Classement A - Parties BLITZ 2016-2017

Klassement A - BLITZ partijen 2016-2017

Plaats Naam Club + Rating + Deelneming Opmerking
Place Nom Club + Rating + Participation Remarque
1 IBRAHIM Adiatu Damier Royal Ixellois -0% 2406 0 160 2014-2015 (2406) -0%, -0%
2 SCHALLEY Ronald Damclub Eksel -4 2379 4 823
3 CLAES Rudi Damclub Eksel 13 2274 13 713
4 VANDEBERG Yves Brabo Antwerpen 6 2272 42 1080
5 MICHIELS Stephan Cinquantenaire-Bruxelles -9 2261 10 1091
6 DE COKERE Hein De Watermolen Heule -8 2255 10 450
7 LE ROY Kenny De Phenix Kortrijk 15 2246 24 578
8 DESMET Keita De Phenix Kortrijk -8 2230 37 638
9 DE MEULENAERE Marc Brabo Antwerpen 11 2205 29 761
10 WOLLAERT Bryan Brabo Antwerpen 72 2199 10 903 TURBO
11 DEPAEPE Jimmy De Watermolen Heule -23 2197 23 1116
12 CASARIL Patrick Mosan-Renaissance -0% 2188 0 875 2015-2016 (2188) -0%
13 KUMBI Julien INDIVIDUEL -13 2183 10 10
14 DEMASURE Tijs De Watermolen Heule -1% 2145 0 847 2011-2012 (2211) -0%, -0%, -1%, -1%, -1%
15 SCHALLEY Ewa Damclub Eksel 42 2133 22 104
16 LEMMENS Bernard Mosan-Renaissance -1% 2129 0 662 2011-2012 (2195) -0%, -0%, -1%, -1%, -1%
17 DEKIMPE Jens De Phenix Kortrijk 19 2123 22 605
18 HANSSENS Anthon De Watermolen Heule -1% 2115 0 425 2013-2014 (2136) -0%, -0%, -1%
19 HANSSENS Arthur De Watermolen Heule -1% 2098 0 495 2012-2013 (2140) -0%, -0%, -1%, -1%
20 DEMASURE Bert De Watermolen Heule -3 2088 15 963
21 DEKIMPE Wim De Phenix Kortrijk -39 2083 44 889
22 CONRAD Eric Mosan-Renaissance -1% 2033 0 1052 2011-2012 (2096) -0%, -0%, -1%, -1%, -1%
23 DE BAETSELIER Hubert Damclub Genk 11 2015 3 378
24 KLEINMANN Roger Brabo Antwerpen 23 2012 24 369
25 CZELADZINSKI Marcin Damclub Eksel 22 2006 13 45
26 DE VRIES Janes Damclub Eksel -47 2003 18 740
27 HERMANS Valère Damclub Genk -8 1971 14 1002
28 GRAU Henri Mosan-Renaissance -0% 1947 0 1035 2015-2016 (1947) -0%
29 JANSSEN Eddy Brabo Antwerpen 20 1942 41 438
30 KINDT Stijn De Watermolen Heule -11 1935 10 455
31 VANDECAETSBEEK Raymond Damclub Genk -6 1927 5 468
32 LIBBRECHT Alex De Phenix Kortrijk 31 1925 36 1085
33 JENNES Luc Cinquantenaire-Bruxelles -63 1923 55 1668
34 LERUTH Philippe Damier Sprimontois -1% 1920 0 649 2012-2013 (1959) -0%, -0%, -1%, -1%
35 WERREBROUCK Marc Damclub Eksel -13 1906 9 474
36 DESCHAUMES Jan Brabo Antwerpen 17 1887 10 484
37 TEN BERGE Rudi Damclub Genk -4 1884 17 1178
38 VAN HAUWERMEIREN Bert De Phenix Kortrijk 41 1864 43 345
39 DENEEF Bert De Watermolen Heule -0% 1863 0 542 2015-2016 (1863) -0%
40 EGELS Freddy De Phenix Kortrijk 19 1842 29 1226
41 FANCHAMPS Jacques Mosan-Renaissance STOP 1836 0 694 2010-2011 (1912) -0%, -0%, -1%, -1%, -1% 2015-2016 (1836) STOP
42 TROUET Michel Damier Sprimontois -1% 1829 0 465 2012-2013 (1866) -0%, -0%, -1%, -1%
