1 Cornitensis Rik       ROOSTER 1e LIMBURG SIMONIS B-RANKING * SC De Grens : 8 tafels of meer         33 Neyens Bart
2 Geladi Gert 34 Chaumont Pascal
3 Janssen Davy 1/64e finale   1/32e finale   1/16e finale   1/8 finale   1/4 finale   1/2 finale   finale   35 Neuteleers Hedwig
4 Hulsmans Rudi Zon. 10/10 om 10u00 Zon. 10/10 om 11u15 Zon. 10/10 om 12u30 Zon. 10/10 om 13u45 Zon. 17/10 om 13u00 Zon. 17/10 om 15u30 Zon. 17/10 om 18u00 36 Hoebers Bert
5 Kenens Carlo Vranken Marco 2 Vranken Marco 2 Cornitensis Rik 1   37 Neyens Luc
6 Vanoppen Raf Hoebers Bert 0 Thijs Raf 1 Vranken Marco 2 Vranken Marco 2 38 Leduc NoŽl
7 Croonenborghs K. Vertessen Joeri 2 Vertessen Joeri 1 Leenaers Ghislain 2 Leenaers Ghislain 0   39 Haex Eddy
8 Letecheur Frederic Helsen Wim 0 't Syen Luc 2 't Syen Luc 0 Vranken Marco 3 40 Reynders Danny
9 Stevens Chris Custers Ronald 0 Sgouros Joannis 2 Stevens Chris 0   Letecheur Frederic 0 41 Stevens Alex
10 Sterckx Christiaan Sgouros Joannis 2 Rosiers Patrick 0 Sgouros Joannis 2 Sgouros Joannis 0 42 Moermans Danny
11 Corthouts Chris Paesen Michel 2 Paesen Michel 1 Letecheur Frederic 2 Letecheur Frederic 2     43 Verschoote Yves
12 Iacutone Lino Janssen Mathieu 0 Hannes Tom 2 Hannes Tom 0 Vranken Marco 2 Verschoote 3 44 Stijnen Johan
13 Xavier Jacques Verschoote Yves 2 Verschoote Yves 2 Kenens Carlo 0   Verschoote Yves 3 Yves   45 Stippelmans Nico
14 Vanmarsenille R. Moermans Danny 0 Jans Wendy 1 Verschoote Yves 2 Verschoote Yves 2     46 Vranken Marco
15 Vanbockrijck Peter Neuteleers Hedwig 2 Neuteleers Hedwig 0 Iacutone Lino 2 Iacutone Lino 0 47 Machiels Kevin
16 Leenaers Ghislain Stijnen Johan 0 Agoustakis Tommy 2 Agoustakis Tommy 0 Verschoote Yves 3 48 Vanhees Alain
17 't Syen Luc Reynders Danny 0 Geron Robert 1 Xavier Jacques 2   Xavier Jacques 2 49 Vertessen Joeri
18 Liberloo Patrick Geron Robert 2 Brepoels Luc 2 Brepoels Luc 0 Xavier Jacques 2 50 Helsen Wim
19 Vanhove Jan Stippelmans Nico 0 Chaumont Pascal 0 Hulsmans Rudi 2 Hulsmans Rudi 0 LAUREAAT 51 Cardinaels Ronald
20 Brepoels Luc Chaumont Pascal 2 Corstjens Willy 2 Corstjens Willy 1   52 Geron Robert
21 Agoustakis Tommy                                   Verschoote 53 Riga Michel
22 Walpot Wilfried Zon. 10/10 om 15u00 Zon. 10/10 om 16u15 Zon. 10/10 om 17u30 Zon. 10/10 om 18u45 Yves 54 Janssen Arthur
23 Corstjens Danny Driesen Frank 2 Driesen Frank 0 Janssen Davy 2     55 Vanderelst Tom
24 Rosiers Patrick Vanderelst Tom 0 Louwette Stefan 2 Louwette Stefan 0 Janssen Davy 2   56 Janssen Mathieu
25 Hannes Tom Haex Eddy 2 Haex Eddy 0 Vanmarsenille R. 1 Vanhove Jan 1 57 Vandebroek Frans
26 Moermans Robert Riga Michel 0 Vanhove Jan 2 Vanhove Jan 2 Janssen Davy 0 58 Willems Wilfried
27 Grosemans Patrick Vandebroek Frans 0 Leduc NoŽl 1 Corthouts Chris 1   Grosemans Patrick 3 59 Driesen Frank
28 Jans Wendy Leduc NoŽl 2 Walpot Wilfried 2 Walpot Wilfried 2 Walpot Wilfried 0 60 Sgouros Joannis
29 Corstjens Willy Vanhees Alain 0 Stevens Alex 0 Vanoppen Raf 1 Grosemans Patrick 2     61 Huybregts Emile
30 Louwette Stefan Stevens Alex 2 Grosemans Patrick 2 Grosemans Patrick 2 Grosemans Patrick 2 Corstjens 1 62 Custers Ronald
31 Peters Patrick Janssen Arthur 0 Cardinaels Ronald 2 Croonenborghs K. 2   Corstjens Danny 3 Danny   63 Peeters Alex
32 Thijs Raf Cardinaels Ronald 2 Moermans Robert 0 Cardinaels Ronald 0 Croonenborghs K. 0     64 Paesen Michel
  Geplaatst volgens Neyens Luc 2 Neyens Luc 0 Sterckx Christiaan 0 Corstjens Danny 2   Geplaatst in
  officieel Huybregts Emile 0 Corstjens Danny 2 Corstjens Danny 2 Corstjens Danny 3 Hoogste Break   1/64-finale
  tornooischema Willems Wilfried 2 Willems Wilfried 1 Vanbockrijck Peter 2   Geladi Gert 2 59
Peeters Alex 0 Liberloo Patrick 2 Liberloo Patrick 0 Vanbockrijck Peter 0 Vranken
Neyens Bart 2 Neyens Bart 0 Geladi Gert 2 Geladi Gert 2 Marco
Machiels Kevin 0 Peters Patrick 2 Peters Patrick 0
Best of 3 Best of 3 Best of 3 Best of 3 Best of 5 Best of 5 Best of 5
uit   B 12     14     16     18     20     22     25 * 30
gff A *** 22 24 26 28 30 35 * 40
off C 2 4 6 8 10 12 15 * 20