 48 EGELS Freddy De Phenix Kortrijk 6
B 6 MESSIAEN August De Phenix Kortrijk 6 T
A 25 DESCHAUMES Jan Brabo Antwerpen 3
A 68 KINDT Wouter De Watermolen Heule 3
A 17 DEMASURE Tijs De Watermolen Heule 2
A 18 DE BAETSELIER Hubert Damclub Genk 2
A 20 DEKIMPE Jens De Phenix Kortrijk 2
A 21 HANSSENS Arthur De Watermolen Heule 2
A 26 KUMBI Julien INDIVIDUEL 2
A 27 KINDT Stijn De Watermolen Heule 2
A 46 DEVROE Rik De Phenix Kortrijk 2
A 34 TEN BERGE Rudi Damclub Genk 1
A 44 DEMASURE Bert De Watermolen Heule 1
B 21 DE MAN Mathias De Phenix Kortrijk 1 T