43 EVENS Johan Damclub Genk 31 1822 19 1519
44 MAES Jean Cinquantenaire-Bruxelles -0% 1812 0 44 2015-2016 (1812) -0%
45 DEVROE Rik De Phenix Kortrijk -43 1806 36 1257
46 DEGENEFFE Armand Damclub Sint-Truiden 26 1801 9 211
47 LEMAITRE Léon Damier Sprimontois -1% 1792 0 721 2012-2013 (1828) -0%, -0%, -1%, -1%
48 SCHURGERS Jos Damclub Eksel -1% 1782 0 232 2013-2014 (1800) -0%, -0%, -1%
49 WOLFS Mathieu De Juiste Zet Lanklaar -1% 1758 0 116 2013-2014 (1776) -0%, -0%, -1%
50 VANDEBERGH Jos Damclub Zwartberg -21 1753 10 794
51 DEMASURE Johan De Watermolen Heule 15 1753 18 559
52 COOREVITS Johan De Watermolen Heule -0% 1752 0 128 2015-2016 (1752) -0%
53 BRAYE Renaud Mosan-Renaissance -1% 1748 0 203 2011-2012 (1802) -0%, -0%, -1%, -1%, -1%
54 VERBERNE Wim Damclub Eksel -0% 1740 0 431 2015-2016 (1740) -0%
55 VAN DER SANDEN Frans Damclub Eksel -3 1733 22 341
56 PAESEN Henri Damclub Eksel -0% 1732 0 461 2015-2016 (1732) -0%
57 DE VRIES Bram De Juiste Zet Lanklaar -0% 1704 0 245 2014-2015 (1704) -0%, -0%
58 FABECK Jean-Claude Cinquantenaire-Bruxelles -94 1701 48 1416
59 VANDERHALLEN Willy Damclub Bilzen 25 1701 18 210
60 D'AMICO Carmine Mosan-Renaissance STOP 1692 0 619 2010-2011 (1743) -0%, -0%, -1%, -1%, -1% 2015-2016 (1692) STOP
61 CLAES Alain Damier Sprimontois -1% 1691 0 505 2012-2013 (1725) -0%, -0%, -1%, -1%
62 THUYSBAERT François Brabo Antwerpen -29 1686 16 500
63 DESMET Daniel De Phenix Kortrijk -5 1684 37 407
64 MICHEL Noël Damier Royal Ixellois -0% 1628 0 1036 2014-2015 (1628) -0%, -0%
65 KINDT Wouter De Watermolen Heule 9 1627 4 275
66 LAMBINON Pierre Damier Sprimontois -1% 1608 0 263 2012-2013 (1640) -0%, -0%, -1%, -1%
67 VANHEUSDEN Marie-José Damclub Bilzen -0% 1606 0 40 2015-2016 (1606) -0%
68 CONTE Fortunato Damclub Genk 37 1604 15 473 TURBO
69 AMATOBENE Antonio Damclub Zwartberg -0% 1588 0 840 2015-2016 (1588) -0%
70 VAN BECKEVOORT Luc Damclub Genk 5 1583 27 117
71 DEBONGNIE Paul Cinquantenaire-Bruxelles 3 1560 6 864
72 VANANROYE Michel Damclub Sint-Truiden ?? 1552 0 0 2009-2010x (1552 ??
73 MOL Albert De Juiste Zet Lanklaar 24 1539 23 182
74 DEVRIENDT Yolan De Phenix Kortrijk -1% 1535 0 312 2011-2012 (1583) -0%, -0%, -1%, -1%, -1%
75 EGELS Maxim De Phenix Kortrijk 40 1532 36 143 TURBO
76 SIMONIS Michel Cinquantenaire-Bruxelles -0% 1529 0 86 2015-2016 (1529) -0%
77 GERA Berto Cinquantenaire-Bruxelles -1% 1512 0 202 2012-2013 (1542) -0%, -0%, -1%, -1%
78 VANDOOLAEGHE Anthony De Phenix Kortrijk -1% 1477 0 51 2012-2013 (1507) -0%, -0%, -1%, -1%
79 SOETE Michiel De Watermolen Heule -0% 1449 0 407 2014-2015 (1449) -0%, -0%
80 SOETE Rik De Watermolen Heule -9 1442 33 442
81 DE BROECK Henri Cinquantenaire-Bruxelles -37 1437 66 549
82 JANS Jos Damclub Bilzen -36 1384 19 80
 

Klassement B - BLITZ partijen 2016-2017

Classement B - Parties BLITZ 2016-2017

Place Nom Club + Rating + Participation Remarque
Plaats Naam Club + Rating + Deelneming Opmerking
1 PAREIT Marie De Watermolen Heule 91 1859 46 46 T -
2 SABBE DUYCK Tieme De Watermolen Heule 7 1807 7 7 T -
3 DEKYVERE Nora De Watermolen Heule -24 1734 15 28 T -
4 TECHEL Milan De Watermolen Heule -0% 1703 0 2 T - 2015-2016 (1703) -0%
5 TAS Balder De Watermolen Heule -100 1700 20 20 T -
6 DEJONCKERE Eline De Watermolen Heule -74 1697 32 53 T -
7 BERDEN Octaaf Damclub Sint-Truiden 0 1684 9 9 s -
8 DEVLIEGHE Ilian De Watermolen Heule -0% 1680 0 9 T - 2015-2016 (1680) -0%
9 DEMASURE Miel De Watermolen Heule -36 1674 8 17 T -
10 BOEVE Matthias De Watermolen Heule -0% 1669 0 0 T - 2015-2016 (1669) -0%
11 MESSIAEN August De Phenix Kortrijk 0 1666 10 17 s -
12 DEMASURE Ibe De Watermolen Heule 0 1645 8 14 s -
13 VANDEPUTTE Erica De Watermolen Heule -0% 1628 0 0 T - 2014-2015 (1628) -0%, -0%
14 VANDEPUTTE Alexander De Watermolen Heule -0% 1608 0 0 T - 2014-2015 (1608) -0%, -0%
15 CANNAERT Amélie De Watermolen Heule -213 1586 41 75 T -
16 ROELS Emma De Watermolen Heule -114 1576 17 17 T -
17 BOEVE Cédric De Watermolen Heule -0% 1570 0 0 T - 2015-2016 (1570) -0%
18 DEMASURE Isa De Watermolen Heule 0 1554 3 7 s -
19 FLAGOTHIER Romain Damier Sprimontois ?? 1541 0 0 2009-2010x (1541 ??
20 PAREIT Robbe De Watermolen Heule 0 1529 8 14 s -
21 DE MAN Mathias De Phenix Kortrijk 13 1500 21 58 T -
22 GEERAERT Mathé De Phenix Kortrijk 0 1500 18 18 s -
23 HARINCK Ayron De Watermolen Heule 0 1475 6 6 s -
24 ALBERS Milan De Watermolen Heule -303 1442 60 67 T -
25 JUAREZ-BANOS Emilio Damclub Bilzen 0 1423 33 33 s -
26 VANNESTE Wout De Watermolen Heule 0 1399 8 13 s -
27 HARINCK Axill De Watermolen Heule -414 1386 43 43 T -
 

Meilleures progressions - Parties BLITZ 2016-2017

Grootste vooruitgangen - BLITZ partijen 2016-2017

Plaats Naam Club + Rating Opmerking
Place Nom Club + Rating Remarque
B1 PAREIT Marie De Watermolen Heule 91 T -
A10 WOLLAERT Bryan Brabo Antwerpen 72 TURBO
A15 SCHALLEY Ewa Damclub Eksel 42
A38 VAN HAUWERMEIREN Bert De Phenix Kortrijk 41
A75 EGELS Maxim De Phenix Kortrijk 40 TURBO
A68 CONTE Fortunato Damclub Genk 37 TURBO
A32 LIBBRECHT Alex De Phenix Kortrijk 31
A43 EVENS Johan Damclub Genk 31
A46 DEGENEFFE Armand Damclub Sint-Truiden 26
A59 VANDERHALLEN Willy Damclub Bilzen 25
A73 MOL Albert De Juiste Zet Lanklaar 24
A24 KLEINMANN Roger Brabo Antwerpen 23
A25 CZELADZINSKI Marcin Damclub Eksel 22
A29 JANSSEN Eddy Brabo Antwerpen 20
A17 DEKIMPE Jens De Phenix Kortrijk 19
A40 EGELS Freddy De Phenix Kortrijk 19
A36 DESCHAUMES Jan Brabo Antwerpen 17
A51 DEMASURE Johan De Watermolen Heule 15
A7 LE ROY Kenny De Phenix Kortrijk 15
B21 DE MAN Mathias De Phenix Kortrijk 13 T -
A3 CLAES Rudi Damclub Eksel 13
A23 DE BAETSELIER Hubert Damclub Genk 11
A9 DE MEULENAERE Marc Brabo Antwerpen 11
A65 KINDT Wouter De Watermolen Heule 9
B2 SABBE DUYCK Tieme De Watermolen Heule 7 T -
A4 VANDEBERG Yves Brabo Antwerpen 6
 

Klassement volgens het aantal gespeelde partijen - BLITZ partijen 2016-2017

Classement suivant le nombre de parties jouées - Parties BLITZ 2016-2017

Place Nom Club + Participation Remarque
Plaats Naam Club + Deelneming Opmerking
A81 DE BROECK Henri Cinquantenaire-Bruxelles 66
B24 ALBERS Milan De Watermolen Heule 60 T -
A33 JENNES Luc Cinquantenaire-Bruxelles 55
A58 FABECK Jean-Claude Cinquantenaire-Bruxelles 48
B1 PAREIT Marie De Watermolen Heule 46 T -
A21 DEKIMPE Wim De Phenix Kortrijk 44
B27 HARINCK Axill De Watermolen Heule 43 T -
A38 VAN HAUWERMEIREN Bert De Phenix Kortrijk 43
A4 VANDEBERG Yves Brabo Antwerpen 42
B15 CANNAERT Amélie De Watermolen Heule 41 T -
A29 JANSSEN Eddy Brabo Antwerpen 41
A63 DESMET Daniel De Phenix Kortrijk 37
A8 DESMET Keita De Phenix Kortrijk 37
A75 EGELS Maxim De Phenix Kortrijk 36 TURBO
A32 LIBBRECHT Alex De Phenix Kortrijk 36
A45 DEVROE Rik De Phenix Kortrijk 36
B25 JUAREZ-BANOS Emilio Damclub Bilzen 33 s -
A80 SOETE Rik De Watermolen Heule 33
B6 DEJONCKERE Eline De Watermolen Heule 32 T -
A9 DE MEULENAERE Marc Brabo Antwerpen 29
A40 EGELS Freddy De Phenix Kortrijk 29
A70 VAN BECKEVOORT Luc Damclub Genk 27
A24 KLEINMANN Roger Brabo Antwerpen 24
A7 LE ROY Kenny De Phenix Kortrijk 24
A73 MOL Albert De Juiste Zet Lanklaar 23
A11 DEPAEPE Jimmy De Watermolen Heule 23
A15 SCHALLEY Ewa Damclub Eksel 22
A55 VAN DER SANDEN Frans Damclub Eksel 22
A17 DEKIMPE Jens De Phenix Kortrijk 22
B21 DE MAN Mathias De Phenix Kortrijk 21 T -
B5 TAS Balder De Watermolen Heule 20 T -
A82 JANS Jos Damclub Bilzen 19
A43 EVENS Johan Damclub Genk 19
B22 GEERAERT Mathé De Phenix Kortrijk 18 s -
A59 VANDERHALLEN Willy Damclub Bilzen 18
A51 DEMASURE Johan De Watermolen Heule 18
A26 DE VRIES Janes Damclub Eksel 18
B16 ROELS Emma De Watermolen Heule 17 T -
A37 TEN BERGE Rudi Damclub Genk 17
A62 THUYSBAERT François Brabo Antwerpen 16
B3 DEKYVERE Nora De Watermolen Heule 15 T -
A68 CONTE Fortunato Damclub Genk 15 TURBO
A20 DEMASURE Bert De Watermolen Heule 15
A27 HERMANS Valère Damclub Genk 14
A25 CZELADZINSKI Marcin Damclub Eksel 13
A3 CLAES Rudi Damclub Eksel 13
A13 KUMBI Julien INDIVIDUEL 10
B11 MESSIAEN August De Phenix Kortrijk 10 s -
A6 DE COKERE Hein De Watermolen Heule 10
A30 KINDT Stijn De Watermolen Heule 10
A36 DESCHAUMES Jan Brabo Antwerpen 10
A50 VANDEBERGH Jos Damclub Zwartberg 10
A10 WOLLAERT Bryan Brabo Antwerpen 10 TURBO
A5 MICHIELS Stephan Cinquantenaire-Bruxelles 10
B7 BERDEN Octaaf Damclub Sint-Truiden 9 s -
A46 DEGENEFFE Armand Damclub Sint-Truiden 9
A35 WERREBROUCK Marc Damclub Eksel 9
B26 VANNESTE Wout De Watermolen Heule 8 s -
B12 DEMASURE Ibe De Watermolen Heule 8 s -
B20 PAREIT Robbe De Watermolen Heule 8 s -
B9 DEMASURE Miel De Watermolen Heule 8 T -
B2 SABBE DUYCK Tieme De Watermolen Heule 7 T -
B23 HARINCK Ayron De Watermolen Heule 6 s -
A71 DEBONGNIE Paul Cinquantenaire-Bruxelles 6
A31 VANDECAETSBEEK Raymond Damclub Genk 5
A65 KINDT Wouter De Watermolen Heule 4
A2 SCHALLEY Ronald Damclub Eksel 4
B18 DEMASURE Isa De Watermolen Heule 3 s -
A23 DE BAETSELIER Hubert Damclub Genk 3